صفحه 2 از 60 نخستنخست 12345678910111213141516171819202152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 593
    کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرفره نمایش پست ها
    دوستان يكي لطف مي كنه بگه تفاوت ميناي پاكستان با ميناي تهران چيه؟ و از كجا مي شه اين تفاوت رو تشخيص داد. يكي از دوستام امروز كليد كرده بريم جوجه مينا بخريم و من از دو جا براش قيمت كردم يكي گفت 60 و يكي ديگه گفت 35 تومان. و واقعاً مونديم كه كدوم رو بخريم. به كمك فوريتون احتياج دارم.
    دوست عزيز ميناي پاكستاني و ايراني هيچ فرقي از نظر استعداد و هوش ندارن فقط چون پرنده هايي رو كه از پاكستان ميارن ضعيف و ممكنه در راه مريض شده باشن ميگن جوجه هاي ايران و تهران فقط از اين نظر بهترند....شما يك ميناي جوجه سالم سق سياه نر بخر هم خدا خوشش مياد هم بنده خدا كه دوست شما باشه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    استاد نقل قول رو باز فراموش كردي بزني
    شرايط نگهداري و غذاشون يكسانه
    بيماريهاشون رو هم تا اونجايي كه من مي دونم يكسانه.
    ميناي گوشواره اي زيبا تر هست و اگر از جوجگي با دست انسان بزرگ شده باشه استعدادش خيلي بيشتر از ميناي معمولي هست...صداش هم واضحتر و بلند تره.
    بطور كلي مينا چون راست روده هست و زياد مدفوع ميكنه ، خيلي زيرش رو كثيف ميكنه و مدفوعش بو ميده....گوشواره اي ديگه در اين مورد ركورد داره.

ببخشید اما چه نقل قولی استاد؟
    پست بنده رو خوندید؟!!
    سوال بنده یه سول کلی راجع به مینا ها بود به پست خاصی بر نمیگشت که نقل قول بزنم!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط فرفره نمایش پست ها
    دوستان يكي لطف مي كنه بگه تفاوت ميناي پاكستان با ميناي تهران چيه؟ و از كجا مي شه اين تفاوت رو تشخيص داد. يكي از دوستام امروز كليد كرده بريم جوجه مينا بخريم و من از دو جا براش قيمت كردم يكي گفت 60 و يكي ديگه گفت 35 تومان. و واقعاً مونديم كه كدوم رو بخريم. به كمك فوريتون احتياج دارم.

دوست گلم اگر خریدی لطف کنی و عکسش رو قرار بدی ممنون میشم

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    من شنيدم ميناي ماده هم حرف ميوفته.درسته؟

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    من شنيدم ميناي ماده هم حرف ميوفته.درسته؟
    بله ميناي ماده هم حرف ميزنه اما نه به كيفيت و تعداد كلماتي كه نر ياد ميگيره.....پارسال در يكي از مغازه هاي تهران يك ميناي حرف بزن با چشم خودم ديدم كه از مستي زياد تخم كرده بود...يعني ماده بود....پس ماده ها هم حرف مي زنند.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    چرا مینا وقتی میخواد صحبت کنه پف میکنه ؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    187

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    چرا مینا وقتی میخواد صحبت کنه پف میکنه ؟
    بسياري از پرندگان آواز خوان وقتي آواز مي خونن حركات خاصي انجام مي دن و گاهي هم پر هاي سر و كلشون رو پف ميدن....صحبت كردن مينا هم از ديد مينا نوعي آواز است.....اين طبيعت پرنده هاست.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    1675
    با عرض سلام خدمت دوستان. 4 روزی میشه که صاحب یک مینای گوشواره ای شدم. حالا اینکه چه طور به دست من رسیده بماند . اینجوری که متوجه شدم جوجه مینای گوشواره ای خیلی به ندرت نسبت به گونه معمولی در بازار یافت میشه وبیشتر به صورت وحشی وارد بازار ایران میشه. حالا سوال من اینه که این مینا های گوشواره ای وحشی موجود در بازار اصلا قابل تربیت هستن. کسی از دوستان هست که تجربه ای در این زمینه واهلی کردن این میناها داشته باشه؟ با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid_v99 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان. 4 روزی میشه که صاحب یک مینای گوشواره ای شدم. حالا اینکه چه طور به دست من رسیده بماند . اینجوری که متوجه شدم جوجه مینای گوشواره ای خیلی به ندرت نسبت به گونه معمولی در بازار یافت میشه وبیشتر به صورت وحشی وارد بازار ایران میشه. حالا سوال من اینه که این مینا های گوشواره ای وحشی موجود در بازار اصلا قابل تربیت هستن. کسی از دوستان هست که تجربه ای در این زمینه واهلی کردن این میناها داشته باشه؟ با تشکر
    مبارکت باشه دوست عزیز مینا گوشواره ایت سنش چقدر هست؟ این مینا خیلی باهوش تر از یمنا معمولی هست از دستش نده حسابی باهاش کار کن حرف زدنشون حرف نداره

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    1675
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    مبارکت باشه دوست عزیز مینا گوشواره ایت سنش چقدر هست؟ این مینا خیلی باهوش تر از یمنا معمولی هست از دستش نده حسابی باهاش کار کن حرف زدنشون حرف نداره
    سلام با تشکر از شما . به نظرم بالای 1 سال باید داشته باشه. اما معلومه سنش زیاد نیست. لطفا راه نماییم کنید چطوری اهلیش کنم

صفحه 2 از 60 نخستنخست 12345678910111213141516171819202152 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)