صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 81
    همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza74 نمایش پست ها
    مهرانه جان سلام
    همونطوری که قبلا هم گفتم آکواریوم جمو جوری داری و برای شروع بسیار خوبه ، ولی دیگه وقتشه ی کم تجربیاتتو زیاد بکنی و به گسترشش فکر بکنی ، ضمنا با وضعیت نت حال حاضر 25 ثانیشو از فیلمت بیشتر نتونستم ببینم
    به هر حال منتظر آکواریوم بعدیت هستیم
    موید باشی دوست من

سلام آقا رضا

همين 25 ثانيه رو هم كه تونستيد ببينيد غنيمت بدونيد. چيز خاصي رو از دست نداديد
    هنوز دارم كسب تجربه ميكنم. هنوز خيلي چيزها هست كه بايد به اطلاعاتم اضافه بهش. همين پس بالا و نظرات اون يكي آقا رضا نشون ميده كه خيلي بي تجربه ام نظرات و انتقادات دوستان باعث ميشه هم اطلاعاتم بيشتر بشه و هم تجربياتم. البته اگه ازم دريغ نكنن

ممنونم ازتون

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها

سلام آقا رضا
    ممنون كه سر زديد
    چي چي و الكي. ماهي هام خيلي هم خوشگلن
    ديگه حوصله ي خريد كردن واسه آك رو ندارم. وقتش رو هم ندارم. بگذارين يه مدت همينطوري باشه بعدا هااا واسش بك هم ميگيرم

فايترم خيلي داغونه؟ نميدونم والا. البته از اون روزي كه به دست من رسيد خيلي بهتر شده. اون موقع بايد بيچاره رو ميديديد. من نميدونم فايتر سالم كه همين نژاد باشه چه شكليه. يه عكس ازش واسم ميگذاريد؟ ممنون
    بهشون كوپنز و بيومار و لوفاك ميدم.سعي ميكنم آب آكواريوم هم هميشه تميز و تازه باشه. ديگه نميدونم چه جوري بشه رسيدگي كنم كه باله هاش خوب بشه

اين مولي ها يه كمي بي جنبه ان. ماده واسش ميگيرم ميخواد يه دو جين بچه بياره. منم حال بچه داري ندارم .فعلا يه مدت همينطوري بمونه بعد يه فكري واسش ميكنم
    گوپي ماده ندارم!!! نكنه بچه گوپي ها رو ميگيد. كدومشون ماده است؟ اوني كه بي رنگه؟ يعني چي وقتشه؟ يعني بالغ شده و ميتونه توليدمثل كنه؟

نميدونم والا. اين سه تا گوپي فانتزي ها هميشه دنبال اون گوپي بزرگه ميكنن. گاهي هم از پشت بهش يه حمله ي كوچيكي هم ميكنن. انگار دارن باله هاي مخرجيش رو ميكنن.اصلا اين نره از دست اين سه تا آرامش نداره. گاهي فكر ميكنم دارن بازي ميكنن ولي خب بعضي اوقات هم كاملا مشخصه كه گوپي بيچاره رو كلافه كردن
    راستي نژاد گوپي بزرگه چيه؟

حالا كه آك تميزه هم باز ايراد ميگيرين ؟؟؟

خب چكارش كنم كوريدوراس رو؟ واسه تغذيه اش چي بدم؟ خيلي داغونه؟
    نترسيد اون كليد جاش خوبه. آك خيلي بهش نزديك نيست (تا چند روز پيش همه گير داده بودن به مجسمه ها ، لابد حالا ميخوان گير بدن به اين كليده )

باز هم ممنون بابت نظراتتون. شما براي راه اندازي آك خيلي كمكم كرديد

سلام
    درمورد ماهیا شوخی کردم ب جون بچم . ماهیاتون خیلی هم خوجلن .
    واسه بکگراند من اون اول هم عرض کردم ، واسه آکواریومی ک ماهیای کوچولو داره ، خیلی ضروروی نیست . چرا ک همین بدون بکگراندش هم ب نظر من خیلی قشنگه ( ب خصوص اگه بخوای مشکی بزنی )
    درمورد فایترتون ، فک نمیکنم ماهیایی ک دارین ، بتونن بزننش . اما باله هاش مرتب نیستا . یکی بود یکی نبوده .
    درمورد مولی هم ، لازم نیس بچه داری کنین ک ، ی ماده واسش بگیرین فوقش مولی ماده اگه بعد ی مدت ب امید خدا فارق شد ، بچه هارو جدا نکنین ، اونایی ک زرنگ باشن میرن بین شنها و یواش یواش بزرگ میشن ، بقیه هم الفاتحه .
    والا چیزی ک من تو ثانیه 55 دیدم ، میگه شما دوتا گوپی ماده دارین ( شایدم من بد دیدم )
    درمورد گوپی نرتون هم ، کار از بازی گذشته اون بیچاره رو خیلی اذیت میکنن ی فکری ب حالش بکنین . شاید ب خاطر اینه ک ماده ندارین ( ب گفته ی خودتون ) اون نره رو اذیت میکنن .
    ن بابا کوریدوراستون هیچیش نیس ، منم مزاح کردم . البته اگه دقت کنین میبینین ک تو فیلم هم خیلی اخم کرده و اگه زبون داشت ، داد میزد ک بابا یخورده این آکواریوم رو کثیف کنین منم دل دارم .
    درمورد کلید هم ، دیدم دوستان تو عکسای سری قبل ی نکته انحرافی پیدا کردن ( مجسمه ها ) گفتم ایندفعه هم اون کلید بیچاره رو مضحکه خاص و عام کنیم .

در آخر هم عرض میکنم ، من فقط و فقط تجربه های شخصی خودم رو عرض میکنم و خدایی نکرده ب دوستانی ک توی فروم ، تو قسمت آکواریوم مسولیتی دارن ، جسارت نمیکنم . و شاید نظر من کلا اشتباه باشه و چ بسا دوستان دیگه بیان و نظر بدن تا منم ی چیزی یاد گرفته باشم .

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezza نمایش پست ها
    سلام
    درمورد ماهیا شوخی کردم ب جون بچم . ماهیاتون خیلی هم خوجلن .
    واسه بکگراند من اون اول هم عرض کردم ، واسه آکواریومی ک ماهیای کوچولو داره ، خیلی ضروروی نیست . چرا ک همین بدون بکگراندش هم ب نظر من خیلی قشنگه ( ب خصوص اگه بخوای مشکی بزنی )
    درمورد فایترتون ، فک نمیکنم ماهیایی ک دارین ، بتونن بزننش . اما باله هاش مرتب نیستا . یکی بود یکی نبوده .
    درمورد مولی هم ، لازم نیس بچه داری کنین ک ، ی ماده واسش بگیرین فوقش مولی ماده اگه بعد ی مدت ب امید خدا فارق شد ، بچه هارو جدا نکنین ، اونایی ک زرنگ باشن میرن بین شنها و یواش یواش بزرگ میشن ، بقیه هم الفاتحه .
    والا چیزی ک من تو ثانیه 55 دیدم ، میگه شما دوتا گوپی ماده دارین ( شایدم من بد دیدم )
    درمورد گوپی نرتون هم ، کار از بازی گذشته اون بیچاره رو خیلی اذیت میکنن ی فکری ب حالش بکنین . شاید ب خاطر اینه ک ماده ندارین ( ب گفته ی خودتون ) اون نره رو اذیت میکنن .
    ن بابا کوریدوراستون هیچیش نیس ، منم مزاح کردم . البته اگه دقت کنین میبینین ک تو فیلم هم خیلی اخم کرده و اگه زبون داشت ، داد میزد ک بابا یخورده این آکواریوم رو کثیف کنین منم دل دارم .
    درمورد کلید هم ، دیدم دوستان تو عکسای سری قبل ی نکته انحرافی پیدا کردن ( مجسمه ها ) گفتم ایندفعه هم اون کلید بیچاره رو مضحکه خاص و عام کنیم .

در آخر هم عرض میکنم ، من فقط و فقط تجربه های شخصی خودم رو عرض میکنم و خدایی نکرده ب دوستانی ک توی فروم ، تو قسمت آکواریوم مسولیتی دارن ، جسارت نمیکنم . و شاید نظر من کلا اشتباه باشه و چ بسا دوستان دیگه بیان و نظر بدن تا منم ی چیزی یاد گرفته باشم .
    هيچ كدوم از ماهي ها فايتر رو نميزنن. يه چند ماهي تو يه تنگ كوچيك بود و فقط بهش لوفاك ميدادن. الان 40 روزه وارد تانك من شده و از اون موقع هم باله هاش بهتر شده. اون موقع كه اصلا يكي نبود يكي نبود بود
    دقيقا من همين كاري كه ميگين رو با گوپي ها كردم. 30 تا بچه ريخت كه فقط 4تاشون زنده موندن و بزرگ شدن . بقيه رو ماهي هاي ديگه نوش جان كردن

گوپي رو چكارش كنم خب. نميشه كه جداشون كنم

ممنون از راهنمايي هاتون

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    هيچ كدوم از ماهي ها فايتر رو نميزنن. يه چند ماهي تو يه تنگ كوچيك بود و فقط بهش لوفاك ميدادن. الان 40 روزه وارد تانك من شده و از اون موقع هم باله هاش بهتر شده. اون موقع كه اصلا يكي نبود يكي نبود بود
    دقيقا من همين كاري كه ميگين رو با گوپي ها كردم. 30 تا بچه ريخت كه فقط 4تاشون زنده موندن و بزرگ شدن . بقيه رو ماهي هاي ديگه نوش جان كردن

گوپي رو چكارش كنم خب. نميشه كه جداشون كنم

ممنون از راهنمايي هاتون

منم عرض کردم ، نمیتونن بزننش
    عب نداره خوردن هم ، خوردن . ( الان ی نفر میاد منو میزنه ..... )
    ن نمیخواد جدا کنین .
    من از شما میپرسم ، شما الان توی آکواریومتون گوپی ماده دارین آیا ؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    منم عرض کردم ، نمیتونن بزننش
    عب نداره خوردن هم ، خوردن . ( الان ی نفر میاد منو میزنه ..... )
    ن نمیخواد جدا کنین .
    من از شما میپرسم ، شما الان توی آکواریومتون گوپی ماده دارین آیا ؟؟؟
    با اجازه ي بزرگتر ها نميدونم

يه گوپي ماده داشتم كه چند روز بعد زايمان مرد

پس ميمونه بچه ماهي ها كه خودتون گفتيد ماده ان. الان هم 42 روزشونه

(تو پرانتز بگم كه همون طور كه ميدونيد اين سه تا پررو گوپي فانتزي ان. به گفته ي فروشنده هنوز ماده ي اين ماهي ها ايران نيومده و فقط نر هاشون وارد ميشن. بودن يه ماده گوپي تو آك به اين ها چه مربوطه؟ )

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    با اجازه ي بزرگتر ها نميدونم

يه گوپي ماده داشتم كه چند روز بعد زايمان مرد

پس ميمونه بچه ماهي ها كه خودتون گفتيد ماده ان. الان هم 42 روزشونه

(تو پرانتز بگم كه همون طور كه ميدونيد اين سه تا پررو گوپي فانتزي ان. به گفته ي فروشنده هنوز ماده ي اين ماهي ها ايران نيومده و فقط نر هاشون وارد ميشن. بودن يه ماده گوپي تو آك به اين ها چه مربوطه؟ )

سلام
    خب آبجی ، اگه ماده تو آکواریوم نباشه ، نرها مجبورن با نرهای دیگه نزدیکی کنن دیگه .
    حالا اگه این وسط یکی از نرها یکم از خودش ضعف نشون بده ، بقیه فقط اونو اذیت میکنن .
    والا من تو فیلم دوتا گوپی ماده دیدم ( عرض کردم شاید من اشتباه دیدم ) . شما اگه امکانش هست ی عکس از اون بچه ماهی هاتون ک فکر میکنین ماده هستن ، بذارین تا مطمن شیم .
    اگه امکانش هست ، از اون دوتا ماهی ک تو پستهای بالاتر عرض کردم ( همون ثانیه 55 فیلم ) هم ی عکس بذارین . آخه اونایی ک من دیدم شکمشون هم پر بود .
    چی بگم والا

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    اگه دقت کنین ، همون سه تا نر فانتزیها ، ادای نزدیکی رو درمیارن و سعی دارن با مخرج اون نره هم تماس داشته باشن .

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    سلام
    خب آبجی ، اگه ماده تو آکواریوم نباشه ، نرها مجبورن با نرهای دیگه نزدیکی کنن دیگه .
    حالا اگه این وسط یکی از نرها یکم از خودش ضعف نشون بده ، بقیه فقط اونو اذیت میکنن .
    والا من تو فیلم دوتا گوپی ماده دیدم ( عرض کردم شاید من اشتباه دیدم ) . شما اگه امکانش هست ی عکس از اون بچه ماهی هاتون ک فکر میکنین ماده هستن ، بذارین تا مطمن شیم .
    اگه امکانش هست ، از اون دوتا ماهی ک تو پستهای بالاتر عرض کردم ( همون ثانیه 55 فیلم ) هم ی عکس بذارین . آخه اونایی ک من دیدم شکمشون هم پر بود .
    چی بگم والا
    اگه دقت کنین ، همون سه تا نر فانتزیها ، ادای نزدیکی رو درمیارن و سعی دارن با مخرج اون نره هم تماس داشته باشن .

اتفاقا شما كه گفتيد رفتم به بچه ها دقت كردم ديدم شكم دوتاشون متورمه. البته نه خيلي ها ولي نسبت به يكي دوتاي ديگه خيلي بيشتره. يكيشون كه حتي اون نقطه ي سايه مشهور بارداري هم داشت و كامل مشخص بود
    فكر كردم من اشتباه ميكنم. اخه مگه اينها چند روزگي بالغ ميشن . اينا 6 شهريور به دنيا اومدن. يعني الان 41 روزشونه !!!!!!!!!

دقيقا گوپي فانتزي ها هربار كه به نر بزرگه نزديك ميشن از پشت و از سمت مخرج هست. خب چكارشون كنم؟

عكس گرفتن ازشون خيلي سخته. بارها خواستم براي تعيين جنسيتشون ازشون عكس بگيرم نشده. كيفيت عكس خيلي بد ميشه. ولي يه فيلم ازشون دارم آپ ميكنم. اميدوارم كه به درد بخوره

ممنون

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    ببخشيد اگه فيلم كيفيت خوبي نداره

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291

اتفاقا شما كه گفتيد رفتم به بچه ها دقت كردم ديدم شكم دوتاشون متورمه. البته نه خيلي ها ولي نسبت به يكي دوتاي ديگه خيلي بيشتره. يكيشون كه حتي اون نقطه ي سايه مشهور بارداري هم داشت و كامل مشخص بود
    فكر كردم من اشتباه ميكنم. اخه مگه اينها چند روزگي بالغ ميشن . اينا 6 شهريور به دنيا اومدن. يعني الان 41 روزشونه !!!!!!!!!

دقيقا گوپي فانتزي ها هربار كه به نر بزرگه نزديك ميشن از پشت و از سمت مخرج هست. خب چكارشون كنم؟

عكس گرفتن ازشون خيلي سخته. بارها خواستم براي تعيين جنسيتشون ازشون عكس بگيرم نشده. كيفيت عكس خيلي بد ميشه. ولي يه فيلم ازشون دارم آپ ميكنم. اميدوارم كه به درد بخوره

ممنون

فک کنم بچه ماهیاتون شیش ماهه ب دنیا اومدن

درمورد زمان بلوغشون ، معمولا توی سه ماهگی همه ی گوپی ها ب بلوغ کامل میرسن .
    اما بلوغ زودرس هم وجود داره ک ب عوامل مختلفی بستگی داره . ( یکیش بالا بودن دمای آکواریومه )
    ب ازای هر یدونه ماهی نر ، باید دو یا سه ماهی ماده نگهداری کرد . آکواریوم شما هم چهارتا ماهی نر داره ( اگه اشتباه نکنم ) ک با این تعداد نر ، شما باید حداقل هشت تا ماهی ماده داشته باشین ک متاسفانه ندارین .
    فک کنم شما اگه دوتا ماده دیگه بگیری مشکلتون حل میشه .
    ماهیای نرتون ، با اون چهارتا بچه ماهی شیطون نزدیکی میکنن ؟؟؟

صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)