صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 64

موضوع: کف خوارها

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10918
    سلام
    من در تانکم دیسکس و کوریدوراس دارم. آیا میتوان ار لوچ پاکستانی در کنار آنها استفاده کرد؟
    ممنون

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1345 نمایش پست ها
    سلام
    من در تانکم دیسکس و کوریدوراس دارم. آیا میتوان ار لوچ پاکستانی در کنار آنها استفاده کرد؟
    ممنون
    این لوچ معمولا دنبال ماهی ها می کنه البته فقط بازگوشِ
    تو تانک دیسکس بهتر از لوچ دلقک بندازید هم زیباست هم از نظر شرایط نگهداری تا حدود زیاد شبیه به دیسکس هستند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9110
    با سلام خدمت اساتید..دیسکس های من 3 اینچی هستند ... می خواستم بدونم میشه از کف خوارها استفاده کرد و اگر بخوام از کف خوارها استفاده کنم بهترین گزینه چی هستش؟ با تشکر.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی شور وشیرین
    شماره عضویت
    10471
    بله میشه
    به نظر من کوریدوراس بهترین گزینه است

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    نقل قول نوشته اصلی توسط msn1987 نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید..دیسکس های من 3 اینچی هستند ... می خواستم بدونم میشه از کف خوارها استفاده کرد و اگر بخوام از کف خوارها استفاده کنم بهترین گزینه چی هستش؟ با تشکر.
    سلام
    من هم با کریدوراس ها به عنوان کفخواری مناسب نگهداری با دیسکس موافق هستم .در ضمن این کف خوار تنوع زیادی هم داره که تعدادی از اونها رو معرفی میکنم:

در ضمن برای تمیز کردن سطوح و شیشه ها هم میتونید از ماهی فوکس استفاده کنید که بسیار ماهی مناسب و فعالی هستش که تصویرش هم این شکلیه:

[IMG]http://www.***********.ir/forum/attachment.php?attachmentid=6339&d=1349374749&thum b=1[/IMG]

تمام خانواده کرویدارس در این انجمن بصورت کامل معرفی شدن و نیاز به معرفی این خانواده به وسیله ی سایتهای دیگه نیست(shellman2008)
    http://www.parsipet.ir/forum107.html
    ویرایش توسط shellman2008 : 3rd April 2013 در ساعت 07:02 PM دلیل: حذف لینک ها نامربوط

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9110
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD REZA 137017 نمایش پست ها
    سلام
    من هم با کریدوراس ها به عنوان کفخواری مناسب نگهداری با دیسکس موافق هستم .در ضمن این کف خوار تنوع زیادی هم داره که تعدادی از اونها رو معرفی میکنم:

در ضمن برای تمیز کردن سطوح و شیشه ها هم میتونید از ماهی فوکس استفاده کنید که بسیار ماهی مناسب و فعالی هستش که تصویرش هم این شکلیه:

[IMG]http://www.***********.ir/forum/attachment.php?attachmentid=6339&d=1349374749&thum b=1[/IMG]

تمام خانواده کرویدارس در این انجمن بصورت کامل معرفی شدن و نیاز به معرفی این خانواده به وسیله ی سایتهای دیگه نیست(shellman2008)
    http://www.parsipet.ir/forum107.html
    سلام دوست عزیز لینک عکسی که گذاشتین مشکل داره ... لطفاْ نام کامل ماهی رو بفرمایید. باتشکر.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    نقل قول نوشته اصلی توسط msn1987 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز لینک عکسی که گذاشتین مشکل داره ... لطفاْ نام کامل ماهی رو بفرمایید. باتشکر.
    سلام
    برای مشاهده اطلاعات و تصویر هریک از این دو گونه میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

گربه ماهی ها و ماهیان کفزی - Catfish & Bottom Dwellers

که درش 12 نوع از ماهی کریدوراس و همینطور جلبک خوار چینی معرفی شدن.
    موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Dragon Fish
    شماره عضویت
    12353
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    معمولا کفایت میکنه و مشکلی نداره ولی در مواقعی خاص و مخصصا در فصول گرم سال مثل تابستان به دلیل شیوع بعضی از بیماری ها ، کلر بیشتری به آب میزنن . در بعضی از موارد کلرامین اضافه میکنند که حد اقل 2 روز زمان نیاز داره تا بپره

اگر یک واتر پمپ خیلی قوی که هوا هم به آب تزریق میکنه تو دپو بزارید 24 ساعت کافیه 100%
    با سلام . خدمت شما استاد گرامی . زمانی که شما میفرمایید برای دیسکس روزی 2 تا 3 بار سیفون خوبه و مثلا 20% . من تانکم در حدود 300 لیتره و ظرفیت تانک دپو من در حدود 50 لیتر که روزانه سیفون میکنم ، چه کار باید بکنم اگر بخوام روزی 2 بار سیفون کنم ، چه باید بکنم ؟ آیا میشه از محلول هایی مانند aqua safe استفاده کنم که آب رو 12 ساعته قابل استفاده کنه. با تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط jahanmard نمایش پست ها
    با سلام . خدمت شما استاد گرامی . زمانی که شما میفرمایید برای دیسکس روزی 2 تا 3 بار سیفون خوبه و مثلا 20% . من تانکم در حدود 300 لیتره و ظرفیت تانک دپو من در حدود 50 لیتر که روزانه سیفون میکنم ، چه کار باید بکنم اگر بخوام روزی 2 بار سیفون کنم ، چه باید بکنم ؟ آیا میشه از محلول هایی مانند aqua safe استفاده کنم که آب رو 12 ساعته قابل استفاده کنه. با تشکر
    تنها راه حل شما یه دستگاه فیلتر تصفیه خانگی هست که آب بدون کلر تحویل میده ..

وگرنه برای کلر گرفتن آب شهری باید یه مخژن 150 تا 200 لیتر تهیه کنید که همیشه آب بدون

کلر توی اون باشه..

این تایپیک مناسب سوال شما نبود .. سوالتون رو در جای مناسب بپرسید..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Dragon Fish
    شماره عضویت
    12353
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    تنها راه حل شما یه دستگاه فیلتر تصفیه خانگی هست که آب بدون کلر تحویل میده ..

وگرنه برای کلر گرفتن آب شهری باید یه مخژن 150 تا 200 لیتر تهیه کنید که همیشه آب بدون

کلر توی اون باشه..

این تایپیک مناسب سوال شما نبود .. سوالتون رو در جای مناسب بپرسید..
    سلام ممنون از پاسخ شما. ببخشید .

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)