صفحه 34 از 101 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 1005
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و عروس هلندی
    شماره عضویت
    3491
    سلام جناب siavashr
    واقعا ممنون از پاسخ و راهنمایی شما ممکنه دوز مصرفی این آنتی بیوتیک ها رو هم بفرمایید و چند روز باید استفاده کنم در ضمن من میتونم تو این مدت بهش د ا فنی منجمد بدم یا همون کرم خونی رو استفاده کنم بازهم از لطف شما سپاسگذارم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCBOYSIR نمایش پست ها
    سلام جناب siavashr
    واقعا ممنون از پاسخ و راهنمایی شما ممکنه دوز مصرفی این آنتی بیوتیک ها رو هم بفرمایید و چند روز باید استفاده کنم در ضمن من میتونم تو این مدت بهش د ا فنی منجمد بدم یا همون کرم خونی رو استفاده کنم بازهم از لطف شما سپاسگذارم
    ذوز رو به نسبت هر 250 ميبي گرم براي 35 ليتر بزن. هر روز سيفون و تكرار دوز مجدد بمدت 7 روز.
    نتيجه گزارش شود.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و عروس هلندی
    شماره عضویت
    3491
    سلام جناب siavashr
    ممنون از پاسخ و راهنمایی شما آیا تو این مدت از جنرال تونیک در دوز ضد عفونی که چند پست قبل دستورش رو داده بودین استفاده کنم یا نه ؟ و چند درصد آب رو سیفون کنم چون در دوره قبلی جناب آژیده دستور 90 درصد داده بودن که رعایت میکردم و در مورد غذا نفرمودین میتونم از د ا فنی منجمد هم استفاده کنم ؟ باز هم ممنونم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    سلام جناب siavashr
    ممنون از پاسخ و راهنمایی شما آیا تو این مدت از جنرال تونیک در دوز ضد عفونی که چند پست قبل دستورش رو داده بودین استفاده کنم یا نه ؟ و چند درصد آب رو سیفون کنم چون در دوره قبلی جناب آژیده دستور 90 درصد داده بودن که رعایت میکردم و در مورد غذا نفرمودین میتونم از د ا فنی منجمد هم استفاده کنم ؟ باز هم ممنونم
    جنرال تونيك درماني براي بيرون زدگي چشم نيست.
    جنرال تونيك رو براي زخم پيش بيني كرده بوديم. نميدونم ولي من شخصا سيفون سنگين رو حدود 90 درصد را الان توصيه نمي كنم. آقاي آژيده آن موقع خيلي اساسي شرايط رو كنترل مي كرد.
    سيفون 90 درصد هم دوز كامل دارو رو خارج مي كرد و هم از همراه بودن آب آلوده جلوگيري مي كرد. خيلي عاميانه حجم ميكروبه و باكتريهاي تانك رو به كاستي ميرفت.
    ولي الان سيفون 60-70 درصد هم دوز دارو به حداقل ميرسونه و هم از بزرگترين دشمن ماهي كه استرسه تا حدود زيادي كاسته ميشه.
    عكس كه خدا رو شكر نميگذاريد.
    اگر طيف بافت زخم به صورتي و قرمز مي زنه جنرال تونيك رو براي گندزدايي و ضدعفوني آب استفاده كن ولي از به سفيدي، كرم و يا سياهي ميزنه دوز درماني رو بكار ببر.
    ترو خدا تا جايي كه مي تونيد از اين غذاهاي اينگونه منجمد بپرهيزيد.(البته غذاي دست ساز رو نمي گم)
    بابا مثلا كرم خوني منجمد 4 درصد پروتئين و معمولي و خشك بالاي 50-60 درصد پروتئين داره.
    حالا ماهي كه همينطوري در اثر بيماري ضعيف شده شما كدوم ارزش غذايي رو تاييد مي كنيد؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و عروس هلندی
    شماره عضویت
    3491
    سلام جناب siavashr
    واقعا از لطف و وقتی که میذارید ممنونم و نمی دونم چطوری تشکر کنم عرض کنم ماهی از نظر من حالش خوبه چون امروز خیلس شیطونی می کرد و غذا رو هم خیلی سریع بلعید متاسفانه هیچ علاقه ای نسبت به کرم خشک نداره !!! زخمش تیره است ولی مشخصا رو به بهبودی و سوراخش کاملا بسته شده طبق دستور شما از چشم و زخمش عکس گرفتم باز هم ممنون و منتظر راهنمایی شما هستم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    سلام جناب siavashr
    واقعا از لطف و وقتی که میذارید ممنونم و نمی دونم چطوری تشکر کنم عرض کنم ماهی از نظر من حالش خوبه چون امروز خیلس شیطونی می کرد و غذا رو هم خیلی سریع بلعید متاسفانه هیچ علاقه ای نسبت به کرم خشک نداره !!! زخمش تیره است ولی مشخصا رو به بهبودی و سوراخش کاملا بسته شده طبق دستور شما از چشم و زخمش عکس گرفتم باز هم ممنون و منتظر راهنمایی شما هستم
    خيلي خيلي خوب شده.
    بنده رستمي هستم.
    دوز آكريفلاوين يا جنرال تونيك در حد ضدعفوني + اريترومايسين + ناليديكسيك اسيد.
    سعي كن از ويتامينه ها براي آغشته كردن غذاها استفاده كني. استفاده داروها از طريق خوراكي خيلي بهتر از حمام هاست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و عروس هلندی
    شماره عضویت
    3491
    سلام جناب رستمی
    از آشنایی با شما جدا خوشحالم ممنون از راهنمایی مفید شما اینجا فیشتامین پیدا نکردم در نتیجه از تترا ویتال استفاده می کنم و سعی میکنم طبق فرموده شما غذا رو باهاش آغشته کنم باز هم خبرش رو تو این قسمت قرار میدم

باز هم سپاسگذارم ارادتمند جوادی

همکار قدیمی (کاربر ویژه انجمن دیسکس)

نوع حیوان خانگی
    ماهي-كاسكو-قناري و ...
    شماره عضویت
    3558
    سلام جناب رستمي چند تا سوال داشتم،ممنون ميشم جواب بديد:
    1- راجع به فلاوري كه صفحه ي قبل عكسش رو گذاشتم شما فرموديد،جنرال تونيك+سپروفلوكساسين. دما هم روي 31-32.دوز مصرفي و مدت درمان رو توضيح ميديد؟
    2- خودم يه فلاور دارم كه دچار بيماري سوراخ در سر شده ابتدا ميترو نيندازول رو امتحان كردم 250 ميل براي حدود 40 ليتر و سيفون 25 درصد،يه روز در ميان يعني 6 روز.بعد 3 روز به ماهي استراحت دادم و چون نشانه اي از بهبودي پيدا نكردم از سرا فلوجلول طبق دستور اضاف كردم و اين بار سرا مينرال و فيشتامين هم ريختم،باز خوب نشد دوباره 6 روز.بعد از دو روز استراحت دوباره دارم سرا فلوجلول رو امتحان ميكنم و روز چهارم هست و اشتهاي ماهيم هم كم شده.به نظرتون چي كار كنم.احتمال ميدم اين دوزها مخصوص ايران نيست و چون آب ايران سختي بالاتري داره بايد دوزها رو بيشتر كنم.
    3.تو قسمت نژاد ديسكس عكس زير رو قرار داده بوديد.ايا اين بيماريه و چطور ميشه درمان كرد من يكي از ديسكس هام اينجوري شده.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.icehot نمایش پست ها
    سلام جناب رستمي چند تا سوال داشتم،ممنون ميشم جواب بديد:
    1- راجع به فلاوري كه صفحه ي قبل عكسش رو گذاشتم شما فرموديد،جنرال تونيك+سپروفلوكساسين. دما هم روي 31-32.دوز مصرفي و مدت درمان رو توضيح ميديد؟
    2- خودم يه فلاور دارم كه دچار بيماري سوراخ در سر شده ابتدا ميترو نيندازول رو امتحان كردم 250 ميل براي حدود 40 ليتر و سيفون 25 درصد،يه روز در ميان يعني 6 روز.بعد 3 روز به ماهي استراحت دادم و چون نشانه اي از بهبودي پيدا نكردم از سرا فلوجلول طبق دستور اضاف كردم و اين بار سرا مينرال و فيشتامين هم ريختم،باز خوب نشد دوباره 6 روز.بعد از دو روز استراحت دوباره دارم سرا فلوجلول رو امتحان ميكنم و روز چهارم هست و اشتهاي ماهيم هم كم شده.به نظرتون چي كار كنم.احتمال ميدم اين دوزها مخصوص ايران نيست و چون آب ايران سختي بالاتري داره بايد دوزها رو بيشتر كنم.
    3.تو قسمت نژاد ديسكس عكس زير رو قرار داده بوديد.ايا اين بيماريه و چطور ميشه درمان كرد من يكي از ديسكس هام اينجوري شده.

1- يك هفته.
    2- عكس بگذار. سن ماهيت چقدره؟ بايد درمان شه ولي دوز درمان مترو رو هر 20 ليتر يك 250 بزن. زخم شده يا نه؟ بع از درمان، از آمپول كلسيم هر 100 ليتر 5 قطره استفاده كن.
    3- اين براي انتخاب درست ديسكس بود كه اين لاغري خيلي دلايل مي تونه داشته باشه. بايد از ديسكست شرح و عكس بگذاري.

کاربر موثر

شماره عضویت
    2072
    سلام
    جناب رستمی من دو تاسوال داشتم
    1. بین مترو نیدازول های شرکت های دارو سازی تفاوت هایی دیدم مثلا مترونیدازول شرکت پارس به سختی در اب حل میشد با این که اسیاب کرده بودم کامل به صورت پودر ته نشین میشد دیروز که تموم شد رفتم مترونیدازول شرکت امین خریدم و به راحتی در اب حل شد فقط اب رو کدر کرد حدود 2 ساعت بعد نرمال شد اب( کلا اول پودر میکنم بد در یه ظرف کوچک کامل هم میزنم(با اب) بعد به تانک اضافه میکنم)..... شما خودتون کدوم شرکت رو میپسندید؟
    2. این روش درمان 3 روزه با مترو قابل تمدید هست؟ یعنی مثلا 5 روز یا بیشتر؟؟
    ممنون

صفحه 34 از 101 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525384 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)