صفحه 12 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 184
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875

اصلاح

نقل قول نوشته اصلی توسط mosayeb_saiedy نمایش پست ها
    جراح قهوه ای که الان دو هفتس خریدم همش پشت سنگها قایم میشه و غذا نمیخوره حتی آرتمیا هم نمیخوره الانم یه چیزی شبیه کرم به بالش چسبیده چیکار کنم؟

سلام دوست عزیز اون کرم نیست . اون انگلیه و به شپشک معروفه . بدن و پوسته خیلی سختی داره و توسط ماهیها هم خورده نمیشه بیشتر در تاریکی در تانک شنا میکنن تا به بدن ماهی میزبان بچسند و بعد از تغذیه بعد از چند ساعتی از ماهی جدا میشن. شما حتما باید به روش فیزیکی از اب خارجش کنید . وقتی روی شنها یا لایوها نشست تور رو نزدیکش کنید معمولا سریع به تور میچسبند و میتونید بگیردش.اصلاح میکنم شرمنده پیام های بعدی رو ندیده بودم و موفق باشید
    ویرایش توسط hektor 7 : 20th May 2014 در ساعت 12:05 PM دلیل: اصلاح

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط hektor 7 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اون کرم نیست . اون انگلیه و به شپشک معروفه . بدن و پوسته خیلی سختی داره و توسط ماهیها هم خورده نمیشه بیشتر در تاریکی در تانک شنا میکنن تا به بدن ماهی میزبان بچسند و بعد از تغذیه بعد از چند ساعتی از ماهی جدا میشن. شما حتما باید به روش فیزیکی از اب خارجش کنید . وقتی روی شنها یا لایوها نشست تور رو نزدیکش کنید معمولا سریع به تور میچسبند و میتونید بگیردش.اصلاح میکنم شرمنده پیام های بعدی رو ندیده بودم و موفق باشید
    سلام
    این شپشک اسم علمی اون ایزو پاد هستش وقتی که کوچکند توسط ماندارین و راسها شکار میشن و وقتی بزرگتر میشن دیگه نمیتونن بخورن ماهیها علتش هم همونطور که گفتید احتمالا پوسته سختشونه ولی ماندارین کلا تو تانک از پادها تغذیه میکنه

Send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    این شپشک اسم علمی اون ایزو پاد هستش وقتی که کوچکند توسط ماندارین و راسها شکار میشن و وقتی بزرگتر میشن دیگه نمیتونن بخورن ماهیها علتش هم همونطور که گفتید احتمالا پوسته سختشونه ولی ماندارین کلا تو تانک از پادها تغذیه میکنه

Send by Tapatalk
    عرض ادب جناب نوروزی استاد و همشهری عزیز در مورد ماندارین و بعضی از راسها مثلا راس 6 خط و تغذیه اون ها از پاد ها و امفی پادها کاملا با شما موافقم ولی در مورد شپشک که جزء خوانواده سخت پوستان کوچک و نوع تغذیه و شکل فرم بدن کاملا با پادها و امفی پادها متفاوت هستند . همین طور که میدونید اکثر دوستان که از رفرجیوم استفاده میکنن و یکی از مزیت های رفریجیوم تولید پاد و امفی پاد و انتقال اونها توسط جریان اب به تانکاصلی. و نهایتا غذای ماهیان به عنوان اولین زنجیره غذایی هماننده . پلنگتن و ئزوپلنگتن محسوب میشن و اگر این مطلبی که شما فرمودید صحیح باشه در طول چند ماه باید رفرجیوم پر بشه از شپشک بشود . بدن شپشکها از بچهگی تا بلوغ حالت بیضوی دارند در صورتی که پادها و امفی پادها بدنی کشیده تر و ساختاری متفاوت دارند. موفق باشید

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط hektor 7 نمایش پست ها
    عرض ادب جناب نوروزی استاد و همشهری عزیز در مورد ماندارین و بعضی از راسها مثلا راس 6 خط و تغذیه اون ها از پاد ها و امفی پادها کاملا با شما موافقم ولی در مورد شپشک که جزء خوانواده سخت پوستان کوچک و نوع تغذیه و شکل فرم بدن کاملا با پادها و امفی پادها متفاوت هستند . همین طور که میدونید اکثر دوستان که از رفرجیوم استفاده میکنن و یکی از مزیت های رفریجیوم تولید پاد و امفی پاد و انتقال اونها توسط جریان اب به تانکاصلی. و نهایتا غذای ماهیان به عنوان اولین زنجیره غذایی هماننده . پلنگتن و ئزوپلنگتن محسوب میشن و اگر این مطلبی که شما فرمودید صحیح باشه در طول چند ماه باید رفرجیوم پر بشه از شپشک بشود . بدن شپشکها از بچهگی تا بلوغ حالت بیضوی دارند در صورتی که پادها و امفی پادها بدنی کشیده تر و ساختاری متفاوت دارند. موفق باشید
    سلام
    چون این تایپیک آلبوم دوستمون هستش بقیه بحث رو در قسمت سولات ادامه میدیم
    ممنون

Send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15655
    از همه دوستان که اینطور صادقانه اطلاعاتشونو در طبق اخلاص میذارن و به امثال من بدون هیچگونه چشم داشتی کمک میکنند ممنونم
    امیدوارم یه روزی جواب محبتاتونو بدم
    فقط ایکاش یکسال زودتر عضو انجمن میشدم و با دانش تانکم رو جمع میکردم و یه سری هزینه هامو حذف میکردم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15655
    آقای بهبودی آکواریون آیوا گفتن واسه ریف بهتره شوری رو 22 باشه ولی من قبلا مطالعه کرده بودم و شوریم رو روی 24 تنظیم کردم الان بنظر دوستان 24 خوبه یا کمش کنم و بیارم رو 22

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    آقای بهبودی آکواریون آیوا گفتن واسه ریف بهتره شوری رو 22 باشه ولی من قبلا مطالعه کرده بودم و شوریم رو روی 24 تنظیم کردم الان بنظر دوستان 24 خوبه یا کمش کنم و بیارم رو 22
    سلام.24 خوبه.22 کمه.بهتره شوری سنجتون رو با یک شوری سنج دقیق کالیبره کنید و میزان خطای شوری سنجتون رو بدست بیارید.
    اگه اشتباه میکنم اساتید محترم لطفا تصحیحش کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15655
    بله شوری سنجم اتفاقا 3 درجه خطا داره که با سه تا شوری سنج کالیبره کردم و بعدشم رفتم یه هیدرومتر فرانسوی خریدم که اونم از شانس بد من 3 تا کم نشون میده والان با شوری سنج 21 نشون میده که همون 24 محسوب میشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    بله شوری سنجم اتفاقا 3 درجه خطا داره که با سه تا شوری سنج کالیبره کردم و بعدشم رفتم یه هیدرومتر فرانسوی خریدم که اونم از شانس بد من 3 تا کم نشون میده والان با شوری سنج 21 نشون میده که همون 24 محسوب میشه
    سلام دوست عزیز . شوری سنجتون از اول 3 درجه اختلاف داشت یا به مرور اینطوری شد ؟ همه شوری سنج های عقربه ای اینطوری هستند ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15655
    نمیدونم شوری سنج دست دوم بود ولی هیدرومتر رو خودم خریدم

صفحه 12 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)