کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    14101
    سلام و وقت بخیر
    من مرغ عشق هام و به خاطر تخم گذاری متوالی از هم جدا کرده بودم ولی مرغ عشق ماده بعد چند روز تخم گذاشت با این حال که قفس اش عوض کردم و لانه را برداشتم کف قفس تخم میگذارد من هر دفعه تخم اش برمیداشتم و چند ساعت ازاد اش میکردم ولی امروز 9 امین تخم اش گذاشته من تا 8 تخم هم شنیده بودم ولی 9 تا غیر طبیعی نیست ؟ من جداشون کردم که تخم نگدارن ولی مرتب تخم میگذاره دلیل اش چیه؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin.gh نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    من مرغ عشق هام و به خاطر تخم گذاری متوالی از هم جدا کرده بودم ولی مرغ عشق ماده بعد چند روز تخم گذاشت با این حال که قفس اش عوض کردم و لانه را برداشتم کف قفس تخم میگذارد من هر دفعه تخم اش برمیداشتم و چند ساعت ازاد اش میکردم ولی امروز 9 امین تخم اش گذاشته من تا 8 تخم هم شنیده بودم ولی 9 تا غیر طبیعی نیست ؟ من جداشون کردم که تخم نگدارن ولی مرتب تخم میگذاره دلیل اش چیه؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام
    ممکنه از غذاهای گرم و محرک زیاد استفاده کرده باشید مثل هفت تخم -کافیشه-شاهدونه-جوانه ها و...
    قفسش رو در جای پر رفت و امد بذارید تغذیش هم ارزن و کتان نسبت 4 ارزن و 1کتان باشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    14101
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    ممکنه از غذاهای گرم و محرک زیاد استفاده کرده باشید مثل هفت تخم -کافیشه-شاهدونه-جوانه ها و...
    قفسش رو در جای پر رفت و امد بذارید تغذیش هم ارزن و کتان نسبت 4 ارزن و 1کتان باشه

ببخشید دوباره سوال میکنم ولی تغذیه اش فقط ارزن بوده به اضافه سبزیجات مثل کاهو و گشنیز و کرفس و چند عدد دانه بلال و مولتی ویتامین مخصوص پرندگان که داخل اب میریزم
    قفس اشون هم در جای پر رفت و امدی و چون از بچگی تو همین اتاق بودن فکر میکنم به سر و صدا و حضور ما عادت دارن نمیتونم کار دیگه ایی انجام بدم؟ اگه همین جوری تخم بذاره براش بیشتر ضرر نداره تا کنار جفت اش باشه؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    ببخشید دوباره سوال میکنم ولی تغذیه اش فقط ارزن بوده به اضافه سبزیجات مثل کاهو و گشنیز و کرفس و چند عدد دانه بلال و مولتی ویتامین مخصوص پرندگان که داخل اب میریزم
    قفس اشون هم در جای پر رفت و امدی و چون از بچگی تو همین اتاق بودن فکر میکنم به سر و صدا و حضور ما عادت دارن نمیتونم کار دیگه ایی انجام بدم؟ اگه همین جوری تخم بذاره براش بیشتر ضرر نداره تا کنار جفت اش باشه؟
    سلام. گشنیز رو حذف کنید.

مولتی ویتامین چی بهش میدید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    14101
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام. گشنیز رو حذف کنید.

مولتی ویتامین چی بهش میدید؟
    باشه چشم چیز دیگه ایی لازم نیست بدم؟
    bea vit totaal این مولتی ویتامینه که دامپزشک داده بودن
    ممنونم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    باشه چشم چیز دیگه ایی لازم نیست بدم؟
    bea vit totaal این مولتی ویتامینه که دامپزشک داده بودن
    ممنونم
    کلم بروکلی و کرفس و پودر پوسته تخم مرغ سرشار از کلسیم هستن، اینارو تو غذاییش جا بدین

کاهو رو یکروز در میون یا هرروز یک تیکه سالادی بهش بدید

مولتی ویتامینتون رو نمیدونم چیه و باعث مستی میشه یا نه، اگر مست کننده باشه حذفش کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    17216
    سلام خوبین؟
    من دو جفت مرغ عشق دارم ماده هاشونو تازه خریدم نرام تا میخوان پا بزارن برن پشت ماده نوکشون میزنه ونمیزاره.
    چیکار کنم ماده هام تحریک بشن و تخم بزارن؟
    یه بنده خدایی مرغ عشقاش انقدر تخم میزاره مشکل داره واسه ما هم تخم نمیزارن ما مشکل داریم. خخخخ.

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinshah نمایش پست ها
    سلام خوبین؟
    من دو جفت مرغ عشق دارم ماده هاشونو تازه خریدم نرام تا میخوان پا بزارن برن پشت ماده نوکشون میزنه ونمیزاره.
    چیکار کنم ماده هام تحریک بشن و تخم بزارن؟
    یه بنده خدایی مرغ عشقاش انقدر تخم میزاره مشکل داره واسه ما هم تخم نمیزارن ما مشکل داریم. خخخخ.
    سلام.از بلوغ ماده هاتون مطمئن هستید؟اگر بالغ هستند از سبزیجاتی مثل جعفری وگشنیز وهویج وسفیده ی تخم مرغ ،ذرت و...استفاده کنید تا ماده هاتون اماده بشن.زمانی که رنگ فیبر روی بینی به رنگ قهوه ای دراومد ماده هاتون هم اماده هستند وبه احتمال زیاد خیلی راحت جفت میشند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    17216
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام.از بلوغ ماده هاتون مطمئن هستید؟اگر بالغ هستند از سبزیجاتی مثل جعفری وگشنیز وهویج وسفیده ی تخم مرغ ،ذرت و...استفاده کنید تا ماده هاتون اماده بشن.زمانی که رنگ فیبر روی بینی به رنگ قهوه ای دراومد ماده هاتون هم اماده هستند وبه احتمال زیاد خیلی راحت جفت میشند
    سلام از بلوغ شون مطمئنم .یکیشونو یه بار تو لونشون دیدم الانم هرچی پنبه تو لونشون ریخته بودم ریخت بیرون یعنی آماده ی تخم گذاری؟
    یه سوال ذرت رو چجوری بزارم بپزم یا خام بزارم یا رنده کنم؟
    ویرایش توسط hosseinshah : 31st May 2015 در ساعت 05:55 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinshah نمایش پست ها
    سلام از بلوغ شون مطمئنم .یکیشونو یه بار تو لونشون دیدم الانم هرچی پنبه تو لونشون ریخته بودم ریخت بیرون یعنی آماده ی تخم گذاری؟
    یه سوال ذرت رو چجوری بزارم بپزم یا خام بزارم یا رنده کنم؟
    سلام
    بلال بخرید یک تیکه براشون بذارید بهتره ابپزش کنید
    تایپک پایین رو بخونید
    http://www.parsipet.ir/thread27164.html

صفحه 401 از 475 نخستنخست ... 301351382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420451 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)