صفحه 10 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 994
    کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash73 نمایش پست ها
    از همه کسانی که جواب دادند ممنونم.
    ولی ادم مطمعن اینجا نمیشناسم و من تو همدانم و فروشنده هر قیمتی دلشون بخواد میدند.راستش اینکه حرف بزنه و تو خونه ازاد بزارمش و کم کثیف کاری کنه برام بیشتر اهمیت داره.
    دوستان جواب شما رو دادن اما اجازه بدين من هم نظر خودم رو بگم....ككاتيل يا همون عروس هلندي بهترين گزينه براي شما هست....اندازه كوچكي داره و ريخت و پاشش كمتره....با انسان خيلي زود رفيق ميشه.....اگر نر باشه و نهايتا از 3-4 ماهگي بياريش پيش خودت حتما صحبت خواهد كرد.
    اما اينكه نر باشه و جوجه زير 4-5 ماهه ديگه روش ننوشته....كليه نژادها از خاكستري نرمال تا لوتينو و گل باقالي تا 5-6 ماهگي به هيچ عنوان نشون نميدن كه نر هستن يا ماده ....من خودم پيش آمده كه جوجه عروس آوردم و تا 5-6 ماه هم باهش كار كردم اما هيچ خبري از صحبت كردن نشده و ماده از آب در آمده اما شده كه جوجه 4 ماهه خريدم و باهاش كار كردم و 2 ماهه زبون باز كرده و حرف زده.
    خلاصه تخم مرغ شانسيه ممكنه شانست بزنه و نر از آب در بياد و يا ممكنه ماده باشه.....باز تكرار مي كنم كه هيچ نژادي رو زير 5-6 ماهگي نمي توني از مشخصات ظاهري بگي نر هست يا ماده.
    فقط يادت باشه كه نرها از حدود 3 ماهگي به بعد شروع مي كنن به آواز خوندن و اين نشون ميده كه نره....فقط و فقط همين...البته خاكستريهاي نرمال از حدود 5-6 ماهگي به بعد خطهاي پر هاي زير دمشون ميره و زمينه صورتشون رو به روشني و زردي ميزاره و از اينجا ميشه فهميد كه نر هستند اما شما براي اينكه طوطيت به حرف بياد بايد زير 4-5 ماهگي بياريش خونه وگرنه درست و حسابي باهات رفيق نميشه و به حرف هم نخواهد آمد.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آبشوروگیاهی..کاسکو..بیردد دراگون
    شماره عضویت
    19
    سلام به همگی
    بچه ها کسی میدونه جوجه عروس کی داره میخوام بگیرم از بچه های تالارم اگر کسی داشت یه ندا بده .
    ممنون

کاربر ساده

شماره عضویت
    977

خریدار

نقل قول نوشته اصلی توسط yebordi نمایش پست ها
    فروش دو جفت عروس هلندی مولد با رنگ های کمیاب و همچنین فروش دو جفت طوطی برزیلی مولد :
    فرصت استثنایی با زمان محدود

سلام . همینطور که در پست قبلیم عرض کردم من به این دلیل که قصد خرید ماکائو دارم بعضی از پرنده هام که تو خریدشون واقعا دقت کردم و وقت گذاشتم رو می خوام بفروشم . می خواستم تک تک سر فرصت بفروشم ولی چون حجم کاریم بالا رفته و همچنین یه پیشنهاد خوب از یکی از پرنده فروش در تهران دارم می خوام با قیمت پایین تری سریع تر بفروشم . این قیمت ها قیمتی که پرنده فروش به من گفته و به طبع بعد از خرید من روی هر مورد حداقل 20 - 30 تومن خواهد کشید پس اگر کسی در تهران واقعا قصد خرید داره فرصت عالی براش است . من این پرنده ها رو تا چند روز آینده به تهران خواهم فرستاد و اگر کسی تمایل به خرید داشت قبل از رسیدن دست مغازه دار هر کدوم رو که خاست می تونه با قیمت عالی بخره .

من دو جفت عروس هلندی بسیار بسیار عالی با رنگ های کمیاب برای فروش دارم .

جفت اول white face که یکی از نژاد های کمیاب و گل باقالی است
    جفت دوم گل باقالی و طوسی صورت زرد است .

قیمت مورد اول 120 مقطوع
    قیمت مورد دوم 100 مقطوع

عادت ندارم برای هر چیزی قسم بخورم ولی جفت اول رو از عزیز 1 ماه و نیم پیش 200 هزار خریدم که در حال حاظر و به دلیلی که در پست قبلیم عرض کردم ( فروش کلیه پرنده های استثناییم که به زحمت تک تکشون رو گلچین کردم و خریدم و بعدش خرید ماکائو ) قصد دارم طوطی ها رو بفروشم .

سه جفت برزیلی مولد نیز به فروش می رسد

یک جفت فیشر سر هلویی مولد بسیار زیبا
    یک جفت فیشر مولد با قفس 2 - 3 عدد تخمی که گذاشتند
    یک جفت فیش مولد زیبا

قیمت مورد اول 70 هزار
    قیمت مورد دوم 100 هزار
    قیمت مورد سوم 70 هزار

هر سه مولد های واقعی هستند و همیشه تو لونه گرفتار لونه سازی برای گذاشتن تخم هستند . به زحمت تونستم از لونه یکیشون عکس بگیرم متوجه شدم سه تا تخم گذاشتند . عکس ها کمی کیفیتشون پایینه دلیلشم برای اینکه نترسند در لانه رو کامل باز نکردم . قانونا تا دو هفته دیگه تخم ها باید جوجه بشوند .

این شاه طوطی مولد که چند روز پیش برای فروش گذاشتم و در زیر آگهیش رو مجددا کپی کردم رو هم همینطور که 2 - 3 روز پیش عرض کردم 400 تومن خودم خریدمشون ولی در حال حاظر با یه قفس مسافرتی برای این پرنده فروش با قیمت استثانی 350 تومن می خوام بفروشم که باز اگر کسی تمایل داشت می تونه این جفت رو قبل از اینکه دست فروشنده برسه بخره
    آقا چی شد برزیلی ها فروش رفت اگه فروش نرفته من میخوام .

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    2859
    سلام

دوستان طوطی خاکستری تیمنه (دم شکلاتی) رام و سخنگو برای فروش دارم
    حدود دو ساله
    روی دست میاد و به تازگی دوکلمه حرف میزنه
    به این آیدی پیام بدید
    topaz_d2

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط topaz نمایش پست ها
    سلام

حدود دو ساله
    به این آیدی پیام بدید
    topaz_d2
    يك عكس واضح ازش بزار ببينيم سنش چقدره.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط topaz نمایش پست ها
    سلام

حدود دو ساله
    به این آیدی پیام بدید
    topaz_d2
    سلام
    لطفا قيمت رو هم ذكر كنيد؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    دوستان من یه جوجه لاری میخوام باید از کجا تهییه کنمش برا تهران نمیخوام میخوام ببرمش شمال یه لطفی بکنید تخمشم بود خوبه قیمتاشم بگین ممنونتون میشم
    با تشکر

کاربر ساده

شماره عضویت
    977
    جوجه لاری مشکی دارم . حیوونای خوبی هستن به دوستان تالار میدم دانه ای 40 هزار تومان

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط gray_parrot نمایش پست ها
    دوستان من یه جوجه لاری میخوام باید از کجا تهییه کنمش برا تهران نمیخوام میخوام ببرمش شمال یه لطفی بکنید تخمشم بود خوبه قیمتاشم بگین ممنونتون میشم
    با تشکر
    woa عزيز كه مشكيش رو داره و آقاي محمد مدير تالار قناري و كبوتر و مرغ و خروس هم كلي آشنا در اين زمينه داره.

همکار قدیمی انجمن پرندگان

شماره عضویت
    40
    نقل قول نوشته اصلی توسط gray_parrot نمایش پست ها
    با تشکر
    دوست خوبم بستگی به نژاد و اصالتش داره جوجه ا ماهه از 10 هزار تومن داریم تا 1 میلیون.... شما که برا شمال می خوای یکی از دوستان من به اسم آقای رضا بلوری سال هاست برا پرورش اینا داره زحمت میکشه ساکن رشته و به نظر من از نسل اصیل تاج مهر های شمال بگیر که بومی اون منطقه هم هستن.. مخصوص جوجه کشیش از توع معمولیش رو میتونی زیر 100 هم توشون گیر بیاری تخم هم حدود 5 تومن دونه ای..... آدرسش رو پیام میزنم واست.. شهر دیگه هم بجز رشت که من گفتم مورد نظرت بود بگو بهت میگم از کجا و کی بگیری.

صفحه 10 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282960 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)