نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18264

4 فروش آستاگزانتین مارک basf آلمان .100% خالص

فروش آستاگزانتین مارک basf آلمان .100% خالص

تست شده عالی بود . اصل بودنش رو تضمین میکنم .

این عکس مارکی هست که در حال حاضر تو بازار وجود داره . گرمی 1500 هست. ببینید چقدر ناخالصی داره

حالا این عکسها رو ببینید فرق خالص بودنش رو متوجه میشید ...
    این مارکه basf هست

یه مقدارش رو با آب مخلوط کردم ببینید ...

قیمت:
    گرمی
    2500 .
    من شیراز هستم .
    ارسال به شهرستان هم ممکنه. کرایه به عهده ی مشتری .

با تشکر از پارسی پت...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18264
    دوستان عزیز تصحیح میکنم BASF محصوله کشور کانادا هست .

تیم مدیریت

شماره عضویت
    15
    آستازین خالص بیشترش توسط ماهی دفع میشه....به جرات میگم بالای ۸۰٪ توسط مدفوع ماهی دفع میشه. بعضی از تولید کنندگان ترکیباتی از پروتین و ... بهش اضافه میکنند و مدعی افزایش جذبش هستند. در بعضی از تکثیر کنندگان ماهی در تایلند آستازین رو با سفیده تخم مرغ قاطی میکنند. ممکنه اون چیزی که شما نا خالصی معرفی کردید هم در همین راستا اضافه شده باشه.

من نمیدونم اون پودر سفید رنگ چیست داخل اون بسته ولی ممکنه لزوما نقص و ایراد اون رنگ دهنده نباشه

دل کل لطفا فقط به معرفی محصول خودتون بپردازید و از نقد سایر محصولات برای افزایش فروش خودتون خود داری کنید

با تشکر از شما

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18264
    نقل قول نوشته اصلی توسط Admin نمایش پست ها
    آستازین خالص بیشترش توسط ماهی دفع میشه....به جرات میگم بالای ۸۰٪ توسط مدفوع ماهی دفع میشه. بعضی از تولید کنندگان ترکیباتی از پروتین و ... بهش اضافه میکنند و مدعی افزایش جذبش هستند. در بعضی از تکثیر کنندگان ماهی در تایلند آستازین رو با سفیده تخم مرغ قاطی میکنند. ممکنه اون چیزی که شما نا خالصی معرفی کردید هم در همین راستا اضافه شده باشه.

من نمیدونم اون پودر سفید رنگ چیست داخل اون بسته ولی ممکنه لزوما نقص و ایراد اون رنگ دهنده نباشه

دل کل لطفا فقط به معرفی محصول خودتون بپردازید و از نقد سایر محصولات برای افزایش فروش خودتون خود داری کنید

با تشکر از شما
    بله . اما منظور من این نبود که اون پودر سفید جزء از استاگزانین معرفی شده باشه . 100% ماده ای هست که خواص پروتین داره . منظور من این بود که در این محصول هیچ افزودنی نیست . استازین خودش ماده ی گرونی هست . و شاید اون پروتینی که بهش اضافه میکنن ارزش ریالی بالایی نداشته باشه . اما چون با استازین مخلوط شده مشتری مجبوره قیمت اون رو هم هم قیمت خود استازین خریداری کنه و از عکس هم مشخصه که در صد پودر سفید بیشتر از آستازین هست...!
    به هر حال تصمیم با مشتری هست . در ضمن چون مارکش مشخص نبود عکس گذاشتم . اما اگه مساله ای هست از مدیران خواهش میکنم عکس رو حذف کنن . از تولید کننده عذر خواهی میکنم .

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط فروش ماهی و مرجان نمایش پست ها
    دوستان عزیز تصحیح میکنم BASF محصوله کشور کانادا هست .
    سلام :
    عکس اصلی محصولتان را بزارید با برچسب خودش (با مارک )همونی که در اختیار داریدنه اینکه از اینترنت عکس بزارید اینی که شما گذاشتید در یک ظرف معمولی هست لطفا بسته کامل اون رو بزاریدعکس از اینترنت نباشه عکس کامل محصول با مارکش و دفیفا متعلق به خودتان باشه
    ویرایش توسط B@B@K : 6th September 2015 در ساعت 11:32 AM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18264
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    سلام :
    عکس اصلی محصولتان را بزارید با برچسب خودش (با مارک )همونی که در اختیار داریدنه اینکه از اینترنت عکس بزارید اینی که شما گذاشتید در یک ظرف معمولی هست لطفا بسته کامل اون رو بزاریدعکس از اینترنت نباشه عکس کامل محصول با مارکش و دفیفا متعلق به خودتان باشه

این عکسی که گذاشتم عکسه اینترنت نیست . در ضمن من از کسی که یه پاکت 5 کیلویی اورده بود نیم کیلو خریدم . و مارکش رو از روی همون پاکت خوندم .واسه مصرف خودم خریدم . اگه واسه فروش بود حتما عکس میگرفتم
    اما این پاکتش هست . البته از نت پیداش کردم

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط فروش ماهی و مرجان نمایش پست ها
    این عکسی که گذاشتم عکسه اینترنت نیست . در ضمن من از کسی که یه پاکت 5 کیلویی اورده بود نیم کیلو خریدم . و مارکش رو از روی همون پاکت خوندم .واسه مصرف خودم خریدم . اگه واسه فروش بود حتما عکس میگرفتم
    اما این پاکتش هست . البته از نت پیداش کردم

متوجه هستم که عکس شما از اینترنت نیست چون ریختید توی ظرف مانند ظرف مربا ولی وقتی محصولی برای فروش ارائه میشه باید مرغوبیت و اصل بودن و عکس واقعی خود محصول موجود باشه برای همین عرض کردم که عکس واقعی محصولی که در اختیار دارید بزاریدهمراه با مارکش وگرنه با یه سرچ ساده میشه توی نت پیدا کرداز قوانین این بخش این هست که باید عکس اصل محصول موجود وجود داشته باشه با تمام مشخصاتش
    موفق باشید
    ویرایش توسط B@B@K : 6th September 2015 در ساعت 12:14 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18264
    نقل قول نوشته اصلی توسط B@B@K نمایش پست ها
    متوجه هستم که عکس شما از اینترنت نیست چون ریختید توی ظرف مانند ظرف مربا ولی وقتی محصولی برای فروش ارائه میشه باید مرغوبیت و اصل بودن و عکس واقعی خود محصول موجود باشه برای همین عرض کردم که عکس واقعی محصولی که در اختیار دارید بزاریدهمراه با مارکش وگرنه با یه سرچ ساده میشه توی نت پیدا کرداز قوانین این بخش این هست که باید عکس اصل محصول موجود وجود داشته باشه با تمام مشخصاتش
    موفق باشید
    بله حق با شماست . چون پاکت و مشخصات در دسترس نداشتم چیزی واسه اثبات کیفیت محصول ندارم ... . در کل شما درست میفرمایید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)