صفحه 57 از 475 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 4744
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    آقا رضا داريم درمورد مرغ عشق صحبت ميكنيم ديگه.چه جايي بهتر از همين تاپيك؟
    راجع به مترفقش صحبت میکنیم.البته این نظر منه.ببینید بحث قفس و کثیف کاری ارزن وغیره و...برای هر پرنده ی دیگه ای هم میتونه باشه وفقط مرغ عشق نیست که اینطوری میکنه.اگر اونجا باشه خیلی راحت تر میتونیم به بحث بپردازیم وراجع به چیزهای دیگه ای هم که درخلال بحث پیش میاد صحبت کنیم.من الان میخواستم راجع به تلق و...که تو این چند وقت تو فکرش هستم توضیح بدم ولی خب به نظرم دیدم تاپیک یه مقدار با صحبتام نمیخونه به همین دلیل نگفتم.
    به نظر من این تاپیک راجع به پرورش ونگهداری پرنده وحتی تکثیرشه.اما این مسائل زیاد مختص مرغ عشق نیست
    حالا باز هرجور خودتون صلاح می دونید

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    راجع به مترفقش صحبت میکنیم.البته این نظر منه.ببینید بحث قفس و کثیف کاری ارزن وغیره و...برای هر پرنده ی دیگه ای هم میتونه باشه وفقط مرغ عشق نیست که اینطوری میکنه.اگر اونجا باشه خیلی راحت تر میتونیم به بحث بپردازیم وراجع به چیزهای دیگه ای هم که درخلال بحث پیش میاد صحبت کنیم.من الان میخواستم راجع به تلق و...که تو این چند وقت تو فکرش هستم توضیح بدم ولی خب به نظرم دیدم تاپیک یه مقدار با صحبتام نمیخونه به همین دلیل نگفتم.حالا باز هرجور خودتون صلاح می دونید
    بله درست ميگين.
    ممنون از تذكرتون
    پس اگه ميشه توضيحاتتون رو تو همون تاپيك ادامه بدين تا ببينم چقدر اين كار شدنيه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق (باجریگار)
    شماره عضویت
    11333
    دقیقا یک ما میشه این مرغ عشقا رو گرفتم.
    آواز می خونن سرو صدا دارند نوک به ن و ک می کنن !! غذا هم تخم کتان و ارزن بهشون میدم و همیشه ظرفشون پره و مولتی ویتامین هم بهشون میدم ،
    به اهنگ و اواز و صدا حساس هستن و و با شنیدن صدای اهنگ اونا هم شروع به خوندن و سرو صدا می کنند
    حالا چند تا سوال دارم:
    انگار برعکس شده ، ماده میره پیش نره خودشو می چسبونه بهش ولی نر فرار می کنه و ازش فاصله میگیره، عادیه ؟؟؟؟
    به نظر شما الان جفت شدن ؟؟؟
    الان براشون لونه بزارم خوبه ؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mirhosseini نمایش پست ها
    دقیقا یک ما میشه این مرغ عشقا رو گرفتم.
    آواز می خونن سرو صدا دارند نوک به ن و ک می کنن !! غذا هم تخم کتان و ارزن بهشون میدم و همیشه ظرفشون پره و مولتی ویتامین هم بهشون میدم ،
    به اهنگ و اواز و صدا حساس هستن و و با شنیدن صدای اهنگ اونا هم شروع به خوندن و سرو صدا می کنند
    حالا چند تا سوال دارم:
    انگار برعکس شده ، ماده میره پیش نره خودشو می چسبونه بهش ولی نر فرار می کنه و ازش فاصله میگیره، عادیه ؟؟؟؟
    به نظر شما الان جفت شدن ؟؟؟
    الان براشون لونه بزارم خوبه ؟؟؟
    سلام.لطفا ازشون عکس جدید بذار.ولی در هرحالت جفت شما یکیشون هنوز آماده نشده.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    سلام خسته نباشید
    من مرغ عشقام یکمی البته یکمی دمشون میلرزه احتمال داره سرما خورده باشن؟؟البته باید بگم خیلی سرحال هستن و ماشالا بزنم به تخته اشتهاشونم خیلی زیاده .اگه خدا نکرده سرما خورده باشن درمانش چیه؟دارو چی باید بدم؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminallahyari نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من مرغ عشقام یکمی البته یکمی دمشون میلرزه احتمال داره سرما خورده باشن؟؟البته باید بگم خیلی سرحال هستن و ماشالا بزنم به تخته اشتهاشونم خیلی زیاده .اگه خدا نکرده سرما خورده باشن درمانش چیه؟دارو چی باید بدم؟؟؟
    سلام.خیلی از مرغ عشقا در ساعاتی دمشون مثل نبض میزنه.سرماخوردگی وقتیه که پرنده کسل شده،عطسه میزنه،پف میکنه یه گوشه،آب از بینیش یا چشمش میاد،غذانمیخوره ومدفوعش تغییر رنگ میده.روی پرنده حساس نیشید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    یه سوال دیگه اگه تو تاپیک مرغ عشقام نگاه کنید یه شاخه درخت گذاشتم عکساشم هست پرنده هام انتهای شاخه رو میجوَن امکان داره ضرر داشته باشه براشون؟؟یعنی برشون دارم؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    یه سوال دیگه اگه تو تاپیک مرغ عشقام نگاه کنید یه شاخه درخت گذاشتم عکساشم هست پرنده هام انتهای شاخه رو میجوَن امکان داره ضرر داشته باشه براشون؟؟یعنی برشون دارم؟
    شاخه رو چطور ضد عفونی کردین؟ایشالا اکه مشکلی پیش نیاد ولی پرنده های وحشی وآزاد بشدت ناقل بیماری هستن مثل نیوکسل و غیره.از هرشاخه ای نمیشه توی قفس استفاده کرد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق (باجریگار)
    شماره عضویت
    11333
    سلام خسته نباشید
    مرغ عشق ماده من هم همینطوریه ، دمش مثل نبض میزنه (البته شنیدم اگه مثل نبض بزنه واسه اینه که تخم تو شکمشه ) ولی فکر کنم سرما خورده! علاوه پر نبض زدن دمش ، پراشم همیشه پف میکنه و غذا عادی وشاید بیشتر از نره می خوره اما کم تحرک تر از یکی دیگس،

الان باید چیکار کنم.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    شاخه رو چطور ضد عفونی کردین؟ایشالا اکه مشکلی پیش نیاد ولی پرنده های وحشی وآزاد بشدت ناقل بیماری هستن مثل نیوکسل و غیره.از هرشاخه ای نمیشه توی قفس استفاده کرد.

با آب خالی شستم
    پس الان برم بردارمش میترسم مریض شن مرسی از کمکتون

صفحه 57 از 475 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576107157 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)