صفحه 14 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 144
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی،جفت عروس هلندی
    شماره عضویت
    12411
    سلام.
    طوطی سبزمو وقتی رو انگشتم میزارم میمونه ولی تا حالا هر کاری کردم به میل خودش نیومده رو دستم.
    تا انگشتمو میبرم جلوی پاش میره عقب و میترسه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی،جفت عروس هلندی
    شماره عضویت
    12411
    سلام.
    طوطی سبزمو وقتی رو انگشتم میزارم میمونه ولی تا حالا هر کاری کردم به میل خودش نیومده رو دستم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط meraj65 نمایش پست ها
    سلام.
    سلام
    دلیلش واضح هست زیرا شما هنوز نتوانسته اید طوطی را رام و دستی کنید و به اجبار کاری را ازو ان میخواهید . تاپیک دستی کردن را مطالعه کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10966
    سلام...من دارم خل میشم از دست این چیکو

از روزی که اومد خونه مون من یه سره دارم باهاش کار میکنم...اینم انقده بد اخلاقه که هیچ پیشرفتی نداشته...در قفسشو از بالا باز میکنم میاد روی قفسش...یکم ادا در میاره غر غر میکنه بال بال میزنه بعدم حالت حمله میگیره به خودش....گشنه که بشه نگام میکنه...یه دستمو مش میکنم جلوش بی حرکت...تو یه دست دیگه تخمه میریزم اینم اگه خوش اخلاق باشه میاد میخوره...یکم دور میکنم یه پاشو میذاره رو دستم....یکم بعد باز دور میکنم یکم تخمه هارو...همینن که میبینه بهش نمیرسه میفته به جون دست من...بعد چون دستم مشته فقط پوست دستمو میگیره فشار میده...منم خیلی خودمو نگه میدارم جیغ نمیزنم...دستمو که ول کرد غذا رو دور میکنم دستمم بر میدارم(خو درد داره)...یه دو سه مین بعد باز شروع میکنم همین آش و همین کاسه ست....من از دست ین چکار کنم؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    سلام...من دارم خل میشم از دست این چیکو

از روزی که اومد خونه مون من یه سره دارم باهاش کار میکنم...اینم انقده بد اخلاقه که هیچ پیشرفتی نداشته...در قفسشو از بالا باز میکنم میاد روی قفسش...یکم ادا در میاره غر غر میکنه بال بال میزنه بعدم حالت حمله میگیره به خودش....گشنه که بشه نگام میکنه...یه دستمو مش میکنم جلوش بی حرکت...تو یه دست دیگه تخمه میریزم اینم اگه خوش اخلاق باشه میاد میخوره...یکم دور میکنم یه پاشو میذاره رو دستم....یکم بعد باز دور میکنم یکم تخمه هارو...همینن که میبینه بهش نمیرسه میفته به جون دست من...بعد چون دستم مشته فقط پوست دستمو میگیره فشار میده...منم خیلی خودمو نگه میدارم جیغ نمیزنم...دستمو که ول کرد غذا رو دور میکنم دستمم بر میدارم(خو درد داره)...یه دو سه مین بعد باز شروع میکنم همین آش و همین کاسه ست....من از دست ین چکار کنم؟
    سلام . این که یه پاشو میذاره روی دست خیلــــی عالیه . قبلا فقط از دست غذا میگرفت (اگه درست یادم باشه ) همین که تا این حد اعتماد کرده معلومه میتونه از این هم بیشتر پیشرفت کنه . اجازه بده که گذاشتن یک پا روی دست براش اونقدر عادی بشه که با تردید پا رو روی دست نذاره . ممکنه چند روز تو این حالت بمونی . وقتی یه پاشو روی دست گذاشت سریع فاصله رو زیاد نکن . چند رو تو همون فاصله باهاش تمرین کن که براش عادی شه حتی شده یه هفته یا بشتر . فقط پسرفت نکن یعنی ادامه تمرین باید جوری باشه که هر روز همون یک پا رو بذاره روی دست . اگه نذاشت بهش جایزه نده و قبل اینکه فرصت کنه دستت رو گاز بگیره خودت دستتو ببر پشت . سعی کن قبلش غذایی نخورده باشه و به اندازه کافی گرسنه باشه

وقتی در قفس رو از بالا باز میکنی ارتفاعش بیشتر نمیشه از شما ؟

اگه تو این حالت خیلی سخته کار کردن باهاش و اگه به نظرت پیشرفت زیادی نداشتی ( که من فکر می کنم داشتی ) محل تمرین رو باید دور از قفس انتخاب کنی . روی یه استند ساده تو یه اتاق دیگه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10966
    نه ارتفاعش کمتره از من چون من ایستاده باهاش کار میکنم...آخه یه هفته بیشتره فکر کنم که یه پاشو میزاره رودستم...از بالای قفسش پایین نمیاد خوب...من نمیدونم چطوری ببرمش دور از قفسش...اگه عصبانیش کنم میفته رو دور لجبازی نمیره تو قفس...یه همچین پسر بد اخلاقیه این!!تازگیام هی غر غر میکنه جیغ میزنه نمدونم چرا...انقدرم پررو هستش که یه بار وقتی یه پاش که رو دستم بود دستمو گاز گرفت!!!
    به خدا نمیدونم چیکارش کنم...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14589
    سلام .. میشه لطفا به من بگین روش درست دستی کردن کاسکو چیه ؟؟من چهار ماهه که یه کاسکوی 3 ساله خریدم ( البته موقع خرید گفتن 2 سالشه الان فهمیدم 3 سالشه شایدم بیشتر ) .. کاسکوی من به شدت از دست وحشت داره و تا دست میره سمتش میگه نکن گاز میگیره یا میچسبه به میله های قفس .. میذاره سر و نوکش رو ناز کنم ولی نمیذاره دستم سمت پاهاش بره .. ما بردیمش همون مغازه ای که خریده بودیم و فروشنده گفت بدین من رامش کنم .. به زور اوردش روی دست و با انگشتاش پاهای کاسکو رو نگه داشت .. از اون به بعد خیلی بدتر شده و تا میریم سمتش میلرزه .. یه هفته هم حرف نزد تا امروز که یه ذره سوت زد .. حالا میشه روش درست دستی کردن کاسکو رو بهم بگین ؟ با توجه به سن بالاش و ترسش از دست ..

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza-a نمایش پست ها
    سلام .. میشه لطفا به من بگین روش درست دستی کردن کاسکو چیه ؟؟من چهار ماهه که یه کاسکوی 3 ساله خریدم ( البته موقع خرید گفتن 2 سالشه الان فهمیدم 3 سالشه شایدم بیشتر ) .. کاسکوی من به شدت از دست وحشت داره و تا دست میره سمتش میگه نکن گاز میگیره یا میچسبه به میله های قفس .. میذاره سر و نوکش رو ناز کنم ولی نمیذاره دستم سمت پاهاش بره .. ما بردیمش همون مغازه ای که خریده بودیم و فروشنده گفت بدین من رامش کنم .. به زور اوردش روی دست و با انگشتاش پاهای کاسکو رو نگه داشت .. از اون به بعد خیلی بدتر شده و تا میریم سمتش میلرزه .. یه هفته هم حرف نزد تا امروز که یه ذره سوت زد .. حالا میشه روش درست دستی کردن کاسکو رو بهم بگین ؟ با توجه به سن بالاش و ترسش از دست ..
    سلام.لطفا همین تاپیک رو کامل بخونیدخیلی بهتون کمک میکنه.
    اگر حوصله و وقتش رو دارید این تاپیکم بخونید کاسکو-طوطی خاکستری آفریقایی(قسمت سوم) - صفحه 116 شما که چهارماه صبر کردید این دوتا تاپیکم بخونید ضرر نداره.
    پرنده فروش با ایجاد ترس پرنده ی شمارو روی دست آورده و با این کارش بشدت استرس به کاسکوی شما وارد کرده.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14589
    ممنون از جوابتون .. من تاپیک رو از اول خوندم و تاپیک دومی هم که گفتین رو حتما میخونم .. بزرگترین مشکل من اینه که کاسکوی من از دست به شدتتتتت میترسه .. حتی وقتی نزدیک قفسش میشیم شروع میکنه به لرزیدن های شدید و تا دور نشیم خوب نمیشه .. ولی یه وقتهایی میذاره ناز و بوسش کنم ( اونم از روی ترس ) از چوب هم خیلی وحشت داره .. بنابراین من نه میتونم از چوب نشانگر استفاده کنم نه طبق روش دیگه ای که گفته بودین دستم رو نزدیک قفس بگیرم و بهش جایزه بدم ... چهار ماهه که دارم باهاش تمرین میکنم اما دریغ از پیشرفت .. واقعا خسته م کرده دیگه نمیدونم چیکار کنم ..

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza-a نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون .. من تاپیک رو از اول خوندم و تاپیک دومی هم که گفتین رو حتما میخونم .. بزرگترین مشکل من اینه که کاسکوی من از دست به شدتتتتت میترسه .. حتی وقتی نزدیک قفسش میشیم شروع میکنه به لرزیدن های شدید و تا دور نشیم خوب نمیشه .. ولی یه وقتهایی میذاره ناز و بوسش کنم ( اونم از روی ترس ) از چوب هم خیلی وحشت داره .. بنابراین من نه میتونم از چوب نشانگر استفاده کنم نه طبق روش دیگه ای که گفته بودین دستم رو نزدیک قفس بگیرم و بهش جایزه بدم ... چهار ماهه که دارم باهاش تمرین میکنم اما دریغ از پیشرفت .. واقعا خسته م کرده دیگه نمیدونم چیکار کنم ..
    بهتون پیشنهاد میکنم یک عکس از طوطی خاکستریتون توی تاپیک کاسکو-طوطی خاکستری آفریقایی(قسمت سوم) - صفحه 118 قرار بدید تا بشه اول سنش رو تخمین زد.رام کردن و به حرف آوردن طوطی زمان بر هست و حوصله میخواد.نمیشه گفت ناامید شدم.لطفا ادامه ی بحثتون رو توی تاپیکی که لینکش رو گذاشتم ادامه بدید تا به یک راهکار برسیم.

صفحه 14 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)