نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی در مورد نمک مارین

رأی دهندگان
46. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تا بحال از این نمک استفاده نکرده ام و قصد ندارم استفاده کنم

11 23.91%
  • تا بحال از این نمک استفاده نکرده ام اما قصد دارم امتحانش کنم

8 17.39%
  • از این نمک استفاده کردم و راضیم

14 30.43%
  • از این نمک استفاده کردم و ناراضیم

13 28.26%
صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 65
    کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    7402
    ظاهرا دوستان از اظهار نظر من راضی نیستن. و دوست دارن به یک چیزایی وصلش کنند. اینکه فعال نیستم به خاطر اینکه چیزی برای اظهار نظر نبوده. اگر هم غرض از این تاپیک ها تعریف بیخودی از جنسی است شما اظهار نظرمو برعکس بخونید یعنی نمک دلتامارین عالیه و میترکونه..

عجب دنیایی ها اسمشو میزازن انجمن گفتگو بدم باید اون چیزی رو که دوست دارن بنویسی وگرنه مشکوک میشه... حال دارین ها. مثلا ما بگیم خوبه یا بد چیزی عوض میشه. اینهمه آکواریم تو خونه ها هست خوب ملت تجربیاتشون رو بهم میگن. حالا این فروم نباشه تلفنی ...

حالا شما فکر کنید این نم هیچ فسفاتی نداره سیلیکات نداره دیاتوم هم نمیزنه سنگا هم سبز نمیشن ولی هیچی عوض نمیشه برادر من. کسی اگر ats و رفیجیوم قوی که از راه اندازیشون حداقل 4 ماه گذشته داشته باشه میتونه از این نمک با احتیاط و برای سیفون استفاده کنه و در غیر اینصورت خیر. حالا خود دانید من تجربه و نظرم را گفتم.

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    7402
    پیرو پست بالایی الن داشتم با همکارم صحبت میکردم ایشون هم از نمک دلتا استفاده کرده و میگن با توجه به قیمت کمترش زیاد هم ناراضی نیست. و با افزودن املاح ازش نتیجه گرفتن. ایشون ats خیلی قوی دارند.

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    دوست عزیز در خصوص موارد حتما تجربیات خودتون رو مطرح کنید در مورد وبحث سیلیکات اگه تست خاصی انجام دادید مطرح کنید.فقط مجددا میگم برای اینکه بحث تخصصی ادامه پیدا کنه لطفا مستدل بیان کنید

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    7955
    سلام و عرض ادب
    من چند سالی هست که آب شور دارم.از اون اول با نمک مشکل داشتم اول از همه کلسیم بالا نه روی 900 بود.ناگفته نماند که با نمک مارینیوم که از فرهاد میگرفتم شروع کردم بعد از اون رد سی گرفتم و همچنان در گیر کلسیم بودم درضمن فسفات هم به اون اضافه شد.الان با چند دوره سیفون با نمک دلتا مارین تازه داره بافرینگ تانکم تنظیم میشه.اینو گفتم که از همین جا از آقای مقدم و جناب پویا خان تشکر کنم.

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza570 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    من چند سالی هست که آب شور دارم.از اون اول با نمک مشکل داشتم اول از همه کلسیم بالا نه روی 900 بود.ناگفته نماند که با نمک مارینیوم که از فرهاد میگرفتم شروع کردم بعد از اون رد سی گرفتم و همچنان در گیر کلسیم بودم درضمن فسفات هم به اون اضافه شد.الان با چند دوره سیفون با نمک دلتا مارین تازه داره بافرینگ تانکم تنظیم میشه.اینو گفتم که از همین جا از آقای مقدم و جناب پویا خان تشکر کنم.
    علیرضا جان در ابتدا ورودت رو به پارسی پت خوش آمد میگم و خوشحالم که اولین موضوع جذاب تو سایت براتون این موضوع بوده.
    اگه میشه نوع تانکتون(فیش و یا ریف) رو بیشتر توضیح بدید و وضعیت سابق و فعلی تانک از لحاظ کیفیت آب که در صورتی که کسی از دوستان مشکل مشابه شما رو داره از تجربتون استفاده کنه.یک مقدار هم راجع به مشکل فسفات نمک رد سی که اشاره بفرمایید چون مشکل جدیدی هستش که تا بحال کسی بهش اشاره نکرده بود

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    سلام و عرض ادب
    سلام .من هم اولین بار که میشنوم ردسی فسفات داره .و خیلی جالب هست برام اگه میشه لطف کنید مواردی رو که احمد گفت توضیح بدید ممنون میشم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    سلام
    امروز یک سطل 20 کیلویی برای یکی از بچه های پارسی پت که همه تون اون رو می شناسید اما اسمش رو الان نمی گم ارسال کردم البته خریداری فرمودند بهمراه یک تستر منیزیم
    من ایشان را قبول دارم به عنوان یک آدم بی طرف و داری دانش آکواریم حداقل تجربه داشتن تانک شور رو جند سالی است که داره و همه گونه مرجانی هم در تانکش موجود است
    از ایشان خواهش می کنم خدا وکیلی کلیه پارامترهای مورد بحث نمک را تست بفرمایند و نتیجه را برای بچه های سایت قرار دهند مخصوصا فسفات و نیترات را
    با تشکر

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    سلام .من هم اولین بار که میشنوم ردسی فسفات داره .و خیلی جالب هست برام اگه میشه لطف کنید مواردی رو که احمد گفت توضیح بدید ممنون میشم.
    احتمالن از اون سطل هایه که بعضی دوستان میگفتن با نمکایه ...پر میکنن البته که ما ندیدیم فقط از بعضی دوستان شنیدیم

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    7955
    با سلام خدمت همگی
    بیشترین دلیلی که باعث شد پست قبلی بزنم این بود که اکثر جنسای خارجی داخل ایران تقلبی می باشد منجمله نمک رد سی که تو بسته بندی دو کیلویی بودبعدها متوجه شدم نه تنها وارد نشده بلکه همبن جا بسته بندی میشده و هنوزم ادامه داره.به همین جهت حالا که یه نفر پیدا شده با این شرایط موجود ریسک میکنه و یه محصولی با نام نشان داخلی تولید میکنه به جای حمایت از این گروه چوب لای چرخش کنیم. همین

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    احتمالن از اون سطل هایه که بعضی دوستان میگفتن با نمکایه ...پر میکنن البته که ما ندیدیم فقط از بعضی دوستان شنیدیم
    سلام خب اگه سطل پلمپ بگیرن این مشکلات رو نداره .
    با سلام خدمت همگی
    بیشترین دلیلی که باعث شد پست قبلی بزنم این بود که اکثر جنسای خارجی داخل ایران تقلبی می باشد منجمله نمک رد سی که تو بسته بندی دو کیلویی بودبعدها متوجه شدم نه تنها وارد نشده بلکه همبن جا بسته بندی میشده و هنوزم ادامه داره.به همین جهت حالا که یه نفر پیدا شده با این شرایط موجود ریسک میکنه و یه محصولی با نام نشان داخلی تولید میکنه به جای حمایت از این گروه چوب لای چرخش کنیم. همین
    سلام.ذلیل این که میگید جنسهای خارجی تقلبی هستن چیه میشه توضیح بدبد تا سرمون کلاه نره.
    دوست عزیز چرا ریسک . کسی هم چوب لای چرخ نمیزاره دشمن نیستن که فقط این بین باید کیفیت محصولات جناب مقدم برای همه به اثبات برسه تا کسی نتونه حرفی بزنه و این صحبتهاهم به همین منظور هستش .

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)