صفحه 41 از 46 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 401 به 410 از 457
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    سلام

کوکاتو تاج زرد پرکن 2,500 قیمت خوبه؟ پرکنی در حد زیادی که پوستش معلوم باشه نیست
    100 درصد رام بود بهم سر داد بوس هم داد
    البته میدونم همین پرنده رو من بخوام به مغازه دار بفروشم 500 تومن هم برنمیداره اما چون قیمت خرید سالمش رو نمیدونم پرسیدم
    سنش هم معلوم نبود
    سایز طوطی متوسط بود منقارش هم کهنه و درشت نبود فلس های پاهاش هم به نظر نمیرسید طوطی سن و سال دار باشه
    سلام.چه سایزی ؟

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.چه سایزی ؟
    همسایز این

http://dekho.com.pk/images/large/330...84c5979f62.jpg
    ویرایش توسط StarFish : 2nd November 2014 در ساعت 02:37 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    اگر بیگ سایز باشه من فکر میکنم قیمت مناسبی داشته باشه.با توضیحاتی که دادین بالا.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    452
    با سلام و خسته نباشيد چند تا سوال دارم و در ضمن من تاحالا طوطي نداشتم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    1.كاكادو با چه سني بخرم آيا زير 1 سال مثلا 7 8 ماهه بخرم خطر تلف شدن داره؟
    2.از كجا بخرم كه از لحاظ سلامت و همه چي اوكي باشه
    3.موقع خريد به چه چيزهايي توجه كنم
    4.كلا به طور ميانگين كاكادو چند كلام ياد ميگيره حرف بزنه؟
    5.بيشترين دليل پركني چه ميتونه باشه و بهترين راه پيشگيري؟
    6.آيا ميشه از جيغ زدن تركش داد
    7. گرده پرش مشكلي ايجاد ميكنه؟
    8.بين كاكادو نژاد بيگ سايز و سايز متوسط فقط از لحاظ سايز فرق هست؟
    9.در تابستان كولر روشن باشه مشكلي هست؟ و آيا دماي محيط مثل دماي مناسب خودمون باشه مشكلي داره؟
    10.قفس جديد بخوام براش بگيرم يكدفعه بندازمش توي اون آيا ميترسه يا بايد كار ديگه اي كرد؟
    11.چقدر كاكادوي 7 8 ماهه طول ميكشه رام و دستي بشه و از كي حرف زدن رو شروع ميكنه؟
    ممنون از تمامي دوستان و اگه بشود تمامي سوالها به ترتيب پاسخ داده شود براي كسي مثل من كه در ضمينه طوطي ميخوام اطلاعات كسب كنم و حتي تازه واردهاي سايت بسيار مفيد است پيشاپيش ممنون.
    ویرایش توسط بابک آژیده : 20th April 2015 در ساعت 11:57 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط rockman1988 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد چند تا سوال دارم و در ضمن من تاحالا طوطي نداشتم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    9.در تابستان كولر روشن باشه مشكلي هست؟ و آيا دماي محيط مثل دماي مناسب خودمون باشه مشكلي داره؟
    10.قفس جديد بخوام براش بگيرم يكدفعه بندازمش توي اون آيا ميترسه يا بايد كار ديگه اي كرد؟
    11.چقدر كاكادوي 7 8 ماهه طول ميكشه رام و دستي بشه و از كي حرف زدن رو شروع ميكنه؟
    ممنون از تمامي دوستان و اگه بشود تمامي سوالها به ترتيب پاسخ داده شود براي كسي مثل من كه در ضمينه طوطي ميخوام اطلاعات كسب كنم و حتي تازه واردهاي سايت بسيار مفيد است پيشاپيش ممنون.
    1 خطر تلف شدن برا پرندهای بالغ هم هست و تو کاکاتو ها فکر نمیکنم مثل کاسکو ها درصد تلف شدنشون بالا باشه
    2 http://www.parsipet.ir/thread26430.html#post175162 این تاپیک قسمت بیماری رو بخونید
    3 به سلامت کلی پرنده که در تاپیک بالا هست و اینکه پرهاش سالم باشه و انگشت های پاش کامل باشه
    4 با تربیت درست خیلی جزو طوطی ها با سخنگویی عالی هستن
    5 دلایل پرکنیشون زیاده ولی استرس و کم محلی به پرنده شایع ترهستن راه پیشگیری هم وقت گذاشتن با پرنده و رفتار درست
    6جیغ زدن دو نوع داره یکیش طبیعت پرنده هست که صدا طبیعیشه و یکی وقتی عصبی میشه- چیزی میخواد- گشنش هست -بدعادت شده هست که مورد اول رو نمیشه کاریش کرد ولی مورد دوم رو کمی میشه کنترل کرد
    7گرده پر زیاد دارن برا افرادی که بچه نوزاد دارن و اسم دارن توصیه نمیشه
    8 بله فکر میکنم
    9 روبه رو کولز نباشه و باد مستقیم نخوره مشکلی نیست
    10 باید قفس رو از قبل به پرنده معرفی کرده باشید قفس ور چند روز کنار پرنده میذارید تا ترسی نداشته باشه
    11 بستگی به رفتار خودتون داره اکثر جوجه ها دستی هستن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    452
    ممنون بابت باسخهاتون جند تا سوال دارم براي تكميل اطلاعات ١.براي خريد ببرم دامبزشكي كفايت ميكنه براي تشخيص سلامت و سن ٢.كدوم دامبزشكي ببرم جند تا بكين ممنون ميشم كه تخصص داشته باشن و محدوده هاي مختلفي باشن ٣.كلا بين كاكادو و ارا كدوم مناسب تره براي ابارتمان و.....

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    ممنون بابت باسخهاتون جند تا سوال دارم براي تكميل اطلاعات ١.براي خريد ببرم دامبزشكي كفايت ميكنه براي تشخيص سلامت و سن ٢.كدوم دامبزشكي ببرم جند تا بكين ممنون ميشم كه تخصص داشته باشن و محدوده هاي مختلفي باشن ٣.كلا بين كاكادو و ارا كدوم مناسب تره براي ابارتمان و.....

سلام

1. بله خوبه اگه به دامپزشک متخصص نشونش بدین .. ولی قبل از خرید اطلاعات خودتون رو بیشتر کنید ، نشونه های یه طوطی بیمار رو بشناسید و بعد برای خرید اقدام کنید.

2. دکتر برهانی کیا

آدرس : خیابان کبیری (دزاشیب)، خیابان رمضانی ، نبش کوچه بنفشه ، پلاک 53

تلفن : 22205998-22209543

3. از نظر من هیچکدوم برای آپارتمان مناسب نیست چون هر دو جیغ هاشون خیلی بلنده و اگه همسایه های حساسی داشته باشید براتون دردسر میشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام دوست عزیز
    جدا از راهنمایی دوستان نظر خودم رو بگم
    1-خریدش سن دقیقی نداره ولی برای شروع کار جوجه ها خیلی کوچک مثل سرلاکی یا تازه دون خور توصیه نمیشه . در کل برای استارت کاکادو یکم سخته چون نیاز ها و توجهاش نسبت به بقیه پرنده ها بیشتره و رفتار های نابجا باعث پرخاشگری اون و کلافگیه شما میشه .
    2-در مورد جا هم ک خب نمیشه دقیق گفت ولی با توجه به سلامت پرنده میشه خرید .
    3- پاهای سالم و پرهای شاداب . کاکادو مثل کاسکو نیست شما نزدیکش بشید سریع واکنش نشون بده و بشه فهمید سره حاله . کاکادو ها دو حالت دارن یا آرومه آرومن و شما خودتکن رو هرکاری کنید محل نمیذارن یا اینکه ساعات اوج انرژیه و بازی میکنن . معمولا برای خرید کاکادو ها نباید عجله کرد اونم از جای ناشناخته . یکم پرنده رو زیر نظر داشته باشید . نباید زیاد بازیگوش باشه . صبحا و غروب ها اوح انرژی طوطی سانان هست و میتونید تحرکشون رو ببینید . نباید کسل باشه . سوراخ های بینی کاملا باز و تمیز . چشم ها کاملا تمیز و بدون لک و کاملا باز . منقار صاف و کامل بدون شکستگی و خوردگی و ...
    4-یادگیری کاکادو از نظر کلام ضعیف تر از کاسکو هاست و تن صدا کنی تیز و بلند تر هست در شرایط یکسان . تعداد مشخصی نداره ولی خب عموما از 50 تا 100 یادگرفتن ...
    5-کاکادو ها بسیار حساس هستن نسبت به توجه های صاحبشون و ناز کردن و سهل انگاری توی توجه حتی بدون منظور هم ممکنه باعث پرکنی بشه . کاکادو مشهور به پرکنی هستن چون حساس ترین نسل طوطی سانان هستن و پرکنیشو هم یکم نیست تا تک تک پر هارو جدا نکنن ول نمیکنن .
    6-درباره جیغ دوستان گفتن . در کل جیغ های ذاتی پرنده غیر قابل کنترل هست چون از روی هیجان یا ترس هست و ذاتی انجام میدن .جیغ های ناشی از نیاز رو مثل توجه یا غذا یا و ... رو میشه کنترل کرد و یاد داد ک صداهای دیگه رو بگه بجای جیغ زدن .
    7-گرد پر هم بسیار زیاده برای کودکان و کسایی ک بیماری های آسم دارن به شدت مضر هست و اکیدا توصیه نمیشه .
    8-هیچ فرقی نیست فقط بخاطر تفاوت در نسل های اندازه بدن تغییر میکنه و خب کوجیکتر ها بخاطر جثه بدنی کوجیکتر کمی جنب و جوش بیشتری دارن ولی رفتتر ذاتی زیاد فرقی نمیکنه ( بعضی ها میگن کوچیکتر هاش آرومترن و کمتر جیغ میزن ک در حالت عمومی این مورد صحیح نیست )
    9-دمای مشخصی داره محیط پرنده سعی کنید از اون دما پایین تر نیاد . پرنده رو جلوی باد مستقیم هم نباید بزارید اصلا
    10-قفس از ابتدا باید مشخص باشه و منتقل بشه و همونطور ک گفتم جون تازه کار هستید براتون برخورد با یه کاکادو رام نشده سخته و بهتره یه کاکادو رام شده بگیرید ولی سنش زیاد نباشه و در نتیجه توی انتقالش مشکلی نداره .
    11- تا سن 1 سالگی عموما هنجره شکل میگیره و آماده تکرار هستن ولی خب کار و صبر بیشتری میخواد برای تربیت کاکادو نسبت به کاسکو .

ببخشید زیاد شد . نه کاکادو نه ماکائو ها هیچکدوم مناسب برای آپارتمان نیستن .
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    452
    ممنون از همه دوستان فقط يه سوال براي كاكادو تصميم به خريد قفس داشتم اما فروشنده با اينكه همه مدلي داشت كفت مدلهاي vp38 vp04 vp05 جون ميله هاش بصورت عمودي هست طوطي توش اذيت ميشه ة راحت نميتونه بالا بره و ايشون a28 a06 رو بيشنهاد دادن نظر دوستان جي هست؟ و من كاكادوم رو كه اوردم خونه مستقيم بندازم تو اين قفس جديد مشكلي نداره؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    ممنون از همه دوستان فقط يه سوال براي كاكادو تصميم به خريد قفس داشتم اما فروشنده با اينكه همه مدلي داشت كفت مدلهاي vp38 vp04 vp05 جون ميله هاش بصورت عمودي هست طوطي توش اذيت ميشه ة راحت نميتونه بالا بره و ايشون a28 a06 رو بيشنهاد دادن نظر دوستان جي هست؟ و من كاكادوم رو كه اوردم خونه مستقيم بندازم تو اين قفس جديد مشكلي نداره؟
    قفس هایی که میله هاش افقی هست بله برا بازی کردن پرنده بهتره
    قفس 2018 و وa02وa06هم میله هاش افقی هست

صفحه 41 از 46 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414243444546 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)