صفحه 7 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 529
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام . میخواستم در مورد کیفیت کودهای نتلی که هم زیر هست هم رو سوال کنم . کسی استفاده کرده ؟
    سلام دوست گرامی من گمان نمیکنم این برند به پای جی بی ال برسه خیلی ریسک نکنید البته دوستانی که استفاده کردن بهتر میتونند نظر بدن.

موفق باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8661
    با سلام یک سوال داشتم ..من از یک نوع بستر ارزون قیمت استفاده میکنم....... خرده های ریز شده از یک نوع سنگ قرمز رنگه.......یکی از دوستان گفت که این بستر اهکیه و برای گیاه خوب نیست .....می خواستم ببینم کسی از این بستر استفاده کرده یا اطلا عاتی در مورد این داره یا نه.....؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط Keyvan_M نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی من گمان نمیکنم این برند به پای جی بی ال برسه خیلی ریسک نکنید البته دوستانی که استفاده کردن بهتر میتونند نظر بدن.

موفق باشید.

سلام کیوان جان . اون که بله من خودمم الان 2 تا اکواریوم دارم که هر دو با جی بی ال بستر سازی شده . اما همونطور که میدونی کود جی بی ال کارایی لازم برای گیاهان کفپوش رو اصلا نداره چون خیلی سبک هستش من اینکارو قبلا امتحان کردم اصلا جواب نمیده . مثلا اشک بچه رو میشه کاشت نگه هم میشه داشت اما رشد که نداره هیچی هی خورد خورد ازش جدا میشه . یا چمن هم به این صورت . شیشه میز آماده شده واقعا موندم چه تصمیمی بگیرم الوس هم خوبه اما واقعا قیمتش دیوونه کننده هستش برای سایز تانک من 1 میلیون در میاد . میگی چکار کنم !؟

ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط gem_sniper نمایش پست ها
    با سلام یک سوال داشتم ..من از یک نوع بستر ارزون قیمت استفاده میکنم....... خرده های ریز شده از یک نوع سنگ قرمز رنگه.......یکی از دوستان گفت که این بستر اهکیه و برای گیاه خوب نیست .....می خواستم ببینم کسی از این بستر استفاده کرده یا اطلا عاتی در مورد این داره یا نه.....؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

سلام دوست عزیز . یه مشت بریز تو لیوان یه مقدار سرکه بریز روش اگه کف کرد که مشکل داره اگه نه پس موردی نداره . من قبلا با این بستر پلنت کار کردم اما خالی نریز 2 بسته jbl basis بریز زیرش . من مشکلی نداشتم اما کلا کیفیت پایینه .
    ویرایش توسط K.MR : 6th June 2012 در ساعت 11:29 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    سلام دوست من

خود من هم نزدیک 2 ماهی هست که از این نوع بستر استفاده می کنم توی این مدت زیاد بد نبوده حداقل برای من که اینجور بوده تا الان

یادت باشه زیاد نشوریش که به اشتباه تمام موادش از بین میره رنگش هم مثل آب هویج میمونه !!

ولی به قول دوستمون آقا حامد حتما از کود مرغوب مثل tetra یا jbl یا azoo زیر این بستر استفاده کن

سعی کن بعد از آب گیری تانک جوری گیاه هارو بکار که بستر زاد بهم نخوره که آب رو کدر میکنه البته بعد از نیم ساعتی از دوباره به حالت اول برمیگرده

موفق باشی

داود
    ویرایش توسط K.MR : 6th June 2012 در ساعت 11:29 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8661
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . یه مشت بریز تو لیوان یه مقدار سرکه بریز روش اگه کف کرد که مشکل داره اگه نه پس موردی نداره . من قبلا با این بستر پلنت کار کردم اما خالی نریز 2 بسته jbl basis بریز زیرش . من مشکلی نداشتم اما کلا کیفیت پایینه .
    من یک مشتش رو ریختم توی سرکه حباب های گاز ازش خارج شد و کمی کف کرد......پس باید همشو عوض کنم بدرد نمیخوره

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    من یک مشتش رو ریختم توی سرکه حباب های گاز ازش خارج شد و کمی کف کرد......پس باید همشو عوض کنم بدرد نمیخوره

همونطوری که خودتون امتحان کردید متوجه شدید که شن زیاد مرغوبی نیست . اگر نمیخوای زیاد هزینه کنی شن عربی یا ریز رودخونه ای بدون خورده صدف بریز . اما باز هم از یه ریز بستر استفاده کنید دوست من . باز هم میگم با این هم میتونی کارت رو راه بندازی اما خوب بعدا بستگی به co2 . نور و کود های مایعی که میریزی داره . به هر حال هزینه از شماست . تصمیم آخر هم با خودتونه .

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    سلام دوست من خود من هم نزدیک 2 ماهی هست که از این نوع بستر استفاده می کنم توی این مدت زیاد بد نبوده حداقل برای من که اینجور بوده تا الان یادت باشه زیاد نشوریش که به اشتباه تمام موادش از بین میره رنگش هم مثل آب هویج میمونه !! ولی به قول دوستمون آقا حامد حتما از کود مرغوب مثل tetra یا jbl یا azoo زیر این بستر استفاده کن سعی کن بعد از آب گیری تانک جوری گیاه هارو بکار که بستر زاد بهم نخوره که آب رو کدر میکنه البته بعد از نیم ساعتی از دوباره به حالت اول برمیگرده موفق باشی داود
    سلام دوست عزیز با نظرت موافقم شستنش واقعا تلف کردن آب هست چون با دستگاه خوردش میکنن بیشتر خاکه تا شن . اما منظورت از اینکه تمام موادش از بین میره رو نمیفهمم . این شن رسما هیچ خاصیتی نداره . مگه غیر از اینه ؟
    ویرایش توسط K.MR : 7th June 2012 در ساعت 12:06 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    سلام بالاخره ما موفق شذیم از پنج شنبه تا امروز که یکشنبه هستش وارد فروم بشیم . آخر هم نفهمیدیم ایراد از ما بود یا جای دیگه ...

ما دلمون رو زدیم به دریا کود زیر و رو brightwell رو خریدیم . حالا راه مینداریم ببینیم چی میشه...

کسی نیست که استفاده کرده باشه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    درود حامد جان.
    عزيز اسم كامل كود برايت ول رو بهمراه وزن و قيمتش لطفا برامون بنويس..
    طبق تعاريفي كه خود سايتش كرده و تنوع بسيار زياد كودهاي جامدش بايد چيز خوبي باشه.(بهتر از جي بي ال )..اميدوارم كه همينطور باشه..
    مرسي

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    سلام اشکان جان . چشم این کار رو میکنم . خودم هم خیلی امیدوارم به نظرم کود با کیفیتی میاد .

صفحه 7 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)