صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 226
    همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansouri71 نمایش پست ها
    چرا نمیشه استفاده کرد؟؟
    من ماهیام ارونیوم گرفتند،دو روز یبار میمیرند؟؟
    پس چکار کنم؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    وقتی از منابع کربنی استفاده میشه نمیشه همزمان ازوسایلی مثل ازنساز وuvاستفاده کرد،درضمن اگه همه ماهیها مرضی گرفتن یو وی نمیتونه معالجه کنی بلکه میتونه تا حدودی از شیوع بعضی از بیماریها جلوگیری کنه.اگه میشه چندتا عکس از ماهیهاتون بزارید تا از نوع بیماری مطمًن شد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    18141
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    وقتی از منابع کربنی استفاده میشه نمیشه همزمان ازوسایلی مثل ازنساز وuvاستفاده کرد،درضمن اگه همه ماهیها مرضی گرفتن یو وی نمیتونه معالجه کنی بلکه میتونه تا حدودی از شیوع بعضی از بیماریها جلوگیری کنه.اگه میشه چندتا عکس از ماهیهاتون بزارید تا از نوع بیماری مطمًن شد
    بله،بیماریشون مسریه،یه روزه میگیرند فردا میمیرند.
    خوب منم درگیره همینم
    میخوام بقیه این بیماریو نگیرند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    18141
    از وقتی مرجانارا اضافه کردم اینطوری شد
    ماهی ها خودشونا به لایوراکا میکشند

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    از وقتی مرجانارا اضافه کردم اینطوری شد
    ماهی ها خودشونا به لایوراکا میکشند

دوست عزیز با این عکس که نمیشه تشخیص داد تنها چیزی که من میبینم لکه قرمز رنگ که میتونه بر اثر خارش ایجاد شده بهتره ماهیهاتون را با عکسهایی که برای ادینیوم هست مطاقبت بدید اگه مطمًن شدید .اول باید ماهیها را بگیرید وحمام اب شیرینشون بدید بعدشم بیندازیدشون تو تانک قرنطینه واز داروهای حاوی سولفات مس استفاده کنید(دقت کنید که نباید مس از حد مجاز بیشتر بشه همچنین کمتر هم باشه تاثیری نداره،تو تانک اصلی هم داروحاوی مس استفاده نکنید)

احتمالا ناقل بیماری همراه مرجانها و موجودات همراه مرجانها امده باشه همچنین چون موقع ورود مرجانها اک را دستکاری کردید باعث استرس تو ماهیها شده و ماهیها مقاومت کمتری در مقابل بیماری داشتند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    18141
    دوست عزیز با این عکس که نمیشه تشخیص داد تنها چیزی که من میبینم لکه قرمز رنگ که میتونه بر اثر خارش ایجاد شده بهتره ماهیهاتون را با عکسهایی که برای ادینیوم هست مطاقبت بدید اگه مطمًن شدید .اول باید ماهیها را بگیرید وحمام اب شیرینشون بدید بعدشم بیندازیدشون تو تانک قرنطینه واز داروهای حاوی سولفات مس استفاده کنید(دقت کنید که نباید مس از حد مجاز بیشتر بشه همچنین کمتر هم باشه تاثیری نداره،تو تانک اصلی هم داروحاوی مس استفاده نکنید)

احتمالا ناقل بیماری همراه مرجانها و موجودات همراه مرجانها امده باشه همچنین چون موقع ورود مرجانها اک را دستکاری کردید باعث استرس تو ماهیها شده و ماهیها مقاومت کمتری در مقابل بیماری داشتند
    عکس دیگه ای ندارم
    فعلا که بقیرو عصاره سیر میدم بشون،ایشالا که دیگه نگیرند
    ولی من تو یوتیوب که نگاه میکنم،از سیستم بایو با یو وی همزمان استفاده میکنند
    تانک قرنطینه ندارم،تو فکره راه اندازیش هستم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    سلام خدمت جناب منصوری عزیز مبارک باشه تانک خوبی شده داشتم پست های تاپیک رو میخوندم که متوجه شدم سیستم بایوپلت اضافه کردین به تانکتون برای اینکه بخواین نتیجه خوبی بگیرین بهتره محلولهای مربوط به این سیستم رو تهیه کنید و به وسیله دوزینگ پمپ به طور مرتب به تانک اضافه کنید که برای اینکه یه تانک ریف بدون دردسر داشته باشی لازمه که معمولا شامل چهار محلول بطور خودکار تمام پارامترهای آب رو تو شرایط ایده ال نگه میداره.

اگه بخوای با قیمت مناسب به نتیجه مطلوب برسیreefflower یا aquaforest گزینه خوبی هست
    http://www.dolphiran.com/product_item.aspx?oid=7446

Sent from my LG-D855 using Parsipet mobile app

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed3015 نمایش پست ها
    سلام خدمت جناب منصوری عزیز مبارک باشه تانک خوبی شده داشتم پست های تاپیک رو میخوندم که متوجه شدم سیستم بایوپلت اضافه کردین به تانکتون برای اینکه بخواین نتیجه خوبی بگیرین بهتره محلولهای مربوط به این سیستم رو تهیه کنید و به وسیله دوزینگ پمپ به طور مرتب به تانک اضافه کنید که برای اینکه یه تانک ریف بدون دردسر داشته باشی لازمه که معمولا شامل چهار محلول بطور خودکار تمام پارامترهای آب رو تو شرایط ایده ال نگه میداره.

اگه بخوای با قیمت مناسب به نتیجه مطلوب برسیreefflower یا aquaforest گزینه خوبی هست
    http://www.dolphiran.com/product_item.aspx?oid=7446

Sent from my LG-D855 using Parsipet mobile app
    دوست عزیز شما از این محصولات استفاده کردید همچنین از محصولات معتبر هم استفاده کردید ،اگر نه من استفاده کردم یکی قوطی ۸۰۰گرم توربو کلسیم کنت ۵برابر یه بطری سه لیتری کلسیم ریف فلاور جواب میده در صورتی که قیمتش هم بیشتره

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    عکس دیگه ای ندارم
    فعلا که بقیرو عصاره سیر میدم بشون،ایشالا که دیگه نگیرند
    ولی من تو یوتیوب که نگاه میکنم،از سیستم بایو با یو وی همزمان استفاده میکنند
    تانک قرنطینه ندارم،تو فکره راه اندازیش هستم

دوست عزیز وقتی ما داریم از منابع کربنی استفاده میکنیم موجب میشه که باکتری در تاتک چندین برابر بشه و وقتی همزمان از ازنساز یا uvاستفاده بشه موجب میشه این باکتریها بمیرند ونه تنها کمک میشه بلکه باعث بهم خوردن پارامترهای اب هم میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    دوست عزیز وقتی ما داریم از منابع کربنی استفاده میکنیم موجب میشه که باکتری در تاتک چندین برابر بشه و وقتی همزمان از ازنساز یا uvاستفاده بشه موجب میشه این باکتریها بمیرند ونه تنها کمک میشه بلکه باعث بهم خوردن پارامترهای اب هم میشه
    این قضیه در حد تئوریه و تو تجربه هیچ گزارشی از به هم خوردن شرایط آب در صورت استفاده از منابع کربنی و یو وی نشده. خیلی از دوستان من مثل imaan یا Hottarubi همزمان از یو وی و منابع کربنی دارند استفاده میکنند و هیچ مشکلی پیش نیومده نیترات هم همیشه نرمال بوده. تجمع باکتریهای تولید شده اونقدر هست که یو وی نمیتونه از پس همه بر بیاد و سرعت تکثیرشون هم بسیار زیاده. اسکیمر بسیار قوی هم واسه همین موقعه که باکتریها حالا چه مرده چه زنده سریعن از تانک خارج بشن. ولی در مورد ازن ساز این قضیه صحت داره. تمام آب رو استرلیزه میکنه و خیلی از یو وی هم قوتره و نمیشه همزمان از ازنساز و منابع کربنی استفاده کرد.(البته این هم فقط یه تئوریه باید آزمایش بشه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    این قضیه در حد تئوریه و تو تجربه هیچ گزارشی از به هم خوردن شرایط آب در صورت استفاده از منابع کربنی و یو وی نشده. خیلی از دوستان من مثل imaan یا Hottarubi همزمان از یو وی و منابع کربنی دارند استفاده میکنند و هیچ مشکلی پیش نیومده نیترات هم همیشه نرمال بوده. تجمع باکتریهای تولید شده اونقدر هست که یو وی نمیتونه از پس همه بر بیاد و سرعت تکثیرشون هم بسیار زیاده. اسکیمر بسیار قوی هم واسه همین موقعه که باکتریها حالا چه مرده چه زنده سریعن از تانک خارج بشن. ولی در مورد ازن ساز این قضیه صحت داره. تمام آب رو استرلیزه میکنه و خیلی از یو وی هم قوتره و نمیشه همزمان از ازنساز و منابع کربنی استفاده کرد.(البته این هم فقط یه تئوریه باید آزمایش بشه)
    دوست عزیز متاسفانه این دوستان تو ذهنم نیستند وشما هم میتونید استفاده کنید ولی چندتا سوال من را اگه اطلاع دارید جواب بدید بایو پلیت چگونه سبب وجود باکتری میشه وهمچنین یو وی چگونه عمل میکنه وقتی جواب این سوالها را پیدا کردید اونوقت ببینید که ایا تو استفاده همزمان مشکلی پیش نمیاد.

صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)