نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تخم ارتمیا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16963

4 تخم ارتمیا

30 گرم تخم ارتمیای امریکایی(فرانسیسکانا) با درصد هچ 90٪.بهمراه 2 کیلو نمک ارومیه.اموزش هچ با درصد بالا هنگام خرید.قیمت:30000 تومان
    تحویل حضوری.
    ویرایش توسط Hayden : 10th February 2015 در ساعت 02:20 PM

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    سلام و درود

لطفا محل تحویل رو مشخص کنید .

همچنین از خود محصول عکس بذارید عکسهای اینترنتی قبول نیست .

با تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16963
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hayden نمایش پست ها
    سلام و درود

لطفا محل تحویل رو مشخص کنید .

همچنین از خود محصول عکس بذارید عکسهای اینترنتی قبول نیست .

با تشکر
    با سلام.محل تحویل در تهران.دوست عزیز تخم ارتمیا دیگه عکس گرفتن نداره همشون شبیه هم هستن.مثل تخم مرغ که همه یه جورن.باسپاس

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    نقل قول نوشته اصلی توسط no soul نمایش پست ها
    با سلام.محل تحویل در تهران.دوست عزیز تخم ارتمیا دیگه عکس گرفتن نداره همشون شبیه هم هستن.مثل تخم مرغ که همه یه جورن.باسپاس
    عزیز جان قوانین رو که من وضع نمیکنم . من فقط اجراشون میکنم . طبق قوانین فروم پارسی پت گذاشتن عکس از محصول الزلمیه و حتما باید قرار داده بشه .

ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16963
    [QUOTE=Hayden;242505]عزیز جان قوانین رو که من وضع نمیکنم . من فقط اجراشون میکنم . طبق قوانین فروم پارسی پت گذاشتن عکس از محصول الزلمیه و حتما باید قرار داده بشه .

ممنون
    [/QUOTE
    عزیز گرفتن عکس از این محصول برای من امکانپذیر نیست.ما هر موقع یه پستی میزاریم یه جاش میلنگه.یه بار که بخاطره یه پست یه قانونی که اصلا من نمیدونم از کجا بعد از این همه مدت اومده.وضع کردن.انقدری که این سایت قوانین اضافی داره سایتهای پربازید ندارن.عزیز یا پستهای ما رو کلا پاک کن یا اخراجمون کن یا حساب کاربری مارو حذف کن.با گذاشتن قوانین من دراوردی که فقط میخان سایت رو مثلا پربارتر کنن فقط تعداد بازدید کنندگان این سایت خوب رو کاهش میدن.با سپاس فراوان.ببخشید طولانی شد حیفه این سایت.........

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط no soul نمایش پست ها
    عزیز گرفتن عکس از این محصول برای من امکانپذیر نیست.ما هر موقع یه پستی میزاریم یه جاش میلنگه.یه بار که بخاطره یه پست یه قانونی که اصلا من نمیدونم از کجا بعد از این همه مدت اومده.وضع کردن.انقدری که این سایت قوانین اضافی داره سایتهای پربازید ندارن.عزیز یا پستهای ما رو کلا پاک کن یا اخراجمون کن یا حساب کاربری مارو حذف کن.با گذاشتن قوانین من دراوردی که فقط میخان سایت رو مثلا پربارتر کنن فقط تعداد بازدید کنندگان این سایت خوب رو کاهش میدن.با سپاس فراوان.ببخشید طولانی شد حیفه این سایت.........
    لطفا قبل از ارسال تاپیک فروش اطلاعات رو تکمیل کنید که نلنگه !

اون قانونی که شما نمیدونید از کجا اومد همیشه اجرا میشده چون قانون رو جدیدا بازنویسی کردم فراموش کردم اضافه کنم . اضافه کردم و شما اگه میخواید در بخش خرید و فروش فعالیت کنید ملزم هستید که رعایت کنید . حتی اگه همین الان هم یه قانون جدید وضع کنیم شما باید رعایت کنید ( بدون هیچ بحثی ) .

بدترین بهونه برای نذاشتن عکس اینه که بگید شبیه همون چیزیه که خودتون هم می دونید . پس فردا یکی میخواد یه طوطی مریض هم قالب کنه ، میاد میگه شبیه همه طوطی هاست ... طبق اوامر شما نباید به ایشون هم تذکری داده بشه!

خیر دوست عزیز، هیچ بهونه ای برای عکس نذاشتن قبول نیست . اگه نمیتونید عکس بذارید اصلا تاپیک هم ایجاد نکنید . این دومین باره که دارم این قانون رو به شما میگم

نیازی به حذف حساب کاربری نیست اگه نمیتونید قوانین رو رعایت کنید دیگه تو این بخش پستی ارسال نکنید . نگران سایت هم نباشید .

دیگه هم این موارد توضیح داده نمیشه .. و از این به بعد اگه تاپیک های فروش شما نقصی داشته باشه بدون تذکر بسته میشه

تاپیک بسته شد..

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)