همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    سلام دوستان سیب رو یکی دو ساعت بیرون بذاری سیاه میشه میخوام بدونم این مشکلی نداره برا کاسکو وقتی میخوره اونو ؟
    سلام.سیب حاوی آهن هست که در مجاورت با هوا واکنش نشون میده و سیاه میشه و عملا خاصیت خودش رو از دست میده.بهتره بعد از سیاه شدن بردارید.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط badsajad نمایش پست ها
    راستی یه سوال تو ذهنمه!اگه اذم بخواد یه جفت کاسکو بگیره که ازش جوجه بگیره باید چند سالشون باشه!میشه یکم کامل توضیح دهید.ممنون داستان
    دوست عزیز این سوال شما یک تاپیک صد صفحه ای جواب نیاز داره.تکثیر اون هم کاسکو با یکم توضیح دردی دوا نمیکنه.شما هم فکر میکنم اصلا دنبالش نباشید خیلی بهتره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا هیچ تا بعد
    شماره عضویت
    16021
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    دوست عزیز این سوال شما یک تاپیک صد صفحه ای جواب نیاز داره.تکثیر اون هم کاسکو با یکم توضیح دردی دوا نمیکنه.شما هم فکر میکنم اصلا دنبالش نباشید خیلی بهتره.
    سلام دوست.بابا من كه دنبالش نيستم حاجي! برام خيلي سوال شده بود!‌ همين!
    حالا كه شما گفتي نميرم دنبالش! خيال شما هم راحت شد!؟
    ممنون دوست عزيز!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    سلام.سیب حاوی آهن هست که در مجاورت با هوا واکنش نشون میده و سیاه میشه و عملا خاصیت خودش رو از دست میده.بهتره بعد از سیاه شدن بردارید.
    عزیز میدونم چرا سیاه میشه منظورم اینه ک خراب نمیشه ک بخواد مریض کنه ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    عزیز میدونم چرا سیاه میشه منظورم اینه ک خراب نمیشه ک بخواد مریض کنه ؟
    خراب که نمیشه با یکی دو ساعت اما خوب خاصیتش رو هم ازدست میده و معمولا کسی هم نمیذاره میوه بمونه توی قفس.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    خراب که نمیشه با یکی دو ساعت اما خوب خاصیتش رو هم ازدست میده و معمولا کسی هم نمیذاره میوه بمونه توی قفس.
    آخه یکی از بچه های انجمن گفتن من میوه رو میذارم صبح و شب بر میدارم خواستم بینم جریانش چیه من که هر چی میذارم 1 ساعت 1 ساعت عوض میکنم مثلا آبشو هر 3.2 ساعتی عوض میکنم غذاشو هم بیشتر از 2 ساعت نمیذارم بمونه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    آخه یکی از بچه های انجمن گفتن من میوه رو میذارم صبح و شب بر میدارم خواستم بینم جریانش چیه من که هر چی میذارم 1 ساعت 1 ساعت عوض میکنم مثلا آبشو هر 3.2 ساعتی عوض میکنم غذاشو هم بیشتر از 2 ساعت نمیذارم بمونه
    شما زیادی حساسیت بخرج میدید.معمولا آب رو اگر کثیف نکنن من خودم روزی یکبار عوض میکنم.هر روز صبح ظرف آب رو میشورم و پر میکنم.
    میوه هم بجای اینکه زیاد بگذارم که بخوام اضافیش رو بردارم،کم کم میدم بهش که بخوره همه رو ولی بجاش در چند نوبت در طول روز که در طول روز هی خوراکی جدید نخواد.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    شما زیادی حساسیت بخرج میدید.معمولا آب رو اگر کثیف نکنن من خودم روزی یکبار عوض میکنم.هر روز صبح ظرف آب رو میشورم و پر میکنم.
    میوه هم بجای اینکه زیاد بگذارم که بخوام اضافیش رو بردارم،کم کم میدم بهش که بخوره همه رو ولی بجاش در چند نوبت در طول روز که در طول روز هی خوراکی جدید نخواد.
    آخه ی عادت بدی ک ریکی داره غذاشو میزنه بعضی وقتا ب آب و میخوره مثلا تخمه ک میدم بهش میشکونه میندازه تو اب بعد ازم میاد دوباره میگیره میشکونه میندازه تو آب و اون قبلی رو بر میداره میخوره

• برا اینه ک من زود ب زود عوض میکنم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    آخه ی عادت بدی ک ریکی داره غذاشو میزنه بعضی وقتا ب آب و میخوره مثلا تخمه ک میدم بهش میشکونه میندازه تو اب بعد ازم میاد دوباره میگیره میشکونه میندازه تو آب و اون قبلی رو بر میداره میخوره

• برا اینه ک من زود ب زود عوض میکنم
    بله تقریبا این عادت همشونه که بزنن خرابکاری کنن.کاسکوی من وقتی سیر آب بخوره میزنه ظرف آبش رو میندازه بیرون یا بلاخره یه جوری میزنه آب رو میریزه.
    ماهم باهاش کنار اومدیم.هروقت خودش تشنه بشه میره به جایی که ظرف آبش آویزون میشه ضربه میزنه و میگه بیا آقا.ماهم ظرف آبش رو میگیریم جلوش تا خوب آب بخوره و بعد دوباره ظرف آب رو از قفس دور میکنیم.شما باید قلق های پرندتون دستتون بیاد تا کمتر به زحمت بیفتید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    بله تقریبا این عادت همشونه که بزنن خرابکاری کنن.کاسکوی من وقتی سیر آب بخوره میزنه ظرف آبش رو میندازه بیرون یا بلاخره یه جوری میزنه آب رو میریزه.
    ماهم باهاش کنار اومدیم.هروقت خودش تشنه بشه میره به جایی که ظرف آبش آویزون میشه ضربه میزنه و میگه بیا آقا.ماهم ظرف آبش رو میگیریم جلوش تا خوب آب بخوره و بعد دوباره ظرف آب رو از قفس دور میکنیم.شما باید قلق های پرندتون دستتون بیاد تا کمتر به زحمت بیفتید.
    والله زحمت نیست عشقمه هر کاری کنه دوسش دارم خدا کنم زودتر رام شه سخنگو شدنش زیاد مهم نیس واسم

صفحه 888 از 1238 نخستنخست ... 388788838869870871872873874875876877878879880881882883884885886887888889890891892893894895896897898899900901902903904905906907938988 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)