صفحه 77 از 100 نخستنخست ... 27585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 761 به 770 از 991
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17800
    سلام . بچه های من تازه عضو شدم یه سوال داشتم یک هفته ای هست که یه بچه خوکچه ماده خریدم خیلی شیطونه و خوراکش هم خوبه فقط صبح ها رنگ گوشش طبیعی هست تقریبا کرم روشن ولی شبا قرمز فرمز میشه طوری که رگ های خونیش به وضوح دیده میشه آیا این حالت طبیعی هست؟ و اینکه یونجه و جعفری همشه به مقدار کم در دسترسش هست . خیار و فلفل دلمه ای روزی ۲ بار بهش میدم . ولی آب اصلا بهش نمیدم فروشنده گفت آب بدنشو بهتره که از میوه و سبزیحات تامین کنه . در مورد گوشش ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17900
    سلام من یه خوکچه هندی دارم که یک سالشه خیلی آرومه و تنبله فقط صبح های زود بازی میکنه و بقیه روز و همش میخوابه و هیچ تکون نمیخورره سنش که کمتر بود شیطون بود ولی الان خیلی تنبله این طبیعیه آیا واکسن خاصی داره که حتما باید زده بشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    17918
    سلاممن میخواستم یه ذره راهنمایی بگیرم ازتون برای خریدخوکچه هندی ...من خیلی دوسشون دارم ولی مشکل اینه که چون باخانوادم زندگی میکنم اونهاام بایدراضی باشن من مامانم خیلی به بوحساسه برای همین چن سال پیش مجبورشدم همستراموبدم به کسی میخواستم بدونم خوکچه هم به همون اندازه بوداره؟؟؟؟یامیشه کاری برای کم ترشدن بوش کرد؟؟؟مرسی

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط alona نمایش پست ها
    سلاممن میخواستم یه ذره راهنمایی بگیرم ازتون برای خریدخوکچه هندی ...من خیلی دوسشون دارم ولی مشکل اینه که چون باخانوادم زندگی میکنم اونهاام بایدراضی باشن من مامانم خیلی به بوحساسه برای همین چن سال پیش مجبورشدم همستراموبدم به کسی میخواستم بدونم خوکچه هم به همون اندازه بوداره؟؟؟؟یامیشه کاری برای کم ترشدن بوش کرد؟؟؟مرسی

سلام
    بوی ادرار همستر بیشتر از خوکچه هاس شاید بشه گفت خوکچه اصلا بو نمیده اما این باید مد نظرتون باشه که هر چیزی از انسان گرفته تا حیوان اگر نظافتش رعایت قطعا بو خواهد گرفت!اگر بستر کف و محل نگه داریش رو تمیز نگه دارید به مشکل بر نمیخورید،بهتره قبل از خرید به شرایط خودت،خانوادت و به شرایط و امکاناتی که اون حیون لازم داره خوب فکر کن اگر دیدی تونستید ازش مراقبت کنید و خواسته و نیازیش رو بر طرف کنید حتما بخرید و از داشتنش لذت کافی رو ببرید
    ،موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    17935
    سلام من ی خوکچه خریدم دو هفته پیش اولش ی چشمش یکم از اون یکی کمتر باز میشد بعدش ی چند روز ک گذشت هر دو چشماش اشک میزدن و صبح ک بیدار میشد چشاش چرک کرده بودن الانم ک ابریزش بینی داره وصداش گرفته دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنین

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط 75sepideh نمایش پست ها
    سلام من ی خوکچه خریدم دو هفته پیش اولش ی چشمش یکم از اون یکی کمتر باز میشد بعدش ی چند روز ک گذشت هر دو چشماش اشک میزدن و صبح ک بیدار میشد چشاش چرک کرده بودن الانم ک ابریزش بینی داره وصداش گرفته دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنین
    سلام،حتما و زودتر ببریدش دامپزشکی دوست عزیز

Sent from my ASUS PadFone using Tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    17953
    سلام دوستان.
    من دیشب ی خوکچه گرفتم نره 3.4ماهشه ولی تپلی و بزرگه.نمیدونم چجوری باید ی کاری کنم ک بهم عادت کنه.
    هنوز کاری برا جایگاهش نکردم و فقط اکواریومه نمیدونم چی کف اکواریومش بریزم و چیکار کنم ک هرجایی دست شویی نکنه چون از دیشب تا الان هرجایی ک دوسداشته دست شویی کرده منم چون هنوز لوازم لازمو براش نگرفتم چیزی بهش نگفتم ولی میشه کمکم کنید چیکار کنم!!!!!!!!!؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    17953
    راستی اینم بگم همش میره ی گوشه و پشتشو میکنه به من و فقط موقع خوردن از دستم میخوره!اصلانم از خودش صدایی در نمیاره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    17998
    سلام من قصد خرید خوکچه دارم از یک نفر یک خوکچه دیدم طبق تحقیق فهمیدم خوکچه نزاد حبشیه درسته ؟ نژاد خوبیه ؟

قیمتش رو بهم 120 تومن میگه گرون میگه یا قیمت مناسبه ؟

اینم عکساش

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    18162
    سلام. خوکچه من سه ماهشه. تازه خریدم و خیلی عادتای غذاییشوو نمیدونم. ولی هرچی جلوش میذارم نمیخوره. واقعا مستاصل شدم. کرفس، لوبیا، خیار، فلفل دلمه ای، هندوانه، جعفری، پلت نمی خوره! فقط سیب و گوجه فرنگی و هویج و یونجه به مقدار خیلی کم میخوره. از پلت خارجی مخصوص هم فقط دانه های ریزش رو جدا میکنه و اون رو هم خیلی خیلی کم و اگه من بشینم کنار قفسش و نگاش کنم می خوره! از ظرف آب مخصوصش اصلا آب نمی خوره و من به شدت نگران کم آبی بدنش هستم. فقط از کاسه آب می خوره. اونم وقتی میذارم توی قفسش در عرض 2 ثانیه میپره توش و آبها رو میریزه توی قفس. موندم با آب خوردنش چیکار کنم. خلاصه اصلا عادتای غذایی خوبی نداره و نمیدونم چطور عادتاشو تغییر بدم. حتی گشنه و بی آب هم گذاشتمش تا شاید مجبور بشه غذا و آب رو از جایی که دوست نداره بخوره ولی تسلیم نشد!!! تمام غذاها پلاسیده شدن و اون هم گشنه کنار قفس نشسته بود!!! لطفا کمکم کنید!!

صفحه 77 از 100 نخستنخست ... 27585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)