صفحه 25 از 1238 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344751255251025 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.
    1-در موقع خريد مي بايستي دقت مي كردي تا ناخونهاي پاش كامل باشه.....نداشتن ناخون در يكي از انگشتها يعني يك ضعف....معمولا پيش مياد كه در انتقال كاسكو به ايران در اون شرايط بد قفس ، ناخونش از بيخ كنده بشه و ديگه در هم نخواهد آمد....انگشتي كه ناخون نداره عملا انگار وجود نداره چون اگر دقت كنيد هم زماني كه كاسكو روي چوب نشسته و هم زماني كه از قفس بالا ميره اون انگشتي كه ناخون نداره هيچ كاري انجام نميده.

2-سنش خيلي خوبه و چشماش دودي -طوسي هست ...هيچ چيزي هم دير نشده و بهترين سن يادگيري رو داره.

3-به دليل اينكه سنش پايينه اينطور نسبت به كاسكو هاي چشم كرم و زرد آروم هست...هيچ مشكلي نيست...شما الان 12 روزه كه آوردينش و تازه از الان به بعد بايد باهاش كار كنيد....اگر ميبينيد كه نميزاره به سر و بدنش دست بزنيد طبيعي هست....بهتون ميگم كه از الان به بعد بايد چكار كنيد.

4-اگر شاه پر هاش قبلا چيده شده كه هيچ اما اگر چيده نشده شما بايد يا خودتون يا يك نفر وارد شاه پر هاش رو كوتاه كنه در حدي كه نتونه پرواز آزاد داشته باشه.....2 شاه پر اول رو نزنيد و 7-8 تاي بعد رو بزنيد....هر شاه پر رو هم كه مي زنيد بايد چيزي در حدود دو سومش كوتاه بشه ....اگر كم بزني باز هم مي تونه پرواز كنه....اين كه ميگن كاسكو هرچي بيشتر قار بزنه بعدا حرف زن خوبي ميشه از همون حرفهايي هست كه اساتيد پرنده فروش از خودشون در آوردن....من يك كاسكوي دم قرمز داشتم كه وحشي بود و خودم باهاش كار كردم و به حرفش آوردم....از اونهايي بود كه خيلي كم جيغ ميزد اما چنان خوب به حرف افتاد كه نگو.

5-اكثر كاسكو ها به دليل فقر كلسيم نوكشون پله ميكنه و انگار دو پوست شده چارشم دادن غذاهاي كلسيم دار مثل گردو و مكمل مينرال هست(قطره مكمل مواد معدني)....حتما براش كف دريا بگير...اسباب بازي هم لازمه.

6-من جد و آبادم شيرازي هست اما خودم متولد تهران و ساكن تهران هستم ...خلاصه در تهرات جات سبزه كاكو.

7-و اينكه شما الان چكار بايد بكنيد....اولين كاري كه بايد بكنيد اين هست كه شب ببريدش حمام ..صفحات قبل اين تاپيك رو بخونيد من در مورد حمام بردن كامل توضيح دادم....و قتي مي بريد حمام درب حمام رو ببنديد و آب رو روي بدنش اسپري كنيد و سعي كنيد به سمت بينيش آب نپاشيد ....كاسكو خيلي جيغ ميزنه.....شما اصلا توجه نكن و كار خودت رو انجام بده....وقتي كل آب داخل اب پاش رو (آب پاش مخصوص اسپري كردن آب روي گلها) روي كاسكو پاشيدي...حالا دوش دستي رو بگير دستت و با آب ولرم از گردن به پايين كاسكو رو خيسه خيس كن ....راستي نكنه از قفس درش بياري....همونطور كه داخل قفس هست بايد بهش آب بپاشي....هم دستت رو داخل قفس بكن و آب بپاش و هم از بيرون قفس.........خيلي مراقب اين باش كه داخل بينيش اب نره چون اگر بره ششهاش عفونت مي كنند....آقا من همين الان بهت ميگم كه در اين پروسه حمام كردن خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي كاسكو ناراحتي ميكنه و جيغ ميزنه اما شما اصلا توجه نكن....بزار جيغ بزنه تا جيغدونش در بياد !.....بعد حمون داخل حمام با سشوار حدود 8-9 دقيقه نيمه خشكش بكن و بعد با قفس بيارش بيرون و بزارش سر جاش تا خودش رو كامل خشك كنه....از فردا ميبيني كه كاسكو آرومتر شده ....اين كار رو بكن و بعد بيا اينجا گزارش بده تا بگم بعد چكار بايد بكني.

غذاهايي هم كه بهش ميدي خوبه فقط ذرت بصورت بلال تكه شده رو حتما بهش بده....لازم نيست بپزيشون.....هيچ ميوه اي رو هم با هسته بهش نده حتي سيب....كلم بروكلي رو هم يادت نره.....كلم سفيد نه كلم بروكلي....عسل رو هم بايد هفته اي يكبار در آبش حل كني و بهش بدي منتهي عسل درست و حسابي نه عسل يك و يك.

با تشكر از توضيحاتت اما اون قسمت رو كه گفتيد عسل تو ابش نه بايد اصلاح بشه....اتفاقا عسل در آبش بله....اون هم فقط هفته اي يكبار.....اين كه گاهي عسل رو شما به انگشت مي ماليدين و به كاسكو مي دادين به اين علت بوده تا باهاش رفيق بشيد و كمتر گازتون بگيره ...به نظر من دادن عسل با انگشت رو كه من فقط از شما شنيدم باعث ميشه انگشت نوچ بشه و مقداري از عسل كف قفس بريزه و شايد هم به پرهاي كاسكو بماله كه چيز جالبي نيست....عسل رو در آب اون هم فقط هفته اي يكبار بريزيد و با دست به كاسكو تخمه يا سيب يا گردو يا.....بديد نه عسل.
    با عرض سلام خدمت استاد عزیز و دوستان
    اینجا مثل اینکه یه سو تفاهم شده من همیشه و الان به همه گفتم که با انگشت عسل ندید شما همین یکی دو صفحه پیشو ببینید من همین مساله رو گفتم فقط اینجا من چون خلاصه به دوستمون توضیح دادم یه اشتباه کردم که دو کلمه رو به هم چسبوندم که از همه عذر خواهی میکنم ولی اگه یه کم به پرسشو پاسخ ها دقت میشد متوجه میشدید که دوستمون گفت با انگشت بهش عسل دادم من گفتم با انگشت نه . تو آبش یه گاما نذاشتم ولی به دوستمون گفتم که این تاپیکو بخونه مخصوصا همین چند صفحه قبل بازم از همه عذر خواهی میکنم

کاربر ساده

شماره عضویت
    197
    دوستا شهرستانی که اسباب بازی نمی تونن پیدا کنن.ساختن اسباب بازی برا کاسکو خیلی راحته.من چند تا براتون توی شکل زیر می زارم برید نگا ه کنید .بعضی هاشونو می شه با دست درست کرد ولی زنگ نزنید ها.این رنگها خوراکیین و توی ایران این نوع رنگها که کاملا مفید هم هستن پیدا نمیشه.البته یک نوع امریکاییش هست که اون هم تقلبی داره.پس بهتره از چوب ساده خراطی شده و نخ های طبیعی استفاده کنین.

من از این نردبان ها یکی درست کردم .عالیه

اینم مال یکی از دوستان " اساتیدمون توی سایته" برید یاد بگیرید.خودمو هم م یگم ها

انم درست کردم .خیلی ساده و راحته
    ویرایش توسط hamed_137077 : 8th June 2010 در ساعت 03:28 PM

کاربر ساده

شماره عضویت
    197
    اگه تکراریه خیلی عذر می خوام .اینم روش کوتاه کردن پرها

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام خدمت دوستان خوبم
    من خواستم اسباب بازی برای کاسکو درست کنم خواستم بدونم که میشه از چوب خشک کن استفاده کرد یانه؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان خوبم
    من خواستم اسباب بازی برای کاسکو درست کنم خواستم بدونم که میشه از چوب خشک کن استفاده کرد یانه؟
    سلام دوست عزیز
    من چوب خشک کن نمیدونم چیه ولی اگه میخوای از چوب درخت معمولی استفاده کنی پیشنهاد میکنم که نکنی چون امکان سمی بودن آلوده بودن و..... داشته باشه ولی شما میتونید از چوبه نجاری که خشکم هست و مشکلی نداره یا چوب دسته طی و دسته بیل که تو ابزار فروشی ها هست استفاده کنی
    موفق باشی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    من 10روزه كه طلا رو آوردم.حالا بايد چيكار كنم؟؟چه تمرينايي بكنم؟؟
    اگه سوالي لازمه بپرسيد من در خدمتم.
    راستي يكي از سوراخ بينياش بزرگتره.2-3روزه اينجوري شده.دليلش چيه؟؟
    اصلا جيغ نميزنه ولي وقتي ميرم جلو ميره كف قفس يا از قفس بالا ميره و سق ميزنه و سرشو ميچرخونه تا منو بترسونه.

ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    من 10روزه كه طلا رو آوردم.حالا بايد چيكار كنم؟؟چه تمرينايي بكنم؟؟
    اگه سوالي لازمه بپرسيد من در خدمتم.
    راستي يكي از سوراخ بينياش بزرگتره.2-3روزه اينجوري شده.دليلش چيه؟؟
    اصلا جيغ نميزنه ولي وقتي ميرم جلو ميره كف قفس يا از قفس بالا ميره و سق ميزنه و سرشو ميچرخونه تا منو بترسونه.

ممنون
    سلام دوست عزیز
    شما الان باید یه زحمتی بکشی اونم اینه که این تاپیکو از اول بخونی بعد اگه سوالی داشتی بپرسی همه در خدمتیم سوراخ دماغش ببین گرفته نباشه توش آشغال نباشه چون گرفتگی سوراخ بینی نشانه بیماریه ولی اگه مشکلی نداره و حال خودشم خوبه مدفوعش شل نیست مشکلی نداره اگه کوچکترین مشکلی توش دیدی اینجا گذارش بده تا آقا و دوستان راهنمایی کنن
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    سلام
    ممنون دوستان
    دیشب هم سرشو خاروندم و فکر میکنم از همیشه موفق تر بودم
    راجع به اسباب بازی به حامد عزیز و بقیه بگم از زنجیر هم استفاده نکنید من یه اسباب بازی مارک تریکسی گرفتم که رنجیر ریز داشت
    خدا میدونه چه حالی شدم وقتی دیدم اسباب بازی کف قفس و یه تیکه از زنجیر تو دهن این از کنف استفاده کنید اما نه به صورت حلقه
    دو ست عزیز F&p77 شما شب غذا ی طوطیت رو بردار فقط آب باشه فردا از ساعت 3 4 سعی کن با دست بهش غذا بدی
    3 4 روز اینطوری ادامه بده تا باهات صمیمی شه اونطور که گفتی غاار نداره که عالیه تا می تونی با دست غذا بده در ضمن کوتاه کردن بال همونطور که توضیح داده شد یادت نره
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    سلام دوستان عزیز
    هیچ وقت از چوبهای کهنه برای اثباب بازی استفاده نکنید مثلا دسته طی تو خونه که کهنه شده بگید همین خوبه نه اون دسته بیل و دسته طی و اینا که آقا و دوستان گفتن استفاده کنید مشکلی نداره منظورشون نو و تمیزش بود چون چوبه کهنه به خودش چرکو میکرب میگیره و به اون نمیشه مواد زد و تمیزش کرد پس هیچ وقت از چوب کهنه و کثیف استفاده نکنید و به چوبش مواد شوینده نزنید فقط آب گرم و چوب نجاری یا ابزار فروشیا چوب دسته بیلو طی نو تمیز
    موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    دوستان میدونستید که طوطی سانان خیلی راحت با سگ ها دوست میشوند..اما چجوری نمیدونم دوستان اگر اطلاعی دارند به خصوص آقا در اختیار بچه ها بگذارند.

صفحه 25 از 1238 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344751255251025 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)