صفحه 14 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 160
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18709
    سلام به همه دوستان و اساتیدبنده تازه عضو شدم و از اشناییتون خوشبختم من ی تانک به ابعاد150طول 50عرض و 80 ارتفاع دارم و یک سامپ به ابعاد 100طول 30عرض و 70ارتفاع تقریبا یک ساله که ابگیری شده از نظر جا بجایی اب بین سامپ و تانک مشکل داشتم یعنی مقدار ابی که باید جابجا میشد حد اقل 800 لیتد در ساعت باید میبود و نبود من چون میخواستم پمپ اک و اسکیمر رو یکی کنم که هم صدا کمتر بشه هم فضای کمتری رو اشقال کنه رفتم و یک پمپ متورخانه ای کوچک و بی صدا تهیه کردم که 160 متر در دقیقه دبی داره و این پمپ فلزی هستش با توجه به دبی بالای پمپ من میخوام از خروجی پمپ یک سه راهی بگیرم یک راه برای اسکیمر که در خانه سوم سامپ قرار داره و یک راه برای ورودی تانک سوال اینجاست اولا این کار قابل قبوله و دوما فلزی بودن پمپ که بیرون از سامپ قرار داره و تبعا ممکنه زنگ بزنه ایجاد مشکل نمیکنه ممنون میشم از اساتید اگر کمکم کنن.
    ویرایش توسط مهدیf.v : 17th December 2015 در ساعت 02:41 PM دلیل: اشکال املایی

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیf.v نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و اساتیدبنده تازه عضو شدم و از اشناییتون خوشبختم من ی تانک به ابعاد150طول 50عرض و 80 ارتفاع دارم و یک سامپ به ابعاد 100طول 30عرض و 70ارتفاع تقریبا یک ساله که ابگیری شده از نظر جا بجایی اب بین سامپ و تانک مشکل داشتم یعنی مقدار ابی که باید جابجا میشد حد اقل 800 لیتد در ساعت باید میبود و نبود من چون میخواستم پمپ اک و اسکیمر رو یکی کنم که هم صدا کمتر بشه هم فضای کمتری رو اشقال کنه رفتم و یک پمپ متورخانه ای کوچک و بی صدا تهیه کردم که 160 متر در دقیقه دبی داره و این پمپ فلزی هستش با توجه به دبی بالای پمپ من میخوام از خروجی پمپ یک سه راهی بگیرم یک راه برای اسکیمر که در خانه سوم سامپ قرار داره و یک راه برای ورودی تانک سوال اینجاست اولا این کار قابل قبوله و دوما فلزی بودن پمپ که بیرون از سامپ قرار داره و تبعا ممکنه زنگ بزنه ایجاد مشکل نمیکنه ممنون میشم از اساتید اگر کمکم کنن.

دوست عزیز شما سوالاتون را زیاد تکرار پرسیدید وموجب بی نظمی وبی محتوا شدن بعضی از صفحات تایپیکها شده لطفا یه تایپیک برای اکتون داخل بخشعکس آکواریوم های آب شور اعضا درست کنید ومشخصات وعکس اکتون را بزارید وسوالاتتون را توی تایپیک خودتون بدون تکرار فعلا بپرسید تا دوستان بهتر بتونند راهنمایی کنند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    سلام دوستان
    برای ساخت تانک با ارتفاع 75 عرض 70 و طول 200سانت می خوام شیشه سفارش بدم ضخامت شیشه ها احتمالا 16 میل هست ولی جهت استحکام و زیبایی تانک چه شیشه ای بهتره و نحوه برش شیشه باید به چه صورتی باشه(بعضی تانکها رو دیدم طوری برش خوردن که لبه های شیشه حالت پخ داره)
    ضمنا آدرس شیشه بری که تو تهران هم کاربلد باشه و هم منصف رو پیشنهاد بدید

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا خطیب نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ساخت تانک با ارتفاع 75 عرض 70 و طول 200سانت می خوام شیشه سفارش بدم ضخامت شیشه ها احتمالا 16 میل هست ولی جهت استحکام و زیبایی تانک چه شیشه ای بهتره و نحوه برش شیشه باید به چه صورتی باشه(بعضی تانکها رو دیدم طوری برش خوردن که لبه های شیشه حالت پخ داره)
    ضمنا آدرس شیشه بری که تو تهران هم کاربلد باشه و هم منصف رو پیشنهاد بدید
    سلام
    جواب سوالها رو خودتون دادید ، بهترین کار همون پخ هست که چسب بیشتری بگیره و از پراکندگی چسب جلوگیری کنه
    شیشه کریستال بسیار شفافه که خیلی گرونه ، شیشه سیکوریت هم که خوب نیست چون زود میشکنه و بقیه فلوت هستن که من تا حالا نشنیدم کسی شیشه های کارخانه های مختلف رو با هم مقایسه کرده باشه

send by tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    سلام دوستان اگه بخوایم ورودی آب به داخل تانک رو از چندین سوراخ به داخل تانک بدیم بطوریکه برخی ورودیها نزدیک به کف تانک باشه چطور میشه مانع تخلیه آب تانک به داخل سامپ در زمان قطعی برق شد؟

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    سلام دوستان اگه بخوایم ورودی آب به داخل تانک رو از چندین سوراخ به داخل تانک بدیم بطوریکه برخی ورودیها نزدیک به کف تانک باشه چطور میشه مانع تخلیه آب تانک به داخل سامپ در زمان قطعی برق شد؟
    سلام:
    به نظرم بشه از شیرهای یکطرفه استفاده کنید (فقط باید مدل پلاستیکی باشه که با آب شور واکنش نشون نده )
    اگر مجبور به اینکار نیستید انجامش ندید چون قدرت واتر پمپ رو کاهش میده و مشکلات آب بندی و همین برگشت آب و ... ایجاد میکنه که اصلا معقول نیست چنین کاری .
    موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    سلام آقای میرنژاد من این مورد رو توی تانکهای بزرگ خارجی با سنگهای زیاد دیدم احتمالا برای ایجاد جریان در نقاط کور ولی نمی دونم راهکار مناسب برای مشکل تخلیه تانک چیه

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز شدنش که میشه بدین صورت که شما لوله ای که از واتر پمپ میاد را بیارید بالا تا نزدیک سطح اب تانک ،اونجا زانویی بزنید وبه ورودی که میخواید در سطح اب باشه وصل میشه ،انشعا***** که میخواید برای پایین بگیرید را باید از بین این زانویی وفیتینگ ورودی سطح اب باشه،فقط ورودی سطح اب را کوچکتر از ورودیهای دیگه بگیرید که همه اب ورودی از فیتینگی که در سطح هست وارد نشه،ولی بنظر من شما میتونید با موجساز هم این مشکل را حل کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18558
    سپاس از راهنمایی دوستان
    لوله و اتصالات با کیفیت و قیمت مناسب رو از کجا میشه تهیه کرد؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    13989
    با سلام خدمت دوستان عزیز.خدا بخاد دارم تانک آبشور ره اندازی میکنم به ابعاد100*40*60 سوال داشتم راجب به ساخت سمپ
    که در چه ابعادی درست کنمش فقط دوست دارم که طولش بیشتر از 70 سانت نشه
    راهنمایم کنین که چند خونه لازم هستش برای تانکم و این که به چه شکل درست کنم
    اگه امکان داره شکل سامپ برام بزارین فقط یکم عجله دارم عشق آبشور داره دیونم میکنه

صفحه 14 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)