صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 85
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6374
    سلام دوستان
    شقایقم امروز رفت پشت سنگها نمیدونم چرا به نظرتون چرا رفته چون 15 روز جاش ثابته و اگر موج سازو بگیرم ازش میاد بیرون

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط foood نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شقایقم امروز رفت پشت سنگها نمیدونم چرا به نظرتون چرا رفته چون 15 روز جاش ثابته و اگر موج سازو بگیرم ازش میاد بیرون
    شقایقها در زمانی که جاشون نامناسب باشه این کارو انجام میدن اگه بتونید سنگی که رفته پشتش رو برگردونید خیلی بهتره
    ولی حتمن تو فکر اینکه بیاریدش جلو باشید چون در صورت نرسیدن نور بهش امکان خراب شدنش زیاده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    به نظرتون چندتا مهتابی و متال چه مارکی بزارم متال دردسر گرم شدن آب تانک و چیلر میخاد
    سلام دو تا مهتابی و یه متال 14000 کلوین به نظر من بهترین گذینه برای اکواریوم شماس ، اگه فاصله مناسب رو هم نسبت به تانک رعایت کنی اب رو زیاد گرم نمیکنه(30سانتی متر) در کل مزایای متال خیلی بیشتر از ال ای دی و مهتابیه من به متال ایمان دارم چون تاثیرش رو دیدم از وقتی که از متال استفاده کردم لایوراک های تانکم همه بنفش شدن البته متال من 20000 کلوینه در کل متال مزایاش به معایبش میرزه

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhavani نمایش پست ها
    سلام دو تا مهتابی و یه متال 14000 کلوین به نظر من بهترین گذینه برای اکواریوم شماس ، اگه فاصله مناسب رو هم نسبت به تانک رعایت کنی اب رو زیاد گرم نمیکنه(30سانتی متر) در کل مزایای متال خیلی بیشتر از ال ای دی و مهتابیه من به متال ایمان دارم چون تاثیرش رو دیدم از وقتی که از متال استفاده کردم لایوراک های تانکم همه بنفش شدن البته متال من 20000 کلوینه در کل متال مزایاش به معایبش میرزه
    به نظر منم متال بهترین گزینه برایه اکواریوم هایه که ارتفاع بیش از50سانتی متر دارن
    الان تو اکواریوم های خوبه این فروم هم نگاه کنید همه متال دارن و دارن تعداد زیادی ریفو
    با متال نگه میدارن(شاید قیمت مرجانها از3تا4میلیونم بیشتر باشه)در مورد گرما هم من با رضا
    صحبت می کردم میگفت با وجود3تا متالی که داره شاید روزی 10دقیقه چیلرش روشن بشه
    من خودم 2تا متال دارم نه چیلر دارم نه فن مشکلیم نداشتم.بچه هایه دیگه هم هستن که
    از متال استفاده می کنن همشونم اشراف کافی رو ال ای دی دارن نه اینکه ندونن و استفاده نکنن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6374
    قیمت متال با قابشو دارید یه متال با 2 تا اکتنیک بزارم

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    قاب دایمکس 90سانتیش که دوتا اکتنیک با یدونه متال داشت فکر کنم حدود450تومن بود
    ماهیران یه قاب متال داره یه متال میخوره با دوتا مهتابیه اکتنیک که از این plها هست لامپاش که حدود200تومنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6374
    دوستان اولین تلفات آب شور اورنج استریپ آخرش از بی غذای تلف شد ولی نتونستم پیداش کنم بعد از چند ساعت بدنشون تجزیه میشه چیکار کنم آبم بهم نخوره

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    دوستان اولین تلفات آب شور اورنج استریپ آخرش از بی غذای تلف شد ولی نتونستم پیداش کنم بعد از چند ساعت بدنشون تجزیه میشه چیکار کنم آبم بهم نخوره
    چند روزی طول میکشه تا تجزیه بشه و بیشتر بستگی به سایزش داره و به این زودی از بین نمیره
    بیشترین تاثیرم رو نیترات داره که با وجود رفیجیوم زیاد نگرانش نباشید ولی در بیارین بهتره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6374
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    چند روزی طول میکشه تا تجزیه بشه و بیشتر بستگی به سایزش داره و به این زونودی از بین نمیره
    بیشترین تاثیرم رو نیترات داره که با وجود رفیجیوم زیاد نگرانش نباشید ولی در بیارین بهتره
    ممنون مهدی جون نیست تا در بیارم پشته سنگهارو هم گشتم ولی نه خوب چون باید تمام سنگهارم بیارم بیرون

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    ممنون مهدی جون نیست تا در بیارم پشته سنگهارو هم گشتم ولی نه خوب چون باید تمام سنگهارم بیارم بیرون
    علاوه بر پشت زیر سنگها رو هم باید ببینید احتمال اینکه زیر سنگ باشه هم زیاده

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)