مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.A.S.H نمایش پست ها
    کار میکنم باهاش
    اما الان اسم خودشو با سوت میگه
    پپییییییکوووووو
    میترسم حرف نزنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.A.S.H نمایش پست ها
    زمان خریدش حرف زد و اجازه میداد دست بزنیم بهش و نازش کنیم
    سر و صدا میکنه و همونطور که گفتم اسمشو با سوت میگه
    الان نمیزاره نازش کنیم یا بهش دست بزنیم.اما تا حدی اعتماد داره یا رامه که نوکشو بوس میکنیم
    اگه اسمش رو با سوت میگه پس حتما حرف میزنه . نگران نباشید . باهاش تمرین کنید مرتب و سعی کنید ارتباط بیشتری باهاش برقرار کنید . همونطور که دوستمون گفتن 3 هفته زمان زیادی نیست برای عادت کردن به محیط

نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام
    دوست گرامی باید دمای اطاق چند درجه باشه؟
    بین 25 تا 28 . کنار قفس دماسنج بذارید حتما .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    سلام.الان دیگه شده 2 ماه که کاسکوم رو خریدم.هنوز سر نمیده.تخمه که توی دستم میگیرم خیلی با دستم بازی میکنه تا تخمه رو بگیره.ولی نه سر میده نه اجازه میده دست به بدنش بزنم.تازگی ها هم افتاده روو انواع و اقسام سر و صدااااا.از سوت و صداهای عجیب غریب گرفته تاااا مثل کلاغ غار غار کردن.راستی اینم بگم که دیگه از ترس اینکه به در و دیوار نخوره اصلا از قفسبیرونش نیاوردم.ببخشید طولانی شد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام.الان دیگه شده 2 ماه که کاسکوم رو خریدم.هنوز سر نمیده.تخمه که توی دستم میگیرم خیلی با دستم بازی میکنه تا تخمه رو بگیره.ولی نه سر میده نه اجازه میده دست به بدنش بزنم.تازگی ها هم افتاده روو انواع و اقسام سر و صدااااا.از سوت و صداهای عجیب غریب گرفته تاااا مثل کلاغ غار غار کردن.راستی اینم بگم که دیگه از ترس اینکه به در و دیوار نخوره اصلا از قفسبیرونش نیاوردم.ببخشید طولانی شد
    سلام دوست عزیز . سوالتون دقیقا چیه ؟
    2 ماه که زمانی نیست . همونطور که قبلا گفته شد اولین قدم صبر هست . من کاسکوی خودم رو 5 ماه هست دارم اما انقدر سمج هست که نمیذاره به بدنش دست بزنم . گاهی این سمج بودن و اجازه ندادنش نشونه هوش بالای اونه که دم به تله ماها نمیدن . درباره صداها هم باهاش تمرین سخنگویی رو شروع کنید طبق اصول نتیجه میگیرید ولی صبر یادتون نره . بالهاش اگه کامله بیرونش نیار اگر نه میشه طبق یه برنامه با مدت زمان مشخص کم کم با بیرونش آورد .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    هر روز دقایقی با دست بهش تخته بدید و سعی کنید منقار کاسکوتون رو به ارومی دست بزنین خیلی اروم..چند مدت این کار بکنین وقتی که از دستتون نترسید کم کم سرشو نوازش کنید یادتون باشه خیلی اروم.هر وقتم به دستتون حمله کرد عکس العملتون نباید سری باشه خیلی اروم از جلوش پاشید برید که کاسکوتون بفهمه کارش اشتباه بوده..مدتی همین کارو کنین ان شالله موفق میشی.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    من قبلا هم درباره کاسکوم صحبت کرده بوودم.الان تقریبا میتونم تا پشت سرنفس (اسم کاسکو) رو دست بکشم.دست رو دنبال میکنه.بوس هم میده.تا این مرحله پیش رفتم .ولی خودش سرش رو خم نمیکنه که سرشو بخارونم.تخمه رو فقط با دست بهش میدم.تقریبا اصلا هم گرسنه نگهش نمیدارم.حتی اگه سیر هم باشه میاد از دستم میگیره.وقتی هم که خونه هستم از کنار قفسش تکون نمیخورم.به نظرتون کاری هست که برای زودتر رام شدنش بتونم انجام بدم؟؟؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    من قبلا هم درباره کاسکوم صحبت کرده بوودم.الان تقریبا میتونم تا پشت سرنفس (اسم کاسکو) رو دست بکشم.دست رو دنبال میکنه.بوس هم میده.تا این مرحله پیش رفتم .ولی خودش سرش رو خم نمیکنه که سرشو بخارونم.تخمه رو فقط با دست بهش میدم.تقریبا اصلا هم گرسنه نگهش نمیدارم.حتی اگه سیر هم باشه میاد از دستم میگیره.وقتی هم که خونه هستم از کنار قفسش تکون نمیخورم.به نظرتون کاری هست که برای زودتر رام شدنش بتونم انجام بدم؟؟؟
    کاسکوتون میاد روی دست؟؟؟؟؟!!!!!
    اگر میاد که کارتون خیلی راحتتره،به شما اعتماد نسبی داره و راحتتر سر میده،شما گفتید میتونید به سرش دست بزنید اما خودش سرشو خم نمیکنه؟؟؟؟سر خم کردن طوطی مال وقتیه که با شما رفیق شد،طوطی رام میشه اما رفیق شدنش چندین ماه طولل میکشه تا خودش بیاد و سرش رو خم کنه که نوازش کنید
    بیرون نیاوردن از قفس هم پاک کردن صورت مسئلست،شما باید یا پرهاشو کوتاه کنید یا خطر آسیب دیدگشون به جون بخرید،طوطی که از قفس بیرون نیاد درست و حسابی رام نمیشه
    پیشنهاد میکنم حتما پرهاشو بزنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    نهههه.روی دست هم نمیاد.یه 5 روز مجبور شدم بزارمش خونه کسی.اونجا مثل خودم بهش نمیرسیدن.به جای اهلی تر شدن،بد اخلاق تر شده بوود.تا سه روز فقط نازش رو میکشیدم تا آشتی کنه.میترسم پرش رو کوتاه کنم دوباره همون بساط رو داشته باشم.دوست دارم زودتر باهام دوست بشه.پس به نظرتون بیارمش بیرون؟؟؟؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نهههه.روی دست هم نمیاد.یه 5 روز مجبور شدم بزارمش خونه کسی.اونجا مثل خودم بهش نمیرسیدن.به جای اهلی تر شدن،بد اخلاق تر شده بوود.تا سه روز فقط نازش رو میکشیدم تا آشتی کنه.میترسم پرش رو کوتاه کنم دوباره همون بساط رو داشته باشم.دوست دارم زودتر باهام دوست بشه.پس به نظرتون بیارمش بیرون؟؟؟؟؟؟
    فکر کردم گفته بودید میاد روی دست
    برای این که بیرون بیاریدش باید پرها رو کوتاه کنید،هر چه وزدتر هم انجام بشه بهتره،چون اهلی نیست بیاد بیرون پرواز میکنه و به خودش صدمه میزنه
    با دست بهش غذا بدید و سعی کنید نوارشش کنید،همین که چند بار بتونید پرهای سرش رو نوازش کنید کم کم خودش لذت میبره و اجازه میده،برای دفعات اول سماجت میکنه که شما هم نباید نا امید بشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    من نوشته بودم دست رو دنبال میکنه.منظورم اینه که دستم رو هر جا بگیرم میاد تخمه رو میگیره.از دیشب هم دستم رو مثل قیف گرد میکنم تخمه رو با انگشت کوچیکم میگیرم واینم برای بدست آوردن تخمه مجبوره سرش رو بکنه توی دست من.اولش میترسید ولی بعد راحت تخمه رو برمیداشت.به نظرتون این کار کمکی میکنه به زودتر سر دادنش؟؟؟؟ببخشید من خیلی سوال پرسیدم

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    من نوشته بودم دست رو دنبال میکنه.منظورم اینه که دستم رو هر جا بگیرم میاد تخمه رو میگیره.از دیشب هم دستم رو مثل قیف گرد میکنم تخمه رو با انگشت کوچیکم میگیرم واینم برای بدست آوردن تخمه مجبوره سرش رو بکنه توی دست من.اولش میترسید ولی بعد راحت تخمه رو برمیداشت.به نظرتون این کار کمکی میکنه به زودتر سر دادنش؟؟؟؟ببخشید من خیلی سوال پرسیدم
    بهتره تخمه رو بگیرید لای انگشتتون تا تلاش کنه که اونو بگیره در این حین با انگشت دیگه پرهای کنار گوش و منقار رو نوازش کنید،

صفحه 703 از 1238 نخستنخست ... 2036036536846856866876886896906916926936946956966976986997007017027037047057067077087097107117127137147157167177187197207217227538031203 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)