صفحه 245 از 251 نخستنخست ... 145195226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,441 به 2,450 از 2506
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    با درود و خسته نباشید خدمت آقای فلاح

قناری زرد یکساله پیش ما هست و وقتی گرفتمش حدودا 6 ماهه بود.
    استرس عجیب و غریبی داره. از دو متری که رد میشی، بی وقفه مراقب هست. یا یکی-دو متر اون ور طرف قفس داری کار انجام میدی، مدام روی چوب ها حرکت میکنه و صدا میده. مشخصه داره از استرس رنج میبره. متاسفانه صداش هم درنمیاد و نمیخونه. جابجاش هم نکردم چند هفته هست و سمتش نمیرم اما درست نمیشه
    درصورتی که قناری سفید که حدودا 4-5 داره اینطور نیست و عادی رفتار میکنه.

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط life24 نمایش پست ها
    با درود و خسته نباشید خدمت آقای فلاح

قناری زرد یکساله پیش ما هست و وقتی گرفتمش حدودا 6 ماهه بود.
    استرس عجیب و غریبی داره. از دو متری که رد میشی، بی وقفه مراقب هست. یا یکی-دو متر اون ور طرف قفس داری کار انجام میدی، مدام روی چوب ها حرکت میکنه و صدا میده. مشخصه داره از استرس رنج میبره. متاسفانه صداش هم درنمیاد و نمیخونه. جابجاش هم نکردم چند هفته هست و سمتش نمیرم اما درست نمیشه
    درصورتی که قناری سفید که حدودا 4-5 داره اینطور نیست و عادی رفتار میکنه.
    سلام ارادت
    قناری از روز اول استرس داشت ؟
    استرس قناری و اکثر پرنده های آواز خوان معمولا بر اثر اتفاقی که موجب ترس پرنده باشه پیش میاد و گاهی این ترس رو پرنده سخت فراموش میکنه و گاهی بر عکس ...
    در هر صورت با ویتامین های مخصوص پرندگان آواز خوان پرنده رو تقویت کنید تا سیستم دفاعی بدنش در مقابل باکتری ها و ویروس های بیماری زا قوی باشه و داروی خواصی من تا به حال ندیدم {شاید باشه}
    این روش که عرض میکنم تجربی هست که هم بنده و هم چند دوست دیگر امتحان کردند و به نتیجه رسیده اند به این صورت که پرنده رو روزی 5 دقیقه در محیط نگهداری با رعایت نکاتی از قبیل : {بسته بودن در و پنجره ها ، خاموش بودن اجاق گاز ، تلوزیون ووو} این کار رو از روزی 5 دقیقه شروع کنید تا زمانی که احساس کنید استرس پرنده تا حدودی از بین رفته و در کل اگر به احتمال 1% هم درمانی برای استرس پرنده نباشه اینکار هیچ ضرری برای پرنده نخواهد داشت . امتحان کنید نتیجه اش رو خواهید دید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Qanari. Morgh eghsh. Fench
    شماره عضویت
    26865
    من قناری هام دیروز باهم خوب بودن جفتگیری میکردن ولی امروز صبح ماده بالشو باز میکرد دنبال نر میکرد چند دقیقه نرو بیرون کردم دوباره انداختم پیشش دوباره جفتگیری کردن من نمیفهمم این چه مسخره بازیه قناریا دارن اعصابم خورد شده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بیماری یک بیماری کمپلکس شده است و میتواند عامل ویروسی هم داشته باشد . اگر عامل ویروسی غالب باشد واگیر دار شدید است و مانند آبله باید پادتن بیماری توسط بدن قناری ساخته شود و چون همراه با بی اشتهایی و ضعف است معمولا قبل از ساختن پادتن قناری تلف میشود . برای پیشگیری عامل های ویروسی باید قناری واکسیناسیون شود .
    اگر عامل میکروبی غالب باشد با دارو درمان میشود در این حالت واگیر از طریق خوردن فضله قناری بیمار و آب مشترک میتواند منتقل شود .
    در کل پیشگیری بهتر از درمان است و بهترین راه پیشگیری خرید قناری از مکان ها و اشخاص معتبر و قرنطینه کردن قناری است.
    موفق باشید .
    سلام.خسته نباشین.قناری تو قفس بود قفس افتاد نمیدونم چطور خورد کف قفس اما چند روزه پاش درد میکنه.اول گفتم بهتر میشه اما الان از دیروز دیگه نمیتونه رو پاش واسته.همش کف قفسه.به قناری فروشی رفتیم گفته اگه پاش سیاه بشه میمیره.پاش سیاه نشده .نمیدونم چکار کنم.دامپزشک هم نمیدونم کجاس.شما میتونین کمک کنید.من چکار کنم پاش خوب بشه.پاشو حرکت میده اما رو میله نمیتونه وایسه...ممنون میشم راهنماییم کنین.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام ارادت
    قناری از روز اول استرس داشت ؟
    استرس قناری و اکثر پرنده های آواز خوان معمولا بر اثر اتفاقی که موجب ترس پرنده باشه پیش میاد و گاهی این ترس رو پرنده سخت فراموش میکنه و گاهی بر عکس ...
    در هر صورت با ویتامین های مخصوص پرندگان آواز خوان پرنده رو تقویت کنید تا سیستم دفاعی بدنش در مقابل باکتری ها و ویروس های بیماری زا قوی باشه و داروی خواصی من تا به حال ندیدم {شاید باشه}
    این روش که عرض میکنم تجربی هست که هم بنده و هم چند دوست دیگر امتحان کردند و به نتیجه رسیده اند به این صورت که پرنده رو روزی 5 دقیقه در محیط نگهداری با رعایت نکاتی از قبیل : {بسته بودن در و پنجره ها ، خاموش بودن اجاق گاز ، تلوزیون ووو} این کار رو از روزی 5 دقیقه شروع کنید تا زمانی که احساس کنید استرس پرنده تا حدودی از بین رفته و در کل اگر به احتمال 1% هم درمانی برای استرس پرنده نباشه اینکار هیچ ضرری برای پرنده نخواهد داشت . امتحان کنید نتیجه اش رو خواهید دید .
    سلام.خسته نباشین.قناری تو قفس بود قفس افتاد نمیدونم چطور خورد کف قفس اما چند روزه پاش درد میکنه.اول گفتم بهتر میشه اما الان از دیروز دیگه نمیتونه رو پاش واسته.همش کف قفسه.به قناری فروشی رفتیم گفته اگه پاش سیاه بشه میمیره.پاش سیاه نشده .نمیدونم چکار کنم.دامپزشک هم نمیدونم کجاس.شما میتونین کمک کنید.من چکار کنم پاش خوب بشه.پاشو حرکت میده اما رو میله نمیتونه وایسه...ممنون میشم راهنماییم کنین.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط عشق حیوون نمایش پست ها
    سلام
    پای قناری با افتادن قفس ضربه خورده و تنها راه برای معالجه و درمان «دکتر دامپزشک» هست که باید از نزدیک پای قناری رو ببینند .
    اگر تهران هستید خیابان اسکندری دو سه تا دامپزشکی هست میتونید اونجا ببرید .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    اره اسیب دیده.نشکسته فقط مثل اینکه از داخل یکاری شده.نخیر تهران نیستیم..باشه ممنون میبرمش دکتر..

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط loveme نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه قناری دارم بخوام یه کاری کنم بخونه که همیشه چهچه بزنه باید چیکار کنم؟؟؟
    خسته شدم دیگهه لطفا دوستانی که تو این مورد اطلاع دارند جواب بدن البته من هر روز براش آب بازی میزارم با آهنگ جدید که همراه با آب بازی با موسیقی بتونه بخونه آهنگی که براش پخش میکنم صدای قناری هست.
    سلام
    از نر بودن قناری اطمینان دارید ؟ و اینکه چند سال و یا چند ماه داره ؟ دوره پر ریزی [تو لکی] رو طی کرده و پرهای قناری نو و سالم هستش ؟
    تغذیه قناری به چه صورت و چه دانه هایی هست ؟
    البته هر روز هم استحمام برای قناری خوب نیست حداکثر هفته ای 3 بار و قبل از ساعت 1 بعد از ظهر باید انجام بشه .
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    با درود

دوستان من یک قناری گیرم آمده که بال هاشو چیدن و از این کار بسیار ناراحتم.
    آیا مجددا بال هاش درمیاد؟ چقدر طول میکشه؟ آیا راهی هست که زودتر بال هاش دربیاد؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    و سوال بعدی اینکه قناری که دهنش رو باز کنه علت چیه؟ گرمش هست یا سرما خورده؟ همین دو علت میتونه باشه؟

صفحه 245 از 251 نخستنخست ... 145195226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)