صفحه 100 از 101 نخستنخست ... 5081828384858687888990919293949596979899100101 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 991 به 1,000 از 1005
    همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط لیندا نمایش پست ها
    شب خوش
    یه سوال در مورد اسکار داشتم
    من یه اسکار پرتغالی ماده دارم
    البته بچه اس هنو
    یه تورم کوچولو رو لبش دیدم امروز
    عینهو تبخال میمونه
    البته سرحاله فقط موندم به جایی خورده یا چیزیش شده یا ترسیده!
    میشه راهنمایی کنید مرسی
    سلام:
    بعضی وقتها بر اثر زد وخورد این تورمها بوجود میاد و بعد از خوب شدن جای آن به همان شکل باقی میمونه و بعضی از آنها حالت تومور مانند دارد که با امکانات ما تقریبا غیر قابل درمان هست ولی ماهی سرحال خواهد بود
    البته اگر جوش باشد جناب آژیده هم در تاپیک زیر بعضی احتمالات رو بیان کردند
    http://www.parsipet.ir/thread10550.html

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    15824
    سلام
    ممكنه از اساتيدي كه تجربه علمي يا اطلاعات آكادميكي درارتباط با تشكيل رنگ روي بدن ماهي وتقويت آن بپرسم
    باكمال تشكر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar62 نمایش پست ها
    سلام
    ممكنه از اساتيدي كه تجربه علمي يا اطلاعات آكادميكي درارتباط با تشكيل رنگ روي بدن ماهي وتقويت آن بپرسم
    باكمال تشكر

سوالتون رو واضح تر بپرسید . تشکیل رنگ روی بدن ماهی دیگه چیه!!!

اگر ماهی خاصی مد نظرتونه لطفا عکس بزارید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    15824
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سوالتون رو واضح تر بپرسید . تشکیل رنگ روی بدن ماهی دیگه چیه!!! اگر ماهی خاصی مد نظرتونه لطفا عکس بزارید
    سلام استادآزيده راستش من قصددارم جهت ارتقاي رنگ ماهي ها بامتابليزم تشكيل وتقويت رنگ روي بدن ماهي آشنا بشم.وبا تقويت ماهي به لحاظ پروتويين يا ويتامين خاص يا هردو.امكان ايجادجلاي بيشترورنگ قويتري روي بدن ماهي بشم.ماهي من هم يك عدد آرواناي ويولت ويك عددهاي بك گلدن با تشكر

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12442
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.اقا یکی از دستام یکی از فرونتوزا بالغش سیاه شده کلا یک هم رنگش شفاف ولی هر دوشوم غذایی جز کرم خونی نمی خورن؟میخواستم بدونم علتش چی و باس چیکار کنه.(چند وقت پیش تو اک کوچکی بودن چون میخواسته اک اصلیشو تمیز کنه و هوای اک کوچکش قطع میشه همی ماهیاش ممیرن جز این فرونتوزا)صرفا جهت اطلاع.با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و دیگر هیچ...
    شماره عضویت
    9983
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.اقا یکی از دستام یکی از فرونتوزا بالغش سیاه شده کلا یک هم رنگش شفاف ولی هر دوشوم غذایی جز کرم خونی نمی خورن؟میخواستم بدونم علتش چی و باس چیکار کنه.(چند وقت پیش تو اک کوچکی بودن چون میخواسته اک اصلیشو تمیز کنه و هوای اک کوچکش قطع میشه همی ماهیاش ممیرن جز این فرونتوزا)صرفا جهت اطلاع.با تشکر

سلام دوست من
    ممکنه ناشی از تغزیه با کرم خونی باشه
    اما بهتره مشخصاتی از شرایط آب و تانک و تغریه و انتقال اونها و همینطور تصویر اونا رو بزارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15818
    سلام
    فلاورم بیماری انگل روده ای گرفته بود یک هفته درمان رو با مترونیدازول شروع کردم ینی درمان با مترو تکمیل شده
    اما شکمش ورم کرده
    امروز واسه درمان تورم معدش از حمام نمک استفاده کردم اما بدتر شده!بی حال شده همش میاد روی آب
    توروخدا کمک کنین
    ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16634
    در اینجا ادامه سوالاتم رو که در تاپیک زیر آمده بود رو میپرسم
    http://www.parsipet.ir/thread30473-2.html#post224444
    انگل سیخی میگین چیه
    انگل سیخی دو نوع داره یکی سفید و یکی سبز
    یکی از ماهیام که دیدم حالش ناخوشتر از بقیس گرفتمش و تو ظرف جدا گونه ای انداختم
    بالای باله هاش دو تو چیز سبز رنگ که مثه کرم بود مشاهده کردم با پنس گرفته و از روی بدنش کشیدم و از بدن ماهی کشیده شد اون قسمتی که توی بدن ماهی بود مثه دو تا چنگک بود که توی بدن ماهی بودش
    از چند نفر پرسیدم گفتن که اسم این بیماری انگل سیخی یا انگل سیخکی هستش که خیلی خطرناکه و اصلا درمانی واسش نیست و خیلی زود فراگیر میشه
    جالبیش اینجاست که بقیه ماهیام نگرفتن و یا اگر گرفتن بدون علائم اینطوری میمیرن
    خلاصه تو آبشون نمک ریختم و روزی دو بند انگشت کف کشی میکنم و آب تازه اضافه میکنم به آکواریوم و تلفات هنوز ادامه داره
    به آبشون آموکسی سیلین و تترا سایکلین طبق دوزی که دکتر گفته بود اضافه کردم ولی میگن واسه این بیماری زیاد تاثیری نداره
    حالا من نمیدونم این بیماری توی بچه هاشون هم داره رشد میکنه یا نه
    چون بچه ها هم وقتی دنیا میان تو این آکواریوم بودن من بعد جدا شون کردم انداختم توی یک آکواریوم دیگه؟>؟؟؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadkhan نمایش پست ها
    سلام
    فلاورم بیماری انگل روده ای گرفته بود یک هفته درمان رو با مترونیدازول شروع کردم ینی درمان با مترو تکمیل شده
    اما شکمش ورم کرده
    امروز واسه درمان تورم معدش از حمام نمک استفاده کردم اما بدتر شده!بی حال شده همش میاد روی آب
    توروخدا کمک کنین
    ممنون
    خوب دوست عزیز کی گفته برای کاهش تورم شکم ماهی باید از حمام نمک استفاده کرد؟ معلومه که حالش بد تر میشه . شما اگر میخوای خودت با تجربه خودت درمان کنی که دیگه لزومی نیست اینجا سوال کنی!! اگر هم سوال میکنی طبق راهنمایی های دوستان پیش برو .

تاپیک های انگل های روده و روش های درمان در این سایت رو مطالعه کنید . البته با وضعیت فعلی ماهی اول تاپیک ورم شکمی و تاپیک های مشابه اون رو کامل مطالعه کنید . امیدوارم درمان بشه
    ویرایش توسط بابک آژیده : 19th October 2014 در ساعت 11:43 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14804
    سلام به همه دوستان عزیز
    سواله بنده اینه که در قسمت درمان ورم شکمی یکی از عوامل بیماری ,تغییر ناگهانی غذای هست .یعنی اگر الان من فقط هامپی هد به ماهیم میدم نباید تغییر بدم وهمیشه یه جور غذا بدم , یا نه میشود غذای دیگر هم داد مثلا اگر قرار غذای اسپکترم رو جایگزین کنم چیکار باید بشود .از تک تک دوستان کمال تشکر رو دارم .لطفا راهنمای و تجربه خودتون رو در اختیارم بگذارید

صفحه 100 از 101 نخستنخست ... 5081828384858687888990919293949596979899100101 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)