کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    Fish
    شماره عضویت
    6315
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    سلام علی اقا صبح شماهم بخیر,همونجور که اقای نوروزی گفتند شیشه ٢٠هست البته بعضی از شیشهاکه در ایران هم که با ده میل هم میشه ساخت وشفافیت بالایی داره به قول شما از اب زلال تر هست من تا حالا اینجا ندیدم ولی قیمتش چندجایی که توسایت من دیدم حدود متری ۵٠٠٠٠٠تومان میباشد که اکی که دوستمون میخواد بسازه دوملیون کاملش در میاد ولی اینجوری باده میل ساده ٢۵٠تا٣٠٠هزارتومان میشه حالا شیشه وچسبی که اونهااستفاده میکننداز اینها هم بهترهست وهزینه خیلی زیادی میشه که از اکشون مشخصه,البته یه چی بگم من اک تقریبا با همین عرض وارتفاع وطول بیشتربدون هیچ پل وتسمه ای ساختم وچندین سال هم هست که هر دو همیشه لب به لب اب هست ولی برای ذخیره اب استفاده میکنم یکیش هم چندسال ماهی هم توش بوده ومشکلی هم براش پیش نیومده تازه چند ماه پیش امدم براش تسمه وپل بالا براشون گذاشتم ولی این اکها هیچ وقت داخل خونه نبوده و در صورت شکستن مشکل زیا دخاصی بوجود نمیاره ولی اکی که داخل منزل درست میشه وهزینهای زیادی هم براش میشه بهتره اصولیترین کار را انجام داد
    ايا بجاى شيشه إمكانش هست كه از پلكسى ضخيم استفاده بشه ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    Fish
    شماره عضویت
    6315
    ايا بجاى لايو راك ميشه از اين نوع مرجان هاى مرده قرمز رنگ كه خلل و فرج زيادى هم داره استفاده كرد چون سبك هستن و منافذ انها باعث تشكيل كلنوى هاى مفيد ميشه .لطفا نظر بديد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    Fish
    شماره عضویت
    6315

ايا بجاى لايو راك ميشه از اين نوع مرجان هاى مرده قرمز رنگ كه خلل و فرج زيادى هم داره استفاده كرد چون سبك هستن و منافذ انها باعث تشكيل كلنوى هاى مفيد ميشه .لطفا نظر بديد

ویرایش توسط hjkesler : 8th January 2015 در ساعت 11:09 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اكواريوم
    شماره عضویت
    16798
    سلام
    دوستان من أصفهانم مجبورم براي خريد ماهي بيام تهران اگه لطف كنيد ماهي فروشهاي مورد تاييد تونو بگيد ممنون ميشم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اكواريوم
    شماره عضویت
    16798
    نقل قول نوشته اصلی توسط hjkesler نمایش پست ها

سلام دوست عزيز
    لايو راك داراي ميكرو اورگانيسمها و موجودات زنده ايست كه بسختي ميشه در ساير صخره ها مرده ايجادًكرد و اصولا ما اونها رو براي موجودات زنده انها استفاده ميكنيم بطوري كه من با وجود ٢٥٠ ليتر سامپ پس از استفاده ١٧٠ كيلو لايوراك سيستم اكواريومم به ثابت رسيد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اكواريوم
    شماره عضویت
    16798
    ايا بجاى شيشه إمكانش هست كه از پلكسى ضخيم استفاده بشه ؟
    سلام دوست عزيز
    بعلت نوع اتصالات وشفافيت أصلا فكر پلكسي نكنيد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    Fish
    شماره عضویت
    6315
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ha2000 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    لايو راك داراي ميكرو اورگانيسمها و موجودات زنده ايست كه بسختي ميشه در ساير صخره ها مرده ايجادًكرد و اصولا ما اونها رو براي موجودات زنده انها استفاده ميكنيم بطوري كه من با وجود ٢٥٠ ليتر سامپ پس از استفاده ١٧٠ كيلو لايوراك سيستم اكواريومم به ثابت رسيد
    \س چرا در سیستم های نوین امریکا و ارو\ا از ابتدا با صخره مرده کار میکنن بعد اونهارو تبدیل به لایو راک میکنن گر چه زمان بر هست ولی ظاهرا بهتر عمل میکنه و تمام موجودات مزاحم رو هم از ابتدا از بین بردن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    Fish
    شماره عضویت
    6315
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ha2000 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    بعلت نوع اتصالات وشفافيت أصلا فكر پلكسي نكنيد
    منظورتون رو واضح تر بیان کنید شفافیت ‍\لکسی از شیشه که بیشتره و اتصالات هم که راحتر از شیشه میشه \لکسی رو سوراخ کرد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اكواريوم
    شماره عضویت
    16798
    \س چرا در سیستم های نوین امریکا و ارو\ا از ابتدا با صخره مرده کار میکنن بعد اونهارو تبدیل به لایو راک میکنن گر چه زمان بر هست ولی ظاهرا بهتر عمل میکنه و تمام موجودات مزاحم رو هم از ابتدا از بین بردن
    براي تبديل صخره مرده به لايوراك در سيستم امريكايي بسختي ميتونند كارولاين توليد كنند ولي اغلب سيستمهاي جديد لايوراك و سيستم ديپ سند بد را اجرا ميكنند و موجودات زنده اي مزاحمة كه ميگيد به نوعي مفيد هستند مثل خرچنگها و حتي صدفهايي كه البته بعد تصفيه باقيموند ند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    منظورتون رو واضح تر بیان کنید شفافیت ‍\لکسی از شیشه که بیشتره و اتصالات هم که راحتر از شیشه میشه \لکسی رو سوراخ کرد
    سلام
    طبق پرسو جویی که من از پلکسی فروش ها کردم
    آکواریوم هایی که ساخته بودن تو حجم زیاد باعث جدا شدن اتصالات از همدیگه شده و بعد از چندین بار تجربه دیگه نساختن
    گویا آکواریوم های پلکسی خارجی برای اتصال از چسب های خاصی استفاده میکنن که اینجا وجود نداره

صفحه 858 از 1093 نخستنخست ... 358758808839840841842843844845846847848849850851852853854855856857858859860861862863864865866867868869870871872873874875876877908958 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)