صفحه 10 از 475 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282960110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 4744
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

سنش چقدره؟

بله اگر نمیرسید باهاش بازی کنید براش جفت بگیرید . ولی اگر رامه با بودن جفتش از رام بودنش کم میشه
    سلام فکر میکنم نزدیک 5ماهه باشه .تازه چشمش دارای حدقه شده
    در ضمن رام هم نیست وتازگی ها خیلی ترسو شده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    سلام فکر میکنم نزدیک 5ماهه باشه .تازه چشمش دارای حدقه شده
    در ضمن رام هم نیست وتازگی ها خیلی ترسو شده
    باجریگار یا همون مرغ عشق عامیانه فقط جوجه خیلی کم سن و سرنگیش رو میشه به عنوان یک پت بزرگ و رام کرد در غیر این صورت خیلی چیز جالبی از توش در نمیاد! حد اقلش اینه که اون دوره ای که به صاحبش به چشم والدین نگاه میکرده حذف میشه ... وابستگی پرنده در اون دوران به صاحبش بسیار زیاد میشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    باجریگار یا همون مرغ عشق عامیانه فقط جوجه خیلی کم سن و سرنگیش رو میشه به عنوان یک پت بزرگ و رام کرد در غیر این صورت خیلی چیز جالبی از توش در نمیاد! حد اقلش اینه که اون دوره ای که به صاحبش به چشم والدین نگاه میکرده حذف میشه ... وابستگی پرنده در اون دوران به صاحبش بسیار زیاد میشه
    خیلی ممنون منظورتون از چیز جالبی درنمیاد چیه؟این که صرفه ی اقتصادی نداره؟یا این که خوب حرف نمیزنه
    اگه حالت اول منظورتون هست زیاد مهم نیست ومن فقط به خاطر علاقه ی بسیار زیادم به پرنده ها اینکار رو میخواستم انجام بدم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    خیلی ممنون منظورتون از چیز جالبی درنمیاد چیه؟این که صرفه ی اقتصادی نداره؟یا این که خوب حرف نمیزنه
    اگه حالت اول منظورتون هست زیاد مهم نیست ومن فقط به خاطر علاقه ی بسیار زیادم به پرنده ها اینکار رو میخواستم انجام بدم

منظورشون توانایی صحبت کردن هست و وابستگی به شما

اگر از جوجگی تمرین و دستی بزرگ نشن

در سنین بعد از اون خیلی با انسان اخت نمیشن

براش یه جفت بگیرید که تنها نمونه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوتی
    شماره عضویت
    8464
    با سلام به دوستان اگه میشه خیلی سریع جواب بدید و راهنماییم کنید چهار تا مرغ عشق دارم دو تاشون با هم جفت شدند و همین الان تخم گذاشته ایا اون دوتای دیگرو از اینا باید جدا کنم؟؟؟اخه ماده هنوز نرفته بخوابه رو تخم؟میره یه سر میزنه میاد بیرون اون یکی هارو میزنه؟چی کار کنم لطفا؟؟؟؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sherman_2 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان اگه میشه خیلی سریع جواب بدید و راهنماییم کنید چهار تا مرغ عشق دارم دو تاشون با هم جفت شدند و همین الان تخم گذاشته ایا اون دوتای دیگرو از اینا باید جدا کنم؟؟؟اخه ماده هنوز نرفته بخوابه رو تخم؟میره یه سر میزنه میاد بیرون اون یکی هارو میزنه؟چی کار کنم لطفا؟؟؟؟؟؟
    سلام.مرغ عشق ها پرنده های تقریبا فضولی هستن و زیاد به لونه های همدیگه سرک میکشن و این باعث میشه ماده از روی تخم خوابیدن خودداری کنه و بیشتر به فکر محافظت از لونه باشه که جفت دیگه ای اشغالش نکنه.بهتره اون یکی جفت رو سریعا جدا کنید.ضمنا خیلی از جفت ها بعد از آخرین تخم شروع به خوابیدن روی تخم ها میکنن و نیازی هم نیست که جفت دائما روی تخم ها بخوابن و ممکنه بعضی دقایق جفت روی تخم نخوابن و بیرون از لونه باشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوتی
    شماره عضویت
    8464
    با سلام تعداد تخمهای مرغ عشق چندتاست؟؟؟و چند روزه تبدیل به جوجه میشه؟؟؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sherman_2 نمایش پست ها
    با سلام تعداد تخمهای مرغ عشق چندتاست؟؟؟و چند روزه تبدیل به جوجه میشه؟؟؟؟
    سلام.تا تعداد نه تخم هم دیده شده که تخم گذاری کردن ولی عموما هفت تا تخم میگذارن.البته به تجربه ی جفت در تخم گذاری و میزان تقویت شدنشون در زمان قبل از تخم گذاری و مدت استراحت هم خیلی بستگی داره.از نوزده تا بیست و یک روز زمان برای جوجه شدن تخم زمان لازمه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوتی
    شماره عضویت
    8464
    اما مرغ عشق من از دیروزه یه دونه تخم گذاشته البته خیلی جوجه بوده خریدمش اولین بارشه تخم گذاشته/امکان داره که بازم بذاره؟؟؟؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوتی
    شماره عضویت
    8464
    اما مرغ عشق من از دیروزه یه دونه تخم گذاشته البته خیلی جوجه بوده خریدمش اولین بارشه تخم گذاشته/امکان داره که بازم بذاره؟؟؟؟؟

صفحه 10 از 475 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282960110 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)