صفحه 22 از 56 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 559
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط lvloh3en نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    می خواستم بپرسم نیاز های پایه و اساسی که باید برای همستر باید تامین کرد چیا هستن؟
    یعنی اگر بخوایم یه هسمتر بگیریم چه چیزهایی باید براش بگیریم؟
    سلام
    همستر حیوانی هست که خیلی لوازم تجملی نیاز نداره و میشه به راحتی با وسایل مختلف سرگرمش کرد.
    اولین نیاز و پایه ای ترین نیازش یک قفس مناسب و البته مخصوص همستر هست که توی بازار انواع مختلفش و با قیمت های متفاوت موجود هست.
    نیاز بعدیش چرخ و فلکه که میتونین از پت شاپ ها خریداری کنین با توجه به نوع قفس،مورد بعدی لوازم بازی هست که میتونین با کمی خلاقیت خودتون براش تهیه کنین.
    اگر داخل خود قفسش لونه نداشت حتما یکی براش خریداری کنین و برای بستر قفس هم باید پوشال مخصوص یا دستمال کاغذی بدون طرح و رنگ بذارین که البته میتونین همه ی کف قفس رو پوشال بریزین و فقط داخل خونه اش رو دستمال بذارین که بهتره.
    در کل هزینه ی زیادی در بر نداره و پت خوبیه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فعلا ندارم:دی
    شماره عضویت
    13830
    سلام دوستان من بعد از مدت ها کار کردن رو مخ خانواده میخوام یه همستر بخرم فقط یه سوالی دارم می خوام بدونم رفتار نرو ماده ی این حیوون باهم فرق می کنه یا یکسانه اگه فرق می کنه کدوم راحت تر ارتباط برقرار می کنه
    اگه پاسخ بدین یه دنیا ممنون می شم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr mohamadreza نمایش پست ها
    سلام دوستان من بعد از مدت ها کار کردن رو مخ خانواده میخوام یه همستر بخرم فقط یه سوالی دارم می خوام بدونم رفتار نرو ماده ی این حیوون باهم فرق می کنه یا یکسانه اگه فرق می کنه کدوم راحت تر ارتباط برقرار می کنه
    سلام دوست عزیز
    به پارسی پت خوش امدید

رفتار نر و ماده یکسانه و تفاوتی نداره اما همستر های ماده پس از بلوغ در بعضی از دوره های زمانی حالت پرخاشگری و تهاجمی به خودشون میگیرن که در همستر نر این حالت نیست.
    با توجه به اینکه اولین تجربه ی نگهداری تون هست فکر میکنم اگر همستر نر خریداری کنین بهتره چون دیگه اون حالت پرخاشگری دوره ای رو نخواهد داشت.
    موفق باشید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه - سگ - گربه وهمستر
    شماره عضویت
    13875
    ببین دوست عزیز نر وماده پس از جفت گیری باید از هم جدا بشن و بنابراین احتمال درگیری توشون زیاده ولی همستر های همجنس کنار هم میتونند زندگی کنند راستی من یکسری همستر برای فروش دارم خوشگل اند ( خاکستری - قهوه ای - سفید - سیاه ) خواستی پی ام بده

ویرایش توسط sepideh : 21st July 2013 در ساعت 01:10 PM دلیل: شماره تلفن همراه

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid67 نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز نر وماده پس از جفت گیری باید از هم جدا بشن و بنابراین احتمال درگیری توشون زیاده ولی همستر های همجنس کنار هم میتونند زندگی کنند راستی من یکسری همستر برای فروش دارم خوشگل اند ( خاکستری - قهوه ای - سفید - سیاه ) خواستی پی ام بده

سلام دوست عزیز

به پارسی پت خوش اومدید

اولین تذکری که باید نسبت به حرف شما داد اینه که همستر های سوری نمیتونند باهم نگهداری بشن چه هم جنس چه جنس مخالف ! فقط تا 1 ماهگی میتونند با هم نگهداری بشن !

پس یه لطف بزرگی بکنید و اطلاعت نادرست رو نگید

در ضمن اینجا تاپیک خرید و فروش نیست ! اگر میخواید همسترهاتون رو بفروشید به قسمت خرید و فروش مراجعه کنید

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mr mohamadreza نمایش پست ها
    سلام

به پارسی پت خوش اومدید

همانطور که شادی جون گفت:

بهتر اینه که همستر نر بگیرید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    14167
    از کجا بفهمیم همستر خریداری شده سالم است؟

یک همستر سالم ضمن طراوت و شادابی باید از لحاظ ظاهری دچار تخریب پوشش بدنی نباشد،همچنین در ناحیه ی پستان و مقعد نباید اثری از خون و یا لکه های عفونی دیده شود.

همستر ها بیشتر در چه ساعتی فعالیت می نمایند؟

همستر ها به خاطر شرایط بدنی خود در برخی از ساعات روز میخوابند ولی بیشتر در ساعات غروب و شب فعالیت می نمایند.

روش جابجا کردن همستر به چه شکل است؟

همستر را باید به آرامی از ناحیه ی پشت گردن گرفت و جابجا کرد و یا با دو دست زیر بدن او را گرفته و جابجا نمود.

همستر را در کجا نگهداری نماییم؟

برای یک همستر فضایی با حداقل ابعاد30 در 40 سانتی متر نیاز دارید که میتوانید آن را در جعبه های مخصوص نگهداری همستر و یا آکواریوم های شیشه ای نگه داشت که میتوانید آن را از فروشگاه همستر اصفهان تهیه فرمایید.

بستر زیر پای همستر باید به چه شکل باشد؟

1.تمییز و غیر سمی باشد

2.رطوبت را به خوبی جذب کند.

3.به راحتی قابل تعویض باشد.

4.تهیه و دسترسی به آن آسان باشد.

از بستر های رایج همستر که قابل استفاده است میتوان به خاک اره نرم و خاک گربه به ارتاع 5 سانتی متر اشاره نمود.

دمای مناسب برای نگهداری همستر چه میزان است؟

معمولا 18 تا 24 درجه سانتیگراد و رطوبت مناسب 50 تا 60 درصد می باشد.

دقت کنید اگر دمای محیط از 7 درجه سانتیگراد کمتر بیاید و طول روشنایی روز کم شود همستر به خواب زمستانی می رود.

دمای بالا و گرمای بیش از حد نیز باعث استرس و نهایتا تلف شدن حیوان می گردد.

لوازم بازی همستر چیست؟

برای سر گرم کردن همستر و جذاب تر شدن آن برای صاحبش لوازم زیر پیشنهاد می گردد:

چرخ و فلک مخصوص همستر

سرسره و تونل های آماده بازی

توپ همستر (که همستر درون آن قرار میگیرد و در خانه رها میکنید)

تونل ها

در این بخش تعدادی از سوالات مهمی که ممکن است به پاسخ آنها نیاز داشته باشید آورده شده است اگر جواب سوالتان را پیدا نکردید میتوانید از طریق قسمت تماس با ما سوالات خود را بپرسید.

کپی و بازنشر مطالب این بخش با درج منبع و لینک(سایت همستر اصفهان)بلامانع است.

چگونه همستر خود را از فروشگاه همستر اصفهان تهیه کنیم؟

در حال حاضر میتوانید با انتخاب نوع همستر خود در سایت با ما تماس بگیرید تا آن را با پیک برای شما ارسال کنیم.در این روش هزینه ی همستر پس از دریافت و اطمینان از سلامت آن درب منزل از شما دریافت میشود.همچنین به زودی امکان سفارش و خرید آنلاین نیز فعال میشود که میتوانید با پرداخت هزینه از طریق کارت شتاب همسترتان را دریافت نمایید.

سلامت و بهداشت حیوانات خانگی عرضه شده در همستر اصفهان چگونه است؟

فروشگاه همستر اصفهان زیر نظر کلینیک دامپزشکی معتبر دی میباشد و سلامت تمامی محصولات تضمین شده است.

از کجا بفهمیم همستر خریداری شده سالم است؟

یک همستر سالم ضمن طراوت و شادابی باید از لحاظ ظاهری دچار تخریب پوشش بدنی نباشد،همچنین در ناحیه ی پستان و مقعد نباید اثری از خون و یا لکه های عفونی دیده شود.

همستر ها بیشتر در چه ساعتی فعالیت می نمایند؟

همستر ها به خاطر شرایط بدنی خود در برخی از ساعات روز میخوابند ولی بیشتر در ساعات غروب و شب فعالیت می نمایند.

روش جابجا کردن همستر به چه شکل است؟

همستر را باید به آرامی از ناحیه ی پشت گردن گرفت و جابجا کرد و یا با دو دست زیر بدن او را گرفته و جابجا نمود.

همستر را در کجا نگهداری نماییم؟

برای یک همستر فضایی با حداقل ابعاد30 در 40 سانتی متر نیاز دارید که میتوانید آن را در جعبه های مخصوص نگهداری همستر و یا آکواریوم های شیشه ای نگه داشت که میتوانید آن را از فروشگاه همستر اصفهان تهیه فرمایید.

بستر زیر پای همستر باید به چه شکل باشد؟

1.تمییز و غیر سمی باشد

2.رطوبت را به خوبی جذب کند.

3.به راحتی قابل تعویض باشد.

4.تهیه و دسترسی به آن آسان باشد.

از بستر های رایج همستر که قابل استفاده است میتوان به خاک اره نرم و خاک گربه به ارتاع 5 سانتی متر اشاره نمود.

دمای مناسب برای نگهداری همستر چه میزان است؟

معمولا 18 تا 24 درجه سانتیگراد و رطوبت مناسب 50 تا 60 درصد می باشد.

دقت کنید اگر دمای محیط از 7 درجه سانتیگراد کمتر بیاید و طول روشنایی روز کم شود همستر به خواب زمستانی می رود.

دمای بالا و گرمای بیش از حد نیز باعث استرس و نهایتا تلف شدن حیوان می گردد.

لوازم بازی همستر چیست؟

برای سر گرم کردن همستر و جذاب تر شدن آن برای صاحبش لوازم زیر پیشنهاد می گردد:

چرخ و فلک مخصوص همستر

سرسره و تونل های آماده بازی

توپ همستر (که همستر درون آن قرار میگیرد و در خانه رها میکنید)

تونل ها

غذای مناسب برای همستر چیست؟

برای اینکه همستر شما شاد و سلامت باقی بماند ، غذاهای ذیل پیشنهاد می گردد

1.پلیت های مخصوص همستر(که از فروشگاه همستر اصفهان قابل تهیه است)

2.گندم و جو

3.تخمه ی آفتابگردان

4.تخم مرغ(برای جایزه دادن به همستر خود هرازگاهی به آن تخم مرغ بدهید چون به آن خیلی علاقه دارد)

5.سبزیجات شامل :برگ کاهو، هویج، کلم، خیار، گل کلم

آیا همستر به آب نیاز دارد؟

در صورتی که میخواهید به همستر خود آب ندهید میتوانید از برگ سبزیجات مثل کاهو استفاده نمایدد در غیر این صورت باید به آن آب بدهید.

چه مرکزی را برای خرید همستر انتخاب کنیم؟

1.از مراکز معتبر و زیر نظر کلینیک های دامپزشکی تخصصی خرید فرمایید

2.همستر را از مرکزی تهیه کنید که امکان پشتیبانی و ارئه ی خدمات مستمر را داشته باشد.

3.به هیچ وجه همستر خود را از فروشگاه های خانگی و تک فروش های غیر متخصص تهیه نفرمایید زیرا امکان تایید سلامت آن وجود ندارد.

به چه دلیل همستر میله های قفس خود را میجود؟

همستر به دو دلیل به این کار روی می آورد:

1.برای اینکه دندانهایش رشد بیش از حد پیدا نکند که جهت این کار میتوان از سنگ جویدنی مخصوص همستر استفاده کرد.

2.محیطی که در آن نگهداری میشود فاقد اسباب بازی های مخصوص میباشد که باید وسایل لازم را تهیه کرد.

ارتباط همستر ها با صاحبشان چگونه برقرار می شود؟

1.معمولا همسترها بعد از سه روز به محیط جدید عادت می نمایند.

2.همستر ها حیوانات باهوشی هسند و میتوانند در اثر تمرین و تکرار بازی ها را یاد بگیرند.

3.برای برقراری ارتباط سعی کنید پس از گذشت چند رو از خریداری انها بازی با انها را شروع نمایدد.

4.از غذاهای پر انرژی و متنوع استفاده نمایید تا همستر شما شاداب گردد.

طریقه ی نظافت وسیله ی نگهداری همستر به چه صورت است؟

لازم است به طور متوسط هفته ای یک مرتبه بستر همستر را تعویض نمود تا از تجمع میکروب ها و آلودگی ها در قفس همستر جلوگیری شود البته لازم به ذکر است که اگر تعداد همستر های شما بیش از یک عدد است باید نسبت به تعویض بستر زودتر اقدام کنید.

آیا میتوانیم همستر را در محیط خانه آزاد بگذاریم؟

بله.مخصوصا اگر همسترتان به شما عادت کرده باشد میتوان برای مدتی آن را در محیط خانه آزاد گذاشت البته باید حرکات او را زیر نظر گرفت تا در مکان هایی که نمیتوان او را گرفت نرود.

چرا نباید همستر ها را با آب و شامپو شست؟

دقت کنید اگر آب به داخل گوش همستر برود باعث مرگ او میشود در ضمن همستر ها از آب می ترسند.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عزوس هلندی. همستر
    شماره عضویت
    14633
    نقل قول نوشته اصلی توسط katrin نمایش پست ها
    سلام همسترم حالش خوب شد به موقع به دادش رسیدم خیلی خوشحالم حالا میخواستم ببینم چه برنامه غذایی براش پیشنهاد میکنید که دوباره اسهال نشه اگه بهم بگید ممنون میشم

میشه بپرسمچیکار کردید دقیقا که خوب شد؟؟؟؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام
    به پارسی پت خوش امدین دوست عزیز

باید داخل اب اش ors بریزین و کاهو و خیار رو از غذاش حذف کنین و مواد غذایی مثل بیسکوییت ساقه به برنامه غذاییش اضافه کنین

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق - همستر - لاكپشت
    شماره عضویت
    3406
    سلام دوستان من يه همستر نر دارم و يه ماده كه از هم جدا نگه مي دارم ولي مي خوام اين ها رو جفت بندازم
    با وجود اينكه خودتون هم مي دونيد همستر ها اصلا با هم كنار نميان به خاطر همين نمي تونم دائم كنار هم بندازمشون تا جفت گيري كنن
    حالا سوالم اينكه من كي و چه زماني بايد اين 2 تا رو كنار هم بندازم تا در گير نشن و جفت گيري كنن
    ميشه كامل توضيح بديد ممنون ميشم
    سوال ديگم اينكه در طول روز با وجود اينكه همسترم جا آبي داره چقدر ميوه يا سبزي يا كاهو يا كلا چيز هايي كه آبدار هست رو براش بزارم تا اسهال نشه ؟ منظور مقدارشه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان من يه همستر نر دارم و يه ماده كه از هم جدا نگه مي دارم ولي مي خوام اين ها رو جفت بندازم
    با وجود اينكه خودتون هم مي دونيد همستر ها اصلا با هم كنار نميان به خاطر همين نمي تونم دائم كنار هم بندازمشون تا جفت گيري كنن
    حالا سوالم اينكه من كي و چه زماني بايد اين 2 تا رو كنار هم بندازم تا در گير نشن و جفت گيري كنن
    ميشه كامل توضيح بديد ممنون ميشم
    سوال ديگم اينكه در طول روز با وجود اينكه همسترم جا آبي داره چقدر ميوه يا سبزي يا كاهو يا كلا چيز هايي كه آبدار هست رو براش بزارم تا اسهال نشه ؟ منظور مقدارشه
    سلام دوست عزیز
    اول از همه شما باید از سن همستر هاتون اطلاع داشته باشین تا بدونین ایا به بلوغ رسیدن و توانایی باروری دارن یا خیر
    همستر نر در سن 10 تا 14 هفتگی و همستر ماده در سن 6 تا 10 هفتگی توانایی باروری و جفت گیری را پیدا میکنند
    همستر های ماده پس از بلوغ در یک دوره های خاصی اجازه جفت گیری رو به همستر نر میدهند که این دوره ها 4 روزه است
    زمانی که همستر ماده در این دوره ی 4 روزه قرار داشته باشد،ترشحات سفید رنگی از ناحیه مقعد خارج میشود که نشان دهنده امادگی ان برای جفت گیری میباشد
    برای جفت گیری باید همستر ماده رو داخل قفس همستر نر قرار بدین و معمولا حداکثر تا 30 دقیقه عمل جفت گیری انجام خواهد شد
    پس از اینکه جفت گیری انجام شد بلافاصله همستر ماده رو از قفس همستر نر خارج کنین چون در غیر این صورت درگیری بینشون پیش خواهد امد

دوست عزیز برای غذایی من یک برنامه پیشنهادی رو که برای همستر های خودم در نظر گرفته بودم براتون میذارم:
    http://www.parsipet.ir/thread6261-17.html#post74459

شما از روی مدفوع همسترتون میتونین متوجه بشید که وضعیت گوارشی مناسبی داره یا خیر
    اما در روز بیشتر از یک برگ کاهو بهش ندین و خیار رو میتونین در طول هفته مقدار کم مثلا در حد 3 سانت بهش بدین
    خیار با توجه به اینکه طبع سرد داره بهتره که خیلی کم مصرف بشه
    سبزی هم در طول هفته چند برگ براشون کافیه

اگر هرگونه سوالی بود بفرمایین در حد توان در خدمتم

صفحه 22 از 56 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)