صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 155
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    دوستان عزیز نمیدونم چرا تو تاپیکهای ایرانی ماجرا جوریه که اگر شخصی بیاد و چیزی را مغایر وضع موجود بگه به این شدت باهاش مخالفت و بهش حمله میشه در صورتی که من توی سایتهای خارجی که فعالیت میکنم مساله کاملا برعکسه. من خودم شخصا تو تمام ابعاد زندگیم از هرگونه نظر مخالف استقبال میکنم هرچند که اولش اون دیدگاه مخالف به نظرم اشتباه بیاد ولی ارزش داره که حداقل بهش فکر کنم چون هیچ انسانی همه چیز را نمیدونه.
    اما در مورد چیزی که گفتم باید عرض کنم که متاسفانه هیچ کدام از شما دوستان پستم را دقیق نخوندین
    من به هیچ عنوان نگفتم که استفاده از این مواد اشتباه و حرفم این بود که استفاده درست ازشون به این سادگی نیست.
    در مورد اینکه کافیه از یکیشون استفاده بشه با یک سرچ کوتاه میتونین به صحت حرف من پی ببرین البته باید از منبع موثق استفاده کنین.
    یک نکته ای که نباید بهش بی توجه باشین اینه که لطفا فکر کنین و یادتون بیاد اولین باری که با این روش و استفاده از این مواد روبرو شدین چه چیزهایی از ذهنتون گذشت. تجربه شخص خود من و بسیاری دیگه که از زبون خودشون شنیدم و حتی افرادی که خودم این روش را واسه اولین بار بهشون گفتم و مطمئنم که در مورد اکثریت شما هم همینطور بوده، به گونه ای بود که چیزی که باهاش مواجه شدیم بیشتر شبیه یک شوخی یا خودکوشی(ماهی کشی) بود و البته غیر قابل باور، ولی اینقدر وسوسه کننده بود که به راحتی بیخیالش نشیم و چون به اصل مساله مشکوک بودیم دنبال کلیات گشتیم نه جزئیات و وقتی که متقاعد به انجام این کار شدیم به شدد از نتیجه کارمون میترسیدیم ولی با همه این اوضاع انجامش دادیم و وقتی که دیدیم جواب داد کلی خوشحال شدیم که یک مشکل بسیار بزرگ را با یک راه حل فوق آسون حل کردیم و همین شد که کار را تمام شده دونستیم و دیگه دنبال جزئیاتش نرفتیم.
    این داستان را تعریف کردم که بگم اکثریت در مورد جزئیات این روش چیزی نمیدونن چون احساس نمیکنن که به دونستنش نیاز هست.
    از اونجایی که هدف از استفاده از این مواد کاهش نیترات و فسفات آبه، وقتی که ازشون استفاده شد و به نتیجه رسید فکر میکنیم کار تمامه و صد در صد موفق شدیم ولی دقیقا ایراد این روش هم همینه که وقتی به صورت نادرست انجامش بدیم در ابتدا مشکلی پیش نمیاد ولی مشکلات با گذشت زمان خودشون را نشون میدن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط susheant نمایش پست ها
    بله خواهشن دلایل و مضرات استفاده رو بگید.
    قصد توهین ندارم ولی این حرفا رو فقط فروشندهای که یه محصول واسه فروش دارن میگن چون کسی هم اینجا بوده و یه محصول عینه محصول شما داره و میفروشه و همین حرفها رو میزده و کلی تانک تو ایران با همین محصول فنا شد باز قصد توهین نداشتم

فرستاده شده از SM-G925Fِ من با Tapatalk
    من به شما حق میدم که از حرف بنده به این نتیجه برسین که دنبال تبلیغ و فروش محصول خودم هستم چون این ماجرا که کسی میاد و یه چیزی که همه دارن انجام میدن را نقض میکنه و بعد خودش یه راه حلی که واسش سود آوره را ارائه میکنه، بسیار شایعه مخصوصا داخل این صنف
    ولی دوست گرامی
    اولا من استفاده از این روش را رد نکردم و گفتم برای جلوگیری از آسیب باید به صورت صحیح استفاده بشه.
    دوما من نه اینجا و نه در هیچ سایت دیگری و کلا در اینترنت محصول خودم را تا الانی که بیشتر از دو سال از تولید و فروشش میگذره
    معرفی و تبلیغ نکردم. چون اولا قیمت بالایی داره و دوما وقت خیلی زیادی ندارم که واسه کار با اینترنت و جواب به افراد صرف کنم.

ضمنا اگر ممکن هست در مورد شخصی که فرمودین محصول من را تبلیغ میکنه لطفا بیشتر توضیح بدین چون همونطور که گفتم من به هیچ عنوان از طریق اینترنت در زمینه تبلیغ و فروش فعالیتی ندارم.
    ویرایش توسط MEHDI MIRZAIE : 11th November 2015 در ساعت 05:06 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    در مورد مضرات و مشکلاتی که گفتم به وجود میاد اگر حرفم را بدون ذکر مستقیم منبع میپذیرین بفرمایین تا بگمشون و اگر نیاز به منبع هست یکم طول میکشه تا منابع را پیدا کنم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI MIRZAIE نمایش پست ها
    در مورد مضرات و مشکلاتی که گفتم به وجود میاد اگر حرفم را بدون ذکر مستقیم منبع میپذیرین بفرمایین تا بگمشون و اگر نیاز به منبع هست یکم طول میکشه تا منابع را پیدا کنم.
    شما نظرتونو بگین ... اگه منطقی باشه عقل سلیم می پذیزه من خودم طرفدار روش های اسون و کم هزینه هستم ولی فکر نکنم کسی از ما دلش بخواد مشکلی برای تانکش به وجود بیاد
    در نظر داشته باشین توی همین فروم کاربرانی هستند که چند ساله دارن از منابع کربنی استفاده می کنن !
    پس دلیلی که کیارین باید قانع کننده باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    دوستان عزیز نمیدونم چرا تو تاپیکهای ایرانی ماجرا جوریه که اگر شخصی بیاد و چیزی را مغایر وضع موجود بگه به این شدت باهاش مخالفت و بهش حمله میشه در صورتی که من توی سایتهای خارجی که فعالیت میکنم مساله کاملا برعکسه. من خودم شخصا تو تمام ابعاد زندگیم از هرگونه نظر مخالف استقبال میکنم هرچند که اولش اون دیدگاه مخالف به نظرم اشتباه بیاد ولی ارزش داره که حداقل بهش فکر کنم چون هیچ انسانی همه چیز را نمیدونه.
    اما در مورد چیزی که گفتم باید عرض کنم که متاسفانه هیچ کدام از شما دوستان پستم را دقیق نخوندین
    من به هیچ عنوان نگفتم که استفاده از این مواد اشتباه و حرفم این بود که استفاده درست ازشون به این سادگی نیست.
    در مورد اینکه کافیه از یکیشون استفاده بشه با یک سرچ کوتاه میتونین به صحت حرف من پی ببرین البته باید از منبع موثق استفاده کنین.
    یک نکته ای که نباید بهش بی توجه باشین اینه که لطفا فکر کنین و یادتون بیاد اولین باری که با این روش و استفاده از این مواد روبرو شدین چه چیزهایی از ذهنتون گذشت. تجربه شخص خود من و بسیاری دیگه که از زبون خودشون شنیدم و حتی افرادی که خودم این روش را واسه اولین بار بهشون گفتم و مطمئنم که در مورد اکثریت شما هم همینطور بوده، به گونه ای بود که چیزی که باهاش مواجه شدیم بیشتر شبیه یک شوخی یا خودکوشی(ماهی کشی) بود و البته غیر قابل باور، ولی اینقدر وسوسه کننده بود که به راحتی بیخیالش نشیم و چون به اصل مساله مشکوک بودیم دنبال کلیات گشتیم نه جزئیات و وقتی که متقاعد به انجام این کار شدیم به شدد از نتیجه کارمون میترسیدیم ولی با همه این اوضاع انجامش دادیم و وقتی که دیدیم جواب داد کلی خوشحال شدیم که یک مشکل بسیار بزرگ را با یک راه حل فوق آسون حل کردیم و همین شد که کار را تمام شده دونستیم و دیگه دنبال جزئیاتش نرفتیم.
    این داستان را تعریف کردم که بگم اکثریت در مورد جزئیات این روش چیزی نمیدونن چون احساس نمیکنن که به دونستنش نیاز هست.
    از اونجایی که هدف از استفاده از این مواد کاهش نیترات و فسفات آبه، وقتی که ازشون استفاده شد و به نتیجه رسید فکر میکنیم کار تمامه و صد در صد موفق شدیم ولی دقیقا ایراد این روش هم همینه که وقتی به صورت نادرست انجامش بدیم در ابتدا مشکلی پیش نمیاد ولی مشکلات با گذشت زمان خودشون را نشون میدن.

اگه قرار بود مشکلی پیدا بشه تا الان خودشو نشون داده بود. تنها مشکلاتی که داره کاهش اکسیژن و کدر شدن ابه که اونم موقتی هستش.به هر حال تمام اعضای سایت دارن از این منابع استفاده میکنن و فقط خود بنده و imaan عزیز که از سرکه استفاده کردیم نتیجه نگرفتیم و مطمئن هم هستم که به علت نامرغوب و ناخالص بودن سرکه استفاده شده بود که تو تانکمون جواب نداد و گرنه سرکه خالص هیچ مشکلی نداره. استفاده از این منابع نه تنها هیچ مشکلی بوجود نمیاره بلکه یه مزایای دیگه هم داره. مثلا خود بنده هر موقع از شکر استفاده میکنم دو روز بعدش جمعیت پادها چند برابر میشه. دلیل علمی واسش ندارم. ولی حداقل 100 بار اینکارو ازمایش کردم و روزهایی که شکر نمیریختم تو جمعیت پادها هیچ تغییری ایجاد نمیشد و بنده مطمئن هستم که به شکر مربوط میشه ولی بازهم میگم علمی صحبت نمیکم و فقط تجربه خودمو دارم میگم. و تو کابرای عزیز سایت حتی یک نفر هم ندیدم که به علت استفاده از این منابع واسش مشکل ناشناخته ای پیش بیاد.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    دوست عزیز صادقانه بگم ایراد وقتی پست شما رو خوندم واسم جالب بود بدونم چه مشکلاتی داره و وقتی صحبت از محصول خودتون شد گفتم پس برای فروش محصول خود داره ایراداتی به استفاده از سرکه و شکر و ودکا میگیره خوب خودتون هم میگید که دالایل علمی و ثابت شده ندارید پس چرا وقتی نمیتونید هیچ جوره ثابت کنید میاین همچین صحبت های میکنید. چطور به محصول خود اطمینان دارید و چطور میخواین ما باور کنیم ما شرکت های رو میبینم که صاحب برند هستن تو کشور که معتقدن کلی رو محصولشون ازمایش شده و جواب داده و بهترینه ولی وقتی دست مشتری میاد کلی مشکل داره و تانک ها به فنا رفته پس حق بدید وقتی ما گارد میگیریم اگر توی اون پست شما درمورد محصول خودتون صحبت نمیکردید من یکی گارد نمیگرفتم.
    هنوزم منتظر اون دلایل حتی بدون ذکر منبع هستیم.
    باتشکر.

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    عرض سلام خدمت همه دوستان گرامی
    یک موضوع بسیار مهمی هست که باید به شدت جدی گرفته بشه و اون اینه که :
    اگر کنترل نیترات و فسفات به آسونیه استفاده از موادی به سادگی شکر، الکل یا سرکه بود پس دیگه هیچ جای دنیا کسی با نیترات و فسفات آکواریومش مشکلی نداشت و این همه محصول گرون قیمت واسه کنترل نیترات و فسفات ساخته نمیشد.
    به نظر من کنترل نیترات و فسفات بعد از ثابت نگه داشتن PH و KH مهمترین و سخت ترین کار توی نگهداری آکواریوم آب شوره.
    البته من منکر این نیستم که موادی مثل الکل، سرکه و شکر باعث پایین اومدن این پارامترها میشه ولی همونطور که همه ما میدونیم مهمترین مساله توی نگهداری آکواریوم آب شور ثباته، همیشه ثابت بودن یک حالت یا پارامتر بد بهتر از حالتیه که مثلا یک پارامتر توی محدوده مورد قبول نوسان کنه.
    به عنوان مثال دما را که یک پارامتر کاملا معمولیه در نظر بگیرین و فرض کنید دمای مورد قبول از 25 تا 28 درجه باشه، حالا فرض کنید 2تا انتخاب داریم اول اینکه دما روی 31 درجه ثابت باشه و حالت دوم اینکه دما در طول شبانه روز بین 25 و 28 نوسان کنه، با وجود اینکه دمای 31 درجه به هیچ وجه دمای قابل قبول نیست ولی نسبت به حالت دوم کم ضررتره.
    حالا دیگه خودتون در مورد پارامترهای بسیار مهمه دیگه مثل پی اچ، کا اچ، او ار پی و ... قضاوت کنید.
    اولین نکته ای که در مورد استفاده از الکل، سرکه و شکر باید بگم اینکه باید از هر 3تاشون به صورت مداوم و هم زمان استفاده بشه و بکاربردن هرکدام به صورت تکی مضره.
    نکته دوم اینه که باید از مواد خالص و آزمایشگاهی استفاده بشه نه مواد خانگی به این دلیل که هر گونه ناخالصی که داشته باشن یقینا مضره و با اطمینان مینونم بگم دارای ناخالصی هستند مخصوصا که تولید ایرانن. احتمال زیاد همگی هم با این مساله مواجه شدین، مثلا شکرهایی که تو بازار هست به تعداد برندهای موجود مزه های متفاوتی دارن که البته جای تاسف هم داره، چون واقعا عجیبه ماده ای مثل شکر که کاملا مشخصه باید چی باشه و چه فرمولی داشته باشه اینقدر متفاوته و یا سرکه های مختلف که طعم های متفاوتی دارن. و علاوه بر این مورد استفاده از مواد نگهدارنده فوق مضر داخلشونه، جالبه که بدونین حتی داخل شکر هم مواد نگهدارنده میریزن به این دلیل که اگر رطوبت بهش رسید دچار فساد نشه در صورتی که به نظر من اگر بسته بندی با کیفیت استفاده میکردن خیلی عاقلانه تر و کم هزینه تر از استفاده از مواد نگهدارنده بود.
    نکته سوم: همونطوری که گفتم باید هر 3 ماده را استفاده کرد. و مهمترین مساله هم نسبت درست استفاده از هر ماده هست که به دلیل مشخص نبودن غلظت این مواد بکاربردن دز صحیح ممکن نیست.
    نکته چهارم: موردی که خیلی از دوستان به اون توجه نمیکنن اینه که هر چیزی که تو سایتهای خارجی مینویسن درست نیست چون مثل سایتهای ایرانی که بعضا چیزهایی داخلشون میبینی که بعید نیست شاخ در بیاری اونجا هم آدمهای آماتوری هستن که به راحتی به خودشون اجازه اظهار نظر میدن.
    نکته پنجم: ORP و CONDUCTIVITY دو پارامتری هستن که علاوه بر اهمیت بسیار بسیار بالایی که دارن اطلاعات علاقمندان نسبت بهشون فوق العاده کمه و خود من توی این چند سالی که در زمینه آکواریوم فعالیت دارم به جرات میتونم بگم تعداد انگشت شماری را دیدم که حتی در حد مقدماتی چیزی از این دو تا پارامتر بدونن و جالب اینکه این فقدان اطلاعات نه فقط بین علاقمندان شایعه، بلکه اوضاع اکثر فروشندگان، همکاران و مدعیان حرفه ای بودن در زمینه ماهی و آکواریوم هم به همین صورت بوده.
    البته یک نکته مهم را باید گوشزد کنم که بنده مدعی دانشمند بودن نیستم و خودم را شاگرد همه دوستان میدونم.
    نکته ششم: باید در نظر گرفت که مضررات استفاده از این مواد در دراز مدت مشخص میشه و با اتکا به اینکه در چند ماه ابتدایی استفاده از این مواد نیترات و فسفات کنترل شده و اثرات مضر محسوسی مشاهده نشده، این روش را موجه دانست. با فرض اینکه خوش شانس باشید و مشکلی در کوتاه مدت واسه آکواریومتون ایجاد نشه بعد از گذشت زمان نه چندان طولانی با مشکلاتی مواجه میشید که واقعا نمیتونید دلیلی واسشون پیدا کنید به این دلیل که مدتی از استفاده از این مواد گذشته و طبیعیه که دیگه این مواد را جز گزینه هایی که ممکنه باعث به وجود اومدن مشکل شدن، نمیدونید.
    به عنوان مثال دوستانی که از محصول Erase-CL برایت ول برای کنترل نیترات استفاده کردن مطمئنا دیدن که بعد از گذشت یکی دو هفته چطوری بالانس یونی آب بهم میریزه و دیگه به هیچ وجه نمیشه پی اچ را تنظیم کرد و تنها راه ممکن تعویض حداکثری آبه. که متاسفانه بسیاری از فروشنده ها هم به شدت استفاده از Erase-CL را واسه پایین آوردن نیترات توصیه میکنن.
    نکته هفتم: با وجود اینکه قصد نداشتم درون این مطلب چیزی در مورد محصولی که تولید میکنم بگم که مبادا موجبات ایجاد سو تفاهم فراهم بشه و یا فکر اینکه دارم واسه محصول خودم تبلیغ میکنم به وجود بیاد، ولی مجبورم برای نشان دادن صحت مطالبی که نوشتم چند نکته را عرض کنم.
    این مواردی که خدمتتون عرض کردم حاصل کار و تحقیقات چندین ساله ام به صورت اختصاصی تو این زمینه و نقل قول از اساتیدی مانند Randy Holmes بود. همانطور که بسیاری از شما دوستان میدونین چند سالی هست که بنده پودر نیترات و فسفات گیر را در ایران تولید میکنم. این محصول حاصل 2 سال تحقیق و مطالعه در زمینه کنترل نیترات و فسفات در آکواریوم آب شور بود که طی این دو سال آزمایشات زیادی انجام شد و کلیه راهها و مواد موجود آزمایش شد و طبق همون آزمایشات و تجربیات بود که بنده به خودم اجازه اظهار نظر در این زمینه را دادم.
    سلام
    نميدونم شما با من آشنايي دارين يا نه، تقريبا ٩٩درصد مطالبي هم كه پيرامونه منابع كربوني نوشته شده توسط من بوده تو سايتاي ايراني
    خيلي خوشحال ميشم حرفايي كه زدين رو بارفرنس معتبر براي ما اثباات كنيد چون اينجا ما با رفرنس معتبر صحبت ميكنيم
    به دليل مشغله كاريم دير به دير به سايت سر ميزنم پس در نتيجه به شما يك هفته فرصت ميدم چرندياتتون رو إثبات كنيد براي كاربرا
    بعد يك هفته اگر نتونستيد إثبات كنيد تو همين تاپيك بايد از كساني كه زير سوال بردينشون با حرفاتون معذرت خواهي كنيد وگرنه سايت رو بايد ترك كنيد
    به نظر من شما اطلاعات كمي دارين و دارين پودرتونو تبليغ مي كنيد از اين جور چيزا زياد ديديم مثل اون عزيزدل پودر فروش كه سر رزين با من درگير شد حالا خودش به فروش رزين افتاده
    لطفا از اون قسمتايي كه قرمز كردين هم شروع كنيد مخصوصا او قسمت كه گفتين هر سه مورد بايد هم زمان استفاده بشه
    از شانس بدتون من تو اين ضمينه ادعاي بسيار دارم و كارتون خيلي دشواره
    نكته بعدي هم ادعا مطلب نوشتن شما تو سايتاي خارجي هست كه با اين وجود نميدونيد سالهاست كسي ديگه دغدغه نيترات فسفات نداره و همه رو تعادل يوني كار ميكنند وهمين طور كه اشاره كردين ديگه مديايي به عنوان نيترات گير منسوخه
    بي صبراته منتظر إثبات حرفاتون هستم چون چرنديات محضه وگرنه با درگيري اين روزهام ساده از كنارش ميگذشتم مثل باقي مطالب
    از دوستاني هم كه تجربه استفاد از منابع كربني رو دارن خواهش ميكنم تو بحث شركت كنند و بي تفاوت نباشن
    شما هم لطفا بيراهه نرين از إثبات موارد قرمز شده توسط خودتون شروع كنيد برامون
    موفق باشيد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام
    نميدونم شما با من آشنايي دارين يا نه، تقريبا ٩٩درصد مطالبي هم كه پيرامونه منابع كربوني نوشته شده توسط من بوده تو سايتاي ايراني
    خيلي خوشحال ميشم حرفايي كه زدين رو بارفرنس معتبر براي ما اثباات كنيد چون اينجا ما با رفرنس معتبر صحبت ميكنيم
    به دليل مشغله كاريم دير به دير به سايت سر ميزنم پس در نتيجه به شما يك هفته فرصت ميدم چرندياتتون رو إثبات كنيد براي كاربرا
    بعد يك هفته اگر نتونستيد إثبات كنيد تو همين تاپيك بايد از كساني كه زير سوال بردينشون با حرفاتون معذرت خواهي كنيد وگرنه سايت رو بايد ترك كنيد
    به نظر من شما اطلاعات كمي دارين و دارين پودرتونو تبليغ مي كنيد از اين جور چيزا زياد ديديم مثل اون عزيزدل پودر فروش كه سر رزين با من درگير شد حالا خودش به فروش رزين افتاده
    لطفا از اون قسمتايي كه قرمز كردين هم شروع كنيد مخصوصا او قسمت كه گفتين هر سه مورد بايد هم زمان استفاده بشه
    از شانس بدتون من تو اين ضمينه ادعاي بسيار دارم و كارتون خيلي دشواره
    نكته بعدي هم ادعا مطلب نوشتن شما تو سايتاي خارجي هست كه با اين وجود نميدونيد سالهاست كسي ديگه دغدغه نيترات فسفات نداره و همه رو تعادل يوني كار ميكنند وهمين طور كه اشاره كردين ديگه مديايي به عنوان نيترات گير منسوخه
    بي صبراته منتظر إثبات حرفاتون هستم چون چرنديات محضه وگرنه با درگيري اين روزهام ساده از كنارش ميگذشتم مثل باقي مطالب
    از دوستاني هم كه تجربه استفاد از منابع كربني رو دارن خواهش ميكنم تو بحث شركت كنند و بي تفاوت نباشن
    شما هم لطفا بيراهه نرين از إثبات موارد قرمز شده توسط خودتون شروع كنيد برامون
    موفق باشيد

دوست عزیز اگر بنا به جنگ و دعوا و تهدید باشه بنده هیچ علاقه ای به شرکت تو این بحث ندارم و شما هم هر کاریو که صلاح میدونین درسته انجام بدین. ولی اگر شما و سایرین خواهان تبادل نظر و مناظره هستین من تا آخر این بحث میمونم چون اصولا فلسفه وجودی تالار گفت و گو همینه نه توهین و تهدید واسه اینکه حرف خودتون را ثابت کنید. به نظر میاد توی ایران دیگه واسه همه ما عادی شده که وقتی با نظر مخالف روبرو میشیم چماق به دست بگیریم.
    ضمنا همونطوری که گفتم من نه چیزیو تبلیغ کردم و نه قصد فروش چیزیو دارم و احتمالا شما میتونین به پیام های خصوصی من دسترسی داشته باشین و هنوز خیلی از پیام هام را پاک نکردم، با دیدن پیام هام به این نتیجه میرسین که من حتی به یکی از پیام هایی که در این موردن جواب ندادم و به جز 4-3 سال پیش که چند مورد فروش ماهی داشتم دیگه هیچ خرید و فروشی توی این سایت و البته سایتهای دیگه نداشتم.
    یک سوال دیگه هم واسم پیش اومده که اصلا چرا شما و سایر دوستان به این نتیجه رسیدین که من دارم چیزیو واسه فروش تبلیغ میکنم چون من حتی نگفتم اون محصولی که نامش را بردم ماله چه کاریه و چیه.
    در آخر هم همونطوری که گفتم اگر دوست دارین این بحث ادامه پیدا کنه، شمشیرهاتون را غلاف کنید تا مثل آدمهای متمدن بحث و تبادل نظر کنیم اینجوری شما نظرتون را میگین من و سایرین هم میگم و در آخر یه نتیجه میگیریم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط susheant نمایش پست ها
    دوست عزیز صادقانه بگم ایراد وقتی پست شما رو خوندم واسم جالب بود بدونم چه مشکلاتی داره و وقتی صحبت از محصول خودتون شد گفتم پس برای فروش محصول خود داره ایراداتی به استفاده از سرکه و شکر و ودکا میگیره خوب خودتون هم میگید که دالایل علمی و ثابت شده ندارید پس چرا وقتی نمیتونید هیچ جوره ثابت کنید میاین همچین صحبت های میکنید. چطور به محصول خود اطمینان دارید و چطور میخواین ما باور کنیم ما شرکت های رو میبینم که صاحب برند هستن تو کشور که معتقدن کلی رو محصولشون ازمایش شده و جواب داده و بهترینه ولی وقتی دست مشتری میاد کلی مشکل داره و تانک ها به فنا رفته پس حق بدید وقتی ما گارد میگیریم اگر توی اون پست شما درمورد محصول خودتون صحبت نمیکردید من یکی گارد نمیگرفتم.
    هنوزم منتظر اون دلایل حتی بدون ذکر منبع هستیم.
    باتشکر.

با نظر شما کاملا موافقم که نباید اسمی از محصولم می آوردم ولی همونطور که گفتم من هیچ حرفی در مورد اون محصول که اصلا مال چه کاریه نزدم، به هر حال اینکه من در حال تبلیغ چیزیم کاملا سوتفاهم بوده. قصد من فقط اطلاع رسانی بود که تجربه بدی که خودم در این زمینه داشتم واسه سایرین اتفاق نیفته و اگر قصد تبلیغ چیزیو داشتم حداقل با توجه به چیزهایی که تو دانشگاه در مورد تبلیغات و بازاریابی یاد گرفتم اگر نگم بهترین روش را انتخاب میکردم ولی دیگه این روش را هم انتخاب نمیکردم چون هرکسی که کوچیکترین اطلاعات را در زمینه بازاریابی داشته باشه، میدونه نباید واسه تبلیغ و معرفی یک محصول جدید و ناشناس که جوابگوی یک نیاز جدید نیست و بناست تا جایگزین یک محصول قدیمی شود نباید باورهای مشتری را زیر سوال برد و یا تخریب کرد فقط باید تلاش کرد این محصول جدید را مدل و یا ورژن جدید محصول قبلی معرفی کرد. اینها را گفتم که قبول کنین قصد فروش و تبلیغ نداشتم.
    در مورد اینکه میگین دلیل علمی ندارم میشه بفرمایین من کی و کجا این حرف را زدم ؟
    در مورد ذکر دلایل هم همونطور که توی پست قبلیم گفتم اگر مساله جنگ و دعوا باشه دیگه ادامه نمیدم ولی اگر اون ماجرا حل شد من در خدمت شما و سایرین هستم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    با نظر شما کاملا موافقم که نباید اسمی از محصولم می آوردم ولی همونطور که گفتم من هیچ حرفی در مورد اون محصول که اصلا مال چه کاریه نزدم، به هر حال اینکه من در حال تبلیغ چیزیم کاملا سوتفاهم بوده. قصد من فقط اطلاع رسانی بود که تجربه بدی که خودم در این زمینه داشتم واسه سایرین اتفاق نیفته و اگر قصد تبلیغ چیزیو داشتم حداقل با توجه به چیزهایی که تو دانشگاه در مورد تبلیغات و بازاریابی یاد گرفتم اگر نگم بهترین روش را انتخاب میکردم ولی دیگه این روش را هم انتخاب نمیکردم چون هرکسی که کوچیکترین اطلاعات را در زمینه بازاریابی داشته باشه، میدونه نباید واسه تبلیغ و معرفی یک محصول جدید و ناشناس که جوابگوی یک نیاز جدید نیست و بناست تا جایگزین یک محصول قدیمی شود نباید باورهای مشتری را زیر سوال برد و یا تخریب کرد فقط باید تلاش کرد این محصول جدید را مدل و یا ورژن جدید محصول قبلی معرفی کرد. اینها را گفتم که قبول کنین قصد فروش و تبلیغ نداشتم.
    در مورد اینکه میگین دلیل علمی ندارم میشه بفرمایین من کی و کجا این حرف را زدم ؟
    در مورد ذکر دلایل هم همونطور که توی پست قبلیم گفتم اگر مساله جنگ و دعوا باشه دیگه ادامه نمیدم ولی اگر اون ماجرا حل شد من در خدمت شما و سایرین هستم.
    دوست عزیز مشخصه که دارید واسه خودتون وقت میخرید چون اگه دلیلی داشتین تا الان باید میگفتید. میشه به صورت کامل و جامع توضیح بدید که استفاده از این منابع چه ضرری داره. مخصوصا اون قسمتی که میگید باید همزمان از هر سه منبع شکر و سرکه و/د/ک/ا استفاده بشه چون اولین باریه که میشنوم و اینجا هم ندیدم که کسی اینکارو انجام داده باشه و هیچ گزارشی از مشکل خاصی هم داده نشده. طی سفری که عید سال قبل به مشهد و به یکی از فروشگاههای معروف داشتم (از نام بردن فروشگاه معذورم) وقتی از طرف راجب استفاده از منابع کربنی سوال کردم بشدت بنده رو از این کار منع کرد و وقتی دلیلشو پرسیدم بهش برخورد و میگه به هر حال ما یه چیزی میدونیم و کارمون همینه. بعد کلی مدیای نیترات گیر اورد جلو من گذاشت گفت همه از اینا استفاده میکنن. حالا خنده دار اینجاست که تو تمام سامپ هاش از نخودی و انواع مدیا استفاده کرده بود!!!!!!! شما هم میگید منابع کربنی ضرر داره بدون هیچ دلیلی. قصد بی احترامی ندارم به هر حال شما فروشنده اید و ما هم با طبیعت و خلق و خوی فروشنده ها اشنا هستیم. بنده هنوز مبتدی و هیچ ادعایی ندارم. ولی شما با این پست هاتون باعث میشید تازه عضو شده های سایت که هیچ اطلاعاتی در مورد منابع کربنی ندارند تو استفاده از این منابع دودل بشن. بازهم منتظر دلایل قانع کننده هستیم

صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)