صفحه 31 از 113 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 1121
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    سلام . به جوجه سرنگی باید جداگونه آب داد یا همون اندازه که غذاشو میخوره آب بدنش رو تامین میکنه؟اینم بگم که هنوز سرلاکش رو گیر نیاوردم و فعلا بهش هویج و سیب و پودر تخمه آفتابگردون دادم.
    شرمنده اگه سوالم تکراریه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo156 نمایش پست ها
    سلام . به جوجه سرنگی باید جداگونه آب داد یا همون اندازه که غذاشو میخوره آب بدنش رو تامین میکنه؟اینم بگم که هنوز سرلاکش رو گیر نیاوردم و فعلا بهش هویج و سیب و پودر تخمه آفتابگردون دادم.
    شرمنده اگه سوالم تکراریه
    سلام آهو جان

به جوجه اصلا آب جداگونه نباید داد

آب بدنش از همون سرلاک تامین میشه

هر سوال داشتی بپرس عزیز

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام آهو جان

به جوجه اصلا آب جداگونه نباید داد

آب بدنش از همون سرلاک تامین میشه

هر سوال داشتی بپرس عزیز
    ممنون از راهنماییتون نفیسه جان.من به امید راهنمایی های شما و دوستان جوجه سرنگی خریدم و امیدوارم از پسش بر بیام

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    سلام..جوجه عروسم 20-25 روزشه... از روی عکس هایی که توی انجمن بود تخمین زدم... چه خطراتی الان تحدیدش میکنه.... ساعت 10.30 بهش غذا دادم الان که 12.30 تقریبا چینه دونش خوابیده.. تا چه حد چینه دون باید خوابیده باشه که غذا بهش داد... راحی نیست تشخیص بدیم کی خودش مایل به غذا خوردن هست؟؟؟؟

مدفوعش باید مثل عروس های بالغ باشه؟؟؟ یا طوری دیگه... وقتی مدفوع میکنه مقداری اب باهاش دفن میشه... سعی میکنم عکس بذارم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    سلام..جوجه عروسم 20-25 روزشه... از روی عکس هایی که توی انجمن بود تخمین زدم... چه خطراتی الان تحدیدش میکنه.... ساعت 10.30 بهش غذا دادم الان که 12.30 تقریبا چینه دونش خوابیده.. تا چه حد چینه دون باید خوابیده باشه که غذا بهش داد... راحی نیست تشخیص بدیم کی خودش مایل به غذا خوردن هست؟؟؟؟

مدفوعش باید مثل عروس های بالغ باشه؟؟؟ یا طوری دیگه... وقتی مدفوع میکنه مقداری اب باهاش دفن میشه... سعی میکنم عکس بذارم
    سلام.مبارکه.خطرات زیادی ممکنه برای جوجه سرنگی وجود داشته باشه.از جمله سرماخوردگی،عفونت سنگدون،پارگی چینه دون وغیره.به هیچ وجه به حدی جوجت غذا نده که چینه دونش کش بیاد و به قولی بادکنکی بشه.مدفوعشون اصلا قابل مقایسه نیست و بشدت با هم فرق داره.حدود پنج میل بیشتر با سرنگ بهش در هر وعده نده.مدفوع جوجه عموما شل و آبکی هست و میزان مدفوعش کمتر هست.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.مبارکه.خطرات زیادی ممکنه برای جوجه سرنگی وجود داشته باشه.از جمله سرماخوردگی،عفونت سنگدون،پارگی چینه دون وغیره.به هیچ وجه به حدی جوجت غذا نده که چینه دونش کش بیاد و به قولی بادکنکی بشه.مدفوعشون اصلا قابل مقایسه نیست و بشدت با هم فرق داره.حدود پنج میل بیشتر با سرنگ بهش در هر وعده نده.مدفوع جوجه عموما شل و آبکی هست و میزان مدفوعش کمتر هست.
    نستل بخوام براش بگیرم... چه طعمی رو بگیرم بهتره؟؟؟؟
    خارجیش چی؟؟؟ فکر نکنم توی اراک خارجیش باشه...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همه چی دارم!
    شماره عضویت
    12267
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    نستل بخوام براش بگیرم... چه طعمی رو بگیرم بهتره؟؟؟؟
    خارجیش چی؟؟؟ فکر نکنم توی اراک خارجیش باشه...
    سلام برو پرنده فروشی اریا توی خیابون ولیعصر فکر کنم داره.اگر نداشت بگو برات میاره از تهران.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    جوجه م تقریبا چند وقتشه؟ وقتی بهش غذا میدم خیلی تکون میخوره و همش خودشو میچسبونه به دستم این میتونه نشونه خوبی باشه؟برای غذا خوردن سرشو بالا نمیاره .میشه خودم سرشو آروم بیارم بالا و بهش غذا بدم؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam a نمایش پست ها
    سلام برو پرنده فروشی اریا توی خیابون ولیعصر فکر کنم داره.اگر نداشت بگو برات میاره از تهران.

ادرس دقیق میگی؟؟؟ ممنون

جوجه یا جفت چی داری؟؟؟ برای فروش!!

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo156 نمایش پست ها
    جوجه م تقریبا چند وقتشه؟ وقتی بهش غذا میدم خیلی تکون میخوره و همش خودشو میچسبونه به دستم این میتونه نشونه خوبی باشه؟برای غذا خوردن سرشو بالا نمیاره .میشه خودم سرشو آروم بیارم بالا و بهش غذا بدم؟

جوجت حدودا یک ماهش هست

موقع غذا همشون هد میزنن، خودشو به دستت میچسبونه چون گرمه و تکیه گاهش هست، حس میکنه مادرش هستی

سرشو سمت غذای تو دستت میکشونه. میتونی سرش رو آروم نگه داری و بهش غذا بدی تا هم رو بدن و صورتش نریزه هم زودتر بخوره

صفحه 31 از 113 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495081 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)