صفحه 76 از 173 نخستنخست ... 26575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 1726
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    والا شکشون زیاد غیر طبیعی فکر نمیکنم باشه ، اشتهاشون هم بد نیست غذا رو آب نمیمونه
    دمای آب هم 27 درجه هست ، گیاه هم داخل تانک وجود نداره.
    عکس هم اگه شد انشالله (دوربین ندارم)

سلام دوست عزیز
    بقیه دوستان درست گفتن مشکل اصلی تانک شما وجود نیترات و آمونیاک هست اگه مثل ما شیرازی ها حال و حوصله سیفون رو نداری 2 تا آمپول هست مخصوص سریع پایین آوردن نیترات البته اسم اونا را یادم رفته و حال یادآوریش نیست

این آمپولا را باید تو آب تانک بریزی و تا 15 روز حالشو ببری

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بقیه دوستان درست گفتن مشکل اصلی تانک شما وجود نیترات و آمونیاک هست اگه مثل ما شیرازی ها حال و حوصله سیفون رو نداری 2 تا آمپول هست مخصوص سریع پایین آوردن نیترات البته اسم اونا را یادم رفته و حال یادآوریش نیست

انشالله اگه حس یادآوریش اومد خوشحال میشم خبری بدیاومدم شیراز جبران میکنم

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

سلام
    دوست عزيز اگر اسم اين آمپول رو بخاطر اوردين ممنون ميشم اينجا اعلام بفرماييد. راستش اين مورد رو تا بحال نشنيده بودم !!!!

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز اگر اسم اين آمپول رو بخاطر اوردين ممنون ميشم اينجا اعلام بفرماييد. راستش اين مورد رو تا بحال نشنيده بودم !!!!
    استاد برای آب شور یه داروی هایی هستند قکر می کنم ماله آکوا مدیک هستند و برای تقریبا تمامی مشکلات آب ساخته شده به دلیل شکلشون مغازه دارها به آمپول معروف کردند که البته آمپول نیستند فکر میک نم منظورشون این هست و به اشتباه به آمپول مصطلح شده است .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری. طرقه.سهره.ماهی و..... اسلحه ماسک
    شماره عضویت
    8684
    سلام به همه من یه رنچو ماده دارم سفید قرمز دوتا کله شیری نر دارم یکشون مشکی یکی دیگه قرمز به نظر شماها با کدومشون جفتشون کنم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    استاد برای آب شور یه داروی هایی هستند قکر می کنم ماله آکوا مدیک هستند و برای تقریبا تمامی مشکلات آب ساخته شده به دلیل شکلشون مغازه دارها به آمپول معروف کردند که البته آمپول نیستند فکر میک نم منظورشون این هست و به اشتباه به آمپول مصطلح شده است .

سلام و درود
    اول سوال اینکه این که مال آب شور هست واسه آب شیرین خوبه؟؟
    بعدش ای بابا تو منطقه ما از این چیز میزا گیر نمیادشانسی امروز یه چیزی گیر آوردم که واسه کاهش آمونیاک بود انشالله که کار کنه

راستی دوستان امکان داره ماهی گلد فیش (کله شیری یا مرواریدی) ماهی نئون نوش جان کنه؟؟

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها

ممنون دكتر جان. بله اين محصول رو ديدم البته اكثرن تاريخ گذشته هستند. سوال من در مورد آمونياك بود. يعني اين آمپول آمونياك رو هم در اب شيرين حذف ميكنه ؟

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام و درود
    اول سوال اینکه این که مال آب شور هست واسه آب شیرین خوبه؟؟
    بعدش ای بابا تو منطقه ما از این چیز میزا گیر نمیادشانسی امروز یه چیزی گیر آوردم که واسه کاهش آمونیاک بود انشالله که کار کنه

راستی دوستان امکان داره ماهی گلد فیش (کله شیری یا مرواریدی) ماهی نئون نوش جان کنه؟؟
    سلام
    سعید جان چرا خودتو اینقدر اذیت می کنی و برای خودت خرجهای الکی می تراشی
    در صورت امکان یا ماهیا رو به تانکی دیگه انتقال بده یا برای مدتی به کسی بسپار سیکل تانکتو کامل طی کن و مجددا ماهی ها رو به تانک اصلی انتقال بده
    سعی کن به صورت منظمو هفتگی همیشه سیفون تانکت رو انجام بدی با این کار دیگه نه امونیاکت بالا می ره نه مرگ و میرت زیاد خواهد بود و از این همه خرج اضافی و استفاده از داروهایی که خودت ازشون اطلاعی نداری فقط داری هزینه اضافی براشون می زاری از بین می ره

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    سلام
    سعید جان چرا خودتو اینقدر اذیت می کنی و برای خودت خرجهای الکی می تراشی
    در صورت امکان یا ماهیا رو به تانکی دیگه انتقال بده یا برای مدتی به کسی بسپار سیکل تانکتو کامل طی کن و مجددا ماهی ها رو به تانک اصلی انتقال بده
    سعی کن به صورت منظمو هفتگی همیشه سیفون تانکت رو انجام بدی با این کار دیگه نه امونیاکت بالا می ره نه مرگ و میرت زیاد خواهد بود و از این همه خرج اضافی و استفاده از داروهایی که خودت ازشون اطلاعی نداری فقط داری هزینه اضافی براشون می زاری از بین می ره
    سلام و ارادت خدمت بزرگوار ما
    آقا سعید خیلی میخوامت ولی خب متاسفانه فعلا امکان انتقال به تانک دیگه ندارم چون اصلا دیگه تانک ندارمبعدشم یکبار دادم به کسی دیگه واسه هفت پشتم بسمه ماهیام که مرد فکر کنم مریضی هم به تانکم از همونجا اومد. پس همینطوری طی میکنیم انشالله درست میشهبعدش بابااین چیزا اینجا گیر نمیاد ،منم از این خرجا نمیکنم واسه اطلاعات عمومی خودم پرسیدم
    فقط ببینم گلدفیش ماهی ریز رو میخوره؟؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    ممنون دكتر جان. بله اين محصول رو ديدم البته اكثرن تاريخ گذشته هستند. سوال من در مورد آمونياك بود. يعني اين آمپول آمونياك رو هم در اب شيرين حذف ميكنه ؟
    سلام . بله استاد برای این امر هم دارند ولی همانطوری که فرمودید به دلیل استقبال کم خریداران معمولا تاریخ گذشته هستند . من زمانی که نمایشگاه داشتم از این محصولات ست کاملش رو داشتم . اتفاقا خوب هم جواب می دادند ولی فکر نمی کنم با وضعیت بازار الان محصول به روزش رو پیدا کرد .

دوستان عزیز مطمئنا به صرفه ترین روش پایین آوردن نیترات سیفون سنگین هست . متقبل هزینه زیادی با این داروها نشید .

صفحه 76 از 173 نخستنخست ... 26575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495126 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)