کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    ما برای جوجه هامون سرلاک زوپریم تهیه میکنیم. اگر پیدا کنید خیلی عالیه

کارتن هم مناسبه کفش پوشال چوب بریزید یه عروسک پولیشی هم بگذارید براش

لینک داخل امضام رو مطالعه کنید

بین اون دوتا جوجه هم اگر قیمتش براتون مهم نیست بزرگتره رو بگیرید سرلاک دادن براتون راحت تره چون قبلا سرلاک گرفته
    نفیسه خانوم منظورتون اینه که همون جوجه ایی رو بگیرم که فرمودین تغذیه اش درست نیست ؟

اون عکسی که جوجه رو فرشه چطوره ؟؟ به نظرتون خوبه ؟ پرورشیه یا وارداتی؟

پی نوشت : کلا 2 تا جوجه شاه طوطی هست که یکیش تهرانه ( همونی که چیدانش خیلی پر شده و گفتین بد تغذیه شده ) و یکی دیگه که عکسشو گذاشتم ( روی فرشه ) این یکی تو شهر خودمونه مشهد

کدومشونو بگیرم ؟؟ آیا با هم فرقی دارن ؟؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak3030 نمایش پست ها
    نفیسه خانوم منظورتون اینه که همون جوجه ایی رو بگیرم که فرمودین تغذیه اش درست نیست ؟

پی نوشت : کلا 2 تا جوجه شاه طوطی هست که یکیش تهرانه ( همونی که چیدانش خیلی پر شده و گفتین بد تغذیه شده ) و یکی دیگه که عکسشو گذاشتم ( روی فرشه ) این یکی تو شهر خودمونه مشهد

نمیشه تشخیص داد پرورشیه یا وارداتی. جوجه های پرورش دهنده ها اکثرا حلقه پا دارن

بله بخاطر اینکه بزرگتره. اما اگر تو شهر خودتون جوجه هست و از پس بزرگ کردنش برمیاید بگیریدش

بنظر هردو خوبن. تغذیه اون بزرگتره رو هم میتونید اصلاح کنید و جبران کنید

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540

دوست عزیز با این عکسها نمیشه وارداتی یا داخلی بودن رو تشخیص داد؛چیزی که مهمه اینه که تغذیه درستی داشته باشند,شاید الان به نظر سالم بیاد اما تغذیه نامناسب تو این سن 100 درصد مشکلات چدی رو بعدا به همراه داره,مسئله بعدی اینه که چون شما تجربه اولتونه پیشنهاد میکنم دنبال جوجه سرلاکی نباشید چون احتمال مرگ و میرشون مخصوصا تو این فصل و با این آب و هوا زیاده,به علاوه هنوز جوجه های داخلی بازر نیومدند و تقریبا همه جوجه ها وارداتی هستند مگر این که کسی تو ایران تو خونه خودش پرورش بده.
    به نظر من دنبال جوجه امساله باشید که هم از اب و گل در اومده و هم سرلاکی بزرگ شده و نر و مادگیشونم تا حد زیادی مشخص شده,قیمتشم زیاد با چیزی که شما میخواین بابت این جوجه ها بدید فرقی نداره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    درود

امروز طوطی ملنگو رو. رفتم پس دادم و به جاش یه جوجه شاه طوطی 27 8 روزه گرفتم...اوردمش کنار بخاری گذاشتم و دارم بهش سرلاکی که از صاحبش به مقدار کم گرفتم بهش میدم..معلوم نیست چه سرلاکیه موقتا تا انشالله شنبه یه نیم کیلویی Exact از تهران سفارش میدم برام بفرستن...تاریخ انقضاشم تا 2017 حک شده است روی بستش

از کسی که گرفتم با شیلنگ کرمک با سرنگ بهش میداد که من شیلنگشو برداشتم و با خوده سرنگ دارم بهش میدم..توی یه کارتن کنار بخاری گذاشتمش که ته کارتن با حوله پوشیده شده و یه عروسک خرسی هم گذاشتم که سرشو میذاره روی پای عروسک و میخوابه...موقع خوابیدن هم خر خر میکنه که فکر میکنم طبیعی باشه...جوجه باهوشیه اگر اشتباه نکنم چون به محض اینکه میارمش بیرون خودش میره سمت سرنگ برای غذا گرفتن..امشب هم دو قطره سرکه سیب به سرلاکش اضافه کردم جهت همون مساءلی که اساطید فرموده بودن...انشالله از فردا هم به سرلاکش یکی دو قطره آبلیموی تازه اضافه میکنم به جای سرکه سیب...

فقط دعا میکنم که بتونم سربلند بیرون بیام از پس بزرگ کردنش..چ.ن تجربشو تا حالا نداشتم و این اولین باره..امشب هم شبه اولیه که خونه ماست...خدایا کمکم کن بتونم این زبون بسته رو به بهترین شکل و با یاری دوستان بزرگوار این سایت بزرگش کنم ....انشالله

اگر احساس میکنید به توضیحی در این رابطه نیازمندم لطفا عرض کنید تا بتونم حداکثر تواناییمو بکار ببرم برای بزرگ کردن فندق کوچولو

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    اینو فراموش کدم بپرسم بیشتر مواقع چشم سمت راستش بسته است بعضی مواقع هنگام سرلاک خوردن دوتا چشمش بازه...میخواستم ببینم مشکل خاصی داره یا طبیعیه به خاطر سن پایینش.?

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    اینو فراموش کدم بپرسم بیشتر مواقع چشم سمت راستش بسته است بعضی مواقع هنگام سرلاک خوردن دوتا چشمش بازه...میخواستم ببینم مشکل خاصی داره یا طبیعیه به خاطر سن پایینش.?
    سلام مبارک باشه، اگر دایمی نیست و کم و نوبتی میبنده مشکلی نیست. بقیه موارد خوبن

Sent from my D6503 using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    18489
    سلام خدمت دوستان
    این سه عکس مربوط به اگهی در سایت دیواربود که نوشته جفت مولد به شرط جوجه اردیبهشت ٣ جوجه دادن و امروز تخم اول رو دوباره گذاشتن هرکس بخره ضرر نمیکنه فقط چون مسافر هستم میفروشم وگرنه لنگه ندارم فروش فقط فردا چون تخم هاشون کامل شه امکان جابجایی نیست چون دیگه نمیخوابن.
    به نظر شما راست میگه با این قفس واون کوزه مگه میشه؟!
    من با قفس بزرگ وقدی ولانه چوبی عمیق ومکمل فلان وفلان وفلان وجای خوب وسن بالاترو...حسرت جوجه ازجفت مهربونم هستم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط epoch نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    این سه عکس مربوط به اگهی در سایت دیواربود که نوشته جفت مولد به شرط جوجه اردیبهشت ٣ جوجه دادن و امروز تخم اول رو دوباره گذاشتن هرکس بخره ضرر نمیکنه فقط چون مسافر هستم میفروشم وگرنه لنگه ندارم فروش فقط فردا چون تخم هاشون کامل شه امکان جابجایی نیست چون دیگه نمیخوابن.
    من با قفس بزرگ وقدی ولانه چوبی عمیق ومکمل فلان وفلان وفلان وجای خوب وسن بالاترو...حسرت جوجه ازجفت مهربونم هستم

سلام
    در مورد اگهی خبر ندارم
    ولی همچین جفتهایی که تو کوزه جوجه بدن بله هستن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    18489
    : پرسش و پاسخ درمورد طوطی ملنگو
    سلام
    میخواستم درموردچیدمان ولانه ونوع قفسها و...نظربدید
    جفت بالایی هلندی وپایینی ملنگوست.به نظرتون میتونم تواین اتاق بی رفت وامد
    ازملنگوهام با غذیه عالی وداروی و...جوجه بگیرم
    درضمن سه ماه پیش اینا به خاطر تعویض جا این نرش پراش یکروزه کنده شد
    فکرکنم ماده این کارکرد ولی توی این سه ماه که پرکنی اصلا نداشته وکمی بهترشده
    فقط چقدر طول میکشه مثل قبل بشه ؟چی بدم بهتره واسه پراش؟
    تصویر به اندازه 59% (800x1067) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (1920x2560) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.
    [IMG]http://**************/upload_center/do.php?img=4359[/IMG]

تصویر به اندازه 59% (800x1067) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (1920x2560) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.
    [IMG]http://**************/upload_center/do.php?img=4360[/IMG]

[IMG]http://**************/upload_center/do.php?img=4361[/IMG]

[IMG]http://**************/upload_center/do.php?img=4362[/IMG]

[IMG]http://**************/upload_center/do.php?img=4363[/IMG]

[IMG]http://**************/upload_center/do.php?img=4364[/IMG]

[IMG]http://**************/upload_center/do.php?img=4365[/IMG]

تصویر به اندازه 69% (800x600) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (2560x1920) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.
    [IMG]http://**************/upload_center/do.php?img=4366[/IMG]

[IMG]http://**************/upload_center/do.php?img=4367[/IMG]
    امروز 05:02 عصر
    ]
    ویرایش توسط epoch : 15th February 2016 در ساعت 04:34 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    نقل قول نوشته اصلی توسط epoch نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

مطمءن باش اگر جوجه بده بودن هیچ وقت برای مسافرت !!! نمیفروختشون...ما ایرانیبها بقدری زیبا دروغ میگیم که همتا نداریم در دنیا..یک درصد جای شک و شبه نمیذاریم !!!

صفحه 409 از 529 نخستنخست ... 309359390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428459509 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)