صفحه 32 از 1238 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051821325321032 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.zamani نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    کاسکو من الان 2روزه به اسهال افتاده سیب هم بهش زیاد میدم به نظر شما کاره دیگه ای هست که باید انجام بدم.
    یک وقت اسهالش خونی نشده باشه ؟؟ دقیق نگاه کن..

غذای چرب اصلا بادام زمینی فعلا اصلا بهش نده.. تاببینیم چی میشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    استرس بهش وارد نشده سرما نخورده به غیر از اسهال چه مشکلی داره چیا بهش دادی اگه حالش بده زود ببرش دکتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    از بقیه علایم بگو
    رفتار پرنده؟؟؟
    بیشتر توضیح بده
    سیب رو قطع نکن
    استرس که فقط سرشو میخوام بخارونم یه مقدار غار میزنه رفتارش عادی مثل همیشه فرقی نکرده .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    19
    [

نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    یک وقت اسهالش خونی نشده باشه ؟؟ دقیق نگاه کن..

غذای چرب اصلا بادام زمینی فعلا اصلا بهش نده.. تاببینیم چی میشه.
    نه اسهالش خونی نیست غذای چرب هم 4روزه نمیدم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    [

نه اسهالش خونی نیست غذای چرب هم 4روزه نمیدم.
    دوست عزیزم جدا نگرانمون کردی
    رفتارش خیلی مهمه سر حاله؟
    اگه نه دامپزشک بی معطلی
    ویرایش توسط EMPEROR : 14th June 2010 در ساعت 02:50 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    دوست عزیزم جدا نگرانمون کردی
    رفتارش خیلی مهمه سر حاله؟
    اگه نه دامپزشک بی معطلی
    خیلی سر حاله وخوبم غذا میخوره.

همکار قدیمی(سرپرست کل)
    دکتر دامپزشک

شماره عضویت
    3
    سلام به همگی دوستان
    کاسکو من الان 2روزه به اسهال افتاده سیب هم بهش زیاد میدم به نظر شما کاره دیگه ای هست که باید انجام بدم.

سلام

اسهال فقط یه نشانه از بیماریه پرنده ها وقتی یبمار می شن غذا کم می خورن و آب زیاد می خورن به همین خاطر اسهال می شن برای تشخیص دقیق و درمان در اسرع وقت طوطی تون رو ببرید بیمارستان کامرانیه چون اونجا امکانات کافی برای تشخیص بیماری و از همه مهم تر دکتر خوب دارند قبلش زنگ بزنید تا دکتر متخصص پرندگان شون باشه.

اینم سایت بیمارستان: http://www.tehranpet.com

موفق باشید
    سینا

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    استرس که فقط سرشو میخوام بخارونم یه مقدار غار میزنه رفتارش عادی مثل همیشه فرقی نکرده .
    ببین دوست عزیز اگه هیچ مشکلی بجز اسهال نداشته باشه احتمالا ماله استرسه و شما حتما خواستی به زور سرشو بخوارونی دوست عزیز و دوستانه گلم والا بلا یه سر خواروندن ارزش اذیت کردن طوطیو نداره چرا انقد حساسین رو این قضیه درسته که بزاره سرشو بخوارونی یعنی رامه ولی به چه قیمت خود آقا م که اون روشو به بچه ها میگه نمیگه به زورو با استرسو با اذیت کردن اون این کارو بکنید این کاره شما جواب معکوس میده شما باید با صبر و حوصله با رفاقت با محبت با اون دوست بشید تا بزاره حالا یکم زمان بیشتر اگه از غار افتاده باشه که دیگه مشکلی در کار نیست من چند بار سعی کردم حتی با سماجت چند باری هم سرشو خواروندم ولی دیگه نذاشت خوشش نیمد منم دیگه اذیتش نکردم گذاشتم واسه موقش که خودش بخواد پس یکم وقت بزارید با حوصله و صبر پیش برید
    موفق باشی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    من دو روزه ميخوام با دست به طلا غذا بدم ولي نميگيره.ديروز از ساعت10شب تا 10شب فرداش گرسنه موند ولي از دستم نگرفت منم ترسيدم بميره غذاشو گذاشتم براش.
    امروزم كه از ساعت11ديشبه كه غذاشو برداشتم و تا الان كه ساعت5/4بعد از ظهره هنوز ازم غذا نگرفته و وقتي دستمو ميبرم تو قفس همش از قفس بالا ميره.چيكار كنم؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز اگه هیچ مشکلی بجز اسهال نداشته باشه احتمالا ماله استرسه و شما حتما خواستی به زور سرشو بخوارونی دوست عزیز و دوستانه گلم والا بلا یه سر خواروندن ارزش اذیت کردن طوطیو نداره چرا انقد حساسین رو این قضیه درسته که بزاره سرشو بخوارونی یعنی رامه ولی به چه قیمت خود آقا م که اون روشو به بچه ها میگه نمیگه به زورو با استرسو با اذیت کردن اون این کارو بکنید این کاره شما جواب معکوس میده شما باید با صبر و حوصله با رفاقت با محبت با اون دوست بشید تا بزاره حالا یکم زمان بیشتر اگه از غار افتاده باشه که دیگه مشکلی در کار نیست من چند بار سعی کردم حتی با سماجت چند باری هم سرشو خواروندم ولی دیگه نذاشت خوشش نیمد منم دیگه اذیتش نکردم گذاشتم واسه موقش که خودش بخواد پس یکم وقت بزارید با حوصله و صبر پیش برید
    موفق باشی

اوایل که میخواستم سرشو بخارونم خیلی مقاومت میکرد اما الان شاید یه غار کوچولو بزنه دیگه ساکت میشه من خودم با زور مخالفم ولی من فکر میکنم که اشکال از جای دیگست احتمالا چیزی خورده که من ندیدم .

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    من دو روزه ميخوام با دست به طلا غذا بدم ولي نميگيره.ديروز از ساعت10شب تا 10شب فرداش گرسنه موند ولي از دستم نگرفت منم ترسيدم بميره غذاشو گذاشتم براش.
    امروزم كه از ساعت11ديشبه كه غذاشو برداشتم و تا الان كه ساعت5/4بعد از ظهره هنوز ازم غذا نگرفته و وقتي دستمو ميبرم تو قفس همش از قفس بالا ميره.چيكار كنم؟؟
    سلام دوست عزیز
    شما باید اول از بیرون قفس شروع کنی با بادوم شروع کن از بیرون لای نرده با دو انگشت احتیاج به گشنگی نیست انقدر بگیر تا یهو از دستت میگیره میندازه دوباره دوباره ... تا میگیره خورد میکنه یا پرت میکنه شما تکرار کن از رو میره در حینه خورد کردن مزش میره زیره زبونش دیگه میخوره بعد با سیب همینکارو بکن بعد از چند روز که دیگه راحت گرفت بعد درو باز کن از داخل بهش بده یواش یواش عادت میکنه با تکرار همه چی درست میشه
    موفق باشی

صفحه 32 از 1238 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051821325321032 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)