صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27
    کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام دوست من وافعا زیباست انشالاه همیشه سرسبز باشه
    یک پیشنهاد اگه از اب دستگاه ro استفاده کنید بهتر نیست تا اب شیر که کلرش رفته باشه

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    سلام آقا آروین .

تانک زیبایی شده . امیدوارم دیگه مشکل جلبک حل شده باشه . لطفا عکس جدید بگیر و نشون بده ببینیم درخت حالا چه شکلی شده و کف تانک پر شده یا نه .
    باید خیلی زیباتر شده باشه .

موفق باشی .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    با سلام دوست عزیز تانکت از اول ه راه انداختی خیلی پیشرفت داشته امیدوارم به قول دوستان برای خودش جنگلی بشه منتظر عکس های بعدیت هستم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61

26

سلام اروین عزیز . تانک زیباییی شده نسبت به اولش . شما سیستم co2 اگه حرفه ای کنی بهترین کار رو انجام دادی . اما برای این جلبکهای نازنین من توی سیستم شما هیچ فیلتراسیونی نمیبینم . شما از نظر باکتری سازی خیلی ضعیف عمل نکردی؟ یه تست بکن . یه کم تعداد میگوها رو هم زیاد کن . برای حلزونهای آفت هم تو نواب دنبال حلزونهای کیلر بگرد خیلی موثر هستش. یه چند تا هم انوبیاس نانا زیر درختت کار کنی خیلی زیبا میشه . به امید هر چه زیبا تر شدن تانکتون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مینا .فنچ.ماهی..کفتر..گربه
    شماره عضویت
    4748
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام اروین عزیز . تانک زیباییی شده نسبت به اولش . شما سیستم co2 اگه حرفه ای کنی بهترین کار رو انجام دادی . اما برای این جلبکهای نازنین من توی سیستم شما هیچ فیلتراسیونی نمیبینم . شما از نظر باکتری سازی خیلی ضعیف عمل نکردی؟ یه تست بکن . یه کم تعداد میگوها رو هم زیاد کن . برای حلزونهای آفت هم تو نواب دنبال حلزونهای کیلر بگرد خیلی موثر هستش. یه چند تا هم انوبیاس نانا زیر درختت کار کنی خیلی زیبا میشه . به امید هر چه زیبا تر شدن تانکتون
    سلام ضمن تشکر به همه کسایی که نظر دادن باید بگم که یکمی این چند وقت در گیر کار و زندگی بودم و زیاد نتونستم برسم به تانک و انگار یه جورایی رها شده :P و خواهرم بیشتر نگه داریشو به عهده داره فقط هفته ای تعویض آب دارم ....
    و حتما هم سعی میکنم عکس بزارم .... اما در پاسخ به این دوست عزیز باید عرض کنم بهشون که :
    منظورتون از سیستم حرفه ای چیه واقعا :D؟> مگه غیر از کپسول و دیفیوژر و کود اکسل و test co2 چیزه دیگه ی میتونه باشه که شما میگی حرفه ای تر :D ؟ در مورد فیلترا سیون یا کلا نبود دیفیوژر بند ه برای عکاسی همه این هارو در آوردم که عکسی تمیز بدونه وسایل بگیرم و گر نه حتما این هارو که گفتین رو داره غیر از این امکان نداشت اینجوری بشه حداقل:D .... وگرنه هم دیفیوزر داره تانک و هم فیلتر هنگ ان که جواب گو هست برای تانک کم حجم بنده و منظورتون رو از باکتری سازی نفهمیدم که می گید ضعیف عمل کردم ؟ بعد هم این عکس های آخری که قرار دادم از جلبک اصلا خبری نیست مگر روی سنگ ها که اصلا اون خیلی معمول و طبیعیه و حتی قشنگ بعد شما از کجا میگید این جلبک های نازننین ؟ تعدادعداد میگو ها هم خدارو شکر اینقدر بچه کردن که آمارش در درفته فکر می کنم 30 40 تا یا بیشتر شدن از نو رد چری در مورد جلبک هم خوب راستیتش خیلی دلایل هست اما الان خیلی کمتر شده اما بیشتر فکر میکنم به خاطر نبود آب سبک هست و نور حرفه ای در صورتی که حتی از لامپ دایمکس هم استفاده شده و بیشتر هم به خاطر کود و شن خوب و عالیه شرکت jbl هست :D که انگاز زیادم خوب در نیومده :P بر عکس مارکشو جالب نیست برای تانک گیاهی با گیاه های چمنی و فکر می کنم نتلی یا خاک های دیگه خیلی بهتر باشن از این ... چون آب رو بیشتر چی هاچش رو سنگین میکنه نیترات رو بالا میبره این خاک و ایجاد جلبک ...
    در هر صورت ممنون از نظرتون و این که بهم راهنمایی کردین

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط arvwin نمایش پست ها
    سلام ضمن تشکر به همه کسایی که نظر دادن باید بگم که یکمی این چند وقت در گیر کار و زندگی بودم و زیاد نتونستم برسم به تانک و انگار یه جورایی رها شده :P و خواهرم بیشتر نگه داریشو به عهده داره فقط هفته ای تعویض آب دارم ....
    و حتما هم سعی میکنم عکس بزارم .... اما در پاسخ به این دوست عزیز باید عرض کنم بهشون که :
    منظورتون از سیستم حرفه ای چیه واقعا :D؟> مگه غیر از کپسول و دیفیوژر و کود اکسل و test co2 چیزه دیگه ی میتونه باشه که شما میگی حرفه ای تر :D ؟ در مورد فیلترا سیون یا کلا نبود دیفیوژر بند ه برای عکاسی همه این هارو در آوردم که عکسی تمیز بدونه وسایل بگیرم و گر نه حتما این هارو که گفتین رو داره غیر از این امکان نداشت اینجوری بشه حداقل:D .... وگرنه هم دیفیوزر داره تانک و هم فیلتر هنگ ان که جواب گو هست برای تانک کم حجم بنده و منظورتون رو از باکتری سازی نفهمیدم که می گید ضعیف عمل کردم ؟ بعد هم این عکس های آخری که قرار دادم از جلبک اصلا خبری نیست مگر روی سنگ ها که اصلا اون خیلی معمول و طبیعیه و حتی قشنگ بعد شما از کجا میگید این جلبک های نازننین ؟ تعدادعداد میگو ها هم خدارو شکر اینقدر بچه کردن که آمارش در درفته فکر می کنم 30 40 تا یا بیشتر شدن از نو رد چری در مورد جلبک هم خوب راستیتش خیلی دلایل هست اما الان خیلی کمتر شده اما بیشتر فکر میکنم به خاطر نبود آب سبک هست و نور حرفه ای در صورتی که حتی از لامپ دایمکس هم استفاده شده و بیشتر هم به خاطر کود و شن خوب و عالیه شرکت jbl هست :D که انگاز زیادم خوب در نیومده :P بر عکس مارکشو جالب نیست برای تانک گیاهی با گیاه های چمنی و فکر می کنم نتلی یا خاک های دیگه خیلی بهتر باشن از این ... چون آب رو بیشتر چی هاچش رو سنگین میکنه نیترات رو بالا میبره این خاک و ایجاد جلبک ...
    در هر صورت ممنون از نظرتون و این که بهم راهنمایی کردین

سلام
    من نمیدونم چرا جواب دادن این مدلی تازگیها مد شده همه گارد میگیرن برای آدم با هیجان جواب میدن یه جوری انگار دفاع میکنن از خودشون به نظر من که یکم زشت هست و برای آدمهای با سن و سال ما یکم خوب نیست مخصوصا که همه با هم مثلا رفیقیم . اگه شما عکس میزاری که ما نظر بدیم که این مدلی جواب دادنش چیه . اگه عکس بدون اطلاع از شرایط و لوازم اکواریومتون میزارید ما هم همون سوالهایی برامون پیش میاد که در صورت نبودنش این مشکلات بوجود میاد . شما سایز تانکتو نگفتی. سیستم فیلتراسیونت رو نگفتی . فقط یه سیستم دست ساز co2 رو فرمودی و یکیم نور و کودهای مایع . منظور من از سیستم حرفه ای co2 سیستم کاملش بود کپسول +رگولاتور +شیر برقی +حباب شمار + دفیوژر که برای راحتی جون خودت گفتم . برای ثبات ph و میزان بودن level اون گفتم . من یه اکواریوم نانو مارک سرا دارم همین سیستم رو با کپسول 2 کیلویی کار کردم 8 ماه یکبار نیاز به تعویض داره . من منظورتون رو از خیلی چیزا نفهمیدم چون شما خیلی توضیحاتون ناقص بود .
    یا اصلا نبود . خلاصه مطلب اینکه جناب آروین عزیز من برای تانکتون توی پست قبلی یه تبریک گفتم یه ابراز امیدواری برای موفقیتتون اما شما خیلی قشنگ جواب دادی . من در مورد تانک آقا مهدی و خیلی از دوستای دیگه نظر میدم درست یا غلط نظر من هستش اما شما با این مدل جواب دادن یقه آدم رو میگیری ما اینجا نه بچه هستیم نه حسود نه بخیل فقط یه گروه دوستیم باز هم ممنون

ما را سریست با تو که گر خلق روزگار دشمن شوند و هم سر برود باز هم بر آن سریم.....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    10037
    چسب کناره های آکواریومت نمای بدی به آکواریومت داده. اگه تونستی آکواریومت رو عوض کن. آکواریومت یک آکواریوم جم و جور گیاهیه خیلیم قشنگه. در آینده به فکر آکواریوم بزرگتر پر گیاه تر باش. موفق باشی.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)