مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Attackmaster نمایش پست ها
    سلام مجدد
    هر کار کردم دقیق عکس بگیرم نمیزاشت
    مجبور شدیم با دست بگیریمش و عکس بگیرم
    این عکس چطوره؟
    سلام . این عکس هم خوب نیست اما به نظر میاد سنش حدودا یک تا دو سال باشه چون عنبیه ش سفیده . اگه من رنگ عنبیه ش رو درست متوجه نشدم خودتون از نزدیک ببینید و بگید . نمیشه سن ملنگو رو دقیق گفت .

درباره جنسیت هم مشخص نیست تو این عکس . اگه یه ساله باشه باید چند ماه دیگه صبر کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ERFAN GH نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ERFAN GH نمایش پست ها
    سلام .هرکاری میکنم طوطیم از دستم غذا نمیگیره وهنوز میترسه .چکارکنم؟
    سلام. عکس شما هم واضح نیست .

شما جوابای منو میخونید اصلا؟

من به شما گفتم 4 روزه اومده خونه شما ، فعلا زوده . دو هفته فقط تعویض ظرف آب و غذا و روزنامه کف قفس

بعد از دو هفته کم کم میتونید کنار قفسش بشینید .

با دست غذا ندین فعلا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    18347
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . این عکس هم خوب نیست اما به نظر میاد سنش حدودا یک تا دو سال باشه چون عنبیه ش سفیده . اگه من رنگ عنبیه ش رو درست متوجه نشدم خودتون از نزدیک ببینید و بگید . نمیشه سن ملنگو رو دقیق گفت .

درباره جنسیت هم مشخص نیست تو این عکس . اگه یه ساله باشه باید چند ماه دیگه صبر کنید
    سلام
    من دیروز خریدمش و فروشنده میگفت بین 2تا 6ماه سنشه اما نمیشه رو حرف فروشنده ها حساب کرد

یه سوال
    تا الان فکر نکنم فروشنده با این طوطی کار کرده باشه یا حتی سیع کرده باشه دستیش کنه یه جورایی میشه گفت کاملا وحشیه
    برا دستی کردنش و تربیت کردنش به مشکل نمیخورم با توجه به سنش؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام
    من دیروز خریدمش و فروشنده میگفت بین 2تا 6ماه سنشه اما نمیشه رو حرف فروشنده ها حساب کرد

یه سوال
    تا الان فکر نکنم فروشنده با این طوطی کار کرده باشه یا حتی سیع کرده باشه دستیش کنه یه جورایی میشه گفت کاملا وحشیه
    برا دستی کردنش و تربیت کردنش به مشکل نمیخورم با توجه به سنش؟
    به همه فروشنده ها نمیشه اعتماد کرد ، برای رام شدن طوطی ها کاری نمیکنن ، صاحب طوطی باید برای اهلی کردنش تلاش کنه

یکی دو هفته بذارید به حال خودش باشه و بعد سعی کنید با دست بهش غذا بدین

برای رام کردن ملنگو باید تحمل داشته باشید و سعی کنید کم کم اعتمادش رو بدست بیارید ، کاری نکنید که طوطی از شما کینه به دل بگیره

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    سلام من یک جوجه میخوام بگیرم دور و بر 3ماه (که نه خیلی بچه باشه نه خیلی بزرگ که صمیمی نشه)
    1-میخواستم بدونم الان جایی هست معتبر باشه برای خرید؟ من تهران هستم.
    2- قیمتش با توجه به سنش چقدر هست حدودا؟
    3- من برام مهم نیست اگر طوطی حرف نزنه ولی قبلا یک طوطی 1.5 سال نر داشتم اهلی بود ولی هیچوقت بهم اعتماد پیدا نکرد مثلا رو دست میومد ولی دوست نداشت بمونه بازی نمیکرد باهام و ... سر همین میخواستم بدونم مثلا اگر از 3 4 ماهگی بگیرم این مشکل پیش نمیاد؟)
    اگر هم نمیتونید بعضی چیزهارو بگید مثلا آدرس و ... لطف کنید پیام خصوصی بفرستید
    با تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    18347
    سلام
    طوطیم دیشب حداقل تا ساعت ۱۲ شب بیدار بود
    صبح هم نزدیکای ۶صبح فهمیدم بیداره از صداهای داخل قفس مثل راه رفتن و بالا رفتن از میله های قفس
    میترسم کل دیشب رو بیدار بوده باشه و اصلا نخوابیده باشه
    اینکه دیر خوابیده و صبحم زود بیدار شده میتونه مشکلی براش ایجاد کنه؟
    الان یا خیلی انرژی داره یا شایدم ترسیده چون همش از میله های قفس بالا پایین میره ممکنه این حالت ها به خاطر استرس باشه؟
    شرمنده زیاد سوال میپرسما کاملا مبتدی هستم و یکمم نگران

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezausa2010 نمایش پست ها
    سلام من یک جوجه میخوام بگیرم دور و بر 3ماه (که نه خیلی بچه باشه نه خیلی بزرگ که صمیمی نشه)
    1-میخواستم بدونم الان جایی هست معتبر باشه برای خرید؟ من تهران هستم.
    2- قیمتش با توجه به سنش چقدر هست حدودا؟
    3- من برام مهم نیست اگر طوطی حرف نزنه ولی قبلا یک طوطی 1.5 سال نر داشتم اهلی بود ولی هیچوقت بهم اعتماد پیدا نکرد مثلا رو دست میومد ولی دوست نداشت بمونه بازی نمیکرد باهام و ... سر همین میخواستم بدونم مثلا اگر از 3 4 ماهگی بگیرم این مشکل پیش نمیاد؟)
    اگر هم نمیتونید بعضی چیزهارو بگید مثلا آدرس و ... لطف کنید پیام خصوصی بفرستید
    با تشکر
    سلام . تو بازار نمی تونید جوجه 3 4 ماهه پیدا کنید الان . اکثرا بالغ وحشی هستن

شاید پرورش دهنده های خونگی جوجه کم سن داشته باشن . که باید تو آگهی های سایت ها دنبالش باشید

جوجه پرورشی حدود 300 400 تومن

اگه بتونید جوجه تازده دونخور شده پیدا کنید راحت تر رام میشن و ارتباط برقرار می کنن

سلام
    طوطیم دیشب حداقل تا ساعت ۱۲ شب بیدار بود
    صبح هم نزدیکای ۶صبح فهمیدم بیداره از صداهای داخل قفس مثل راه رفتن و بالا رفتن از میله های قفس
    میترسم کل دیشب رو بیدار بوده باشه و اصلا نخوابیده باشه
    اینکه دیر خوابیده و صبحم زود بیدار شده میتونه مشکلی براش ایجاد کنه؟
    الان یا خیلی انرژی داره یا شایدم ترسیده چون همش از میله های قفس بالا پایین میره ممکنه این حالت ها به خاطر استرس باشه؟
    شرمنده زیاد سوال میپرسما کاملا مبتدی هستم و یکمم نگران
    سلام . روی قفسش کاور میذارید ؟ اولین شبه که کاور گذاشتید ؟

استرس برای چی ؟ چیزی کنار قفس هست که باعث ترسش شده ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    18347

سلام . روی قفسش کاور میذارید ؟ اولین شبه که کاور گذاشتید ؟

استرس برای چی ؟ چیزی کنار قفس هست که باعث ترسش شده ؟
    اتاق من کاملا تاریکه شب ها و سروصدا اصلا نیس و حدودا ۹یا ۱۰شب چراغارو خاموش میکنم برا همین کاور نزاشتم براش
    اگه خیلی مهمه که یکی بگیرم براش
    رفتار بالا رفتن از قفس هم فقط همون صبح انجام داد چیز خاصیم اطرافش نیس که ایجاد استرس کنه

یه سوال دیگه :اکثر جاهایی که درباره غذایی ملنگو ها دیدم هیچ اشاره ای به کاهو نشده نه گفتن خوبه نه گفتن بده یا شاید من دقیق متوجه نشدم . حالا کاهو براشون خوبه یا بد , بهش بدم مشکلی نداره؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    سلام . تو بازار نمی تونید جوجه 3 4 ماهه پیدا کنید الان . اکثرا بالغ وحشی هستن

شاید پرورش دهنده های خونگی جوجه کم سن داشته باشن . که باید تو آگهی های سایت ها دنبالش باشید

جوجه پرورشی حدود 300 400 تومن

اگه بتونید جوجه تازده دونخور شده پیدا کنید راحت تر رام میشن و ارتباط برقرار می کنن
    خیلی ممنون بابت اطلاعات
    باتوجه به اینکه تقریبا 4-5 ماه از اردیبهشت گذشته یعنی الان نمیتونم یدونه در حد همون 4 5ماهه گیر بیارم؟
    میشه چند تا از مغازه های توی تهران به من معرفی کنید ؟ خیلی چیزی تو اینترنت پیدا نکردم

بعد بنظرتون شاه طوطی بهتره یا ملنگو ؟ (با توجه به اینکه قیمتش خیلی فرق نداره )
    با تشکر

ویرایش : بعد یک چیز دیگه سنشو از کجا میشه فهمید - این که میگن عنبیه چشم امکانش هست یک عکس از مثلا 4-7ماهه بزارید یک عکس هم از ماده مثلا 2ساله؟ واسه اینکه بفهمم دقیقا چی باید بگیرم
    ویرایش توسط rezausa2010 : 25th September 2015 در ساعت 07:21 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    اتاق من کاملا تاریکه شب ها و سروصدا اصلا نیس و حدودا ۹یا ۱۰شب چراغارو خاموش میکنم برا همین کاور نزاشتم براش
    اگه خیلی مهمه که یکی بگیرم براش
    رفتار بالا رفتن از قفس هم فقط همون صبح انجام داد چیز خاصیم اطرافش نیس که ایجاد استرس کنه

یه سوال دیگه :اکثر جاهایی که درباره غذایی ملنگو ها دیدم هیچ اشاره ای به کاهو نشده نه گفتن خوبه نه گفتن بده یا شاید من دقیق متوجه نشدم . حالا کاهو براشون خوبه یا بد , بهش بدم مشکلی نداره؟
    بهتره روی قفس کاور بذارید که حرکات و سایه ها رو نبینه . بعد از یه مدت عادت میکنه

به مقدار کم میتونید بهش برگ کاهو بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط rezausa2010 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت اطلاعات
    باتوجه به اینکه تقریبا 4-5 ماه از اردیبهشت گذشته یعنی الان نمیتونم یدونه در حد همون 4 5ماهه گیر بیارم؟
    میشه چند تا از مغازه های توی تهران به من معرفی کنید ؟ خیلی چیزی تو اینترنت پیدا نکردم

بعد بنظرتون شاه طوطی بهتره یا ملنگو ؟ (با توجه به اینکه قیمتش خیلی فرق نداره )
    با تشکر

ویرایش : بعد یک چیز دیگه سنشو از کجا میشه فهمید - این که میگن عنبیه چشم امکانش هست یک عکس از مثلا 4-7ماهه بزارید یک عکس هم از ماده مثلا 2ساله؟ واسه اینکه بفهمم دقیقا چی باید بگیرم
    باید بگردید ولی الان تا جایی که خبر دارم جوجه تو بازار نیست

من مغازه ها و فروشنده های داخل تهران رو نمیشناسم ولی برای خرید طوطی می تونید آزادگان برید

شاع طوطی و ملنگو جز از نظر ظاهری فرق چندانی با هم ندارن فقط شاه طوطی در سخنگویی بهتر از ملنگو هست . دیگه انتخاب با شماست . مقالات مرتبط با این دو تا طوطی رو بخونید اول و بعد تصمیم بگیرید

عنبیه ملنگو وقتی جوجه هست تیره و دودی هست ،تقریبا در سن یک سالگی سفید رنگ میشه . شما باید طوطی با عنبیه دودی بگیرید مثل این عکس

http://up.parsipet.ir/uploads/fgirnbabyjuly9103.jpg

کاربر موثر

شماره عضویت
    5039
    بهتره روی قفس کاور بذارید که حرکات و سایه ها رو نبینه . بعد از یه مدت عادت میکنه

به مقدار کم میتونید بهش برگ کاهو بدین

باید بگردید ولی الان تا جایی که خبر دارم جوجه تو بازار نیست

من مغازه ها و فروشنده های داخل تهران رو نمیشناسم ولی برای خرید طوطی می تونید آزادگان برید

شاع طوطی و ملنگو جز از نظر ظاهری فرق چندانی با هم ندارن فقط شاه طوطی در سخنگویی بهتر از ملنگو هست . دیگه انتخاب با شماست . مقالات مرتبط با این دو تا طوطی رو بخونید اول و بعد تصمیم بگیرید

عنبیه ملنگو وقتی جوجه هست تیره و دودی هست ،تقریبا در سن یک سالگی سفید رنگ میشه . شما باید طوطی با عنبیه دودی بگیرید مثل این عکس

http://up.parsipet.ir/uploads/fgirnbabyjuly9103.jpg
    ممنون خیلی این عکسه کمک کرد
    پس با این حساب این تازه دون خور شده نیست؟
    http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13411657911.jpg
    آخه اینو توی همین فروم تو بازارچه گذاشتن به اسم تازه دون خور شده حالا نمیدونم !

صفحه 380 از 529 نخستنخست ... 280330361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399430480 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)