کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    درود

فک کنم دیگه کاملا کاسکوم اهلی شده باشه نه قار میکشه نه چیزی

طرفش که میرم نگام میکنه فقط ..... ولی هم اون میترسه هم من میترسم که دستم رو ببرم توی قفسش

حالا باید چیکار کنم؟

برای نظافت داخل قفسش چیکار کنم؟؟؟ کف قفس رو تمیز میکنم ولی داخل رو فک نکنم با وجود خودش بتونم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها
    درود

فک کنم دیگه کاملا کاسکوم اهلی شده باشه نه قار میکشه نه چیزی

طرفش که میرم نگام میکنه فقط ..... ولی هم اون میترسه هم من میترسم که دستم رو ببرم توی قفسش

حالا باید چیکار کنم؟

برای نظافت داخل قفسش چیکار کنم؟؟؟ کف قفس رو تمیز میکنم ولی داخل رو فک نکنم با وجود خودش بتونم
    کاسکوی شما از دستتون خوراکی میگیره با دست بهش خوراکی میدید؟تمییز کردن داخل قفس رو بیخیال بشید فعلا بعدا ک ترسش کمتر شد بیرون قفس بیارید پرنده رو قفس رو ببرید حسابی بشورید و زیر افتاب بزارید خشک بشه

درچه حد رامه داخل و بیرون قفس یعنی در باز از دست شما خوراکی میگیره؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    درود

همین الان برای اولین بار دستم رو بردم تو قفس و با دست 3 تا دونه انگور بهش دادم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.دانه پارس عموما برای تغذیه ماکیان و بر اساس نیازهای بدنی اون ها تهیه میشه و از طرفی بهداشت چندان مناسبی نداره و برای استفاده ی طوطی ها مناسب نیست.
    علت استفاده شما از این دانه چی هست؟
    من استفاده نمی کنم.گفتم شاید چون این دونها کلسیم دارن هر ازگاهی بشه اونا رو در اختیار کاسکو قرار داد.ولی باتوجه به توضیحات دوستان فهمیدم ضرر داره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    درود

سلام.به هیچ وجه دست داخل قفس نبرید.خیلی زوده واسه این کار.از بیرون قفس وازبین میله ها بهش خوراکی های متنوع بدین که هم ترسش ازدست بریزه و هم متوجه بشید به کدوم خوراکی علاقه ی بیشتری داره.
    انگور سه تا در روز زیاده.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    درود

اقای اسکندری عزیز توضیح دادن منم اضافه کنم فعلا فقط از پشت میله ها بهش خوراکی های خوشمزه بدید تا بفهمه نزدیک شدن دست شما = با یک خوراکی خوشمزه وقتی دیگه از پشت میله ها بدون هیچ ترسی و از هر قسمت قفس اومد از شما گرفت میتونید کم کم وارد مرحله بعدی بشید فعلن تا همین اندازه خوبه و ادامه بدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلام.کاسکو معمولا چند ماه بعد از این که از قار افتاد شروع میکنه به حرف زدن؟!؟و اینکه میشه به جای اسباب بازی های چوبی از پلاستیکی استفاده کرد؟!؟!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.کاسکو معمولا چند ماه بعد از این که از قار افتاد شروع میکنه به حرف زدن؟!؟و اینکه میشه به جای اسباب بازی های چوبی از پلاستیکی استفاده کرد؟!؟!
    سلام دوست عزیز

سخنگو شدن کاسکو بستگی به نوع تمرین داره و تمرین و استعداد کاسکو هست که مدت زمان سخنگو شدن کاسکو رو تعیین میکنه و برای اسباب بازی بهتره که چوبی باشه چون

در طبیعت هم اونها چوب رو میجوند و علاقه بیشتری به چوب دارند و پلاستیکی استفاده نکنید.یاعلی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.بستگی به تمرین داره ولی اگر سنش بالایی نداشته باشه بعد ازشروع تمرین بین۶ تا۸ ماه میتونه کلمات رو تکرارکنه که بعضی اوقاتم ممکنه بیشترطول بکشه.
    شماحتی اگر اسباب بازی پلاستیکی تهیه کنید از دوحالت خارج نیست. یا بازهم به مرور میجوه و خرابش میکنه با این تفاوت که قسمت هایی که بخوره هضم نمیشن و به دستگاه گوارشیش آسیب میرسه و یا حالت دوم اینکه بیخیال اسباب بازی میشه وبرای سرگرم شدن سراغ پرهای خودش میره چراکه به اسباب بازی چوبی عادت کرده.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    سلام دوستان،

كاسكوي من ، اسمش تئودور هست كه ما تدي صداش ميكنيم،
    از اون گروه كاسكوهايي بود كه قار كشيدنهاش باعث شد چند بار تصميم بگيرم عوضش كنم، از فاصله پنج شيش متريش هر كي رد ميشد قار وحشتناك ميكشيد و خودشو ميزد به ديواره قفس و ...
    الان خيلي خوب و مهربون شده ، فقط با پسرم خيلي لجه نميدونم پسرم سر بسرش گذاشته باهاش چپ شده يا طبق گفته كارشناسها ، كاسكو ممكنه با بعضيا تو خونه هيچوقت كنار نياد،

الان دو سه روزه با توجه به اينكه من فقط يكبار در روز آب و دونشون رو عوض ميكنم ، دستمو ميبرم كه ظرف دون رو بردارم، مياد جلو كه نوك بزنه، ولي اولين قطعه خوراكي رو كه ميگيره ديگه مهربون ميشه،

جالبه سرعت يادگيريش هم خوبه ، چند كلمه اي ميگه ولي 100 واضح نه، هنوز كلمه رو جيغي ميگه..

نظرتون چيه دوستان؟
    با سپاس

صفحه 1038 از 1238 نخستنخست ... 3853893898810191020102110221023102410251026102710281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410551056105710881138 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)