صفحه 5 از 173 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232455105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 1726
    کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3244
    با سلام خدمت دوستان عزیزم

اگر ورودی فیلتر زیر شنی رو به پاور هد تاپ فیلتر نصب کنیم ایا آن بازدهی را دارد که دیگه اون همه کثافات زیرش جمع نشه ؟

با سپاس فراوان

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط m:ch نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیزم

اگر ورودی فیلتر زیر شنی رو به پاور هد تاپ فیلتر نصب کنیم ایا آن بازدهی را دارد که دیگه اون همه کثافات زیرش جمع نشه ؟

با سپاس فراوان

سلام دوست عزیز
    در هر صورت کار فیلتر زیر شنی یکیه...چه با پاور هد و چه با پمپ هوا..
    مدفوع و فضولات به زیر شن منتقل میشه که البته اگر سیستم بیولوژیکتون فعال باشه زیاد جای نگرانی نیست
    با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    51
    سلام به دوستان عزیز
    ماهیهای اصلی من سورم و دیسکس هستن
    غذا بهشون سرا دیسکس (حتی به سورمها)، تترا دیسکس، تترا پریما، سراFD Krill، تروپیکال دیسکس پولکی و گاهی غذای مخصوص رنگ میدم
    البته در هفته یکی دو وعده هم مخلوط دل
    سرا FD Krill به نظرم یکی از غذاهای فوی العاده خوبه که حدود 60% پروتئین داره اما حالا داره تموم میشه و من تو فکر یه جایگزینم
    نمیدونم بازم همینو بخرم، هیکاری بخرم که ضد انگل هم هست، جی بی ال بخرم یا نیو لایف
    البته قیمتها با هم تفاوت زیادی دارن اما هرکدوم که بهتر نتیجه بده برنده این مزایدست:smile (206):
    البته تا اونجا که میدونم پروتئین هیکاری اونقدرها بالا نیست اما بقیه مناسبن
    اگه میشه دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کامل بکننپ
    در ضمن اگه گزینه ای با پروتئین بالا و ضد انگل هم هست معرفی بشه که چه بهتر
    در ضمن به نظرتون در صورت خرید یکی از اینها، به سورمها همونو بدم یا یه هیکاری سیچلاید بگیرم خیال خودمو راحت کنم؟
    ممنون از همه

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا امیرجانی نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    ماهیهای اصلی من سورم و دیسکس هستن
    غذا بهشون سرا دیسکس (حتی به سورمها)، تترا دیسکس، تترا پریما، سراFD Krill، تروپیکال دیسکس پولکی و گاهی غذای مخصوص رنگ میدم
    البته در هفته یکی دو وعده هم مخلوط دل
    سرا FD Krill به نظرم یکی از غذاهای فوی العاده خوبه که حدود 60% پروتئین داره اما حالا داره تموم میشه و من تو فکر یه جایگزینم
    نمیدونم بازم همینو بخرم، هیکاری بخرم که ضد انگل هم هست، جی بی ال بخرم یا نیو لایف
    البته قیمتها با هم تفاوت زیادی دارن اما هرکدوم که بهتر نتیجه بده برنده این مزایدست
    البته تا اونجا که میدونم پروتئین هیکاری اونقدرها بالا نیست اما بقیه مناسبن
    اگه میشه دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کامل بکننپ
    در ضمن اگه گزینه ای با پروتئین بالا و ضد انگل هم هست معرفی بشه که چه بهتر
    در ضمن به نظرتون در صورت خرید یکی از اینها، به سورمها همونو بدم یا یه هیکاری سیچلاید بگیرم خیال خودمو راحت کنم؟
    ممنون از همه
    سلام علیرضای عزیز
    اسپکتروم اگر اشتباه نکنم 40% پروتئین داره و خاصیت انگل کشی هم داره و از همه غذاهایی که اسم بردی بهتره
    در مورد سورم هم از تترا سیچلاید استیک می تونی استفاده کنی هم به صرف است هم روی رنگ و رشدشون تاثیر داره
    البته به پای هیکاری نمی رسه ولی قیمتش خیلی از هیکاری سیچلاید کمتره

ارادتمند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی:اسکار،پنکوسی وحشی و...
    شماره عضویت
    3552
    با سلام به تمام دوستان و اساتید گل
    من یک سوال داشتم و این بود که من یک آکواریوم آب شیرین حدود 100 لیتری دارم و وی اون 4 تا اسکار سلطانی تقریبا 6 تا 7 سانتی با یک لجن خوار خرگوشی 7 سانتی و یک پنکوسی باله بلند یا همون و حشی دارم قبلا دو تا پنکوسی داشتم ولی اسکار ها یکی شون رو خوردند و من اون یکی رو توی یک قسمت جدا نگه داشتم به مدت 6 ماه تا دیروز که آب آکواریوم رو کاملا عوض کردم و همه رو با هم توی یک قسمت گذاشتم با هم کاری ندارند ولی اسکار هام عادت دارند که غذا رو از دستم بگیرند و پنکوسی هم که این کار رو نمی کنه برای همین غذا رو می اندازم توی آب ولی این اسکار ها اون قدر سریع می خوردشون که اصلا پنکوسی احصاص نمی کنه که براش غذا ریختم غذا هام هم، هم رو آبی(صبح) و هم زیر آبی (شب) هستش حالاچی کار کنم که به اون هم غذا برسه؟؟؟:smile (161):

کاربرفعال

شماره عضویت
    2935
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elyas نمایش پست ها
    با سلام به تمام دوستان و اساتید گل
    من یک سوال داشتم و این بود که من یک آکواریوم آب شیرین حدود 100 لیتری دارم و وی اون 4 تا اسکار سلطانی تقریبا 6 تا 7 سانتی با یک لجن خوار خرگوشی 7 سانتی و یک پنکوسی باله بلند یا همون و حشی دارم قبلا دو تا پنکوسی داشتم ولی اسکار ها یکی شون رو خوردند و من اون یکی رو توی یک قسمت جدا نگه داشتم به مدت 6 ماه تا دیروز که آب آکواریوم رو کاملا عوض کردم و همه رو با هم توی یک قسمت گذاشتم با هم کاری ندارند ولی اسکار هام عادت دارند که غذا رو از دستم بگیرند و پنکوسی هم که این کار رو نمی کنه برای همین غذا رو می اندازم توی آب ولی این اسکار ها اون قدر سریع می خوردشون که اصلا پنکوسی احصاص نمی کنه که براش غذا ریختم غذا هام هم، هم رو آبی(صبح) و هم زیر آبی (شب) هستش حالاچی کار کنم که به اون هم غذا برسه؟؟؟:smile (161):
    سلام
    به نظر من اول غذا رو ابی رو بریز یه گوشه و اسکارا رو با اون سرگرم کن بعد اینور تانک برای پنگوسی غذای زیر ابی بریز.
    ولی باید به فکر یه تانک بزرگتر باشی چون تراکم ماهی توی تانکت زیاده وبا بزرگ شدن اسکارا برات مشکل به وجود میاد.برای هر جفت اسکار بالغ 300 لیتر اب لازمه.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4019
    سلام دوستان عیدتون مبارک.بالاخره بعد کلی* مکافات خانواده رو راضی* کردم که آکواریم راه بندازم. به همفکری شما احتیاج دارم ابعاد تانک مورد نظر من به این شرح می*باشد: طول:۱۵۰ سانت عرض:بین ۴۵ تا۵۰ سانت ارتفاع:بین ۶۵ تا ۷۰ سانت.در مورد ابعاد شما نظرتون چیه؟ این تانک چند تا ٔپل احتیاج داره؟ در مورد استحکام شیشهٔ زیر تانک یونولیت لازمه یا چیز دیگه؟ من با چند تا متخصص این کار که تماس گرفتم گفتن این تانک حتما باید براش سامپ ساخت شه و فیلتر اکسترنال جواب گو نیست نظر شما اساتید چیه؟اگه سامپ لازمه بگم روی آکواریوم ساخته بشه یا زیر آکواریوم؟و سوال آخر این تانک به این ابعاد رو می*شه توی محل این کار ساخت و انتقال داد به منزل یا باید توی منزل ساخته بشه؟چون من نظرم اینه که اونجا ساخته بشه بهتر از منزل هست.ما توی آپارتمان زندگی* می*کنیم و طبقه دوم هستیم.در ضمن اگه توی تهران کسی* که در این زمینه واقعا خوب باشه رو سراغ دارین معرفی* کنید تا سفارش ساخت این تانک رو بدم.با تشکر

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4073
    سلام دوستان عزیز
    من توی آکواریومم خانواده سیچلید رو دارم که سایز نسبتا کوچک هستن(ترور.فلاور.پروت.سوروم. گزاس.آفریقایی) میخواستم خانواده نیم شور(پافر.اسکات و مونو انجل) رو هم اضافه کنم.......
    به نظر شما مشکلی با هم ندارن؟؟؟؟؟ از نظر آب چی؟ باید آب رو شورتر کنم.مشکلی برای سیچلید نداره؟؟؟؟

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزادهٔ جهنمی نمایش پست ها
    سلام دوستان عیدتون مبارک.بالاخره بعد کلی* مکافات خانواده رو راضی* کردم که آکواریم راه بندازم. به همفکری شما احتیاج دارم ابعاد تانک مورد نظر من به این شرح می*باشد: طول:۱۵۰ سانت عرض:بین ۴۵ تا۵۰ سانت ارتفاع:بین ۶۵ تا ۷۰ سانت.در مورد ابعاد شما نظرتون چیه؟ این تانک چند تا ٔپل احتیاج داره؟ در مورد استحکام شیشهٔ زیر تانک یونولیت لازمه یا چیز دیگه؟ من با چند تا متخصص این کار که تماس گرفتم گفتن این تانک حتما باید براش سامپ ساخت شه و فیلتر اکسترنال جواب گو نیست نظر شما اساتید چیه؟اگه سامپ لازمه بگم روی آکواریوم ساخته بشه یا زیر آکواریوم؟و سوال آخر این تانک به این ابعاد رو می*شه توی محل این کار ساخت و انتقال داد به منزل یا باید توی منزل ساخته بشه؟چون من نظرم اینه که اونجا ساخته بشه بهتر از منزل هست.ما توی آپارتمان زندگی* می*کنیم و طبقه دوم هستیم.در ضمن اگه توی تهران کسی* که در این زمینه واقعا خوب باشه رو سراغ دارین معرفی* کنید تا سفارش ساخت این تانک رو بدم.با تشکر
    سایز تانک بستگی به محلی داره که برای تانک در نظر دارید
    برای این سایز حتما احتیاج به پل هست حداقال دوپل در بالا و دو پل در پایین
    حتما برا یزیر تانک ازیونولیت استفاده کنید
    فیلتر اکسترنال جواب میده دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط Sinaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من توی آکواریومم خانواده سیچلید رو دارم که سایز نسبتا کوچک هستن(ترور.فلاور.پروت.سوروم. گزاس.آفریقایی) میخواستم خانواده نیم شور(پافر.اسکات و مونو انجل) رو هم اضافه کنم.......
    به نظر شما مشکلی با هم ندارن؟؟؟؟؟ از نظر آب چی؟ باید آب رو شورتر کنم.مشکلی برای سیچلید نداره؟؟؟؟
    سایز تانک تون ، سایز ماهیتون . سایز ماهی هایی که که می خواید به تانک اضافه کنید رو نفرمودید
    تنها ماهی که می تونه دردسر درست کنه تگزاس هستش دوست عزیز
    ویرایش توسط shellman2008 : 1st April 2011 در ساعت 11:40 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام.
    سئوالی راجع به طول عمر یا مدت بازدهی سابستریت دارم..ایا بعد از اینکه تغییر رنگ میده و کثیف میشه بعد از مثلا 1 یا 2 سال استفاده کردن باید عوضش کرد یا نه؟
    ببخشید تاپیکی با این نام پیدا نکردم تا سئوالم رو اونجا بپرسم.
    ممنون

صفحه 5 از 173 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232455105 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)