صفحه 50 از 84 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 832
    کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام اقای دکتر خوشبحال دوستان که توی تهران هست ما توی شهرستان ها هیچ امکاناتی نداریم
    کاسکوی من
    یکی از چشماش چرکی شده هیچ عکس العملی روی اون چشم نداره چشمشو بسته و کمی هم که باز هست اشک ازش میاد دور چشمشم کمی قرمز رنگ شده چی شده ؟؟؟؟؟
    هیچ مسئله ای نداشت اما یک دفعه عصر این طوری شده الان باد خودش کرده و همش میخوابه گوشه چشمش چرک جمع میشه چرک زرد رنگ هست
    من تمیز میکنم اما بازم چرک میکنه با اینکه چشمش باز هست اما دید کافی را اصلا نداره
    دامپزشک یک قطره کلرامفلیمکن و کپسول سولفا دیازین + تریمتوپریم داده
    قطره 12 ساعت 1 بار داخل چشم و کپسول هم نصفی داخل اب دونی
    دستور شما چی هست

اینم عکس امروزش

http://up3 .i ra n b log.com/images/7sq8ei32s8y0qc8ucs2.jpg
    ویرایش توسط sepideh : 5th November 2011 در ساعت 09:34 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5573

لکه سفید روی چشم طوطی سبز

با عرض سلام
    امروز یک طوطی سبز به من هدیه داده شده که یک چیز سفید رنگ روی چشم چپش دیده میشه. تقریباً دو تکه سفیدی کوچک. به گفته کسی که طوطی رو به من داده دیروز که خریداری کردن هر دوچشم سالم و بدون لک بوده. ضمناً حس می کنم که این سفیدی ها کمی طوطی رو اذیت می کنه، چون فقط اون چشمش رو میبنده!!! می تونید کمکم کنید؟! ممنون.

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام اقای دکتر خوشبحال دوستان که توی تهران هست ما توی شهرستان ها هیچ امکاناتی نداریم
    کاسکوی من
    یکی از چشماش چرکی شده هیچ عکس العملی روی اون چشم نداره چشمشو بسته و کمی هم که باز هست اشک ازش میاد دور چشمشم کمی قرمز رنگ شده چی شده ؟؟؟؟؟
    هیچ مسئله ای نداشت اما یک دفعه عصر این طوری شده الان باد خودش کرده و همش میخوابه گوشه چشمش چرک جمع میشه چرک زرد رنگ هست
    من تمیز میکنم اما بازم چرک میکنه با اینکه چشمش باز هست اما دید کافی را اصلا نداره
    دامپزشک یک قطره کلرامفلیمکن و کپسول سولفا دیازین + تریمتوپریم داده
    قطره 12 ساعت 1 بار داخل چشم و کپسول هم نصفی داخل اب دونی
    دستور شما چی هست

اینم عکس امروزش

http://up3 .i ra n b log.com/images/7sq8ei32s8y0qc8ucs2.jpg

سلام

فاصله زمانی مصرف قطره چشمی را 4-5 ساعت یکبار نمایید.
    دقت کنید که افزودن دارو به اب باعث تغییر طعم زیاد و کاهش مصرف اب پرنده نشود.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط majooly نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر. خسته نباشید . من یک ویتامین دکتر کلاودرز خریدم برای پرنده ها ، که شامل گروه ویتامین های بی هست و روی اون نوشته مخصوص دوران پر ریزی و تولید مثل . اما گفته که مخصوص کاکاتیل (عروس هلندی) و طوطی های بزرگتر از اون هست. حالا سوالم اینه که اگر برای مثال من دوز پیشنهادی رو به نصف یا حتی کمتر برسونم ، این امکان وجود داره که از این ویتامین ،بتونم به فینچ ها و باجریگار ها هم بدم ؟ یعنی براشون خطری نداره ؟ چون تعجب کردم که گفته این ویتامین صرفا برای طوطی های بزرگ هست ...

ضمنا بسیار ممنونم از اینکه پرنده ی من رو با عمل جراحی نجات دادید دکتر عزیز .

با سپاس فراوان،
    مجید ابن النصیر.
    سلام

در مصرف ویتامین های گروه ب محدودیتی وجود ندارد در صورتیکه مقدار مصرف بیشتر از نیاز باشد از کلیه ها دفع می شود (بر خلاف مولتی ویتامین).
    من هم از بهبودی کوکاتیل شما خوشحالم.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimsarani نمایش پست ها
    با عرض سلام
    امروز یک طوطی سبز به من هدیه داده شده که یک چیز سفید رنگ روی چشم چپش دیده میشه. تقریباً دو تکه سفیدی کوچک. به گفته کسی که طوطی رو به من داده دیروز که خریداری کردن هر دوچشم سالم و بدون لک بوده. ضمناً حس می کنم که این سفیدی ها کمی طوطی رو اذیت می کنه، چون فقط اون چشمش رو میبنده!!! می تونید کمکم کنید؟! ممنون.

سلام

فکر نمی کنم در چنین موردی بدون معاینه بتوان اظهار نظر کرد.

برهانی کیا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    5583
    سلام کاسکوی من یه دفعه اسهال گرفت.تو روزهای اول میدیدم که صبح ها مدفوعش اب خالیه و بیرنگ. ظهرها مدفوع سبز که خیلی هم شل نبود داشت به همراه مقداری اب بیرنگ.و شب ها تقریبا خوب میشد.
    بردمش دکتر. بهش ویتامین آ+د و داکسی سایکلین و فلوکونازول داد.گفت که احتمالا کلیه اش مشکل داره.میگفت که وقتی قار میکشه بعدش تو اولین نفسش انگار اب و هوا رو با هم بالا میکشه.
    کاسکوم توی خونه کم قار میزنه.از دستمون هم غذا میگیره.اما توی کلینیک دامپزشکی خیلی قار زد.
    خلاصه روزهای اول با سرنگ و قاشق و ... سعی کردم داروهاشو بدم اما نخورد. بعد از چهار پنج روز به ذهنم رسید که داروهاشو توی میوه هایی مثل سیب و به تزریق کنم و بهش بدم. الان الان ویتامین و فلوکونازول رو سه روزه که داره میخوره.اما داکسی سایکلین رو بیشتر از سه روزه.هرچند مطمئن نیستم داروهاشو کامل بخوره.یعنی سیب و بهشو تقریبا کامل میخوره اما خوب همون یه ذره ای هم که می اندازه ممکنه توش دارو باشه.
    تو این چند روز میدیدم که وقتی تخمه میخوره اسهالش خوب میشه. امروز بیشتر غذاش تخمه بود.اما اسهالش بدتر شده. اسهالش سبز شده و کاملا ابکی. البته صبح ها اسهالش بدتره ولی شبها خوب میشه. الان دوروزه که اواز هم نخونده و به سرحالی روزهای قبل هم نیست.
    دکترش گفت که شبها تا صبح براش تخمه نذارم که صبح گرسنه باشه و چیزایی که باید بخوره رو بخوره.اخه کاسکوم خیلی چیزهارو که براش خوبه دوست نداره و نمیخوره.
    دکترش گفت که بذارمش تو اتاق دور از رفت و امد.اما من فقط شبها موقع خواب میبرمش تو اتاقو بقیه روز ته ته پذیراییه. البته امروز چون هوا سرد بود اوردمش وسط پذیرایی که پیش پنجره نباشه.
    اقای دکتر توروخدا کمکم کنید. راستی من کاسکومو یک ماه و نیمه که خریدم و وقتی خریدمش خیلی وحشی بود.
    ممنون از لطفتون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    2t
    شماره عضویت
    5546
    سلام
    منقار طوطیم سفیدک زده لطفا راه درمان و علت این عارضرو لطف کنید.مرسی

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    سلام
    چشم کاسکوم خوب شد واقعا ممنونم
    الان 2 روزه که چرک نمیکنه و حال خودشم خیلی بهتر هست برگشته به حالت اول هنوز ادامه بدم

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    سلام
    چشم کاسکوم خوب شد واقعا ممنونم
    الان 2 روزه که چرک نمیکنه و حال خودشم خیلی بهتر هست برگشته به حالت اول هنوز ادامه بدم
    سلام

قطره چشمی را تا 2 روز دیگر ادامه دهید(هر 6ساعت).

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط رایکا نمایش پست ها
    سلام کاسکوی من یه دفعه اسهال گرفت.تو روزهای اول میدیدم که صبح ها مدفوعش اب خالیه و بیرنگ. ظهرها مدفوع سبز که خیلی هم شل نبود داشت به همراه مقداری اب بیرنگ.و شب ها تقریبا خوب میشد.
    بردمش دکتر. بهش ویتامین آ+د و داکسی سایکلین و فلوکونازول داد.گفت که احتمالا کلیه اش مشکل داره.میگفت که وقتی قار میکشه بعدش تو اولین نفسش انگار اب و هوا رو با هم بالا میکشه.
    کاسکوم توی خونه کم قار میزنه.از دستمون هم غذا میگیره.اما توی کلینیک دامپزشکی خیلی قار زد.
    خلاصه روزهای اول با سرنگ و قاشق و ... سعی کردم داروهاشو بدم اما نخورد. بعد از چهار پنج روز به ذهنم رسید که داروهاشو توی میوه هایی مثل سیب و به تزریق کنم و بهش بدم. الان الان ویتامین و فلوکونازول رو سه روزه که داره میخوره.اما داکسی سایکلین رو بیشتر از سه روزه.هرچند مطمئن نیستم داروهاشو کامل بخوره.یعنی سیب و بهشو تقریبا کامل میخوره اما خوب همون یه ذره ای هم که می اندازه ممکنه توش دارو باشه.
    تو این چند روز میدیدم که وقتی تخمه میخوره اسهالش خوب میشه. امروز بیشتر غذاش تخمه بود.اما اسهالش بدتر شده. اسهالش سبز شده و کاملا ابکی. البته صبح ها اسهالش بدتره ولی شبها خوب میشه. الان دوروزه که اواز هم نخونده و به سرحالی روزهای قبل هم نیست.
    دکترش گفت که شبها تا صبح براش تخمه نذارم که صبح گرسنه باشه و چیزایی که باید بخوره رو بخوره.اخه کاسکوم خیلی چیزهارو که براش خوبه دوست نداره و نمیخوره.
    دکترش گفت که بذارمش تو اتاق دور از رفت و امد.اما من فقط شبها موقع خواب میبرمش تو اتاقو بقیه روز ته ته پذیراییه. البته امروز چون هوا سرد بود اوردمش وسط پذیرایی که پیش پنجره نباشه.
    اقای دکتر توروخدا کمکم کنید. راستی من کاسکومو یک ماه و نیمه که خریدم و وقتی خریدمش خیلی وحشی بود.
    ممنون از لطفتون

سلام

24 ساعت بستر قفس را تعویض نکنید و بعد جهت معاینه کامل مراجعه کنید.

برهانی کیا

صفحه 50 از 84 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)