کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم به خاطر وقتی که گذاشتید و جواب کاملی که دادید. من الان یه سوال برام پیش اومده: اینکه از دست نترسه یعنی چی؟ مثلا الان پیتر که از دست ما غذا میگیره و اغلب هم این کار رو بدون درنگ انجام میده به جز یه موقعهایی که من فکر میکنم شاید سیره اون موقعها، از دست ما نمیترسه؟ من دقت کردم وقتایی که بهش با دست غذا میدم اون یکی دستم حواسشو پرت میکنه و با دقت به اون نگاه میکنه بعد دستمو که میبرم پشتم خوب میشه. یه چیز دیگه هم که هست اینه که الان ما که کنارش می ایستیم غذا میخوره و نمیترسه از حضور ما. من بعد از خوندن پست شما طبق فرمایش شما عمل کردم اما با باز کردن در قفس خیلی ترسید و شروع به لرزیدن کرد. البته من لای در قفس رو باز کردم فقط. حالا با توجه به شرایطی که خدمتتون عرض کردم به نظر شما الان برای این کار زوده؟
    سلام دوست عزیز.
    از دست نترسه یعنی کاملا به دست اعتماد کنه . و فقط به قصد گرفتن خوراکی سمت دست نیاد . بیاد با دست بازی کنه وقتی دست میره سمتش نترسه و کلا از وجود شما نزدیکش نترسه . ترس از اون یکی دست هم برای این هست که هنوز توی شک هست که بهتون اعتماد کنه . از دست ها بنا بر اتفاقی که براش افتاده میرتسه (با دست گرفته شده ) .شما دستت رو دیگه پنهون نکن بذار ببینه دستت براش خطری نداره . اینطوری هربار دستتو ببینه میترسه .با اون یکی دست هم سعی کن بهش غذا بدی .از باز شدن در هم که ترسید خب کاملا طبیعی هست . بعد مدتی این باز و بسته شدن در براش عادی میشه و میفهمه خطری نداره . شما از این مرحله پیش روی نکن فعلا همینقدر در رو باز بذار و باهاش مثل همیشه تمرین کن . بعدش ببند در رو . کاسکو ها توی ورود به همه مرحله ها اولش میلرزن که این لرزش هم نشونه هیجان هست هم ترس ولی ترس الان غالبه بر هیجانش . تا جایی همیشه پیش روی کن که عقب نره و روی میله ها نره . هر جا دید قصد عقب رفتن رو کرد کمی برگردون مرحله رو تا نترسه . الان هم در رو کمی باز کن و بعد صبر کن تا ببینه براش خطری نداره بعد اروم بهش خوراکی مورد علاقه اش رو بده . کم کم دستت رو به در قفس نزدیک کن و سعی کن از لای در که کمی بازه بهش بدی باید باید سعی کنی هر بار در رو بیشتر باز کنی و بهش بدی . باز هم میگن مراقب باش حتی ذره ای عقب نره . عقب رفت همونجا وایستا اگر نیومد جلو و فرار کرد کمی به مرحله قبل برگرد.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    بازم سلام دوستان میشه بگید باید برای جلب اعتماد کاسکو ها چیکار کرد که کمک کنه به رام شدنشون همون دادن آب و غذا و حرف زدن کافیه ؟ این باعث ریختن ترسش میشه ؟ یا باید کارای دیگه هم کرد که اعتمادشو جلب کنی؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    برای کسانی که تجربه اولشون هست بهتره روال عادی طی بشه چون بعضی از کار ها حکم ریسک داره و اگر به درستی انجام نشه مشکل ایجاد میکنه . همین بازی کردنی که دوستمون اشاره کردن هم ممکنه باعث ترس پرنده بشه هم ممکنه بعدا عادت بد وابستگی شدید پیدا کنه و مشکلات بعدش . فعلا شما روال عادی تعویض آب و غذا و تمیز کزدنش رو طی کن تا جایی که نترسه از نزدیک شدن شما و خودش بهتون اعتماد کنه .
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام
    پرنده شما چه علائمی داره که باعث شده فکر کنید کمبود کلسیم داره؟؟؟
    تاپیک انواع مواد غذایی و ویتامینهای موجود در آن رو مطالعه کنیید تا با مواد غذایی حاوی کلسیم آشنا بشید
    پون میبینم جدیدن با پر خودش باری میکنه پری که ته قفس افتاده رو ور میداره و تهش و مثل ادامس میجوه هیچ مشکل عصبی ای هم نداره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام دوست عزیز.
    از دست نترسه یعنی کاملا به دست اعتماد کنه . و فقط به قصد گرفتن خوراکی سمت دست نیاد . بیاد با دست بازی کنه وقتی دست میره سمتش نترسه و کلا از وجود شما نزدیکش نترسه . ترس از اون یکی دست هم برای این هست که هنوز توی شک هست که بهتون اعتماد کنه . از دست ها بنا بر اتفاقی که براش افتاده میرتسه (با دست گرفته شده ) .شما دستت رو دیگه پنهون نکن بذار ببینه دستت براش خطری نداره . اینطوری هربار دستتو ببینه میترسه .با اون یکی دست هم سعی کن بهش غذا بدی .از باز شدن در هم که ترسید خب کاملا طبیعی هست . بعد مدتی این باز و بسته شدن در براش عادی میشه و میفهمه خطری نداره . شما از این مرحله پیش روی نکن فعلا همینقدر در رو باز بذار و باهاش مثل همیشه تمرین کن . بعدش ببند در رو . کاسکو ها توی ورود به همه مرحله ها اولش میلرزن که این لرزش هم نشونه هیجان هست هم ترس ولی ترس الان غالبه بر هیجانش . تا جایی همیشه پیش روی کن که عقب نره و روی میله ها نره . هر جا دید قصد عقب رفتن رو کرد کمی برگردون مرحله رو تا نترسه . الان هم در رو کمی باز کن و بعد صبر کن تا ببینه براش خطری نداره بعد اروم بهش خوراکی مورد علاقه اش رو بده . کم کم دستت رو به در قفس نزدیک کن و سعی کن از لای در که کمی بازه بهش بدی باید باید سعی کنی هر بار در رو بیشتر باز کنی و بهش بدی . باز هم میگن مراقب باش حتی ذره ای عقب نره . عقب رفت همونجا وایستا اگر نیومد جلو و فرار کرد کمی به مرحله قبل برگرد.
    موفق باشید

سلام دوست عزیز
    برای کسانی که تجربه اولشون هست بهتره روال عادی طی بشه چون بعضی از کار ها حکم ریسک داره و اگر به درستی انجام نشه مشکل ایجاد میکنه . همین بازی کردنی که دوستمون اشاره کردن هم ممکنه باعث ترس پرنده بشه هم ممکنه بعدا عادت بد وابستگی شدید پیدا کنه و مشکلات بعدش . فعلا شما روال عادی تعویض آب و غذا و تمیز کزدنش رو طی کن تا جایی که نترسه از نزدیک شدن شما و خودش بهتون اعتماد کنه .
    موفق باشید
    ممنون داداش تجربه اولم نیست تا حالا 3 تا کاسکو داشتم ولی همگی رام بودن دمت گرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    پون میبینم جدیدن با پر خودش باری میکنه پری که ته قفس افتاده رو ور میداره و تهش و مثل ادامس میجوه هیچ مشکل عصبی ای هم نداره
    اگر تمام پرهایی که میافته رو میگیره و انتهای اون رو فقط میخوره و میندازه میتونه نشونه کمبود کلسیم باشه . ولی در کل اگر با کل پر بازی میکنه دو حالت داره اگر بعضی اوقات بازی میکنه برای بازی و سرگرمی هست و اگر دائما با تمام پر ها بجز انتهای اونها بازی میکنه نشونه کمبود ویتامین هست .
    کمبود کلسیم هم با سنگ دریا و هم با تغذیه مناسب برطرف میشه.
    درباره مواد کلسیم دار هم بخش تغذیه رو مطالعه کنید
    موفق باشید .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    دوستان کاسکو من تخمه رو که میخوره بعد پوست تخمه ها رو هم بر میداره با پاش و نمیدونم میخوره انگاری یا فقط خورد میکنه اونارو مشکلی نداره ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    دوستان کاسکو من تخمه رو که میخوره بعد پوست تخمه ها رو هم بر میداره با پاش و نمیدونم میخوره انگاری یا فقط خورد میکنه اونارو مشکلی نداره ؟
    مشکلی نسیت گای با پوست تخمه بازی میکنن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14997
    سلام و خسته نباشین هندوانه واسه کاسکو بده ؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط lp_793 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشین هندوانه واسه کاسکو بده ؟؟؟
    سلام بله دوست عزیز میوه هایی مثل خربزه.هندوانه.گرین فروت و.....برای طوطی مضر هست هندوانه بخاطر اینکه شیرین هست و باعث اسهال و مریضی طوطی میشه اما میتونید هفته ای یک بار یک تکه بسیار کوچک بهش بدید و مواظب باشید....

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام بله دوست عزیز میوه هایی مثل خربزه.هندوانه.گرین فروت و.....برای طوطی مضر هست هندوانه بخاطر اینکه شیرین هست و باعث اسهال و مریضی طوطی میشه اما میتونید هفته ای یک بار یک تکه بسیار کوچک بهش بدید و مواظب باشید....
    داداش پی ام خصوصیت مثه اینکه پره نمیشه پی ام داد بهت یه اس بده بهم کار فوری دارم باهات

.........................................
    ویرایش توسط بهزاد وکیلی : 3rd May 2014 در ساعت 10:57 PM دلیل: حذف شماره تماس؛اینجا چت روم نیست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    دوستان من امروز بعد از 2 هفته و 2.3 روز دیگه تقریبا وارد اتاق که میشم یا یکم نزدیک که میشم به کاسکو نمیره رو دیواره قفس درسته زیاد پیشرفتی نداشتم ولی بابت همینم خیلی خوشحالم و از همه تشکر میکنم بابت راهنمایی هاتون دمتون گرم

صفحه 801 از 1238 نخستنخست ... 301701751782783784785786787788789790791792793794795796797798799800801802803804805806807808809810811812813814815816817818819820851901 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)