کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فایتر// عروس هلندی// قمری الماسی
    شماره عضویت
    12573
    نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    لونه رو بردار و بذار جفت استراحت کنه،بهتره تو یک ظرف کوچیک و کم عمق واسشون آب بذاری خواهی دید که به چه زیبای خودشون رو میشورن،شاید اولش نرن سمتش اما یکم که بگذره قشنگ خودشون رو میشورن این کار هم باعث شادابی پرهاشون میشه هم خنک میشن و هم تمیز هفته ای 2بار کافیه فقط جلوی باد کولر و پنکه نباشن

سلام
    ضمن تشکر از همه کاربران با تجربه تر
    فقط مواظب عمق آب باشید
    بهتره که در ساعات گرم روز حمام بدین و ارتفاع آب هم بیشتر از 2 سانت نباشه . چون فنچ ها شنا بلد نیستن و خفه میشن !

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ آوازه خوان
    شماره عضویت
    15644
    سلام
    دو تا فنچ از دو نژاد مختلف رو می شه با هم جفت انداخت(یکی نر و یکی ماده)!؟
    اگه میشه(بفرمایید در کدوم نژاد ها امکانش هست) یا کسی تجربه این کار رو داشته بگه ممنون میشم
    * فنچ من آوازه خوان هستش
    باتشکر
    ویرایش توسط مجید110 : 17th August 2014 در ساعت 08:29 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قنچ فایتر
    شماره عضویت
    16003
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidkhosravi نمایش پست ها
    سلام
    ضمن تشکر از همه کاربران با تجربه تر
    فقط مواظب عمق آب باشید
    بهتره که در ساعات گرم روز حمام بدین و ارتفاع آب هم بیشتر از 2 سانت نباشه . چون فنچ ها شنا بلد نیستن و خفه میشن !
    سلام 1ماه تو استراحت بودن تازه لانه گذاشتم اون فنچ نرم تک بمونه مشکلی نداره؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان11 نمایش پست ها
    سلام 1ماه تو استراحت بودن تازه لانه گذاشتم اون فنچ نرم تک بمونه مشکلی نداره؟
    براشون لونه بزارید یکدونه دوتا جوجه برای فنچ ها چیزی نیست راحت بالای 8 تا رو بزرگ می کنند
    فقط باید تغذیه شون خوب باشه و لونه و قفسشونم خوب باشه
    اون نر رو هم جدا بزاری موردی نداره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    16425
    با سلام . من یه جفت فنچ زبرا دارم که جوجشون الان 40 روزشه و از 15 روزگیش پرواز می کرد. جوجهه نره (خال خال زیر شکم) . الان 5 روزه به راحتی دون می خوره ولی هنوز هم گاهی پدره بهش غذا می ده . الان 10 روزه که 6 تا تخم جدید گذاشتن و نر و مادهه نوبتی روی تخمها می خوابن و جوجهه هم همچنان زیاد وارد لونه می شه . شبها هم سه تایی با هم توی لونه می خوابن . نگرانی من از اینه که چند روز دیگه جوجه های جدید به دنیا می آن و چون جوجه قبلیه خیلی تو خونه رفت و آمد داره اونها رو له کنه یا باعث نقص عضوشون بشه (البته جوجهه خودش هم یه پاش لنگ می زنه). ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن که باید جوجه رو از پدر و مادر جدا کنم یا نه . اگه جداش کنم مشکل روحی روانی براشون پیش نیاد.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fenchdoost نمایش پست ها
    با سلام . من یه جفت فنچ زبرا دارم که جوجشون الان 40 روزشه و از 15 روزگیش پرواز می کرد. جوجهه نره (خال خال زیر شکم) . الان 5 روزه به راحتی دون می خوره ولی هنوز هم گاهی پدره بهش غذا می ده . الان 10 روزه که 6 تا تخم جدید گذاشتن و نر و مادهه نوبتی روی تخمها می خوابن و جوجهه هم همچنان زیاد وارد لونه می شه . شبها هم سه تایی با هم توی لونه می خوابن . نگرانی من از اینه که چند روز دیگه جوجه های جدید به دنیا می آن و چون جوجه قبلیه خیلی تو خونه رفت و آمد داره اونها رو له کنه یا باعث نقص عضوشون بشه (البته جوجهه خودش هم یه پاش لنگ می زنه). ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن که باید جوجه رو از پدر و مادر جدا کنم یا نه . اگه جداش کنم مشکل روحی روانی براشون پیش نیاد.
    سلام.با خیال راحت جداش کنید و نگران هیچ چیز نباشید.ترجیحا نبینه چند روز اول والدین رو بهتره.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قنچ فایتر
    شماره عضویت
    16003
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    براشون لونه بزارید یکدونه دوتا جوجه برای فنچ ها چیزی نیست راحت بالای 8 تا رو بزرگ می کنند
    فقط باید تغذیه شون خوب باشه و لونه و قفسشونم خوب باشه
    اون نر رو هم جدا بزاری موردی نداره
    الان که جوجه ندارن این نرم جوجه خودشون اگر واسش 1ماده بگبرم میشه تو همون قفس با هم باشن؟

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان11 نمایش پست ها
    الان که جوجه ندارن این نرم جوجه خودشون اگر واسش 1ماده بگبرم میشه تو همون قفس با هم باشن؟
    سلام،قفسشون بزرگه؟اگر قفس بزرگ باشه میشه دو جفت رو نگه دارید اما اگر کوچیک باشه دعوا میکنن جدا باشن خیلی بهتره

Sent from my ASUS using Tapatallk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    16425
    با سلام . جوجه فنچه من الان 40 روزشه. از همون روز اول انگشت پشتیه پای چپش خیلی کوچیک مونده و فقط جوونه زده تا حالا هم هیچ بزرگ نشده بخاطر همین نمیتونه با پای چپش خوب نی های تویه قفس رو بگیره و پاش دائما لیز می خوره . می خواستم از دوستان پپرسم آیا با بالا رفتن سنش ممکنه انگشتش بزرگ بشه و به حالت نرمال در بیاد؟ آیا باید از داروی خاصی براش استفاده کنم ؟ البته اون انگشتش که گفتم کوچیک مونده یه ناخن کوچیک هم داره.

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fenchdoost نمایش پست ها
    با سلام . جوجه فنچه من الان 40 روزشه. از همون روز اول انگشت پشتیه پای چپش خیلی کوچیک مونده و فقط جوونه زده تا حالا هم هیچ بزرگ نشده بخاطر همین نمیتونه با پای چپش خوب نی های تویه قفس رو بگیره و پاش دائما لیز می خوره . می خواستم از دوستان پپرسم آیا با بالا رفتن سنش ممکنه انگشتش بزرگ بشه و به حالت نرمال در بیاد؟ آیا باید از داروی خاصی براش استفاده کنم ؟ البته اون انگشتش که گفتم کوچیک مونده یه ناخن کوچیک هم داره.
    سلام دوست عزیز
    در پرنده های که جفتهای همخون باهم جفت میخورن بیشتر دچار این مشکلات میشن و گاهی نقصهای بیشتری دارند،اینکه اگر بزرگتر بشه رشد کنه فکر نکنم به حالت نرمال و عادی برگرده اما با بزرگتر شدنش تعادلش بهتر میشه و وضعیت روی چوب موندنش بهتر میشه،به پرنده هاتون غذاهای کلسیمی بیشتری بدید واسشون کف دریا حتما بذارید امیدوارم مشکلش حل بشه موفق باشید

Sent from my ASUS using Tapatallk

صفحه 223 از 348 نخستنخست ... 123173204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242273323 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)