صفحه 30 از 1238 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849801305301030 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 12376
    کاربر ساده

شماره عضویت
    179
    سلام
    دوستان امروز کاسکو من مثل اینکه یه چیز ته حلقش گیر کرده باشه هی سرشو بالا پایین میکنه آیا این مشکلی هست؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    سلام
    لطفا دوستان نحوه بوس دادن رو آموزش بدن،كاسكوي من وقتي مياد رو شونم ،بهش ميگم بوس بده سرشو مياره ميچسبونه به لبم اما خودم فكر ميكنم با سر دادن اشتباه ميگيره حالا ميخوام بدونم بايد چه كاري كرد تا نوكشو بياره جلو، در ضمن نوكشو بوس كردن اصلا كار درستي هست؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط honey pet نمایش پست ها
    سلام
    لطفا دوستان نحوه بوس دادن رو آموزش بدن،كاسكوي من وقتي مياد رو شونم ،بهش ميگم بوس بده سرشو مياره ميچسبونه به لبم اما خودم فكر ميكنم با سر دادن اشتباه ميگيره حالا ميخوام بدونم بايد چه كاري كرد تا نوكشو بياره جلو، در ضمن نوكشو بوس كردن اصلا كار درستي هست؟
    به نظر من بوس کردن نوک طوطی کار اشتباهی است به دو دلیل:1-کار های کاسکو غیر منتظره هست و ممکن است هرچند با کاسکوی خود رفیق باشید یک گاز اساسی از لب شما بگیرد و چون پوست لب از بافت نازکی ساخته شده راحت دارای جراحت میشود و چرک میکند وعفونی میشود که بسیار کار خطر ناکی است زیرا منقار کاسکو در هنگام پر آرایی به مناطق مختلف بدن از جمله مقعد اصابت دارد که اگر وارد جریان خون شود می تواند بسیار خطرناک و کشنده باشد.

2-از این بگذریم که کاسکوی شما اصلا گاز نمیگیره در برخورد لب شما با نوک کاسکو همانطور که در بالا اشاره شد ممکنه ناقل بیماری های فراوان از طریق نوک به بزاق شما و لبتون میشه.

به هر حال با توجه به این شرایط قضاوت با خودتان و عقلتان هست.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام دوستان
    من امشب ساعت 9طوطيمو بردم حموم.وقتي آب روش ميريختم خيلي جيغ و داد كرد ولي من محلش ندادم.خلاصه هي جيغ زد و سرشو چرخوند ولي من محلش ندادم و كار خودمو كردم.
    ولي موقع سشوار كشيدن كلي كيف كرد و يه15 دقيقه اي چرت زدو اصلا هم جيغ نزد.
    ولي بازم نذاشت سينشو خيس كنم چون همش پشتش به من بود.
    1-از فردا ميخوام غذاشو بردارم و سعي كنم با دست بهش غذا بدم.اين كار درسته يا از چند روز ديگه شروع كنم؟؟
    2-بعد از اينكه از حموم اومد چند ساعت بعد ميشه كولرو روشن كرد؟؟ميشه روشو كشيد تا باد بهش نخوره؟؟
    خيلي ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام آقا
    من میخواستم یه نکته ای از شما بپرسم شما از روی عکس آرام طوطی دوستمون تشخیص دادید که 1.5 تا 2 سالشه و ماله منو 3 3.5 ساله در صورتی که چشم هر دویه اینها دقیقا یک رنگه ته دم هر دو هم مثل هم و منم که طوطیمو نشون چند نفر خبره دادم بدون گفتن سنش به اونها خودشون 1.5 تخمین زدن مثل سنی که شما به دوستمون گفتید حتی من اوایل عکسشو به چند نفر نشون دادم اونها هم همون 1.5 رو گفتن یعنی به غیر از شما هیچ کسه دیگری نگفت سنش بالاست من به طور یقین به شما اطمینان دارم و نمیگم که اشتباه تشخیص دادید میگم از روی عکس نمیشه گفت بازم ممنون میشم توضیح بدید

دوست عزیز حدس بنده هم با توحه به آموزش های خان برای سن خاکستریت زیر دو سال بود
    اما خودت بهتر میدونی که سن برای چی مهمه پس شما دیگه حساس نباش

نقل قول نوشته اصلی توسط honey pet نمایش پست ها
    سلام
    در منابع خارجی هم اصلا توصیه نمیشه 1.خطر آسیب دیدن لب 2.انتقال بیماری
    شیرین کاری های دیگه یادش بدین که بی ضرر و لذت بخشه

نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امشب ساعت 9طوطيمو بردم حموم.وقتي آب روش ميريختم خيلي جيغ و داد كرد ولي من محلش ندادم.خلاصه هي جيغ زد و سرشو چرخوند ولي من محلش ندادم و كار خودمو كردم.
    1-از فردا ميخوام غذاشو بردارم و سعي كنم با دست بهش غذا بدم.اين كار درسته يا از چند روز ديگه شروع كنم؟؟
    2-بعد از اينكه از حموم اومد چند ساعت بعد ميشه كولرو روشن كرد؟؟ميشه روشو كشيد تا باد بهش نخوره؟؟
    خيلي ممنون

خوب کاری کردین اما کاش کاری میکردید که بیاد روی نشیمن و سینش هم خیس شه
    حواستون به فاصله سشوار باشه
    غذارو شب بردارین و 3 4 با دست دو انگشتی بدین چیزهای مورد علاقشو
    سعی کنید وقتی از حمام برمیگردونید ترتیبی بدید کولر روشن نشه چون واقعا مستعد سرما خوردنه اما اگه ناچارید بله روشو بپوشونید و مواظب باشید دما اصلا زیر 22 23 نیاد!

جان همونطور که میدونی در سایت ها و منابع خارجی که انصافا پیش کسوت هستند شدیدا از فواید این خشک بار و میوه و سبزیجاتی که عکسشون رو گذاشتم میگن
    میشه شما و بقبه دوستان مطلع به این قضیه نظرتون و اینکه آیا میشه یک شخص خودش این هارو درست آماده کنه بگید چون واقعا از فوایدی که براش ذکر کردن نمیشه گذشت!
    ویرایش توسط EMPEROR : 13th June 2010 در ساعت 01:27 AM

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط m!g mig نمایش پست ها
    سلام
    دوستان امروز کاسکو من مثل اینکه یه چیز ته حلقش گیر کرده باشه هی سرشو بالا پایین میکنه آیا این مشکلی هست؟
    سلام دوست عزیز
    یه حالتی هست که انگار داره میاره بالا دهنشو باز میکنه ادای بالا آوردن در میاره که طبیعیه ولی اگه حس میکنی غیر از اینه یعنی چیزی تو گلوش اذیتش میکنه سریع ببرش دکتر ایشاله چیزی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خيلي ممنون
    دوست عزیز بعد از چند بار حموم بردن درست میشه سعی کن اوله کاری هفته ای دو بار ببریش تا آروم تر شه مواظب باش آب سرد یا گرم نباشه با دستت هی امتحان کن ولرم باشه سشوارم که هی بچرخون همه جاش بعد یه چند دقیقه ولش کن تا پر آرایی کنه یکم در حمومو باز بزار یهو هوا به هواش نکنید بعد که دمای داخل و بیرون نزدیک شد ببرش بزار سر جاش باد کولر به سمت اون هیچ وقت نباشه یه ساعت بعد میتونی کولرو روشن کنی به نظر من اگه غذاشم بر ندارید به مرور از دستتون غذا میگیره از چیزایی که دوست داره شروع کنید مثل بادوم زمینی حتما اگه سیرم باشه میگیره روزی دو سه تا بیشتر ندید
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها

دوست عزیز حدس بنده هم با توحه به آموزش های خان برای سن خاکستریت زیر دو سال بود
    اما خودت بهتر میدونی که سن برای چی مهمه پس شما دیگه حساس نباش

مرسی دوست عزیز حساس نیستم

در منابع خارجی هم اصلا توصیه نمیشه 1.خطر آسیب دیدن لب 2.انتقال بیماری
    شیرین کاری های دیگه یادش بدین که بی ضرر و لذت بخشه

خیلی ها دوست دارن بسیار لذت بخشه من خودم اینکارو همیشه میکنم ولی به کسی پیشنهاد نمیدم اگه خواستید بعدش دهنتونو بشورید فقط روی نوکشو ببوسید انگشتمو بعضی وقتا گاز میگیره ولی تا حالا لبمو گاز نگرفته چون بسیار عاقله ولی شما از من نشنیده بگیرید

خوب کاری کردین اما کاش کاری میکردید که بیاد روی نشیمن و سینش هم خیس شه
    حواستون به فاصله سشوار باشه
    غذارو شب بردارین و 3 4 با دست دو انگشتی بدین چیزهای مورد علاقشو
    سعی کنید وقتی از حمام برمیگردونید ترتیبی بدید کولر روشن نشه چون واقعا مستعد سرما خوردنه اما اگه ناچارید بله روشو بپوشونید و مواظب باشید دما اصلا زیر 22 23 نیاد!

جان همونطور که میدونی در سایت ها و منابع خارجی که انصافا پیش کسوت هستند شدیدا از فواید این خشک بار و میوه و سبزیجاتی که عکسشون رو گذاشتم میگن
    میشه شما و بقبه دوستان مطلع به این قضیه نظرتون و اینکه آیا میشه یک شخص خودش این هارو درست آماده کنه بگید چون واقعا از فوایدی که براش ذکر کردن نمیشه گذشت!
    دوست عزیز
    همون غذاهایی که زیاد صحبتش شده رو بهش بده کافیه(اونا تنبلن میخوان همه چیز حاظر آماده باشه میوه خشکو غذای آماده ولی تو ایران هم میوه و سبزیه تازه هست که بهتر از خشکه هم ما مثل اونا تنبل نیستیم) اون بادومه هندی خیلی چربه تو اون غذا پره بادوم زمینی روزی دو سه تا بیشترش بده اونم با پوست دوست داره فلفل تند بعضی ها میگن خوبه بعضی میگن واسه گوارشش ضرر داره ولی فلفل دلمه خوبه بعدشم هر غذایی تو یه کشور و طوطی های اونجا فرق میکنه شاید بعضی ها بگن طوطی طوطیه ولی نه بعضی از طوطی ها خونگین بعضی وحشی مزاجشون با هم فرق میکنه هوای کشور ها هم همینطور شما تو زمستون گرمی بخوری مشکلی پیدا نمیکنی ولی تو تابستون چرا پس خودتون مقایسه کنید
    موفق باشید
    ویرایش توسط پرنده ی غریب : 13th June 2010 در ساعت 06:14 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    آقا این کاسکو ما سر میده تا میاد رو دستم (با همون روش آقا ) میپره میره سمت قفسش انگار به قفسش دوختنش اصلا تا از قفسش دور میشه انگار انداختیش تو آب جوش تا میاد رو ساعدم یک ذره نگاه میکنه بعد میپره میره. نمیدونم چیکار کنم دیوونه شدم..

کاربر ساده

شماره عضویت
    114
    سلام
    آقایardi1234 منظورت از روش آق کدومه؟
    و اینکه نتیجش برای شما چطور بود و تا قبل از اینکه اون روش رو انجام بدی وضعیت کاسکوت چطور بود؟
    مرسی

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    آقا این کاسکو ما سر میده تا میاد رو دستم (با همون روش آقا ) میپره میره سمت قفسش انگار به قفسش دوختنش اصلا تا از قفسش دور میشه انگار انداختیش تو آب جوش تا میاد رو ساعدم یک ذره نگاه میکنه بعد میپره میره. نمیدونم چیکار کنم دیوونه شدم..

استاد تبریک میگم
    دیگه منطقی باش طبیعیه این رفتارش
    اما اگه ادامه بدی روی دست بهش جایزه بده و یا جایی تمرین کن کخ قفس رو نبینه البته این کار تا 2 هفته اول رو دست آمدن توصیه نمی شه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramkh نمایش پست ها
    سلام
    آقایardi1234 منظورت از روش آق کدومه؟
    و اینکه نتیجش برای شما چطور بود و تا قبل از اینکه اون روش رو انجام بدی وضعیت کاسکوت چطور بود؟
    مرسی

در چند صفحه قبل دوست عزیزمون آقا لطف کرد و به دو صورت روی دست آوردن رو مفصل گفت اما این مرحله برای خاکستری هایی هست که کاملا رام شدن
    و در غیر این حالت جز نا امیدی شما و استرس طوطی نتیجه دیگه ای نداره

اون عکس از تولیدات تریکسی هست و دلیل تولید اون تنبلی آلمانی ها نیست
    مطالبی که خدمت دوستان عرض میکنم ترجمه مقالات معتبر طوطی شناسانه که حتما بعدا عینا ترجمه مقاله هارو در موضوع های مختلف قرار میدم نسخه هایی که ما میپیچیم تجربی و شخصیه و مسلما دونستن اصل ها واجبه دوستان خاکستری حتی از کرم و لارو تغذیه میکنه این که ما میگیم این نه اون آره این معنی رو نداره اگه دادی مرده بحث در درازمدت و سلامت و شادابیه

میوه و سبزیجات خشک شده به روش های مخصوص ارزش غذایی زیادی داره براحتی فاسد و عامل بیماری نمیشه طوطی از صدای خرد کردن مواد در منقارش لذت زیادی میبره و باعث میشه تمایل زیادی به بازی و مسلما خوردن این خوراکی ها نشون بده

و دوست گلم پرنده غریب بنده شخصا همیشه از راهنمایی هات استفاده می کنم
    ویرایش توسط EMPEROR : 14th June 2010 در ساعت 12:25 AM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

روش روی دست آوردن کاسکو

سلام.یه روش دیگه برای روی دست آوردن طوطی علاوه بر روشهایی که آقای گفتن وجود داره.فقط برای استفاده از این روش کاسکوی شما باید از دستتون غذا بگیره اگه بترسه نمی تونید این روشو انجام بدین(خیلی سخت میشه).یک کلیپ آموزشی دارم که این روشو نشون میده .یه آقای چاق بدون اینکه از چوب استفاده کنه فقط با دستش همراه با جایزه بعد از 3 هفته (اینطور که خودش تاکید می کنه تو آخر کلیپ)هر روز 10 دقیقه(اگه درست گفته باشم) تونست اینکارو انجام بده .یه کلیپ هم تو ادامش هست که زیاد مهم نیست ولی نشون میده که چجوری کاسکو حاضر شده بیاد رو دستش .کلیپ اولو میذارم براتون.حجمش تقریبا 9 مگا بایته .اگه مشکلی توی دانلودش بود یا اینکه حجمش واستون زیاده ، حتما بگید که درستش کنم.من فقط این روشو معرفی کردم اصرار نمی کنم که شما از این روش پیروی کنید.یه کلیپ دیگه هم دارم که شبیه روشیه که آقای گفته .اونم واسه دانلود میذارم ولی توضیحاتش انگلیسیه .دادم به دوستم ترجمش کنه.اگه آماده شد حتما میذارم .فکر می کنم توضیحات آقای رو کامل تر می کنه. تاکیدتون روی روشی باشه که آقای میگه
    اینم کلیپ.مردم تا آپلود شد:
    http://rapidshare.com/files/39853362...epUp2.zip.html
    یه توضیح هم بدم که وقتی این کاسکو می خواد دست آقای چاق رو گاز بگیره ،این آقا دستشو میبره پشتش فکر می کنم می خواد بگه اگه گاز بگیری اینو بهت نمی دم.

صفحه 30 از 1238 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849801305301030 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)