صفحه 42 از 60 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 593
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19692
    سلام مینامو بردم پیش دامپزشک گفت حدس میزنه ضرب خورده باشه و بهمم گفت اگه هم شکسته باشه اتل بذاری یا نذاری فرقی نداره چون پرنده مدام پاشو تکون میده و گفت بذار به مرور زمان پاش جوش میکنه وگفت به شانسم بستگی داره اگه کج جوش کنه تا آخر عمرش میلنگه 😭
    ازتون خواهش میکنم لطفا بگین چکار کنم آیا حرفایه پزشکه درسته یا نه؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعیدیاس نمایش پست ها
    سلام مینامو بردم پیش دامپزشک گفت حدس میزنه ضرب خورده باشه و بهمم گفت اگه هم شکسته باشه اتل بذاری یا نذاری فرقی نداره چون پرنده مدام پاشو تکون میده و گفت بذار به مرور زمان پاش جوش میکنه وگفت به شانسم بستگی داره اگه کج جوش کنه تا آخر عمرش میلنگه 😭
    ازتون خواهش میکنم لطفا بگین چکار کنم آیا حرفایه پزشکه درسته یا نه؟؟
    سلام . با دکتر برهانی کیا در تهران تماس بگیرید و شرایط پرندتون رو بهش بگید . ببینید چی میگه. شمارش در لینک زیر هست

http://www.parsipet.ir/showthread.ph...ll=1#post41753

Sent from my Lenovo TAB S8-50LC using Parsipet mobile app

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19692
    با سلام پایه مینام خداروشکر داره بهتر میشه اما یه مسئله ای هست که ممنون میشم راهنماییم کنید اول اینکه قبلا مینداختمش تو آب قشنگ آبتنی میکرد اما الان چند روزه هرکار میکنم ابتنی نمیکنه و انگاری از آب میترسه..
    دوم اینکه دوست دارم زودتر دون خور بشه اما تو یه نعلبکی چند روزه براش دونه پارس گذاشتم فقط نوک میزنه و قورت نمیده چکار کنم که خودش غذاشو بخوره.
    و سوم اینکه بال سمت هون پاش که ضرب خورده بود رو یه مقدار پایین نگه میداره ولی تو پرواز کردنش اصلا مشکلی نداره و فک نکنم هیچ دردی داشته باشه مشکلش چیه به نظرتون...
    ببخشید که سوالام زیاد شد ممنون میشم که جواب بدین یا علی

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    با سلام پایه مینام خداروشکر داره بهتر میشه اما یه مسئله ای هست که ممنون میشم راهنماییم کنید اول اینکه قبلا مینداختمش تو آب قشنگ آبتنی میکرد اما الان چند روزه هرکار میکنم ابتنی نمیکنه و انگاری از آب میترسه..
    دوم اینکه دوست دارم زودتر دون خور بشه اما تو یه نعلبکی چند روزه براش دونه پارس گذاشتم فقط نوک میزنه و قورت نمیده چکار کنم که خودش غذاشو بخوره.
    و سوم اینکه بال سمت هون پاش که ضرب خورده بود رو یه مقدار پایین نگه میداره ولی تو پرواز کردنش اصلا مشکلی نداره و فک نکنم هیچ دردی داشته باشه مشکلش چیه به نظرتون...
    ببخشید که سوالام زیاد شد ممنون میشم که جواب بدین یا علی
    سلام
    اگر تا چند روز آینده آب بازی نکرد با آب پاش بهش آب بپاشید. طوری که نترس.
    به هیچ عنوان دونه پارس بهش ندید. دونه مخصوص مرغ مینا رو بدید بصورت کم.
    مرغ مینا همچیز خوار است باید مراقب باشید غذاها. میوها.سبزیها... فاقد آهن یا بسیار کم باشه در غیر این صورت مریض و مرگش میشه.
    مثل میوه سیب یا غذای ابز مثل ماکارونی ( بدون افزودنی) خوبه..
    به قسمت تغذیه مرغ مینا مراجعه کنید اونجا اطلاعات. بسیار خوبی هست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19692
    ممنون از توضیحاتتون اون مطالب رو خوندم اما چیزی راجع به اینکه چطور مینامو دون خور کنم پیدا نکردم لطفا دوستانی که تجربه دارن کمکم کنند و بگن که چکار کنم که مینام خودش غذاشو بخوره ؟؟
    من ظرف دون خوریش رو پر کردم اما فقط نوک میزنه و قورت نمیده و وقتی گشنش میشه خیلی سرو صدا میکنه!!! سنشم فک کنم یک ماه و شایدم بیشتر باشه دقیق نمیدونم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19692
    سلام وقت تون بخیر اول بخاطر اینکه خیلی سوال میپرستم معذرت میخواد و دوم اینکه از خدمت تون سوالی داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنین که چکار کنم و اما سوالم اینه که جوجه مینام چند روزه عطسه هایه ممتد میکنه وفک میکنم سعی داره که ترشحات بینیش رو خارج کنه...اما خدای نکرده مینام اصلا بی حال و کسل بی اشتها نیست فقط همین عطسه ها و ترشحات بینیش نگرانم کرده ممنون میشم بفرمایین علت این ترشحات چیه آیا ممکنه سرما خورده باشه یا علتایه دیگه داره ... در ضمن محل نگهداریه مینام از نظر تمیزی و پاکیزگی مشکلی نداره چون من رو این موضوع خیلی حساسم و روزی دوبار و شایدم بیشتر قفسشو تمیز میکنم...
    منتظر جوابتون هستم ممنون از توجهتون یا علی

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    سلام وقت تون بخیر اول بخاطر اینکه خیلی سوال میپرستم معذرت میخواد و دوم اینکه از خدمت تون سوالی داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنین که چکار کنم و اما سوالم اینه که جوجه مینام چند روزه عطسه هایه ممتد میکنه وفک میکنم سعی داره که ترشحات بینیش رو خارج کنه...اما خدای نکرده مینام اصلا بی حال و کسل بی اشتها نیست فقط همین عطسه ها و ترشحات بینیش نگرانم کرده ممنون میشم بفرمایین علت این ترشحات چیه آیا ممکنه سرما خورده باشه یا علتایه دیگه داره ... در ضمن محل نگهداریه مینام از نظر تمیزی و پاکیزگی مشکلی نداره چون من رو این موضوع خیلی حساسم و روزی دوبار و شایدم بیشتر قفسشو تمیز میکنم...
    منتظر جوابتون هستم ممنون از توجهتون یا علی
    سلام
    بهتر به دامپزشک مراجعه کنید
    علایم ضعیف بودن رو نشون میده بهتر توی آبش مولتی ویتامین بریزید.
    همیشه از غذاهای دارای که فاقد آهن. و یا بسیار کم آهن هست استفاده کنید.
    ویرایش توسط مهدی خلیلی : 26th August 2016 در ساعت 08:41 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19692
    سلام به کمکتون احتیاج دارم لطفا کمکم کنید. من از جوجگی به مینام غذای پلت فله ای میدادم و الان دو ماهه ازونا استفاده میکنم ولی شنیدم که واسه مینا ضرر داره رفتم غذای بسته بندی مارک تاپ فید رو گرفتم اما اشتباه کردم و یک دفعی غذاشو عوض کردم یعنی با غذایه قبلیش مخلوط نکردم .. الان از صبح دیدم چشمشو میخارونه و هی به چوب نشیمنش میکشه و چوبم یکم خیس میشه فک کنم از چشمش آب میاد الانم یکم دور چشمش قرمز شده به نظرتون چش شده ممکنه به غذاش ربطی داشته باشه یا مشکل دیگه ای داره؟؟ لطفا راهنماییم کنید

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    سلام به کمکتون احتیاج دارم لطفا کمکم کنید. من از جوجگی به مینام غذای پلت فله ای میدادم و الان دو ماهه ازونا استفاده میکنم ولی شنیدم که واسه مینا ضرر داره رفتم غذای بسته بندی مارک تاپ فید رو گرفتم اما اشتباه کردم و یک دفعی غذاشو عوض کردم یعنی با غذایه قبلیش مخلوط نکردم .. الان از صبح دیدم چشمشو میخارونه و هی به چوب نشیمنش میکشه و چوبم یکم خیس میشه فک کنم از چشمش آب میاد الانم یکم دور چشمش قرمز شده به نظرتون چش شده ممکنه به غذاش ربطی داشته باشه یا مشکل دیگه ای داره؟؟ لطفا راهنماییم کنید
    سلام بله به غذاشو مربوط میشه. شما غذاهای باید استفاده کنید که فاقد آهن یا بسیار کم آهن باشه. کلا قفسش با لوازمش رو بشورید. ظرف آب تنی براش بزارید و از قطره مولتی ویتامین توی ظرف آب قاطی کنید در هفته چند قطره براش برزید..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    19692
    با سلام و عرض ادب.
    سوالی از خدمت تون داشتم.
    من یه مینا دارم حدود سه ماهشه یه مدتی میشه که از بینیش ترشحی میاد و بعضی وقتا هم باعث کیپ شدن حفره هایه بینیش میشه و به همین خاطر هرزگاهی یه صدای شبیه عطسه از خودش در میاره که میخواد حفره هایه بینیش رو باز کنه.
    غیر این مورد هیچ مشکل دیگه ای نداره و اصلا بی حال و کم اشتها نیست.
    در ضمن حدود یک ماهه پیش که بردم دامپزشکی گفتن علایمه سرما خوردگیه و دوتا قطره دادن که استفاده کردم ولی متاسفانه هنوز این ترشحات بینیش قط نشده.
    ممنون میشم راهنماییم کنید متشکرم

صفحه 42 از 60 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)