صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 66
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    وای چه عکسای نازی .من تازه دیدم اینارو. آخی چه خوشگل شدن با این کلاه قرمز

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    300
    مرسی بچه ها، لطف دارید!! آقا قدرتی در کار نیست کلا!! همه این جا خانمن!!!!!!!!! پسرا رو واگذار کردم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10796
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi h نمایش پست ها
    مرسی بچه ها، لطف دارید!! آقا قدرتی در کار نیست کلا!! همه این جا خانمن!!!!!!!!! پسرا رو واگذار کردم
    خوشم میاد مثل خودم عاشق جنس ماده ای

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    300
    نقل قول نوشته اصلی توسط hr1367 نمایش پست ها
    خوشم میاد مثل خودم عاشق جنس ماده ای
    خانمی گویا فقط تو فمنیست بودن با هم تفاهم نداریم!! جفتمون مدرس زبانیم!! و منم عاشق سگم ولی ندارم!! شما ولی سگ داری!! خخخخ

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    ببخشید خرگوشاتون بزرگ که یشن حداکثر چقدری میشن؟چقدر جا برای نگهداری مخیوان؟واگذارنمیکنید؟
    من خیلی دوست دارم داشته باشم ومیخوام یه دونه توی بالکنمون نگهدارم.البته بالکنمون نرده ای نیست وتا کمر آدم دیوار کشیدن.به نظرتون جای مناسبی هست برای نگهداری؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    300
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    ببخشید خرگوشاتون بزرگ که یشن حداکثر چقدری میشن؟چقدر جا برای نگهداری مخیوان؟واگذارنمیکنید؟
    من خیلی دوست دارم داشته باشم ومیخوام یه دونه توی بالکنمون نگهدارم.البته بالکنمون نرده ای نیست وتا کمر آدم دیوار کشیدن.به نظرتون جای مناسبی هست برای نگهداری؟
    بزرگ میشن دیگه، یه کم از یه گربه ی بالغ لاغر کوچیکتر.. جا هم هرچی بزرگتر بهتر!! واسه راحتی خودشون باید جای بزرگی در اختیارشون باشه. بالکن میتونه جای خوبی باشه به شرطی که خیلی کوچیک نباشه، اسباب بازی داشته باشن، جای قایم شدن داشته باشن و امن باشه..

واگذار میکردم پسرامو، اما الان همه دخترن. اینا رو هم به شرطی واگذار میکنم که اولا طرف حامی حیوانات باشه که شما هستید خدا روشکر و مطمئن باشه و اینم شما هستید!! ولی تکی نمیدم، دلم نمیاد تنها بمونن اینایی که از اول گله ای بزرگ شدن...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    بزرگ میشن دیگه، یه کم از یه گربه ی بالغ لاغر کوچیکتر.. جا هم هرچی بزرگتر بهتر!! واسه راحتی خودشون باید جای بزرگی در اختیارشون باشه. بالکن میتونه جای خوبی باشه به شرطی که خیلی کوچیک نباشه، اسباب بازی داشته باشن، جای قایم شدن داشته باشن و امن باشه..

واگذار میکردم پسرامو، اما الان همه دخترن. اینا رو هم به شرطی واگذار میکنم که اولا طرف حامی حیوانات باشه که شما هستید خدا روشکر و مطمئن باشه و اینم شما هستید!! ولی تکی نمیدم، دلم نمیاد تنها بمونن اینایی که از اول گله ای بزرگ شدن...
    بالکنمون شاید کلا سه متر در یک متر ونیم باشه.خوبه؟
    اشکال نداره دست شمادردنکنه.اگر رام بیفته میرم یه دونه کوچیک .سفید یا سفید ومشکیشو میخرم.البته اگه جایی که دارم مناسب باشه.چون من خرگوش خیلی دوست دارم.اما گربه اصلا بهم نمیچسبه
    راستش اصلا نمیتونم به تا خرگوش فکر کنم چون اونقت همونجا مامانم از بالکن پرتم میکنه پایینالان چند ماهه دارم برای خرید عروس هلندی تلاش میکنم اما اول میگفتن پول نداری.حالا هم که پول هست میگن جا نیست. وتو خودتم توی خونه اضافه ای!!!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    300
    من فقط دلم نمیاد تنها باشن. وگرنه مشکلی با واگذاریش به شما ندارم. راستی الان یه خرگوش سفید داره واگذار میشه. تاپیکش تو میهن پت هم هست. میذارم اینجا ببینید.

واگذاری مموش خرگوش سفید

خبری نیست که واگذار شده باشه، میخواید یه تماس بگیرید.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    من فقط دلم نمیاد تنها باشن. وگرنه مشکلی با واگذاریش به شما ندارم. راستی الان یه خرگوش سفید داره واگذار میشه. تاپیکش تو میهن پت هم هست. میذارم اینجا ببینید.

واگذاری مموش خرگوش سفید

خبری نیست که واگذار شده باشه، میخواید یه تماس بگیرید.
    شما به بنده لطف دارید خیل ازتون ممنونم .بابت این تاپبیک خیلی ممنون دیدم این تاپیکو ولی خرگوشه چشمش قرمزه یا توی عکس قرمز افتاده.نمیدونم ببینم چی میگن.راستی پست قبلیم رو ویرایش کردم یه بار دیگه بخونید بعد میفهمید که چرا میگم یه خرگوش

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    300
    آها!!! پس شما هم مشکل از طرف خانواده داری. مثل من که سگ نمیذارن نگه دارم...

راستی اون خرگوشه آلبینوئه، چشماش قرمزه.. مثل پنبه من

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)