صفحه 71 از 1915 نخستنخست ... 215253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889901211715711071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 701 به 710 از 19143
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    من با اون یه قسمتی که رنگی کردم کمی مخالفم. به نظر من شب ها کاور کشیدن روی قفس خیلی لازم هستش . با تجربه ای که دارم متوجه شدم که پرنده خیلی بهتر می خوابه و از این که شب ها بیدار بشه به خاطر نور ماشین ها که از بیرون به داخل می افته و یا رعد و برق و سایه ها و غیره و خودش رو به دیواره های قفس می کوبه جلوگیری می کنه. اولش شاید کمی بی قراری کنه و یا آواز بخونه اما کم کم متوجه می شه که این کاور به معنی خوابیدن و ساکت شدن هستش

البته کاور برای بعضی عروسها خوش آیند نیست.مثلا من خودم عروس داشتم که وقتی کاور میکشیدم روی قفسش شروع میکرد به بال زدن تا اونجا که کاور از روی قفس بیافته این کارو تکرار میکرد تا کاور میافتاد آروم میشد.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    سلام.تو پر ریزی پرهای دم و بال هم میوفته؟؟؟ چقدر طول میکشه در بیاد؟؟؟

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    سلام

دوستای خوبم مرسی از کمکتون

سانی از دیشب دیگه وقتی کاور میکشی جیغ نمیزنه و میزاره من بخوابم:71:

اما هرچی من میخورم جیغ میزنه اونم میخواد منم مجبورم برم دور از چشم اون بخورم:smile (216):بچه اینقد شکموو بعیده:71:

سانی دیشب یهو وحشی شد اما از صبح باز بهتره و با من یکمی دوست اما بقیه میان خیلی وحشت میکنه سر همین هیچکی جق نداره جز من نزدیک محدوده قفس بشه واگر نه اقا جیغ میزنه:smile (35):

از امروز صبح دیگه سانی همه میوه ها رو میخوره منم دنبال نوشتن یه غذایی کامل هستم تموم شد میزارم اینجا اگه مشکلی داشت با کمک شما از بین بره !:smile (3):

ممنونم:smile (4):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط meshkyvapany نمایش پست ها
    سلام بچه ها !:smile (3):

سانی کوچولوی من هی پشت سر هم عطسه میکنه اما اب ریزش بینی نداره میترسم ببرمش دکتر چون هنوز از خودم میترسه چه برسه یک دکتر دست بزنه فک کنم بیچاره سکته ناقص بزنه ! به نظرتون باید چیکار کنم ؟ بعد میشه از شنبه هفته دیگه در قفس رو باز بزارم بیاد بگرده ؟ :smile (196):
    اهان یه سوال دیگه این مثل جارو برقی تخمه میخوره اینقد تخمه براش ضرر نداره ؟من خسته شدم روزی 4 وعده باید تخمه بدم بعد هم این اقا 90 درصدش رو میریزه زیر قفس !!!!:smile (57):
    وای باز یه سوال دیگههه این حتی با کاور هم شیا ساکت نمیشه صبح ها هم ساعت 9 سوت میزنه چیکار کنم من اون ساعت خوابم !:smile (260):

مرسی

سلام
    بنده هم نظرم رو عرض میکنم
    1- عطسه بدون اب ریزش و بی حالی معمولا برای داخل شدن یک جسم خارجی در بینی هست عروسها بخاطر بازی و کف گردی زیاد معمولا گرده های بلند شده از کف رو استشمام میکنند شاید دلیلش این باشه و شاید هم از داخل ظرف تخمه چیزی وارد بینیش شده به هر حال اگر خودتان میتوانید داخل بینیش رو تمیز کنید و گرنه حتما به دامپزشک نشان دهید چون میتونه یک نوع بیماری هم باشه و اگر جسمی بالای حفره بینی گیر کنه عفونت میکنه و .....
    2-تخمه یکی از تنقلات هست برای عروس . عروسها یکی میخورند 10 میریزند . تخمه رتا روزی یکبار انهم کم در ظرف بریزید تا بیرون نریزه بیشتر سعی کنید سبزیجات حبوبات و ارزن و تخم کتان بهش بدین.
    3-کاور همانطور که قبلا عرض کردم باعث میشه پرنده احساس امنیت کنه در نتیجه آرمش بیشتری خواهد داشت البته عروسها کلا جیغ جیغو هستند و زیاد با کاور ساکت نمیشن ولی بودن کاور بهتر از نبودن !
    * داشتن عروش و نگهداریش در دراز مدت را هر ادمی نمی تونه انجام بده

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    سلام.تو پر ریزی پرهای دم و بال هم میوفته؟؟؟ چقدر طول میکشه در بیاد؟؟؟
    سلام
    ببینید در هر دوره لک قرار نیست که همه پرها عوظ بشند بنا بر عمرشون میریزند ممنکه در یک دوره لک اصلا دم و پر تغییر نکنه ممکن هست بریزه ولی در کل پرهای دم وبال نیز در دوره لک تجدید میشن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4947
    امروز اومدم دیدم شاه پر اول عروسم شکسته :smile (187): ترمیم میشه؟؟؟چیکار باید بکنم؟؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnamk نمایش پست ها
    امروز اومدم دیدم شاه پر اول عروسم شکسته :smile (187): ترمیم میشه؟؟؟چیکار باید بکنم؟؟
    اگر میبینین شکسته و کنده نشده و پرندتونو آزار میده اگر خودتون نمیتونین ببرینش پیش یک فرد با تجربه که اون پر شو بکشه نه اینکه قیچی کنه !!! و بعد حتما ضد عفونی کنین !!! بعد از 2 هفته کم کم شاه پز جدید رشد میکنه نگران نباشین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    4947
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoak128 نمایش پست ها
    اگر میبینین شکسته و کنده نشده و پرندتونو آزار میده اگر خودتون نمیتونین ببرینش پیش یک فرد با تجربه که اون پر شو بکشه نه اینکه قیچی کنه !!! و بعد حتما ضد عفونی کنین !!! بعد از 2 هفته کم کم شاه پز جدید رشد میکنه نگران نباشین

1/4 شاه پر اول شکسته شده که کنده شد خودش الان باید چیکار کنم؟؟؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    1/4 شاه پر اول شکسته شده که کنده شد خودش الان باید چیکار کنم؟؟؟
    آها پس مشکلی نیست.چون از پایه ساقه کنده نشده.بزارین رشد کنده و دوره رشد اولیه رو طی کنه دوباره عین اولش میشه نگران نباشین

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    من کلا با کشیدن پر مخالفم.چون درد زیادی داره و پرنده اذیت میشه.شما چند ماه که صبر کنی خودش میریزه و جدید در میاد.

صفحه 71 از 1915 نخستنخست ... 215253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889901211715711071 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)