همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    سلام
    این اکواریوم شما مثل اکواریوم قبلیه منه که من یسری ماهیایو ریفی که راحت ازشون نگه داری میکردمو میگم شاید بدردت بخوره
    ماهی هایی که داشتم 8تاکرومیس -سه تا دلقک دوتا اسلاریس یدونه پرکولا- مارون گلد- راس زرد- راس ارایشگر- ماندارین -راس بیوکالر- نئون ارغوانی -دامسل الن -بلنی میداس- شاه بلنی- بلوتانگ -فرشته کورال بیوتی -گابی دیدبان خال صورتی-3تا دارت فیش و بقیشم یادم نیست ولی یکی دوتا دیگه هم بود
    ریف هم ماشروم چند مدل -همر هم چند گونه- الگانس- فاکس کورال- کلت -پلیپ استار سه نوع -پلیپ سه نوع -اپن برین دوتا-سارکوفیتون-سینولاریا-.....که مجموعن بیش از30تا بودن که فقط شقایق نداشتم چون واقعن دستتو میبنده تو اضافه کردن مرجانها
    همه اینها رو تو تانک 150 لیتری نگه داشته بودی ؟
    بابا ایول داره

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    آیا مرجانی هست که دلقک رو راه بده؟
    دست شما درد نکنه از این همه اسم ماهی ولی یه دونه رو بگو تا من بندازم تا یه هفته ای ببینم تانکم مشکل نداره تا بعد ماهیهای دیگه رو کم کم اضافه کنم.

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    همه اینها رو تو تانک 150 لیتری نگه داشته بودی ؟
    بابا ایول داره
    اره داشتم ولی نگه داریش یکمی مشکله چون تا خرخره پر یف بود و جایه خالی نداشت و پیشنهاد هم نمیدم
    این ماهیارو تو همچین حجمی نگه دارید چون خیلی مشکله کافیه فقط یه بیماری بیاد تو اکواریوم خودتون فکرشو بکنید چه اتفاقی میوفته
    ولی میتونید از بینشون چنتا رو اگه دوست دارید انتخاب کنید چون ماهیایی بودن که من به مدت خیلی زیادی ازشون به راحتی نگه داری کردم

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    آیا مرجانی هست که دلقک رو راه بده؟
    دست شما درد نکنه از این همه اسم ماهی ولی یه دونه رو بگو تا من بندازم تا یه هفته ای ببینم تانکم مشکل نداره تا بعد ماهیهای دیگه رو کم کم اضافه کنم.
    برایه من که خیلی جالبه که اسلاریس با الگانس به راحتی همزیست میشه و تو تانکهایه بقیه هم دیدم.شاید باورتون نشه انگار شقایق تخصوصیشه این الگانس

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    برایه من که خیلی جالبه که اسلاریس با الگانس به راحتی همزیست میشه و تو تانکهایه بقیه هم دیدم.شاید باورتون نشه انگار شقایق تخصوصیشه این الگانس
    با تشکر
    نگفتی چه ماهی برای شروع بندازم
    در ضمن یه سوال تو قسمت شرایط شیمیایی آب هستش لطفاَ جواب بدهید

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    اقا مصطفی نظرتون در باره شاه بلنی چیه برای این دوستمون هم مقاومه هم ماهی خیلی مقاومیه هم در ابتدا که تانک دیاتومش زیاده به زیبایی تانک کمک میکنه

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    با تشکر
    نگفتی چه ماهی برای شروع بندازم
    در ضمن یه سوال تو قسمت شرایط شیمیایی آب هستش لطفاَ جواب بدهید
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    اقا مصطفی نظرتون در باره شاه بلنی چیه برای این دوستمون هم مقاومه هم ماهی خیلی مقاومیه هم در ابتدا که تانک دیاتومش زیاده به زیبایی تانک کمک میکنه
    شاه بلنی هم ماهی خوبیه از خانواده دلقکها هم میتونید استفاده کنید مثل تومیتو کلارکی مارون (اگه سیکلتون تموم شده این ماهیارو اضافه کنید)

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    با سلام:
    ببخشید من نظر میدم ولی تجربه ی شخیصیم رو بیان میکنم.اقای نوروزی در وارد کردن دلقک ها به نظرم سراغ کلارکی و مارون نری خیلی بهتره حداقل به عنوان اولین ماهی اینکار رو نکن.به نظرم اسلاریس و پرکولا و بعد هم تومیتو و پینک گزینه های بهتری هستند .الان خودم مجبور شدم کلارکی رو بگیرم چون باعث شد یکی از اسلاریسهام از ترس از اکواریوم بیرون بپره و بمیره.این کلارکی همه ی ماهی ها حتی راس ارایشگر و گابی و همه ی دلقکها رو هم میزد هرچند من اخرین دلقک واردش کردم اما واقعا خشن بود.الانم تصمیم دارم سه چهارتا اسلاریس و پرکولا بگیرم که به نظرم هم زیباترن و هم بی ازار.شما به عنوان اولین ماهی میتونی از بلنی هاو گابی ها شروع کنی چون اصلا به بقیه ماهی ها کاری ندارن و مقاوم هم هستند ونقش نظافتی هم دارند.گزینه هایی که اقا مصطفی در تانکشون داشتند و پیشنهاد دادن به نظرم خیلی خوب و مناسبه که به تدریج اضافه کنید. فقط به جای جراح ابی اگه جراح زرد بگیرید مناسب تر و مقاوم تر هست.خانواده ی نئون ها هم خوبن فقط یکم قلمرو طلب هستند به عنوان اولین ماهی شاید مناسب نباشه.
    موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    با تشکر از همه دوستان
    آقای میرنژاد فکر میکنی اون دلقکی که گفتم میگه تکثیر داخل هستش و از بقیه ذلقکها مقاومتره اگه دلقک اسلاریس یا پرکولا بود خوبه بگیرم ؟
    (البته من نپرسیدم چه نوع دلقکی هستش)

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    با سلام:
    ببخشید من نظر میدم ولی تجربه ی شخیصیم رو بیان میکنم.اقای نوروزی در وارد کردن دلقک ها به نظرم سراغ کلارکی و مارون نری خیلی بهتره حداقل به عنوان اولین ماهی اینکار رو نکن.به نظرم اسلاریس و پرکولا و بعد هم تومیتو و پینک گزینه های بهتری هستند .الان خودم مجبور شدم کلارکی رو بگیرم چون باعث شد یکی از اسلاریسهام از ترس از اکواریوم بیرون بپره و بمیره.این کلارکی همه ی ماهی ها حتی راس ارایشگر و گابی و همه ی دلقکها رو هم میزد هرچند من اخرین دلقک واردش کردم اما واقعا خشن بود.الانم تصمیم دارم سه چهارتا اسلاریس و پرکولا بگیرم که به نظرم هم زیباترن و هم بی ازار.شما به عنوان اولین ماهی میتونی از بلنی هاو گابی ها شروع کنی چون اصلا به بقیه ماهی ها کاری ندارن و مقاوم هم هستند ونقش نظافتی هم دارند.گزینه هایی که اقا مصطفی در تانکشون داشتند و پیشنهاد دادن به نظرم خیلی خوب و مناسبه که به تدریج اضافه کنید. فقط به جای جراح ابی اگه جراح زرد بگیرید مناسب تر و مقاوم تر هست.خانواده ی نئون ها هم خوبن فقط یکم قلمرو طلب هستند به عنوان اولین ماهی شاید مناسب نباشه.
    موفق باشید
    سلام
    اون دلقکهای پرورشی مارون بودن دو سانتی رو میداد 20 تومان
    من این ماهیا رو لیست کردم که هم قیمت بگیرم و هم یکی دوتاش رو بگیرم برای شروع:
    دلقک اسلارس - پرکولا
    راس آرایشگر
    گابی دلقک زرد
    شاه بلنی
    میراس
    ولی هیچ کدومشو گیر نیاوردم
    البته تو تانک نمایشگاه بعضیهاش بود که میگفت گرفته نمیشه
    و اگه میخوای برات سفارش بدیم
    میگم کی میاد میگه معلوم نیست فعلاَ بازار خرابه بار نمیفرستن
    این شقایق رو میگفت 30

اینم عکس مارونها

با موبایل گرفتم از کیفیت کم عکسها منو ببخشید

صفحه 183 از 1093 نخستنخست ... 83133164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202233283683 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)