کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    واقعیتش اینه که وقتی تا این حد اختلاف نظر داریم، بعیده که در سایر موارد هم بتونید از نظر ما استفاده کنید یا به عبارتی راهنمایی ما براتون مفید باشه! نوع سوالات شما نشون میده که سابقه و تجربه زیادی در نگهداری از طوطی نداشتید و در عجبم که چطور با این اطمینان سن طوطی رو زیر ۱ سال و نیم تخمین میزنید . از نظر من سن این طوطی حد اقل ۳ ساله و گرنه ممکنه خیلی بیشتر هم باشه. ملنگو ۷-۸ ساله ای که خوب ازش نگهداری شده هم میتونه همین رنگ چشم رو داشته باشه

موفق باشید
    سلام اقا بابک عزیز...وقت شما بخیر...اره حق با شماست...من اولین پرنده ایی که داشتم...اخه یه سایت دیگه سوال کردم گفتن نهایتش یکسالو نیم سنش...البته من با نظر شما موافقم واسه همین زنگ زدم جایی که ازش این طوطی رو خریدم و قرار شد برم پس بدم به جاش یه جوجه شاه طوطی یکماه بگیرم...بنده خدا میگفت خودم رفتم از تو لونشون برداشتم...فقط سوالم اینه که جوجه های پرورشی شاه طوطی بهتر از پاکستانیها هستند...اینو از کجا میشه تشخیص داد..یه جا تو سایت دیوار دو تا بچه شاه طوطی غول گذاشته بود میگفت برنج ایرانی به همراه ارد و چیزهای دیگه میدم به جای سرلاک...به نظر شما اونو بگیرم یا اینی که رفته از تو لونشون برداشته.??

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20....jpgسارتا عکس جوجه شاه طوطی که قرار بخرمو آپلود کردم..،.میخواستم نظرتونو در رابطه باهاش بدونم..این پاکستانی و یا پرورشی? جثه اش خوبه یا نه?? جوجه خوبی هست?

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    ویرایش توسط بابک آژیده : 10th February 2016 در ساعت 09:17 AM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    ببخشید من ظهری با تبلت داشتم عکسا رو آپلود میکردم که بدرستی نتونستم اینکارو انجام بدم : دو تا عکسی که از جوجه شاه طوطی مورده نظر که برام فرستاده اینه :

http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20160209-130734.jpg

http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20160209-130739.jpg

ممنون میشم نظرتونو در رابطه با این جوجه بیان کنید ....اگر خوبه بخرمش اگر از این وارداتیهاست که فکر میکنید استعداد یادگیریشون خوب نیست و بدرد نخور هست بیزحمت به من لطف کنید و بگید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    عکس جوجه پرورشی هم که یکی از دوستان در تهران برام فرستاده هم اینه : خودش با تغذیه ایی که درست میکنه بزرگشون میکنه :

http://up.parsipet.ir/uploads/9999_f38dd.jpg

http://up.parsipet.ir/uploads/12345.jpg

با این توضیحاتی که دادم اینو بهتره بگیرم یا اون عکس قبلی رو ؟؟

350 اختلاف قیمتشونه ( این عکس آخری قیمتش بیشتره از اونه )

من فکر میکنم این عکس آخریه واسه من راحت تره...چون اون قبلیه خیلی سنش کمه و برای منی که تجربه ندارم اون سخت تره...هر چند همه سعی و تلاشمو واسه اینکه به بهترین شکل بزرگشون کنم انجام میدم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak3030 نمایش پست ها
    عکس جوجه پرورشی هم که یکی از دوستان در تهران برام فرستاده هم اینه : خودش با تغذیه ایی که درست میکنه بزرگشون میکنه :

http://up.parsipet.ir/uploads/9999_f38dd.jpg

http://up.parsipet.ir/uploads/12345.jpg

با این توضیحاتی که دادم اینو بهتره بگیرم یا اون عکس قبلی رو ؟؟

350 اختلاف قیمتشونه ( این عکس آخری قیمتش بیشتره از اونه )

من فکر میکنم این عکس آخریه واسه من راحت تره...چون اون قبلیه خیلی سنش کمه و برای منی که تجربه ندارم اون سخت تره...هر چند همه سعی و تلاشمو واسه اینکه به بهترین شکل بزرگشون کنم انجام میدم
    سلام تغذیه ای که ایشون برای این جوجه دارند اصلا مناسب نیست. گرچه اگر بهشون هم بگید شدیدا مخالفت میکنن. اما مهترین چیز برای یه جوجه در حال رشد تغذیه مناسب هست که اونو تو سالهای بعدی عمرش سالم نگه میداره وگرنه ممکنه تا جوجس هیچ چیزی از کمبود رو نشون نده... بهترین تغذیه برای جوجه سرلاکی ، سرلاک مخصوص طوطی سانان هست که همه نیازهای جوجه رو در حال و آیندش تامین میکنه.

جوجه تهران یا جوجه قاچاق رو اگر بیمار نباشه نمیشه تشخیص داد. اما جوجه های قاچاق احتمال نهفته بودن بیماری رو دارند

اگر میخواید جوجه بگیرید اول سرلاک و جاش رو آماده کنید بعد اقدام به گرفتنش بکنید

نکته آخر اینکه سلامت و کیفیت جوجه های پرورشی صد در صد بهتر از جوجه های پاکستانی هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام تغذیه ای که ایشون برای این جوجه دارند اصلا مناسب نیست. گرچه اگر بهشون هم بگید شدیدا مخالفت میکنن. اما مهترین چیز برای یه جوجه در حال رشد تغذیه مناسب هست که اونو تو سالهای بعدی عمرش سالم نگه میداره وگرنه ممکنه تا جوجس هیچ چیزی از کمبود رو نشون نده... بهترین تغذیه برای جوجه سرلاکی ، سرلاک مخصوص طوطی سانان هست که همه نیازهای جوجه رو در حال و آیندش تامین میکنه.

جوجه تهران یا جوجه قاچاق رو اگر بیمار نباشه نمیشه تشخیص داد. اما جوجه های قاچاق احتمال نهفته بودن بیماری رو دارند

اگر میخواید جوجه بگیرید اول سرلاک و جاش رو آماده کنید بعد اقدام به گرفتنش بکنید

نکته آخر اینکه سلامت و کیفیت جوجه های پرورشی صد در صد بهتر از جوجه های پاکستانی هست

نفیسه خانوم لطفا این پست #4076 رو هم ملاحظه کنید ....با این تفاسیر کدووممو انتخاب کنم برای خریدن ؟؟

این چاقالوهه قیمتش 850

اون کوچیکتره 500

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    سرلاک چه مارکی تهیه کنم ؟؟

برای جاش هم یه کارتن بزرگ دارم که تهشو خاک اره میرزیم و روشو یه حوله میذارم....

خوبه اینجوری؟؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak3030 نمایش پست ها
    سرلاک چه مارکی تهیه کنم ؟؟

برای جاش هم یه کارتن بزرگ دارم که تهشو خاک اره میرزیم و روشو یه حوله میذارم....

خوبه اینجوری؟؟
    ما برای جوجه هامون سرلاک زوپریم تهیه میکنیم. اگر پیدا کنید خیلی عالیه

کارتن هم مناسبه کفش پوشال چوب بریزید یه عروسک پولیشی هم بگذارید براش

لینک داخل امضام رو مطالعه کنید

بین اون دوتا جوجه هم اگر قیمتش براتون مهم نیست بزرگتره رو بگیرید سرلاک دادن براتون راحت تره چون قبلا سرلاک گرفته

صفحه 408 از 529 نخستنخست ... 308358389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427458508 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)