صفحه 8 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 174
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما-ماهی گلی
    شماره عضویت
    19426
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shaaahin نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایی هاتون
    گفتین گوشت چی؟؟من گوشت چرخ کرده ویا له شده دوبار بهش دادم
    یعنی میگین برای اموزشش باید از خوراکی که دوست داره استفاده کنم؟مثله تشویقی؟؟؟چیزی هم یاد میگیره؟
    یه سوال دیگه که داشتم خیلی نا ارومی میکنه تا برم سمتش همش دوس داره کنارش باشم بهم گفتن چون جوجه هست ایطوره بزرگ بشه وابستگیش کمتر میشه درسته این حرف؟ الان عاشق اینه دستم ببرم تو قفس بشینه روش پرهاشو صاف کنه...به صوتم شرطی هست اما وقتی میارمش بیرون اصلا بهم توجه نمیکنه این به علت کنجکاویش هست؟بزرگ تر بشه درست میشه؟
    شب ها خیلی نا ارومی میکنع تا بخوابه هی میپره اینور قفس میپره اون ور قفس
    فرمودین جای بلند میشینه پس باید قفسشو تو ارتفاع بذارم؟قفسش گوشه سالن هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    از گوشت قرمز استفاده نکنید.
    حتما از گوشت سفید ( مرغ. بلدرچین. شترمرغ..) استفاده کنید.بصورت آب. پز بدون هیچ افزودنی بهش بدید. سعی کنید زیاد بهش ندید
    تمام رفتارهایی که فرمودید طبیعی هست
    محل قفس نباید نور مستقیم آفتاب و باد قرار گیرد
    واقعا ممنونم به خاطر راهنمایی هاتون ببخشید منم هی سوال میکنم اخه تحربه اولمه از طرفی دلم نمیخواد این موجود بی زبون یوقتی خدای نکرده اذیت بشه پیش منه
    حالا این رفتار ها بزرگ تر بشه درست میشه؟؟؟؟

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    واقعا ممنونم به خاطر راهنمایی هاتون ببخشید منم هی سوال میکنم اخه تحربه اولمه از طرفی دلم نمیخواد این موجود بی زبون یوقتی خدای نکرده اذیت بشه پیش منه
    حالا این رفتار ها بزرگ تر بشه درست میشه؟؟؟؟
    سلام
    خواهش میکنم
    از لحاظ حس کنجکاوی یمقدار کمتر میشه ولی کنجکاو هست.
    هرچی بزرگتر میشه ارومتر و زیباتر میشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما-ماهی گلی
    شماره عضویت
    19426
    سلام ف
    خواهش میکنم
    از لحاظ حس کنجکاوی یمقدار کمتر میشه ولی کنجکاو هست.
    هرچی بزرگتر میشه ارومتر و زیباتر میشه.
    وای مممنون جناب خلیلی بابات کمک هاتون
    بخدا الان در یه پرنده فروشی بودم ببینم اون میتونه راهی پیش پام بذاره یا نه
    اقا من جرات ندارم برم دستشویی خونع رو میذاره رو سرش در حدی که از نفس میوفته همش صدام میزنه واقعا اگه بخواد ایطوری باشه نمیشه تحملش کرد اما هم من بهش وابسته شدم هم اون گناه داره واگذارش کنم به یکی دیگه
    جناب خلیلی پس یعنی تحمل کنم تا بزرگ تر بشه وابستگیش کمتر میشه؟؟؟خحالا ظرف نیم گرد گرفتم که دون پارس رو خیس کنم تا یاد بگیره خودش بخوره ولی وابستگیش واقعا زیاده جالب اینجاس درخواست اینی که از قفس بیاد بیرون رو هم نداره همین که بشینم کنارش براش کافیه
    اینم بگم جناب خلیلی من تنها زندگی میکنم و این بیچاره فقط منو میبینه
    ویرایش توسط Shaaahin : 11th June 2016 در ساعت 12:39 PM

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    وای مممنون جناب خلیلی بابات کمک هاتون
    بخدا الان در یه پرنده فروشی بودم ببینم اون میتونه راهی پیش پام بذاره یا نه
    اقا من جرات ندارم برم دستشویی خونع رو میذاره رو سرش در حدی که از نفس میوفته همش صدام میزنه واقعا اگه بخواد ایطوری باشه نمیشه تحملش کرد اما هم من بهش وابسته شدم هم اون گناه داره واگذارش کنم به یکی دیگه
    جناب خلیلی پس یعنی تحمل کنم تا بزرگ تر بشه وابستگیش کمتر میشه؟؟؟خحالا ظرف نیم گرد گرفتم که دون پارس رو خیس کنم تا یاد بگیره خودش بخوره ولی وابستگیش واقعا زیاده جالب اینجاس درخواست اینی که از قفس بیاد بیرون رو هم نداره همین که بشینم کنارش براش کافیه
    اینم بگم جناب خلیلی من تنها زندگی میکنم و این بیچاره فقط منو میبینه
    سلام
    عادت کرده به شما خیلی شدید. یکی بخاطر جوجه بودن و تنها بودن..
    بهتر از خودتون کم کم فاصله بدید مثلا در دومتریش باشید و بعد سه متری باشید. تا عادتش از سرشو کمتر بشه. میتونیت زمانی هم مشغول خوردن غذا هست به کارهاتون برسید.
    البته این موارد به آموزش شما و طرز نگهداری دارد و بمرور از بین میرود.
    بهتر یمقدار مستقل تر تربیتش کنید. در بعضی موارد هم سروصدا کرد نیاز به توجه ندارد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما-ماهی گلی
    شماره عضویت
    19426
    سلام
    عادت کرده به شما خیلی شدید. یکی بخاطر جوجه بودن و تنها بودن..
    بهتر از خودتون کم کم فاصله بدید مثلا در دومتریش باشید و بعد سه متری باشید. تا عادتش از سرشو کمتر بشه. میتونیت زمانی هم مشغول خوردن غذا هست به کارهاتون برسید.
    البته این موارد به آموزش شما و طرز نگهداری دارد و بمرور از بین میرود.
    بهتر یمقدار مستقل تر تربیتش کنید. در بعضی موارد هم سروصدا کرد نیاز به توجه ندارد.
    حالا برا همین ظرف نیم گرد گرفتم که اول تره که دوس داره واسش بریزم داخلش تا عادت کنه به خوردن بعدشم دون پارس خیس کنم الان فقط خرما رو وقتی خیلی گرسنش باشه خودش میخوره
    فقط جناب خلیلی متوجه منظورتون ازون جمله که گفتین این موارد به مرور از بین میره چیه
    سوال دیگه ایی هم که داشتم در مورد بیرون اوردنش از قفس بود که نیارمش فعلا یا بیارمش بیرون روزها و.چه مدت؟وقتی میارمش بیرون به حال خودش رهاش کنم یا پیشش باشم؟
    بخدا شرمنده اینقدر سوال میپرسم اصلا تجربه ندارم فکر نمیکردم ایطور سختی هایی داره وگرنه هرگز نمیاوردمش الانم چون بهم وابسته شده دلم نمیاد... گناه داره وقتی ساز میزنم ریزه خونی میکنی خیلی با مزست

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    حالا برا همین ظرف نیم گرد گرفتم که اول تره که دوس داره واسش بریزم داخلش تا عادت کنه به خوردن بعدشم دون پارس خیس کنم الان فقط خرما رو وقتی خیلی گرسنش باشه خودش میخوره
    فقط جناب خلیلی متوجه منظورتون ازون جمله که گفتین این موارد به مرور از بین میره چیه
    سوال دیگه ایی هم که داشتم در مورد بیرون اوردنش از قفس بود که نیارمش فعلا یا بیارمش بیرون روزها و.چه مدت؟وقتی میارمش بیرون به حال خودش رهاش کنم یا پیشش باشم؟
    بخدا شرمنده اینقدر سوال میپرسم اصلا تجربه ندارم فکر نمیکردم ایطور سختی هایی داره وگرنه هرگز نمیاوردمش الانم چون بهم وابسته شده دلم نمیاد... گناه داره وقتی ساز میزنم ریزه خونی میکنی خیلی با مزست
    خواهش میکنم
    سعی کنید دونه پارس رو توی ظرف خیس میکنید بهمراه مولتی ویتامین باشه.
    بستگی به آموزشی داره که شما بهش میداید اگر عادت کنه به قفس بیرون آمدنش خیلی کم یا فرار کردن هست.اگر هم عادت به بیرون کنه خیلی توی قفس نمیشه نگهش داشت..
    زمانی هم که از قفس بیرون میاری نزدیکش باش که وحشی نشه به انسان مخصوصا خودتون عادت کنه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما-ماهی گلی
    شماره عضویت
    19426
    خواهش میکنم
    سعی کنید دونه پارس رو توی ظرف خیس میکنید بهمراه مولتی ویتامین باشه.
    بستگی به آموزشی داره که شما بهش میداید اگر عادت کنه به قفس بیرون آمدنش خیلی کم یا فرار کردن هست.اگر هم عادت به بیرون کنه خیلی توی قفس نمیشه نگهش داشت..
    زمانی هم که از قفس بیرون میاری نزدیکش باش که وحشی نشه به انسان مخصوصا خودتون عادت کنه
    مولتی ویتامین که خودمون میخوریم؟؟ یا مخصوص حیوانات گیر میاد؟
    راستش جناب خلیلی من یه پرنده میخواستم که دستی باشه بتونم باهاش بازی کنم و یه همدمی باشه برام فکر میکنم باید از خانواده طوطی سانان میخریدم
    اخه تو سرچی که از اینترنت کردم دیدم اکثرا بلبلشون دستی هست و منم گفتم خب بلبل هم دستی میشه هم میخونه پس بلبب بگیرم یه کلیپ هم دیدم یه نفر سهره دستی داشت صداش میکرد میومد بیرون رو دستش بعدشم میپرید میرفت داخل قفسش به این امید بلبل گرفتم فکر میکنم اشتباه کردم

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    مولتی ویتامین که خودمون میخوریم؟؟ یا مخصوص حیوانات گیر میاد؟
    راستش جناب خلیلی من یه پرنده میخواستم که دستی باشه بتونم باهاش بازی کنم و یه همدمی باشه برام فکر میکنم باید از خانواده طوطی سانان میخریدم
    اخه تو سرچی که از اینترنت کردم دیدم اکثرا بلبلشون دستی هست و منم گفتم خب بلبل هم دستی میشه هم میخونه پس بلبب بگیرم یه کلیپ هم دیدم یه نفر سهره دستی داشت صداش میکرد میومد بیرون رو دستش بعدشم میپرید میرفت داخل قفسش به این امید بلبل گرفتم فکر میکنم اشتباه کردم
    سلام
    از مولتی ویتامین های انسانی هم میشه استفاده کرد ولی بهتر از نوع پرنده اش استفاده کنی. ( قناری)
    البته بلبل هم میشه بعنوان یک پرنده خانگی. استفاده کرد. فرقی نداره شما هرنوع پرنده رو بگیری یسری مشکلات خودش رو داره
    بلبل خرما جزو پرندهی هست که به انسان سریع اونس میگیره و پرندهی خوش آواز و دوست داشتنی هست.
    بازهم به سلیقه و رسیدگی بستگی دارد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    بلبل
    شماره عضویت
    19585
    سلام دوستان
    من تازه عضو شدم.به كمك احتياج دارم.يه جوجه بلبل دو سه ماهه دارم يهو فلج شده نميتونه رو پاش بايسته فك كنم يبوست داشت.انجير بهش دادم بهتر شده.مولتي ويتامين و قطره اي سلن هم بهش دادم ولي ميخوام زودتر خوب شه.راهي داره كاملا خوب بشه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کبوتر و به زودی عروس هلندی
    شماره عضویت
    19559
    شما باید همهئ چی بهش بدید بزار برای خودش تکون بخوره تا پاهاش جون بگیره شاید پاش خوابید یا گرفته هی چی نیست خوب میشه

صفحه 8 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)