کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناننی نمایش پست ها
    پرندگان وحشی منظورتون چیه؟؟؟ما روبه روی خونمون پارکه وپرنده هایی که صداشونو میشنویم مینا و.... وتوی سایست خطره گرمازدگی واسش وجود داره تو این هوا ؟؟؟؟
    چرا عکسام اپلود نمیشن؟؟؟؟وقتی روی گزینه اپلود کلیک میکنم تغییری ایجاد نمیشه
    سلام پرندگان وحشی یعنی پرندگانی که از انسان ها ترس دارند و با نزدیک شدن به آنها یک علامت خطر(مثل قار زدن)از خود نشان میدهند و وقت یمیگویند کاسکویی وحشی است یعنی اینکه با انسان

خوی نگرفته است و هنوز هم خلق و خو طبیعت را همراه خود داد.

درمورد آپلود سنتر مربوط به بنده نیست و درتاپیک زیر میتونید اعلام کنید:

http://www.parsipet.ir/thread16300.html#post201524

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط rend_ نمایش پست ها
    فکر کنم کاسکوی من بخاطر اینکه مجبور شدم بگیرمش و بزرامش تو جعبه پرواز و بیارمش موجب شده خیلی ازم بترسه الان که 2 هفته رد شده هنوزم میترسه امروز ک ترسش خیلی زیاد بود چاره ای جز گرفتنش نداشتم و مجبور بودم بزارمش توجعبه ک بتونم بیارمش فکر کنم اینکار باعث شده ترسش خیلی خیلی زیاد بشه ازم باوجود اینکه روزی حداقل 3 ساعت کنار قفسش میشینم حرف میزنم ولی بازم میترسه بعضی وقتا ارومه بعضی وقتا مث امروز وحشی وحشی میشه
    اگر قراره پرنده رو جا به جا کنید سعی کنیدبا قفس خودش این کارو کنید
    نیاز به زمان داره تا کم کم به محیط عادت کنه
    شما اگر میخوای سریع ترسش بریزه نباید بگیریدش یا جابهجاش کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام مدفوع کاسکو من بعضی وقتا میبینم ابکیه یعنی فقط ابه و هیچ سبزی توش نیس البته ن همیشه بیشتر مدفوعش طبیعی هستش سبز و سفید قاطی البته سفیدی کمه و بیشتر سبزه ولی بعضی وقتا ابکی ابکیه مشکلی نداره عادیه؟
    ابکی بودن میتونه بخاطر بعضی غذاها پیش بیاد
    میتونه بخاطر ترس باشه که فکر میکنم برا شما همین مورده
    میتونه بخاطر بیماری باشه که باید علائم دیگه هم داشته باشه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام.تو این هوا درجه حرارته 38 اشکالی نداره کاسکومو بیرون بزارم؟؟توی تراس که سایه داره و افتاب نداره؟؟؟هرچند وقت یه بار باید ببریمش حمام؟؟بعد چه جوری خوبه بشوریمش؟؟؟
    پرندگان وحشی منظورتون چیه؟؟؟ما روبه روی خونمون پارکه وپرنده هایی که صداشونو میشنویم مینا و.... وتوی سایست خطره گرمازدگی واسش وجود داره تو این هوا ؟؟؟؟
    چرا عکسام اپلود نمیشن؟؟؟؟وقتی روی گزینه اپلود کلیک میکنم تغییری ایجاد نمیشه
    درباره حموم کردن دوستان توضیح دادن . اما یه نکته رو بگم از پشت پنجره ، اشعه خورشید باعث تولید ویتامین d نمیشه . باید به طور مستقیم در معرض نور خورشید باشه که فعلا امکانش برای شما وجود نداره چون 38 درجه دمای زیادیه و خطر گرمازدگی وجود داره. نظر من اینه که شما از مولتی ویتامین مخصوص پرندگان استفاده کنید

منظور پرندگان وحشی هم پرنده هایی هستن که تو هوای آزاد پرواز میکنن و ممکنه ناقل بیماری باشن . بهتره تو محیط خونه نگهداری بشه و دما هم کنترل بشه بین 25 تا 28

در مورد آپلود عکس هم این تاپیک رو مطالعه کنید

http://www.parsipet.ir/thread13094.html

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    فکر کنم کاسکوی من بخاطر اینکه مجبور شدم بگیرمش و بزرامش تو جعبه پرواز و بیارمش موجب شده خیلی ازم بترسه الان که 2 هفته رد شده هنوزم میترسه امروز ک ترسش خیلی زیاد بود چاره ای جز گرفتنش نداشتم و مجبور بودم بزارمش توجعبه ک بتونم بیارمش فکر کنم اینکار باعث شده ترسش خیلی خیلی زیاد بشه ازم باوجود اینکه روزی حداقل 3 ساعت کنار قفسش میشینم حرف میزنم ولی بازم میترسه بعضی وقتا ارومه بعضی وقتا مث امروز وحشی وحشی میشه
    متوجه نشدم که باز هم این جابجایی انجام شده یا نه ، اگه بازم مجبور شدین با دست بگیریدش با اینکار حداقل یک ماه روند رام شدنش رو به تاخیر انداختید ( حداکثرش به طوطی خودتون بستگی داره )و کل زحماتتون به هدر رفت . تا رام نشده جابجاش نکنید . استرس زیادی بهش وارد میشه .

اگه هم چاره ای ندارید همونطور که آقا ابوالفضل گفتن با قفس خودش ، طوری که کمتـــــــــرین استرس بهش وارد بشه

دو هفته هم زمان زیادی نیست با توجه به اینکه تو اولین برخورد خاطره بدی از شما تو ذهنش مونده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10966
    سلام،
    امروز صبح ظرفشو كه ديدم،خيلي كم اما خورده بود چند تا تخمه...اما خيلي كم...مشكلي نداره؟
    بعد اينكه...ديروز ديدم در قفسشو باز كرده كامل...چكار كنم؟ميترسم بياد بيرون ، اونوقت موقع تو قفس رفتن خيلي ميترسه...نه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط lindo نمایش پست ها
    سلام،
    امروز صبح ظرفشو كه ديدم،خيلي كم اما خورده بود چند تا تخمه...اما خيلي كم...مشكلي نداره؟
    بعد اينكه...ديروز ديدم در قفسشو باز كرده كامل...چكار كنم؟ميترسم بياد بيرون ، اونوقت موقع تو قفس رفتن خيلي ميترسه...نه؟
    سلام
    شما کاسکورو یکی دوروزه خریدید و طبیعیه
    در قفس رو ببندید تا نتونه باز کنه با سیم -قفل-اگرم 1033 باشه که نیاز به قفل هم نیست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    درباره حموم کردن دوستان توضیح دادن . اما یه نکته رو بگم از پشت پنجره ، اشعه خورشید باعث تولید ویتامین d نمیشه . باید به طور مستقیم در معرض نور خورشید باشه که فعلا امکانش برای شما وجود نداره چون 38 درجه دمای زیادیه و خطر گرمازدگی وجود داره. نظر من اینه که شما از مولتی ویتامین مخصوص پرندگان استفاده کنید

منظور پرندگان وحشی هم پرنده هایی هستن که تو هوای آزاد پرواز میکنن و ممکنه ناقل بیماری باشن . بهتره تو محیط خونه نگهداری بشه و دما هم کنترل بشه بین 25 تا 28

در مورد آپلود عکس هم این تاپیک رو مطالعه کنید

http://www.parsipet.ir/thread13094.html
    در تکمیل حرف های سپیده خانوم میشه مولتی ویتامین استفاده کرد اما خب هر کس نظری داره . من نظرم اینه همه چیز طبیعی باشه . پرنده روی جلوی نور خورشید در منزل بذارید و پنجره رو باز کنید که بهش نور خورشید بخوره مستقیم دمای منزل رو هم کنترل کنید که گرم نشه ... درضمن اینکارو موقع حمام کردن انجام ندین چون ممکنه باد بیاد و پرنده سرما بخوره بعد از حمام کردن وقتی پر ها کاملا خشک شد پنجره رو باز کنید تا نور مستقیم بهش بخوره (بهتره پرنده داخل قفس باشه تا با باز بودن پنجره خدایی نکرده فرار نکنه .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ممنونم از جواب کامل و واضحی ک دادی . ریکی قار نمیکشه ولی خب همون ترس رو داره یکم کمتر شده ولی باید هنوز با دست بهش غذا بدم .
    زنگ زده بودم برا همون مشکلم ک خودت میدونی چی هست با ****** حرف بزنم بحث سر این ترسش و اینا شد گفت شما دنبالش برو با دست اگه رو میله ها غذا رو میگیره ازت و استرس بهش وارد نمیشه و نمیترسه و با دست بهش غذا بده یعنی میگفت مهم غذا دادن با دست هست ک بدونه خطری براش نداری وگرنه جاش مهم نیست میخواد رو میله باشه میخواد بیرون از قفس باشه میخواد .......
    وقتی فهمید ک خطری نداری اگه الان غذا رو میگیره از رو نشیمن و میره رو دیواره بعد ک ترسش ریخت میگیره و رو دیواره دیگه نمیره این درست گفته ؟ من بعد از اون مشکلی ک باهاش دارم دیگه ب حرفاشم اعتمادی ندارم
    کسی نظر نداد راجبع این ؟ درست گفته این حرفشو ؟

(((((شما دنبالش برو با دست اگه رو میله ها غذا رو میگیره ازت و استرس بهش وارد نمیشه و نمیترسه و با دست بهش غذا بده یعنی میگفت مهم غذا دادن با دست هست ک بدونه خطری براش نداری وگرنه جاش مهم نیست میخواد رو میله باشه میخواد بیرون از قفس باشه میخواد .......
    وقتی فهمید ک خطری نداری اگه الان غذا رو میگیره از رو نشیمن و میره رو دیواره بعد ک ترسش ریخت میگیره و رو دیواره دیگه نمیره این درست گفته ؟ )))))))))

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام با تشکر از همه شما دوستان زحمت کش نه من همون بار اول این کارو از رو اجبار انجام دادم که خودم اصلا خوش نیومد خودم سعی کردم با دست اون روز اول بگیرمش اما چونکه دلم نیومد دستمو کشیدم عقب و به یکی از همراهان خودم گفتم اینکارو انجام بده گازی بدی هم گرفتش و دستش یکم خون اومد اون کارم از سر اجبار بود و چاره جز این برای اوردنش نداشتم ولی بعد از اون هرگز دستمو داخل قفس پرنده نکردم و نمیکنم همیشه سعی میکنم هیچ استرسی براش ایجاد نکنم و جایی میشینم که قار نمیکشه یکم با فاصله ولی همون بار اولم که یکی از دوستان هم گفتن چونکه منو دیده بوده الان خاطره بدی ازم داره و احساس میکنه دشمنشم باوجود اینکه واقعا خیلی بهش رسیدگی میکنم و سعی میکنم بهترین غذاها براش تهیه کنم و هیچ کمبودی نداشته باشه ظاهرش و پرهاش خوبه سوتم میکشه بعضی وقتا برای نظافتش هم از تجربه اقای vestlaif استفاده کردم و زیر قفسش رو پلاستیکش رو اب کردم و حالا راحت کلا زیرشو میتونم دربیارم برای اینکار کاور رو قفس کشیدم تا نترسه جا به جاشم نکردم فقط چند روز پیش کاور روش کشیدم جاشو یکخورده تکون دادم چون جاش مناسب نبود پشتش ازاد بود . جمعه همین هفته که سعی کردم بهش با دست غدا بدم فکر کنم یکخورده استرس بهش وارد شده و دوباره قار کشیدنش شدید تر شده. انشالله که بفهمه دشمنش نیستم و مهربون تر باشه.

یک سوال دانه گشنیز رو با ارزن و کتان قاطی کنم بهش بدم یا جدا؟
    انجیر هم هر روز بهش بدم اشکالی نداره ؟
    ببخشید طولانی شد با تشکر
    ویرایش توسط منصور : 30th June 2014 در ساعت 07:49 PM

صفحه 907 از 1238 نخستنخست ... 4078078578888898908918928938948958968978988999009019029039049059069079089099109119129139149159169179189199209219229239249259269571007 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)