صفحه 22 از 30 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 296

موضوع: فلاورهورن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    من یه دفعه به جیقیل میگو دادم ولی رنگش خیلی سرخ شد این طبیعی است
    مگه تو میگو چیه که روی رنگ تاثیر میزاره
    ارزش غذايي ميگو بيشتر در پروتئين مد نظر هست. درضمن كلسترول خون رو هم در خون بالا ميبره كه البته اين كلسترول در بدن مثل اسيدهاي چرب گوشت نيست كه شما بترسيد.
    اون چيزي كه باعث قرمز تر شدن ماهي شما شده ميزان آهن و فسفر بالاست كه ما با اسفناج و امثالهم براي تقويت رنگ ماهي در غذاهاي فريز ميزنيم.
    اما در كل نده چون باعث يوقور شدن ماهيت ميشه و فلاورت بدون شيپ خوشگل بزرگ ميشه قبلا مثال زدم مثل آدمهاي چاق كه از هيكل ميفتند.

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    سلام من به فلاورم (جیقیل)فقط هیکاری خورده و هد اپ که از هد اپ چیزی ندیدم و وقتی هیکاری دادم در عرض 3 روز هدش 1 سانت بالا اومد والان 2هفته یک بار 1 میل بالا میاد .
    این در تایید اقاي رستمي
    شما با توجه به اینکه از اولی که جیقیل رو گرفتم دیدیش چه غذای دیگه ای براش بهتره؟
    من یه دفعه به جیقیل میگو دادم ولی رنگش خیلی سرخ شد این طبیعی است
    مگه تو میگو چیه که روی رنگ تاثیر میزاره
    البته جناب رستمی توضیح کامل و علمی در رابطه غذا های که می تونید فلاورتون بدید رو فرمودند

در مورد میگو با احترام به گفته های جناب رستمی که کاملا از دید کارشناسانه توضیح دادن
    باید بگم بنده یکی از طرفداران دادن میگوی منجمد پوست کنده نشده به فلاور و سایر ماهی ها هستم و تاثیرش رو هم تجربه کردم
    ولی اینجا می گم میگو غذای اصلی فلاور های من نبوده و نیست اگر بخوام حساب کنم هفته ای 3 تا 4وعده به ماهی ها می دادم
    میگو پوست کنده نشده بخاطر وجود پروتئین و روغن و مواد معدنی و البته رنگدانه های موجود در پوست میگو که اسم علمیش در خاطرم نیست تاثیر زیادی برروی رشد ، رنگ و تاثیر چشم گیری در رشد هد فلاوره های من داشته
    فلاور موقعی تنها در یک تانک نگهداری میشه ماهی کم تحرکی هستش و با دادن غذای مثل میگو همونطور که جناب رستمی فرمودند باعث چاق شدن و بد هیکل شدن فلاور میشه که من این تجربه رو داشتم
    ولی این مشکل رو میشه با وادار کردن ماهی به تحرک حل کرد
    برای این کار باید تانکی بالا 180 لیتر داشته باشید که بتونید با شیشه تانک رو به دو قسمت تقسیم کنید و از یک فلاور دیگه یا ماهی دیگه مثل پرت فیش نر یا تگزاس نر برای همسایه فلاورتون استفاده کنید با این کار تحرک ماهی زیاد میشه سوخت وساز بدن ماهی زیاد میشه و ماهی کمتر چربی در بدنش ذخیر میکنه

این ها تجربه دو سال من در نگهداری این ماهیه و توضیحات جناب رستمی بر پایه علم و تحقیق

ارادتمند
    ویرایش توسط shellman2008 : 26th November 2010 در ساعت 10:48 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    سلام
    یه سوال دارم سیاه شدن لبه های باله های فلاور فقط بخاطر فقر کیفیت اب است؟

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    سلام
    یه سوال دارم سیاه شدن لبه های باله های فلاور فقط بخاطر فقر کیفیت اب است؟
    بله دوست عزیز
    بخاطر کیفیت بد اب تانکتون هستش و با سیفون منظم رفع میشه
    من این عارضه رو با سیفون از ازبین میبرم هر 3 روز30% اب تانکتون رو سیفون کنید مشکل حل میشه
    نمک هم میتونه تاثیر خوبی داشته باشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    3347
    سلام به همه دوستان
    نميدونم اين سوالمو بايد اينجا بپرسم ياجاي ديگه!
    اگه بيجا پرسيدم منو ببخشيد
    خواستم ممشخصات هامپي هد و jbl فلاور اصل رو بهم بگيد كه يوقت قلابيشو نخرم ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    3213
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iman_Blue_Milano نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    نميدونم اين سوالمو بايد اينجا بپرسم ياجاي ديگه!
    اگه بيجا پرسيدم منو ببخشيد
    خواستم ممشخصات هامپي هد و jbl فلاور اصل رو بهم بگيد كه يوقت قلابيشو نخرم ممنون
    سلام دوست من
    راه تشخیص اصل یا تقلبی بودن این غذا ها ساده نیست
    بهترین کار اینه که که از فروشنده ی معتبر خریداری کنید
    جی بی ال رو نمیدونم اما هامپی هد و سوپر رد سین رو یکی از دوستام از ****** آورده بود
    2تا تفاوت با غذاهای داخل بازار داشت
    یکی اینکه زیرش تاریخ نداشت که البته میشه تاریخ رو از روی بسته پاک کرد
    و دومین تفاوت اینکه یه کادر کوچک بین نوشته های روی جلد بود که بصورت انگلیسی نوشته شده بود و روی
    غذا های موجود در بازار همون قسمت کادر رو به زبون چینی یا .... نوشته بودن
    که این کار رو فکر کنم فقط با مقایسه میشه انجام داد و متاسفانه نمیشه عکسی انداخت که قابل تشخیص باشه
    تنها یک مغازه توی نواب دیدم که مشخصات غذاهاش دقیقا با اونی که از دوستم گرفتم یکی بود
    من ازش دوتا فلاور خریدم که یقین دارم فلاوراش تکثیر داخل نیست
    میگفت این غذا ها رو هم خودم وارد کردم
    راه تشخیص قطعی وجود نداره
    ضمن اینکه خودم دیدم بعضی وقتها همین غذا هایی هم که طبق صحبتی که کردم به نظر میاد تقلبی باشه روی بعضی ماهی ها خوب جواب داده
    موضوع اصل یا تقلبی بودن بعضی از غذا ها برای من که گیج کننده بوده .... شما رو نمیدونم
    موفق باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط hermes_2th نمایش پست ها
    سلام دوست من
    راه تشخیص اصل یا تقلبی بودن این غذا ها ساده نیست
    بهترین کار اینه که که از فروشنده ی معتبر خریداری کنید
    جی بی ال رو نمیدونم اما هامپی هد و سوپر رد سین رو یکی از دوستام از ****** آورده بود
    2تا تفاوت با غذاهای داخل بازار داشت
    یکی اینکه زیرش تاریخ نداشت که البته میشه تاریخ رو از روی بسته پاک کرد
    و دومین تفاوت اینکه یه کادر کوچک بین نوشته های روی جلد بود که بصورت انگلیسی نوشته شده بود و روی
    غذا های موجود در بازار همون قسمت کادر رو به زبون چینی یا .... نوشته بودن
    که این کار رو فکر کنم فقط با مقایسه میشه انجام داد و متاسفانه نمیشه عکسی انداخت که قابل تشخیص باشه
    تنها یک مغازه توی نواب دیدم که مشخصات غذاهاش دقیقا با اونی که از دوستم گرفتم یکی بود
    من ازش دوتا فلاور خریدم که یقین دارم فلاوراش تکثیر داخل نیست
    میگفت این غذا ها رو هم خودم وارد کردم
    راه تشخیص قطعی وجود نداره
    ضمن اینکه خودم دیدم بعضی وقتها همین غذا هایی هم که طبق صحبتی که کردم به نظر میاد تقلبی باشه روی بعضی ماهی ها خوب جواب داده
    موضوع اصل یا تقلبی بودن بعضی از غذا ها برای من که گیج کننده بوده .... شما رو نمیدونم
    موفق باشید
    hermes عزيز ازتوضيحت ممنونم كامل بود ولي تو نگفتي يك جوري گفتي يقين داري كه تكثير داخل نيست كه بعضيها بهشون بر ميخوره (البته آقا مصطفي شما رو نميگيما :smile (95): )
    اين شوخي بود.
    يكسري از دوستان مثل آقا مصطفي تكثيرهاي خيلي خوبي دارن كه الحق و والانصاف يكسري ماهيهاشون دست كمي نداره.
    اتفاقا من از مصطفي خواهش كردم يك دونه براي من بفرسته كه مي خواهيم توي همين سايز بعد از اينكه بهش رسيدم به خودمون و توليداتمون بنازيم.
    ولي راجع به هامپي هد بايد عرض كنم كه تقلبي و اريجينالش منظور اين نيست كه فايده اي نداره.
    كاري به نوشته روي قوطي ندارم كه چند نوشته ولي هامپي هد اريجينال 58 درصد پروتئين داره ولي اونهايي كه سفارش كشورهاي ديگه است 48 درصد پروتئين داره.
    پس اونهايي كه سفارش جاهاي ديگه هست ميزان پروتئين كمتري داره. پس قاعدتا ارزش غذايي پايين تري داره. حالا ديديم اصلا روشون هم نوشته باشه 58 درصد پروتئين.
    پس نتيجه داره ولي نسبت به اصلي كمتر. كه توي سايز medium-medium & big و big توي محصولاتش قرار داده.
    اما همانطور كه دوستومن گفت اگر مسافري بخريد و يا از فروشنده معتبر بخريد خيالتون راحت تره.
    ویرایش توسط siavashr : 2nd December 2010 در ساعت 10:30 AM

کاربر موثر

شماره عضویت
    3213
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavashr نمایش پست ها
    hermes عزيز ازتوضيحت ممنونم كامل بود ولي تو نگفتي يك جوري گفتي يقين داري كه تكثير داخل نيست كه بعضيها بهشون بر ميخوره (البته آقا مصطفي شما رو نميگيما :smile (95): )
    اين شوخي بود.
    يكسري از دوستان مثل آقا مصطفي تكثيرهاي خيلي خوبي دارن كه الحق و والانصاف يكسري ماهيهاشون دست كمي نداره.
    ............................
    اتفاقا من از مصطفي خواهش كردم يك دونه براي من بفرسته كه مي خواهيم توي همين سايز بعد از اينكه بهش رسيدم به خودمون و توليداتمون بنازيم.
    ت اگر مسافري بخريد و يا از فروشنده معتبر بخريد خيالتون راحت تره.

سلام دوست خوبم
    فکر کنم سوئ تفاهم شده
    من نگفتم که تو ایران کسی نمیتونه تکثیر خوب انجام بده
    بنده هم عکس های مصطفی رو دیدم و الحق که کم از فلاورای اونور ندارن
    ضمن اینکه یک نفر هم که مثل ایشون تکثیر خوب انجام میده ماهی خوبش رو نمیاره تو مغازه برای فروش
    فلاور خوب کم و متقاضی زیاده ....
    من هم عرض کردم که 2تا فلاور خریدم
    یه باکس و یه معمولی
    من از روی فلاور باکسی که خریدم ازش یقین پیدا کردم که ماهی هاش رو وارد کرده ....
    فعلا تو تانک کوچیکه و شرایط خوبی برای عکاسی ندارن
    طی چند روز آینده عکساشون رو تو آلبومم قرار میدم اونوقت خوشحال میشم شما و دوستان دیگه نظر بدین در موردشون
    من که تا حالا همچین فلاور باکسی تو اینترنت هم ندیده بودم
    کلا وقتی در مورد ماهی تکثیر داخل صحبت میکنیم یه جورایی منظور ماهی هایی با کیفیت پایینه که اکثرن تو مغازه های سطح شهر موجودن
    استثناهایی مثل ماهی های مصطفی جان در صدشون خیلی کمتر از اونیه که بخوایم وارد کلیتشون کنیم
    ضمن اینکه شاید ماهی هایی وارد بشن که کیفیتی به مراتب پایینتر داشته باشن
    موفق باشید

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    در مورد غذاهای تقلبی که وضعیت معلومه
    نمیشه گفته اگر بسته بندی یک غذا فلان جور ه پس اصله
    خوشبختانه هم ایرانی ها (البته منظورم همه ایرانی ها نیست) و هم کشور دوست و برادر چین در تولید محصولات تقلبه مشابه با اصل مهارت خاصی دارن
    و برای اینکه غذای تقلبی به شما ندن بهترین کار خرید از یک فروشگاه معتبره
    ویرایش توسط siavashr : 2nd December 2010 در ساعت 06:18 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی(فلاور -دیسکس) کاسکو دم شکلاتی
    شماره عضویت
    713
    سلام
    برای اینکه قبل از جفت گیری بفهمم نر اسپرم داره راهی هست؟
    مثلا اون که گفته دست بکشی زیر شکم فلاور نر ابی ازش خارج میشه یعنی اسپرم داره؟

صفحه 22 از 30 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)