صفحه 26 از 1238 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445761265261026 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 12376
    کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    سلام
    در دوره پر ريزي كه ممكن 2 تا 2.5 ماه طول بكشه ،آيا ممكنه 2 هفته در اواسط اين دوره ،هيچ پري ريخته نشه و بعد مانند روال قبل پرريزي ادامه پيدا كنه؟
    ممنون
    ویرایش توسط HONEY PET : 9th June 2010 در ساعت 08:44 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    ارام کمی رام شده بعضی وقتا به ندرت می یاد رو دست چی کار کنم بیشتر بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

من آرام رو بردم مسافرته 4ساعته....خدا رو شکر مشکلی نداشت.رو قفسشم باز بود.یعنی پارچه روش نبود من نمی گم شما این کار رو بکنید.چون شاید طوطی شما استرسی بشه....من فکر کردم خوشش می یاد گذاشتم بیرون رو ببینه.فقط شب چون دیدش کم شده بود مبهوت بود.خلاصه رفتیم و امدیم...هر ماه یکبار می برمش مجبورم
    ویرایش توسط ARAM : 8th June 2010 در ساعت 10:29 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    حالا دیگه تقریبا راحت سرشو می خارونم و خوشش میاد البته اگه زیاد ادامه بدم برمیگرده و ادای گاز گرفتن در میاره اما خیلی خیلی پیشرفت کردم.............حالا خیلی دلم میخواد بدونم که روش خاصی برای روی دست اومدت هست یا نه چون وقتی انگشتمو می برم سمت پاش (البته جدیدا بعد از سر خارون امتحان نکردم) یک گاز خیلی آروم و بعضا محکم میگیره حالا روش خاصی داره یا باید در این کار سماجت کنم چون قشنگ روی چوب میاد و تا یک چوب نزدیک پاش میبرم میاد رو چوب ولی رو دست نه .

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    با سلام

عسل شبها می رود روی قفسش و بازی می کند ولی دیشب از نردبان قفسش البته با تردید و چند بار رفتن و برگشتن آمد پائین روی زمین ، یک دوری توی اتاق زد و برگشت توی قفسش .سوالم این است آیا بهش اجازه این کار را بدهم یا نه ؟ می ترسم بد عادت بشود .
    باید یادآوری کنم خیلی راحت می رود توی قفسش تا بهش می گم برو تو سریع می رود داخل قفس .

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    با سلام

عسل شبها می رود روی قفسش و بازی می کند ولی دیشب از نردبان قفسش البته با تردید و چند بار رفتن و برگشتن آمد پائین روی زمین ، یک دوری توی اتاق زد و برگشت توی قفسش .سوالم این است آیا بهش اجازه این کار را بدهم یا نه ؟ می ترسم بد عادت بشود .
    باید یادآوری کنم خیلی راحت می رود توی قفسش تا بهش می گم برو تو سریع می رود داخل قفس .
    شما بهتره بهش اجازه این کار را ندید یعنی بیرون از قفس و داخل خونه فقط برای گردش برای این که اگر اجازه این کار را بدید دیگه کنترلش نمیشه کرد و باید ببینید با اداب خانواده ی شما جور در می آید یا نه این که همه جای خونه فضله می اندازه و ......

الفی هر چند وقت یک بار اقدام به پایین اومدن می کنه اما من خیلی اروم دنبالش می روم و میا رمش رو چوب و میبرمش سمت قفسش.حالا وقتی میاد پایین بدو بدو میره سمت قفسش و روی فرش و زمین نمیمونه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    واقعا کلافه شدم. آرام هر موقه می خواد سر می ده. هر موقه میلشه بوس میده..و... وقتی من بخوام این کارها رو بکنه.انگار که نمی شنوه اصلا به خودش نمی یاره...به یه جای دیگه نگاه می کنه... من باید چی کار کنممممممممم ..

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    واقعا کلافه شدم. آرام هر موقه می خواد سر می ده. هر موقه میلشه بوس میده..و... وقتی من بخوام این کارها رو بکنه.انگار که نمی شنوه اصلا به خودش نمی یاره...به یه جای دیگه نگاه می کنه... من باید چی کار کنممممممممم ..
    سلام دوست عزیز
    اینا طوطین نه آدم تازه هنوز که رامه رام نشده شما باید حوصله به خرج بدین سماجت کنید تمرین کنید یعنی انقدر سرشو با کلنجار رفتن بخارونید با یه چیزی مثل بادوم تشویق به بوس دادنش کنید تا یواش یواش عادت کنه فقط تمرین و زمان لازمه ماله منم همینطوری یه بار راحت میزاره سرشو بخارونم یه بار اصلا دسمو تیکه تیکه میکنه یه بار به انگشتم زبون میزنه یه بار گاز یه بار راحت بوس میده یه بار اصلا به رو خودش نمیاره ولی وقتی بوس نمیده یه بادوم میگیرم تو انگشتم میگم بوس بده بادوم بدم دیگه معطل نمیکنه 10 تا هم بخوام میده بعد با دهنم بهش بادومه رو میدم
    موفق باشی

کاربر ساده

شماره عضویت
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    حالا دیگه تقریبا راحت سرشو می خارونم و خوشش میاد البته اگه زیاد ادامه بدم برمیگرده و ادای گاز گرفتن در میاره اما خیلی خیلی پیشرفت کردم.............حالا خیلی دلم میخواد بدونم که روش خاصی برای روی دست اومدت هست یا نه چون وقتی انگشتمو می برم سمت پاش (البته جدیدا بعد از سر خارون امتحان نکردم) یک گاز خیلی آروم و بعضا محکم میگیره حالا روش خاصی داره یا باید در این کار سماجت کنم چون قشنگ روی چوب میاد و تا یک چوب نزدیک پاش میبرم میاد رو چوب ولی رو دست نه .

چیییییییییییییییییییییییی ییییی انگشت.پسر کاسکو به اون بزرگی نمیره رو انگشت.مگه عروس هلندیه.ببین کاسکو اگه روی دستت ناراحت باشه حتی یکبار برای اولین تجربه .دیگه سخته بیاد رو دست. شما دستتو ببر جلو انگار می خواهی یه نفرو با پشت دست هل بدی اونطوری. من جز و معدود کساییم که کاسکوم اول اومده رو دست و شونم بعد سر داده.
    راستی نترسی ها اروم بچسبون به پاش دستتو و با منقار ش از
    پوستت میگیره خیلی ارومه فقط می خواد ببینه جای امنیه یا نه .دستتو نکش.بعد که اومد دستت بی حرکت باش تا خوشش بیاد.اگه ادستتو سرتازیری بگیری البته کم شیب ها میاد روشونه.اصلا هم از قاز گرفتن و گوشو چشم نترس چون خیلی محتاته و خودش میدونه ذاتا .موفق باشی

کاربر ساده

شماره عضویت
    197
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان خوبم
    من خواستم اسباب بازی برای کاسکو درست کنم خواستم بدونم که میشه از چوب خشک کن استفاده کرد یانه؟
    خالد جان عذر می خوام من نه اینکه دهاتیم از تکنولوزی حالیم نیست.چوب خشک کن چیه؟

در مورد لوازم هم توضیح بدم.نباید از مواد شیمیایی مثل چسب استفاده کرد.اگر نیازه به بست و اینجور چیزا بهتره بست استیلی باشه.راستی چوب خراطی شده بهترین ومطمئین ترینه

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان خوبم
    من خواستم اسباب بازی برای کاسکو درست کنم خواستم بدونم که میشه از چوب خشک کن استفاده کرد یانه؟
    منظورتون از چوب خشك كن نوعي چوب هست يا اينكه وسيله اي كه چوب رو باهاش خشك مي كنند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    من 10روزه كه طلا رو آوردم.حالا بايد چيكار كنم؟؟چه تمرينايي بكنم؟؟
    اگه سوالي لازمه بپرسيد من در خدمتم.
    راستي يكي از سوراخ بينياش بزرگتره.2-3روزه اينجوري شده.دليلش چيه؟؟
    اصلا جيغ نميزنه ولي وقتي ميرم جلو ميره كف قفس يا از قفس بالا ميره و سق ميزنه و سرشو ميچرخونه تا منو بترسونه.

ممنون
    در مورد اينكه چكار كنيد اول اينكه صفحات قبل رو بخونيد....خيلي از بچه ها اين سوال رو كردن و من مفصلا جواب دادم .....بايد بعد از 10 روز 2 كار رو انجام بدي...1-كوتاه كردن شاه پر ها....2-بردن حمام.....لحظه به لحظه حمام بردن رو قبلا در همين تاپيك گفتم...در مورد كوتاه كردن شاه پر ها هم همينطور....شما بخونيد اگر سوالي بود در خدمتم.
    اما در مورد اينكه سوراخهاي بينيش تفاوت قطر داره بگم كه اين قضيه بسيار مهم هست و ممكنه كاسكو سينوزيت يا بيماري در رابطه با دستگاه تنفسي داشته باشه....پيشنهاد مي كنم يه سر بريد بيمارستان دامپزشكي تهران پيش دكتر برهاني كيا و لا غير.

نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    سلام
    ممنون دوستان
    دیشب هم سرشو خاروندم و فکر میکنم از همیشه موفق تر بودم
    راجع به اسباب بازی به حامد عزیز و بقیه بگم از زنجیر هم استفاده نکنید من یه اسباب بازی مارک تریکسی گرفتم که رنجیر ریز داشت
    خدا میدونه چه حالی شدم وقتی دیدم اسباب بازی کف قفس و یه تیکه از زنجیر تو دهن این از کنف استفاده کنید اما نه به صورت حلقه
    دو ست عزیز f&p77 شما شب غذا ی طوطیت رو بردار فقط آب باشه فردا از ساعت 3 4 سعی کن با دست بهش غذا بدی
    3 4 روز اینطوری ادامه بده تا باهات صمیمی شه اونطور که گفتی غاار نداره که عالیه تا می تونی با دست غذا بده در ضمن کوتاه کردن بال همونطور که توضیح داده شد یادت نره
    موفق باشی
    زنجير اگر مناسب و كلفت باشه خيلي خيلي از كنف و ريسمان پنبه اي بهتره چون كنف و طناب رو در يك آن ميجوه و تمام قطعات چوب اسباب بازي ميريزه كف قفس.

نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    دوستان میدونستید که طوطی سانان خیلی راحت با سگ ها دوست میشوند..اما چجوری نمیدونم دوستان اگر اطلاعی دارند به خصوص آقا در اختیار بچه ها بگذارند.

در اين رابطه اطلاعي ندارم.

صفحه 26 از 1238 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445761265261026 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)