صفحه 43 از 100 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 994
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    5241
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا18 نمایش پست ها
    سلام
    هردوشون حدودا هفت ماهه هستن و تازگی جفت خوردن و هنوز تخم گذاری نکردن . در حال حاضر قیمتشون 300 تومنه و اگر تخم بذارن و یا جوجه هاشون در بیاد به همون نسبت قیمتشون بالاتر میره. البته اگر تا زمانی که پیشم هستن تخمگذاری کنن تا وقتی که جوجه هاشون بیرون نیان نباید جاشون عوض شه.
    سلام
    ممنون ازجوابتون ولی مگه نمیگین تازه7ماهه هستن؟!عروس که درسن7ماهگی بالغ نمیشه که بتونن باهم جفت بخورن؟!!ماده در1.5سالگی ونردر2سالگی به بلوغ میرسه ها!!!!
    ایناغذاتودهن همدیگه میذارن مگه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی
    شماره عضویت
    7128
    [IMG]desk[/IMG]
    نقل قول نوشته اصلی توسط am_ete نمایش پست ها
    سلام
    تعدادپست هام کمه نتونستم پیغام بدم،میتونم بپرسم قیمت مدنظرتون چقدرهست؟فقط میفروشین؟تعویض هم میکنیدیانه،میشه عکسشونوبذارین؟
    ممنون
    سعی کردم عکسشونو آپ کنم اما ظاهرا فقط از urlمیشه آپ کرد و گزینه ای که بتونم از لپ تاپ آپ کنم ندیدم لطفا اگه میدونید راهنمایی کنید.
    بله فقط فروشیه و دلیلش رو هم گفتم به خاطر زیاد شدنشون میخوام بفروشم البته فراموش کردم بگم فقط به واجدین شرایط میفروشم: کسایی که قبلا پرنده داشتن و با روش نگهداری پرندگان آشنا هستن.چون واقعا دوستشون دارم و خیلی خوب ازشون مراقبت کردم و انتظار دارم کسی که بعد از من مراقبت ازشون رو به عهده میگیره چیزی واسشون کم نذاره .
    کسایی که محیط آزاد داشته باشن یعنی بیرون از قفس ازشون نگهداری کنن در اولویت هستن. البته در هر صورت به قفس بزرگی نیاز دارن که به عنوان خونشون بهش عادت کنن و در اینصورت معمولا بالای قفسشون میشینن .لازم به توضیحه که عروس هلندی با اینکه خیلی پرنده بازیگوشیه اما معمولا به جایی که آب و غذاش گذاشته شده عادت میکنه و بیشتر وقتا اونجا میشینه . اگر جای بلند و دنجی رو براشون در نظر بگیرین معمولا جای دیگه ای نمیرن و فقط موقع بازی کردن دوست دارن همه جا سرک بکشن و البته اگه مشغول غذا خوردن باشین میان روی شونه هاتون و اونوقت باید بهشون غذا بدین
    در طول روز حتما باید چند نوبتی براشون وقت بذارین حتی اگر شده چند دیقه .
    چون خودم رو مسئول زندگیشون میدونم و کاملا با خصوصیات و رفتار و نیازهاشون آشنایی دارم حاضرم تا هر زمان که لازم باشه با صاحب جدیدشون همکاری کنم و هر سوالی یا مشکلی که داشته باشن بهشون کمک کنم(خدمات پس از فروش)
    اگر پرنده دیگه ای توی خونه دارین توصیه میکنم کنار هم نباشن مخصوصا مرغ عشق چون ممکنه اونا رو اذیت کنن که مرغ عشقای خودم رو به خاطر همین مسئله پرواز دادم!
    امیدوارم توضیحم کامل بوده باشه اما بازم اگه سوالی بود در خدمتم .
    راستی گاهی وقتا این سایت باز نمیشه مثل چند روز اخیر و نتونستم جواب پیام خصوصیتونو بدم از این بابت عذر میخوام و ایمیلم رو میذارم که بتونید باهام تماس داشته باشید.sheida_ta18******.COM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی
    شماره عضویت
    7128
    سلام
    ممنون ازجوابتون ولی مگه نمیگین تازه7ماهه هستن؟!عروس که درسن7ماهگی بالغ نمیشه که بتونن باهم جفت بخورن؟!!ماده در1.5سالگی ونردر2سالگی به بلوغ میرسه ها!!!!
    سلام
    اگر اطلاعاتتون رو از اینترنت گرفتین باید بگم اشتباهه یا حد اقل در مورد همشون صدق نمیکنه . خود من هم همینطور فکر میکردم اما سن بلوغشون رابطه مستقیم با نحوه تغذیه و نگهداریشون داره و هر چه در شرایط بهتری باشن هم طول عمر بیشتری دارن و هم زودتر بالغ میشن و هم جوجه های درشت تر و سالم تری بدنیا میارن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی
    شماره عضویت
    7128
    سلام
    سلام
    اگر اطلاعاتتون رو از اینترنت گرفتین باید بگم اشتباهه یا حد اقل در مورد همشون صدق نمیکنه . خود من هم همینطور فکر میکردم اما سن بلوغشون رابطه مستقیم با نحوه تغذیه و نگهداریشون داره و هر چه در شرایط بهتری باشن هم طول عمر بیشتری دارن و هم زودتر بالغ میشن و هم جوجه های درشت تر و سالم تری بدنیا میارن.
    رد ضمن عروس هلندیا سر همدیگه رو میخارونن اون مرغ عشقه که غذا به هم میدن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    [IMG]desk[/IMG]
    سعی کردم عکسشونو آپ کنم اما ظاهرا فقط از urlمیشه آپ کرد و گزینه ای که بتونم از لپ تاپ آپ کنم ندیدم لطفا اگه میدونید راهنمایی کنید.
    بله فقط فروشیه و دلیلش رو هم گفتم به خاطر زیاد شدنشون میخوام بفروشم البته فراموش کردم بگم فقط به واجدین شرایط میفروشم: کسایی که قبلا پرنده داشتن و با روش نگهداری پرندگان آشنا هستن.چون واقعا دوستشون دارم و خیلی خوب ازشون مراقبت کردم و انتظار دارم کسی که بعد از من مراقبت ازشون رو به عهده میگیره چیزی واسشون کم نذاره .
    کسایی که محیط آزاد داشته باشن یعنی بیرون از قفس ازشون نگهداری کنن در اولویت هستن. البته در هر صورت به قفس بزرگی نیاز دارن که به عنوان خونشون بهش عادت کنن و در اینصورت معمولا بالای قفسشون میشینن .لازم به توضیحه که عروس هلندی با اینکه خیلی پرنده بازیگوشیه اما معمولا به جایی که آب و غذاش گذاشته شده عادت میکنه و بیشتر وقتا اونجا میشینه . اگر جای بلند و دنجی رو براشون در نظر بگیرین معمولا جای دیگه ای نمیرن و فقط موقع بازی کردن دوست دارن همه جا سرک بکشن و البته اگه مشغول غذا خوردن باشین میان روی شونه هاتون و اونوقت باید بهشون غذا بدین
    در طول روز حتما باید چند نوبتی براشون وقت بذارین حتی اگر شده چند دیقه .
    چون خودم رو مسئول زندگیشون میدونم و کاملا با خصوصیات و رفتار و نیازهاشون آشنایی دارم حاضرم تا هر زمان که لازم باشه با صاحب جدیدشون همکاری کنم و هر سوالی یا مشکلی که داشته باشن بهشون کمک کنم(خدمات پس از فروش)
    اگر پرنده دیگه ای توی خونه دارین توصیه میکنم کنار هم نباشن مخصوصا مرغ عشق چون ممکنه اونا رو اذیت کنن که مرغ عشقای خودم رو به خاطر همین مسئله پرواز دادم!
    امیدوارم توضیحم کامل بوده باشه اما بازم اگه سوالی بود در خدمتم .
    راستی گاهی وقتا این سایت باز نمیشه مثل چند روز اخیر و نتونستم جواب پیام خصوصیتونو بدم از این بابت عذر میخوام و ایمیلم رو میذارم که بتونید باهام تماس داشته باشید.sheida_ta18******.COM
    سلام
    دوست عزیز برای آپلود عکس های خود به آپلود سنتر اختصاصی مجموعه سایت های پارسی پت مراجعه بفرمایید
    در ضمن به نظر من عروس 7 ماهه اگر هم جفت گیری بکنند (در اصطلاح شیطونی) غیر ممکن است که تخم گذاری کنند و اگر هم استثنا باشند و ماده مست و درشت و تخم بگذارد غیر ممکن است که نتفه داشته باشد .
    تغزیه کامل و رشد خوب اما سیستم تناسلی و لگن ماده طول می کشد تا تکمیل شود و حتما یک سال و نیم باید از سن آنها گذشته باشد حالا دو 3 ماه کمتر امکانش هست ولی 7 ماه رو بعید می دونم
    البته در این زمینه اساتید باید نظر بدهند نه من
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی
    شماره عضویت
    7128
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    موقعیت هم تهران باشه
    راستی نفیسه جون عروس نر هیچوقت مثل عروس ماده رفتار نمیکنه یعنی هر چقد هم رام باشه اون کله شقی خودشو داره و براحتی ماده انس نمیگیره اما تا وقتی نخوای مجبورش کنی به کاری خیلی باهات بازی میکنه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی
    شماره عضویت
    7128
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز برای آپلود عکس های خود به آپلود سنتر اختصاصی مجموعه سایت های پارسی پت مراجعه بفرمایید
    در ضمن به نظر من عروس 7 ماهه اگر هم جفت گیری بکنند (در اصطلاح شیطونی) غیر ممکن است که تخم گذاری کنند و اگر هم استثنا باشند و ماده مست و درشت و تخم بگذارد غیر ممکن است که نتفه داشته باشد .
    تغزیه کامل و رشد خوب اما سیستم تناسلی و لگن ماده طول می کشد تا تکمیل شود و حتما یک سال و نیم باید از سن آنها گذشته باشد حالا دو 3 ماه کمتر امکانش هست ولی 7 ماه رو بعید می دونم
    البته در این زمینه اساتید باید نظر بدهند نه من
    موفق باشید
    ممنون از توضیحت اما یه سوال اینکه پرنده نر واسه ماده آواز میخونه و اگر یه نر دیگه بیاد طرف مادهه باهاش سرشاخ میشه بدجور و کلا رفتار بالغها رو از خودش نشون میده و حتی میره توی لانه رو بررسی میکنه و از این جور کارا شما خودت تجربه کردی یا از جایی خوندی؟ آخه من از یکی دیگه هم شنیدم که میگفت عروسای من خیلی زودتر از اینا بالغ شدن و جوجه هم دارن روی همین اصل فکر کردم اونام بزودی بچه دار میشن و نگران جاشون هستم چون جفت اولم هم کم کم دارن آماده جفت گیری میشن و اگه قرار باشه هر سری هشت تا جوجه بیارن تا چند ماه دیگه اینجا تبدیل به خانه پرندگان میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    ممنون از توضیحت اما یه سوال اینکه پرنده نر واسه ماده آواز میخونه و اگر یه نر دیگه بیاد طرف مادهه باهاش سرشاخ میشه بدجور و کلا رفتار بالغها رو از خودش نشون میده و حتی میره توی لانه رو بررسی میکنه و از این جور کارا شما خودت تجربه کردی یا از جایی خوندی؟ آخه من از یکی دیگه هم شنیدم که میگفت عروسای من خیلی زودتر از اینا بالغ شدن و جوجه هم دارن روی همین اصل فکر کردم اونام بزودی بچه دار میشن و نگران جاشون هستم چون جفت اولم هم کم کم دارن آماده جفت گیری میشن و اگه قرار باشه هر سری هشت تا جوجه بیارن تا چند ماه دیگه اینجا تبدیل به خانه پرندگان میشه
    دوست عزیز من در زمینه عروس هلندی تجربه زیادی ندارم و الان هم دو جفت عروس هلندی دارم که 1 ماه نیست خریدم ، یک جفت آنها کاملا رام و دستی است و الان 4 تا تخم هم دارد و با وجود تخم ها هنوز هم وحشی نشدند و کاملا رام هستند
    جفت دیگرم هنوز یکسالشون نشده و نیمه رام هستند اما از دست غذا هم می گیرند و دقیقا رفتار انها مثل عروس های 7 ماهه شما هست و کلی برای هم زن و شوهر بازی می کنند .
    مطلبی رو هم که برای شما عرض کردم رو در خیلی از فورم ها و کتاب ها خوانده ام البته نظر آقای آژیده رو هم در این زمینه باید پرسید .
    در ضمن نگران تکثیر زیاد عروس های خود هم نباشید همیشه هستند کسانی که آرزوی داشتن همچنین پرنده زیبا و دوست داشتنی را دارند و خیلی راحت می توانید جوجه های آنها رو بفروشید .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    5241
    یه سوال
    یه ملنگوی9یا10ماهه(جوجه ی امساله)که بدوبدو و بابا رو میگه البته واضح نه ورامه،تازه داره طوق میندازه،قیمتش چقدرمیشه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی عروس هلندی
    شماره عضویت
    7128
    سلام نفیسه جون
    اول یه گلایه از مدیر سایت بکنم!! اینکه تازه واردا نتونن پست خصوصی داشته باشن هیچ خوب نیست چون پیام دریافتیهاشون بیجواب میمونه!! و ممکنه یکی دوست نداشته باشه جواب خصوصیشو کس دیگه بخونه.
    حالا برم سراغ جواب پست خصوصی شما: اول یه سوال اینکه مطمئنی که عروست مادست؟ چون این حالتی که گفتی مربوط به نر میشه. تا حالا شده که بالها شو یه کم دور از بدنش بگیره و راه بره مثل قلدرا؟ اگه این کارو میکنه مطمئن باش نره. و حالا مشخصات پسر من که واقعا عاششششقشم و نمیدونی شبها که میرم بغلش میکنم میبوسمش چقدر خوشمزه ست صداش در نمیاد! خب شیرین زبونی بسه اوایل شهریور متولد شده رنگش طوسیه و به هیچ وجه نوک نمیزنه حتی اگه به زور بگیریش فقط جیغ میزنه و تقلا میکنه که آزادش کنی سر میز باهات غذا میخوره از غریبه ها خوشش نمیاد اما وقتی آشنا بشه راحت میره رو شونه هاش میشینه . در ضمن من هیچ وقت بالهاشونو نچیدم و همیشه آزادن توی خونه اما همونطور که قبلا هم گفتم بیشتر یه جا که عادت دارن میشینن. قیمتش هم صد و پنجاه تومنه. اگه مایل بودی میتونی بیای ببینیشون. عکسشو هم توی پروفایلم گذاشتم .

صفحه 43 از 100 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616293 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)