صفحه 7 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 994
    کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط gray_parrot نمایش پست ها
    دوستان من یک عدد مرغ عشق انگلیسی میخوام اونم نر هر کی داشت بهمراه عکس و قیمت بهم پی ام بده
    دوستان کسی قیمتشو نداره من جوجه میخوام شنیدم سخنگوی خوبیه سرو صداش چطوره

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرفره نمایش پست ها
    سلام. من یه قناری نر می خوام که حسابی قرص خون باشه. کسی داره یا کسی می دونه از کجا می تونم یه قناری خیلی خوب بخرم؟
    دوست عزيز تمامي قناريها از حدودهاي تير تا اواسط مهرماه در لك ميرن و نرها ديگه نمي خونن بنابر اين الان فصل خوبي براي خريد قناري نيست چون نرهاي قرص خون هم ديگه الان در اين فصل نميخونن و الان اصلا نميشه فهميد كه قرص خون هست يا نه ......من 2 سال پيش يك قناري پرتقالي از فروشگاه شامپيون كه در پرورش قناري معروف هم هست خريدم و اشتباه كردم كه در فصل تابستان خريدم.فروشنده گفت كه اين قناري جوجه امساله هست و تازه داره ريزه خوني ميكنه و چون در لك هست درست نمي خونه و به من گفت كه بعد از مهر ماه كه از لك در آمد حتما ميخونه نشون به اون نشون كه الان اين قناري پيش يكي از فاميلهاي ما هست و 2 ساله كه درست نخونده و ماده از آب در آمده...در مورد نشونه قناريهاي نر كه پس يا مقعدشون اصطلاحا بلنده و يا همون برجسته هست در مورد جوجه هاي تا 7-8 ماهه صدق نميكنه يعني قناري تا حدود يكسال(اگر درست نميگم اصلاح كنيد) چه نر و چه ماده پسشون بلند نيست و محل مقعد اونها برجسته نيست بنابر اين نميشه فهميد كه اين جوجه نر هست يا ماده.
    هميشه اگر دنبال قناري بخون و قرص بخون هستيد بايد به چشم خودتون ببينيد كه مي خونه بعد بخريد.

اینم فیلم از عروسا و خوندنشون
    فيلم پيوست نشده.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    درسته دوست عزيز اين نوع باجريگارها كه كمي از نوع معمولي اون درشت تر هستند ، هم زيبا ترند و هم تقليد صداي بهتري دارن اما يادت باشه كه باجريگار يا همون مرغ عشق بايد به محض اينكه دون خور شد از پدر و مادرش جدا بشه و به شدت باهاش كار بشه تا سخنگو بشه در ضمن شايد از 100 تا مرغ عشق يكي سخنگو در بياد.....آيا شما مي تونيد چنين جوجه اي رو از اين نژاد پيدا كنيد؟

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    دوست عزيز تمامي قناريها از حدودهاي تير تا اواسط مهرماه در لك ميرن و نرها ديگه نمي خونن بنابر اين الان فصل خوبي براي خريد قناري نيست چون نرهاي قرص خون هم ديگه الان در اين فصل نميخونن و الان اصلا نميشه فهميد كه قرص خون هست يا نه ......من 2 سال پيش يك قناري پرتقالي از فروشگاه شامپيون كه در پرورش قناري معروف هم هست خريدم و اشتباه كردم كه در فصل تابستان خريدم.فروشنده گفت كه اين قناري جوجه امساله هست و تازه داره ريزه خوني ميكنه و چون در لك هست درست نمي خونه و به من گفت كه بعد از مهر ماه كه از لك در آمد حتما ميخونه نشون به اون نشون كه الان اين قناري پيش يكي از فاميلهاي ما هست و 2 ساله كه درست نخونده و ماده از آب در آمده...در مورد نشونه قناريهاي نر كه پس يا مقعدشون اصطلاحا بلنده و يا همون برجسته هست در مورد جوجه هاي تا 7-8 ماهه صدق نميكنه يعني قناري تا حدود يكسال(اگر درست نميگم اصلاح كنيد) چه نر و چه ماده پسشون بلند نيست و محل مقعد اونها برجسته نيست بنابر اين نميشه فهميد كه اين جوجه نر هست يا ماده.
    هميشه اگر دنبال قناري بخون و قرص بخون هستيد بايد به چشم خودتون ببينيد كه مي خونه بعد بخريد.

فيلم پيوست نشده.
    ممنونم از راهنماییهاتون. در مورد پسه قناری می دونستم چون خودم قبلا سه تا داشتم البته در مورد اینکه درباره جوجه های تا 7-8 ماه صدق نمی کنه نه چیزی نمی دونستم. ولی می دونستم نرهای بالغ پسشون بلنده. اما در مورد فصل آوازشون نه. فکر نمی کردم که فصل خاصی برای آواز خوندن داشته باشن. و نمی دونستم فصل تو لکیشون کی هست. از اینکه اطلاعات مفیدتون رو در اختیارم گذاشتید ممنونم.
    ویرایش توسط فرفره : 9th August 2010 در ساعت 05:47 PM

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    دوست عزیز به نظر من حالا که می خوای زحمت بکشی و یه جوجه رو بزرگ کنی، یه جوجه ای بگیر که ارزش بزرگ کردن داشته باشه. مثل جوجه عروس هلندی یا ملنگو یا شاه طوطی. چون برای به حرف آوردنش می گی این پیشنهاد رو می کنم. آخه اینا زودتر به حرف میان و تلاشت یه ثمری داره. حالا نمی دونم چقدر به مرغ عشق علاقه داری ولی خوب همونطور که آقای گفتن گیر آورن جوجه مرغ عشق انگلیسی زیاد ساده نیست.

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    همین دیگه منم نمیدونم کی دارهخ پس مثل اینکه باید قیدشو بزنیم
    راستی فیلمای عروسام اینانhttp://www.4shared.com/file/VlkFxEJG/Video_0032.html

خوب دوستان یه پرنده ی کوچک از طوطی سانان اونم دستی بشه چی هست جابه جایی بزرگا برام مشکله به کاسکو هم علاقه دارم و اگرنه تا به حال به خدا ماکائو و کاکاتوهایی که داشتم نگه میداشتم من هر ماه میرم مسافرت به خاطر همین برام مشکله جابه جایی

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    همین دیگه منم نمیدونم کی دارهخ پس مثل اینکه باید قیدشو بزنیم
    راستی فیلمای عروسام اینانhttp://www.4shared.com/file/vlkfxejg/video_0032.html

خوب دوستان یه پرنده ی کوچک از طوطی سانان اونم دستی بشه چی هست جابه جایی بزرگا برام مشکله به کاسکو هم علاقه دارم و اگرنه تا به حال به خدا ماکائو و کاکاتوهایی که داشتم نگه میداشتم من هر ماه میرم مسافرت به خاطر همین برام مشکله جابه جایی
    به نظر من عروس هلندی و ملنگو تمام این شرایط رو که می خوای داره. من پرنده زیاد داشتم ولی هیچکدوم رو مثل عروس دوست ندارم. هم شیطنت خاص خودش رو داره هم حرف زدن رو در حدی که شما می خوای یاد می گیره و هم اینکه می تونی با خودت ببریش مسافرت. البته ملنگو هم همینطوریه. من هفته ای یه بار باید برم شهرستان و عروسم رو داخل یه سبد حصیری می ذارم و با خودم می برم. البته وقتی تو ماشین هستم اصلا داخل سبد نمی مونه و میاد روی شونه ام می شینه و مناظر اطراف رو نگاه می کنه و بعضی موقع ها منظره هایی رو که براش جالبن به زبون خودش (جیغ و سوت) برای من هم تعریف می کنه و خلاصه خیلی دوست داره. یه ملنگو داشتم که اونم از جوجگی بزرگش کرده بودم. اونم همینطور بود.

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    منظورم جا به جایی سخته
    ویرایش توسط gray_parrot : 9th August 2010 در ساعت 07:46 PM

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    فعلا این جفتا رو باید ردکنم جفتن فت سختهباید توی اون قفسط و لونه باشن
    من متوجه نشدم چی نوشتین دوست عزیز.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    فعلا این جفتا رو باید ردکنم جفتن فت سختهباید توی اون قفسط و لونه باشن
    آرين جان منم پيشنهادم به شما يه جوجه عروس تازه دون خور شده يا سرنگيه.اگه سرنگي باشه خيلي بهتره.
    همه شرايطي هم كه شما ميخوايد داره.
    موفق باشيد.

صفحه 7 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252657 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)